Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 08:48   #81
Quote:
oštrilo kaže: Pogledaj post
Ja sam i na tjelesnom bježala od vježbi, a sad sam pogotovo lijena. Možda jedino vožnja biciklom...
tu ti nemrem pomoć... iako si već počela.. vožnja biciklom .. neznam koliko je to preporučljivo... možda sobni... a možda ni on...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 21:24   #82
dok teta putnica ne prebaci na onaj združeni topic, samo da kažem da sam danas krenula na prvi sat plesnog tečaja. onako laganini, al kad se ponavlja više puta, nije baš lako:-)
planiram ići dok mi bude dobro išlo, dok me to ne bude previše zamaralo, bebač se poslije valcera javljao učestalo, sad se umirio kad sam se ja umirila....
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 23:06   #83
Quote:
Štrumpfeta kaže: Pogledaj post
dok teta putnica ne prebaci na onaj združeni topic, samo da kažem da sam danas krenula na prvi sat plesnog tečaja. onako laganini, al kad se ponavlja više puta, nije baš lako:-)
planiram ići dok mi bude dobro išlo, dok me to ne bude previše zamaralo, bebač se poslije valcera javljao učestalo, sad se umirio kad sam se ja umirila....
da bebe vole kad se mama vježba... tj. giba se...
moja poslije yoge nastavlja svoju yogu jedno vrijeme..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:11   #84
Za vjencanje sam dobila knjigu: Pilates u trudnoci ( ne znam na pamet tko ju je napisao) i knjiga je izvrsna .. tako da veceras pocinjem sa vjezbanjem
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 22:29   #85
pazi na temperaturu tijela i disanje...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 10:55   #86
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
pazi na temperaturu tijela i disanje...
Znam ( hvala na upozorenju ), teta koja mi je to poklonila je instruktor pilatesa i vodi vjezbe grupi trudnica u svom Fitnesstudio tako da sam dobila toliko inf. da sam vec pola i zaboravila a u knjizi je isto dobro opisano sto se smije u kojem tromjesecju a sto je strogo zabranjeno
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 19:19   #87
da...
ja se konačno vračam na svoju rutinu yoge...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:19   #88
Dal je netko bio na vježbama kod fizioterapeutkinje Ive Kolić? Ak da, kako je i da li se tamo isto tako uče tehnike disanja za porod?
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 15:07   #89
Quote:
mimma kaže: Pogledaj post
Dal je netko bio na vježbama kod fizioterapeutkinje Ive Kolić? Ak da, kako je i da li se tamo isto tako uče tehnike disanja za porod?
Išla sam kod Ive skroz do poroda i bilo mi je super. Kako sam i radila praktički do poroda, puno su mi značile te vježbe jer sam po cijeli dan sjedila na poslu i kičma me užasno bolila. Išla sam kod Ive i na masažu i preporodila se. Vježbe disanja se organiziraju 1xmjesečno. Iz svog iskustva mogu reči da pravilno disanje stvarno pomaže na porodu. Moj je bio prilično lagan. Svakako za preporučiti !
Mitri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:46   #90
pcelica odi na topik o vježbanju.. ima par vrlo važnih pravila kod joge i pilatesa kojih se moraš držati kad si trudna.. ja sam na jogi 2 godine i obožavam ju.. čak i sad kad sam na mirovanju ima par vježbi koje radim.. a kad me puste sa lanca idemo ponovno...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:48   #91
MV.. joga .. joga.. i samo joga.. znam da se činim kao fanatic.. ali moja mama se riješila celulita, bolova u kralježnici i poboljšala kondiciju.. samo trebaš pazit s kim radiš da te ne zezne..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:49   #92
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
pcelica odi na topik o vježbanju.. ima par vrlo važnih pravila kod joge i pilatesa kojih se moraš držati kad si trudna.. ja sam na jogi 2 godine i obožavam ju.. čak i sad kad sam na mirovanju ima par vježbi koje radim.. a kad me puste sa lanca idemo ponovno...
