Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2014., 01:53   #1
Suicide Squad [2016]



Redatelj: David Ayer
Datum: 5. kolovoza 2016.

Film prepun superjunaka (negativaca) temelji se na DC stripovima, a u središtu priče je ekipa super zločinaca koji od vlade dobiju priliku za iskupljenje. Kvaka je u tome što im je dana misija koja će ih vjerojatno sve stajati života...

Objavljen popis glumaca:

Jared Leto – The Joker
Will Smith – Deadshot
Tom Hardy – Rick Flagg
Margot Robbie – Harley Quinn
Jai Courtney – Boomerang
Cara Delevingne – Enchantress
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 02:18   #2
Suicide Squad [2016]



Žanr: Akcija.
Imdb Link: http://www.imdb.com/title/tt1386697/
Režija: David Ayer.
Scenarij: David Ayer.
Datum: 4. kolovoz 2016.
Studio: Warner Bros.

Quote:
Based on the DC comicbook, the story centers on the team of supervillains who are given a chance at redemption by the government. The catch: Their mission will probably kill them all.
Već najavljeni film o skupini odmetnika i kriminalaca iz "DC" svijeta(Batman, Superman) koji pod vladinim nadzorom kreće u nemoguće samoubilačke misije kako bi dobili kakvo takvo pomilovanje je napokon dobio službenu glumačku postavu i to kakvu.:klap:
I ne, nije bilo gotovo nikakvih iznenađenja.

‘Suicide Squad’ Official Cast Revealed



Idemo redom:

Jared Leto – The Joker

Will Smith – Deadshot

Margot Robbie – Harley Quinn

Tom Hardy – Rick Flag

Cara Delevinge – Enchantress

Jai Courtney – Boomerang


Jesse Eisenberg(Lex Luthor) je još u pregovorima oko svojeg pojavljivanja u filmu, a WB je pikirao Violu Davis, Octaviu Spencer i Oprah Winfrey za ulogu Amande Waller žene koja šalje sav taj šljam na misije pa je tako i glavni negativac u ovom filmu o negativcima.

Scenarij i režiju će potpisati David Ayer najpoznatiji po filmovima "End of Watch", "Sabotage", "Fury", te "Training Day" za kojeg je napisao scenarij.
Producenti će biti Charles Roven koji je svoje prste imao u "Tdk" trilogiji, "Man of Steelu", te čini se u svim nadolazećim "DC" filmovima, te Zack i Deborah Snyder.

Film u kina dolazi 4.8.2016.

Ono što će ljude najviše zanimati oko ovog filma je nova verzija Jokera, ovoga puta u liku Jareda Leta, čovjek mora dobrano popuniti cipele svojih prethodnika od kojih je jedan čak dobio i Oscara za tu ulogu, jedinu u povijesti za neki stripovski lik. Leto se iskazao kao glumac i mislim da neće imati problema što se tiće transformacije, bar je dokazao da je za to sposoban pa je i prigodno nagrađen. Nadam se ludoj i bolesnoj verziji Jokera sa smislom za humor(da više naginje gosponu Nicholsonu i Marku Hammilu).
Također je ovo i prvo pojavljivanje Harley Quinn na velikom platnu, Margot Robbie je *eben izbor(jedini savršeniji od nje bi bila pokojna Brittany Murphy), mislim da će Leto i Robbie biti odličan duo.

Zadnje uređivanje Corvus : 03.12.2014. at 02:46.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 03:14   #3
Prije par tjedana sam pogledao batman:assault on arkham gdje je ekipa iz suicide squada u glavnoj ulozi. Ako želite malo bolje upoznati, preporuka za pogledati
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 03:17   #4
Uff....jedva cekam ovo, ako ovo na kraju bude glumacka postava onda vec sad svrsavam...posebno mi se svida sta ce Margot glumit Quinn, OMG
PeterQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 08:39   #5
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Idemo redom:

