Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 03:53   #81
Evo samo da se prijavim da ko mi kriv kad sam se popodne hvalila idem sad probat ne izlizat krevet od vrtenja
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 04:00   #82
sretno
ja ću još malo pa oko 4 i pol možda i uspijem nešto
__________________
" Nije sve u tebi, ali ti si u svemu.. "
Nea3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 11:51   #83
mislim da sam noćas uhvatila 2-3 sata sna.....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 12:04   #84
Ja sam 2 noći odspavala u komadu od nekih 11 do 6 i 30,divota
Ali sada se opet kvari vrijeme,okreće na jugo a ja sam strašni meteropat i već znam da će biti problem s spavanjem po noći dok se ne stabilizira,muž mi se ruga da sam vještica,sve mi smeta-loše vrijeme,mjesečina,hormoni
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 15:58   #85
Na žalost uspjela sam zaspat tek negdje oko 7 ujutro
A sad sam opet popodne odvalila sat vremena mislim da me opet čeka vještićarenje noćas
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:10   #86
Eto da se pohvalim ja spavam i po danu po 2 sata i po noci spavam ko luda....U 22 sata sam koma...Jos da se nebudim svako pol sata pišat ih.....dibi mi kraj bio....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:27   #87
jučer bila u pokretu od 9:30 do 20:00, po gradu,
kavama, peglanje, čišćenje...
da bi spavala od ponoć do tri i pol.

ispada isti drek izmorila se ili ne
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:26   #88
noćas opet, dignem se na wc u 2h i nema šanse da se niše namjestim, pa se preselim u dnevni, tamo sjedim do 3 i po,
na forumu žive duše nema.
odem u krevet i probudim se u 8h.
previše popijem navečer i to je problem, i kad se dignem na wc moram popiti čašu vode
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 11:28   #89
ja sam zaspala u 6 i digli se u pol 9.....sa jednim pišanjem.....al nebi se namjestila da si bog dragi.....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 12:59   #90
E a ja moram priznat da mi u ovoj trudnoci netrebaju nikakvi podbacaji tipa jastuci i tak to...Uopce mi nesmeta trbuh iako sam sva invalidna i jedva hodam...Cak se nadje nekad da spavam na polutrbusnom polozaju
Nekontam kak to a totalno sam kljakava i uopce nevidim dole vise nist....bez ogledala....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 04:05   #91
Da se prijavim, evo me drži već treću noć za redom... Imam dojam da mi se iz nekog mističnog razloga čepi nos po noći, pa me to probudi. A ionako jedva dišem od trbuha - isto sam sva kljakava, u 39. tjednu, ni ja ne vidim ništa ispod struka bez ogledala.

Ali mogu se namjestiti da mi bude udobno, samo da nije tog vražjeg čepljenja nosa

Svaki put se budim tako oko tri, i zujim.
Za pop*****
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 14:07   #92
Ja se 10ak budim oko 4 i nema više spavanja...baš me izluđuje...taman me hvata oko 6 opet ali onda se mališa budi i on pati od nesanice....
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:20   #93
Ja sam majke mi već spremna za ludnicu
Pa već preko 2 tjedna ja glavinjam po kući ko idiot Nema šanse da zaspim po noći duže od 20-tak minuta, pa pišanje pa vrtnja i nikako se namjestit pa začorim 20 minuta i onda sve iz početka. Po danu mi se spava, ali isto, legnem na kauč i za 20 minuta sam budna i oči ko u sove
Uopće mi se ne spava, a naravno, totalno sam nervozna zbog toga i sad već grizem oko sebe
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 22:57   #94
UUUH ja to na periode,malo me muči nesanica,malo ne...sad hvala Bogu spavam bez problema,jest da me sve žulja(trbuh),boli(leđa),piški mi se,stalno osjećam taj mjehur,mali mi smeta i gura me preko noći,ramena mi utrnu kad sam na boku,....ma svašta ali nedam se ja...i uz to ja spavam
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:03   #95
Evo i mene u klub, drzi me vec desetak dana, budim se sto puta, wc, pa nemogu vise zaspat, pa malo tv, pa malo laptop, pa opet pokusavam spavat
Tek je 11, a sinoc sam iza 3 zaspala, vidjet cemo nocas!?
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 08:40   #96
Pozdrav svim neispavanim ženama

Ja se jučer izmorila pošteno i bila uvjerena da ću zaspati ko kamen. Probudim se negdje tijekom noći, i mislim si, sigurno je već 5 , ali pokušat ću još odspavati. I tako se vrtim i vrtim, ma nema teorije. Pogledam na sat, a ono 2:30


A legla poslije 23.
Odlučila sam da neću paliti računalo, pa sam zujala tko zna koliko, išla na wc, nahranila mačku, planirala što sve trebam napraviti danas...

I uspjela zaspati negdje tijekom toga svega

Pravo kaže Amrićak, nije ni do žuljanja kostiju ni do pišanja 4 puta tijekom noći... sve se to da prespavati, ovo noćno buđenje je baš neka vražja hormonska stvar.

Moguće da se priroda pobrinula da hranimo bebe po noći, pa nas budi. Hoće li nas ovo držati i nakon poroda, zna li tko?
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 08:45   #97
Quote:
nedoumica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim neispavanim ženama

Moguće da se priroda pobrinula da hranimo bebe po noći, pa nas budi. Hoće li nas ovo držati i nakon poroda, zna li tko?
Neće,sva sreća
samo što onda kad budeš mogla,nećeš moći
uuh kad se sjetim,znala sam pomisliti za sina...evo lezi mi tu na glavu,pokrij mi guzicom glavu,samo me pusti da spavam....bila sam očajnik koji bi zaspao bilo kako i bilo gdje,od iscrpljenosti ali ništa od toga...a to je već tema,za drugu temu
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 08:51   #98
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Neće,sva sreća
samo što onda kad budeš mogla,nećeš moći
K vragu, uvijek ispadne da ima neka kvaka
Quote:
uuh kad se sjetim,znala sam pomisliti za sina...evo lezi mi tu na glavu,pokrij mi guzicom glavu,samo me pusti da spavam....bila sam očajnik koji bi zaspao bilo kako i bilo gdje,od iscrpljenosti ali ništa od toga...a to je već tema,za drugu temu

Vidim, bit će mi veselo za koji tjedan
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 14:17   #99
višetjedno nespavanje je danas kulminiralo
popila sam sinoć lexaurin 3 mg(po preporuci ginića jer mi normabel nije pomagao),recimo da sam relativno ok odspavala. međutim,na mojoj glavi i dalje spava moj sinek.....i tako se on probudio prije 8,ja ga molim da bude miran i da leži kraj mene još malo....tak smo kao mirovali do pol 9. digla sam se,dala ga baki dole i rekla da me glava rastura i sve me živo boli....
vratila sam se u krevet,počela se tresti vjerojatno zbog izmorenosti nespavanja i odrapila do pol 12.....ok,čula sam i njegovo deranje i pričanje po kući,i kad mu je teta došla...ali odspavala sam.....
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 09:31   #100
ja sam se naspavala !!!!!!!!!!!!!!!!!!

blažen bio moj ginić i lexaurini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.