Išla i vidjela, super su savjeti. Meni se mama bavi jogom preko 20 godina, bila je čak i instruktorica (a ja nikad nisam pokazala zanimanje za jogu) nego za plivanje, trčanje itd. Sad mami pokušava vježbat sa mnom
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 10:59   #93
ja obožavam plivati (mama mi je bila prvakinja u mješovitom pa plivam sve stilove) i roniti.. bavila sam se umjetničkim klizanjem i tenisom (ali rekreativno).. tako da znam o ćemu pričaš.. nikad nisam mislila da bude joga za mene.. al eto.. nisam bila u pravu..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:03   #94
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
ja obožavam plivati (mama mi je bila prvakinja u mješovitom pa plivam sve stilove) i roniti.. bavila sam se umjetničkim klizanjem i tenisom (ali rekreativno).. tako da znam o ćemu pričaš.. nikad nisam mislila da bude joga za mene.. al eto.. nisam bila u pravu..
Wow.... tvoja i moja mama bi se brzo složile, sportašice prave. To mi je super. Ja sam ful ponosna kad vidim da mi mama ima tijelo kao da ima 30, doista ne lažem (a ima 56), ali i geni su to. Zato sam ja ljuta jer sam se u zadnjih par mjeseci uljenila s vježbanjem a sad od kad sam trudna imam glupo pokriće.... ali pomičem se i na tom polju... ništa bez mame
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:08   #95
Quote:
pcelica maja kaže: Pogledaj post
Wow.... tvoja i moja mama bi se brzo složile, sportašice prave. To mi je super. Ja sam ful ponosna kad vidim da mi mama ima tijelo kao da ima 30, doista ne lažem (a ima 56), ali i geni su to. Zato sam ja ljuta jer sam se u zadnjih par mjeseci uljenila s vježbanjem a sad od kad sam trudna imam glupo pokriće.... ali pomičem se i na tom polju... ništa bez mame
bez straha, ako si bila u sportu - tijelo pamti i brzo se vraća u formu...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:18   #96
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
bez straha, ako si bila u sportu - tijelo pamti i brzo se vraća u formu...
uff nadam se.
Ja sam prije trudnoce, svak idan trcala po 6km. Svaku subotu sam se pentrala na sljeme, nadam se povratku aktivnostima brzo nakon poroda. Iako, sam sklona debljanju, nadam se da cu sve vratit kako je bilo i prije.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:29   #97
Evo što sam našla
http://medical-yoga.com/JOGAZATRUDNI...9/Default.aspx
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:50   #98
Quote:
Luu kaže: Pogledaj post
uff nadam se.
Ja sam prije trudnoce, svak idan trcala po 6km. Svaku subotu sam se pentrala na sljeme, nadam se povratku aktivnostima brzo nakon poroda. Iako, sam sklona debljanju, nadam se da cu sve vratit kako je bilo i prije.
i ja sam trčala prije, zapravo još prvi mjesec dok nisam skužila, onda me uhvatila frka ...

Sad jedva prošećem cucka oko škole i stalno jaučem dragom da su mi prebrzi (on i pes)

Samo se nadam da će mi mala dati da nekud uguram pola sata joggiranja tu i tamo...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 12:01   #99
Meni sport full fali...... prije sam se bavila akrobatskim rock'n'rollon a nakon toga sam stalno u teretani i po raznim body vjezbama tipa aerobik i sad mi je pusto bez svega toga.. ali sad cu ja na pilates za trudnice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 12:18   #100
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
i ja sam trčala prije, zapravo još prvi mjesec dok nisam skužila, onda me uhvatila frka ...

Sad jedva prošećem cucka oko škole i stalno jaučem dragom da su mi prebrzi (on i pes)

Samo se nadam da će mi mala dati da nekud uguram pola sata joggiranja tu i tamo...
Ja sam si vec isplanirala.

Podojim, stavim pajkit,dam dragom da pripazi bebolina i šmugnem na trčanje. Nasip mi je odma kraj naselja, obicno sam išla trcat od 18:00 -19:00. Sad samo hodam, od posla do kuce, sorry stara,al ti si šlank vidla sam ti sliku Ako se ti jedva kreceš, jebate onda cu se ja kotrljat, po cesti.
Luu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.