Jared Leto – The Joker

Will Smith – Deadshot

Margot Robbie – Harley Quinn

Tom Hardy – Rick Flag

Cara Delevinge – Enchantress

Jai Courtney – Boomerang


Jesse Eisenberg(Lex Luthor) je još u pregovorima oko svojeg pojavljivanja u filmu, a WB je pikirao Violu Davis, Octaviu Spencer i Oprah Winfrey za ulogu Amande Waller žene koja šalje sav taj šljam na misije pa je tako i glavni negativac u ovom filmu o negativcima.
.
Prilično ambiciozna glumačka ekipa, bit će da i Willu malo šteka kariejra pa je pristao na ovo
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 11:34   #6
Ne kužim kako Joker potpada u ovo. Jel on negativac u filmu protiv koga će ovi se boriti?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 12:05   #7
Ovo mi je ulepsalo dan. Predobra vest !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 12:08   #8
suicide squad...attack!

https://www.youtube.com/watch?v=NUHk2RSMCS8
Outrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 12:13   #9
Ma daaj, kako se Clown Prince uklapa u suicide squad ekipu

Njega se ne može ukrotit i držat na lancu. Ostaje jedino nada da neće dio SS ekipe u filmu, inače će se posrat po liku i djelu najvećeg zločinca u povijesti stripa.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 12:46   #10
odlična glumačka postava...
ps negdje sam čitao da će i Oprah imati ulogu ... ?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 15:38   #11
Postava je genijalna, samo da Ayer bude na razini što se tiče režije i scenarija.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 16:24   #12
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako Joker potpada u ovo. Jel on negativac u filmu protiv koga će ovi se boriti?
svi su ovdje negativci iz DC stripova koje vlada potplati/oformi da rade prljave poslove za nju
__________________
jebotepatak!
C2V3N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 16:38   #13


Kako se zove ženski lik u stripu s ove naslovnice (desna strana, crna kosa, plave oči), ostale znam, nje se ne sjećam?
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 16:43   #14
konacno. dc universe slabo poznajem ali jedva cekam da pocnu stancat filmove ko marvel. big like
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 16:45   #15
https://vine.co/v/Oi0aph06MEr

Mogao bi Jared Leto biti dobar izbor
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 20:03   #16
Btw. upravo sam sad razmišljao i sinulo mi je - kakav je ovo masivan bitchslap za Sonyjev wannabe Spidey univerzum. TASM2 im je podbacio na skoro svim nivoima, a najbitnije za njih na onom financijskom, te će 2016. izaći Sinister Six (barem kako je za sada po planu), i već im je bilo zajebano pored Marvelovih filmova, ali ljude teško da će to zanimati pored Batman vs Superman, ovog filma, Civil Wara i Dr. Strangea. RIP Sony.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 20:30   #17
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Btw. upravo sam sad razmišljao i sinulo mi je - kakav je ovo masivan bitchslap za Sonyjev wannabe Spidey univerzum. TASM2 im je podbacio na skoro svim nivoima, a najbitnije za njih na onom financijskom, te će 2016. izaći Sinister Six (barem kako je za sada po planu), i već im je bilo zajebano pored Marvelovih filmova, ali ljude teško da će to zanimati pored Batman vs Superman, ovog filma, Civil Wara i Dr. Strangea. RIP Sony.
Spider-Man ce uvek zanimati decu, nema tog deteta koje ne voli Spideyja, tako da je to dobitna kombinacija deca+roditelji.

Koliko god superhero filmova da bude deca ce gledati Spider-Mana.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 20:46   #18
Tu si u pravu, ali pad interesa je očit i bit će zanimljivo vidjeti može li se Sony nositi s ovim "divovima". Uostalom, franšiza ne može živjeti samo od djece i roditelja. Jedino ako si Michael Bay.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 21:47   #19
U pravu si, ali opet neće propasti

Spidey je uz Batmana najpopularniji i najvoljeniji superjunak. Meni je još uvijek žao i uvijek će biti što nije pod MCU-om. Zamisli razgovore između Tonija i Parkera ili Spidey i Hulk kombinacija, a u stripovima su često spajali upravo njih dvoje.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 23:12   #20
Quote:
C2V3N kaže: Pogledaj post
svi su ovdje negativci iz DC stripova koje vlada potplati/oformi da rade prljave poslove za nju
Joker nije negativac. On je The Negativac (tm). Nema nikakvoga smisla da on radi za Suicide Squad. Ako nekako i smisle foru (tipa stave mu eksplozivnu ogrlicu) cijeli film ću čekati kada će sjebati tim i sve ih pobiti.

A ako to ne napravi bit će najgori Joker ikada.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.