Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2011., 17:02   #121
Bok! Evo i meni je pocela trnuti lijeva noga u petak, dns je srijeda ne trne mi vise jako ali i dalje nemogu saviti nogu prema unutra i boli me misic, dal netko zna sto treba napravit? I dal je imamo tko takvih slicnih problema jer se polako brinem...
giggs0507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:30   #122
Question

Quote:
giggs0507 kaže: Pogledaj post
Bok! Evo i meni je pocela trnuti lijeva noga u petak, dns je srijeda ne trne mi vise jako ali i dalje nemogu saviti nogu prema unutra i boli me misic, dal netko zna sto treba napravit? I dal je imamo tko takvih slicnih problema jer se polako brinem...



i meni vec par dana u desnoj nozi nekaj cudno dogadja...
kao da mi trne mali prst al ja mogu sve s njim i osjecam ga al je osjecaj ljigav----
ima dana kad je ok a ima kad me izluđuje...
ne znam kaj da radim a frka me ic doktoru
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 19:51   #123
meni se dešava da nakon dužeg stajanja, moguće čak i ako je hladno...da dobijem grč onako u stopalu, točnije predjelu prstiju. To mi se desilo jučer, i boliko je ko sam vrag, nije pomoglo ni hodanje, istezanje...tek nakon nekih 10 minuta.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 12:34   #124
ili su živci za što svakako treba posjetiti neurologa, nije strašno samo te slikaju i snimaju...a možda je i loša cirkulacija ako je o nogama i stopalima riječ.
alka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:22   #125
Quote:
alka1 kaže: Pogledaj post
ili su živci za što svakako treba posjetiti neurologa, nije strašno samo te slikaju i snimaju...a možda je i loša cirkulacija ako je o nogama i stopalima riječ.


pusim ko turcin,pijem kapucino izbjegavam kavu radi mojeg prijatelja panicnig napada,a ovo sa nogom me vec sad brine...
ono kao da je utrnjena ali nije,,,,
samo neko ljigavo mravinjanje....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:54   #126
To jebeno mravinjanje i meni muči i to već cca 3godine.Prešo neurologa 2 itd. na kraju ispada da je to kao umišljeno,a meni u stopalu ko da imam roj mravci-za poludit,al već se naviknuo.Može bit da je kralježnica ili čak vrat u pitanju,za mene ne bi bilo čudno jer sjedenje pred kompom mi je i job i još doma job nosim
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 14:29   #127
Talking

Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
To jebeno mravinjanje i meni muči i to već cca 3godine.Prešo neurologa 2 itd. na kraju ispada da je to kao umišljeno,a meni u stopalu ko da imam roj mravci-za poludit,al već se naviknuo.Može bit da je kralježnica ili čak vrat u pitanju,za mene ne bi bilo čudno jer sjedenje pred kompom mi je i job i još doma job nosim


to je istina sjedim stalno il za kompom il u autu...
setnja najdalje do ducana.....
al mi je cudno kaj je samo mravinjanje u desnoj nozi.....
to me brine,al imam problema sa kicmom u lumbalnom djelu...
znam me ukljestit da se ne mogu ni nakasljat...
pa se time tjesim a kod dr.nemam hrabrosti otic...
papak sam sta drugo rec
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:20   #128
@sanja2222
Meni konstantno u oba dvije noge-stopala,i ja se tješim da je neš s kičmom radi dugotrajnog sjedenja al bojim se da su u pitanju živci!
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:26   #129
Question

Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
@sanja2222
Meni konstantno u oba dvije noge-stopala,i ja se tješim da je neš s kičmom radi dugotrajnog sjedenja al bojim se da su u pitanju živci!


kak mislis zivci da nam je psih.bazi ili????
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 15:37   #130
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
kak mislis zivci da nam je psih.bazi ili????
Upravo to!-fucking ANKS(Anksioznost)-zašto!-jer dok popijem naveče helex smiri mi se i zaspim odma-a čim ujutro otvorim oči evo ti ga natrag..issss
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:08   #131
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
Upravo to!-fucking ANKS(Anksioznost)-zašto!-jer dok popijem naveče helex smiri mi se i zaspim odma-a čim ujutro otvorim oči evo ti ga natrag..issss


hahahhah...
jbt i meni je tako...
popijem normic i smiri se navecer...
a ujutro kad ustanem samo iscekujem i wolaaaaa eto ga.....
pas mater luda sam vise
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 12:09   #132
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
Upravo to!-fucking ANKS(Anksioznost)-zašto!-jer dok popijem naveče helex smiri mi se i zaspim odma-a čim ujutro otvorim oči evo ti ga natrag..issss

eeee,uz put kolko imas godina ak nije tajna...
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 13:20   #133
Quote:
sanja2222 kaže: Pogledaj post
eeee,uz put kolko imas godina ak nije tajna...
3 banke,mene to muči od 25-26-dakle da je neš ozbiljno već bi bil pod zemljom
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:02   #134
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
3 banke,mene to muči od 25-26-dakle da je neš ozbiljno već bi bil pod zemljom


hahahhahah....
a fakat me nasmijes.....
ja imam 29 skoro,a bum vidla ak vidis da se ne javljam znaci da sam pod zemljom.....
ahhahahhahha.....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 14:16   #135
lol
A gle dok prihvatiš to da je sve ok s tobom-bit će ti bolje,nikakve jebene tablete i psihijatri-ak je baš nužno naveče helexić i to je to.jebena psiha,a što ćeš.Ja sam prihvatil dok sam privat ostavil pun kurac para i obavil gotovo sve moguće pretrage.Treba se opustit i uživat,ovak je samo gore...zz
WarKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:38   #136
Quote:
WarMaster kaže: Pogledaj post
lol
A gle dok prihvatiš to da je sve ok s tobom-bit će ti bolje,nikakve jebene tablete i psihijatri-ak je baš nužno naveče helexić i to je to.jebena psiha,a što ćeš.Ja sam prihvatil dok sam privat ostavil pun kurac para i obavil gotovo sve moguće pretrage.Treba se opustit i uživat,ovak je samo gore...zz


a,gle u ku...cu sam definitivno....
sta drugo rec....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 12:44   #137
evo..
dva dana mir i sad opet pocelo mravinjanje u desnoj nozi....
spizdit cu vise
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 19:55   #138
Quote:
kozija kaže: Pogledaj post
uf... kakvi glupi savjeti...

vidite ovo se desava kad zivite na zapadu i u neznanju...
trnci po tjelu, posebno po glavi, su simptomi budjenja energije i energetskog tijela. Otvaranje chakri...
vidim da dosta ljudi se desava u zadnje vrijeme, a ljudi neznaju sto im je... i jos ih salju doktorima da ih umrtve ! ulazimo u novo doba, bili vi ti svjesni ili ne ili htjeli prihvatatit ili ne
ne znam bas, meni je prvo utrnula cijela ruka, sad mi je to vec preslo na tijelo i dolje do nogu....meni to bas nije normalno, pogotovo kad ne mogu nista s desnom rukom radit!

da je to budjenje energije sigurno bi bilo pozitivnije i ugodnije
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 21:14   #139
trnci su također i znak srčanog udara. onda mora da osoba koja ima srčani bude prepuna energije. jel?

trnci mogu biti stvarno svašta, bilo bi najbolje otići kod liječnika. pogotovo jer, kako kažeš, ti se to već prije događalo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 11:55   #140
eto narucila se snimat kicmu pa cemo vidjet ko tu koga je......
kicma mene il ankcioznost..... bonk



luda pa živi....
sanja2222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.