Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 20:27   #61
Čovjek koji nikad nije počinio neku ludost zbog ljubavi,nije nikad ni bio zaljubljen.
Ravnaj se po tome...
nar.kO is offline  
Old 04.08.2008., 20:56   #62
mos to skuzit po retardiranom osmijehu koji ne silazi s lica sve da to doticni i zeli postic ... i blago teleci pogled ... umjesto bok moze izletit MUUU!

uznapredovali oblik bolesti se cesto manifestira tako da doticni stane na sred ceste i gleda u nebo...
Mano is offline  
Old 05.08.2008., 00:18   #63
kad je zaljubljen provodi vise vremena s tobom nego s najboljim frendovima.. ostavlja se nekih stvari samo radi tebe jer mu mozda vise nemaju smisla.
i kako je vec netko rekao, prica svasta samo da nebude tisina, pristaje na svakakve ludosti samo ako to znaci da ce biti s tobom.

eto, neka sitnica i od mene :P
InesA is offline  
Old 05.08.2008., 11:12   #64
Thumbs up

Quote:
JackBauer kaže: Pogledaj post
Pa već par dana razmjenjujemo poglede, osmijehe i tak... ulovio je ja... ponudio prijevoz doma, pristala je na romantičnu vožnju uokolo i rekao joj da mi se STRAŠNO sviđa... nije ništa odgovorila, ali nema veze, ja sam joj rekao svoje... sad razmišljam o idućem koraku... možda kakav prijedlog?

Osobno mislim da takav izljev osječaja kod uleta je nepoželjan i često odbojan.

dovoljno je da joj kažeš da je primječuješ več neko vrijeme u svojoj okolini, da ti se čini interesantna i super cura i da bi je baš volio malo bolje upoznati.kad je pozoveš na piće izrazi želju umjesto da pitaš pitanje.( ja bih otišao s tobom..., umjesto: bi li, ako hočeš, imaš volje, ako ti se da....blabla....)

-na taj način stavi je u pasivni položaj jer joj je tu i mjesto po logici prirode, umjesto da moljakaš za dozvolu.
-izlijevom osjećaja se osječa napaduto, a suptilnim pozivom na spoj izazivaš njen interes.
__________________
ha, Bože moj....
alcatraz is offline  
Old 05.08.2008., 12:17   #65
Quote:
elena00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima;

Kako se ponaša muškarac (momak) koji je zaljubljen u curu?
Strasno... Kad pokusa sa njom pricat valja gluposti i ispadne budala, dok pere sudje i ona prodje i ispadnu mu tanjuri i razbije ih, sve sto uzme u ruke ili mu ispadne ili ne zna sto ce sa tim, postane strasno nespretan, htio bi biti cool ali ne ide, postize suprotan efekt, ispadne konj i sl...
Josey_Wales is offline  
Old 05.08.2008., 15:14   #66
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Strasno... Kad pokusa sa njom pricat valja gluposti i ispadne budala, dok pere sudje i ona prodje i ispadnu mu tanjuri i razbije ih, sve sto uzme u ruke ili mu ispadne ili ne zna sto ce sa tim, postane strasno nespretan, htio bi biti cool ali ne ide, postize suprotan efekt, ispadne konj i sl...
Hehe... Dobro, ne treba generalizirati...
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 05.08.2008., 15:25   #67
SVE je bilo drugačije nego inače. jednostavno smo se PREPOZNALI. ljubav na prvi pogled. ljosnuli smo zajednički, glavom u pločice i još nam se vrti u glavama. i nastojimo da nam se vrti stalno
ne znam. prosto je sve skroz i totalno svemirski, da se tako izrazim. nije s ovog svijeta.
a već sam bila odustala i propala u bezdan depre... kad ono - ON! joj joj šta mi se desilo majčice
__________________
ne znam što radim, ali ipak to činim
Mjuza u skladu s nickom
"take your decisions with courage, detachment, and a touch of madness" coelho
instant madness is offline  
Old 05.08.2008., 23:37   #68
Quote:
instant madness kaže: Pogledaj post
SVE je bilo drugačije nego inače. jednostavno smo se PREPOZNALI. ljubav na prvi pogled. ljosnuli smo zajednički, glavom u pločice i još nam se vrti u glavama. i nastojimo da nam se vrti stalno
ne znam. prosto je sve skroz i totalno svemirski, da se tako izrazim. nije s ovog svijeta.
a već sam bila odustala i propala u bezdan depre... kad ono - ON! joj joj šta mi se desilo majčice
ach wie suess...
hocem i ja tako...
__________________
psihodelicna ;o)
biljcica is offline  
Old 05.08.2008., 23:39   #69
oroseno celo, mlitave, hladne i znojne ruke, tikovi, spusteni kapci, izbocina na hlacama i rutava prsa
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 05.08.2008., 23:45   #70
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
... rutava prsa
... kopita, rep i roscici na celu
__________________
psihodelicna ;o)
biljcica is offline  
Old 06.08.2008., 09:13   #71
Quote:
Velvet_Dreams kaže: Pogledaj post
Hehe... Dobro, ne treba generalizirati...
Nazalost je tako... Nekoliko puta sam se i cekicem po prstima opalio vec sam na ti sa onima iz Hitne...
Josey_Wales is offline  
Old 06.08.2008., 09:48   #72
Quote:
Mano kaže: Pogledaj post
mos to skuzit po retardiranom osmijehu koji ne silazi s lica sve da to doticni i zeli postic ... i blago teleci pogled ... umjesto bok moze izletit MUUU!

uznapredovali oblik bolesti se cesto manifestira tako da doticni stane na sred ceste i gleda u nebo...

:lol :
petraaa is offline  
Old 06.08.2008., 11:24   #73
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Nazalost je tako... Nekoliko puta sam se i cekicem po prstima opalio vec sam na ti sa onima iz Hitne...
Jooj... Jel mogu kako pomoći?
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 06.08.2008., 11:35   #74
Quote:
Velvet_Dreams kaže: Pogledaj post
Jooj... Jel mogu kako pomoći?
Nemoj se izazovno oblacit kad radim sa opasnim alatom... Inace ako imas kakvih znanja o medicini dobro ces mi doci jer cesto mi nesto ispadne i padne di ne treba...
Josey_Wales is offline  
Old 06.08.2008., 12:07   #75
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Nemoj se izazovno oblacit kad radim sa opasnim alatom... Inace ako imas kakvih znanja o medicini dobro ces mi doci jer cesto mi nesto ispadne i padne di ne treba...
Ok, može, može... Imam znanja nešto... Možeš mi biti pacijent...
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 06.08.2008., 13:52   #76
Quote:
Velvet_Dreams kaže: Pogledaj post
Ok, može, može... Imam znanja nešto... Možeš mi biti pacijent...
Eh da ne bi odmah, kakva ti to znanja imas??? reci prvo, da ne bi bio pacijent kirurgije ili ne daj boze proktologije...
Josey_Wales is offline  
Old 06.08.2008., 14:01   #77
Kad ima ovakav izraz lica i kad o vanjskoj politici pričate.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 06.08.2008., 17:17   #78
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Eh da ne bi odmah, kakva ti to znanja imas??? reci prvo, da ne bi bio pacijent kirurgije ili ne daj boze proktologije...
Ma samo bez straha... Ja sam ti doktorica opće prakse...
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 06.08.2008., 19:25   #79
Quote:
Velvet_Dreams kaže: Pogledaj post
Ma samo bez straha... Ja sam ti doktorica opće prakse...
Eh tako vec moze... Doktorice boli me jako, hocete li me primit???
Josey_Wales is offline  
Old 06.08.2008., 19:26   #80
Kad smo kod muškog zaljubljivanja,jel se kojem dečku dogodilo da je zaljubljen a da to skriva,neće priznat,pokazat...?(ego)
_Golubica_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger