Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2011., 19:35   #201
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
razočarava ih količina otpada koji je bolje pojest nego pit sok, a dakako i količina posuđa koju treba prat poslije, jedno veliko JOQ!
Onda imas krivi sokovnik , ja sam ih promjenila par dok nisam dosla do jednog koji jedva da i ostavlja otpad. A nakon toga imam par dijelova koje stavim u sudjericu. I to je to.
I danas radila sok od djumbira, svi oko mene bolesni pa...stavila i pasjeg trna i sta sve ne ( ovo jer ima skoro dest puta vise vitamina C nego limun).
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 20:40   #202
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Onda imas krivi sokovnik , ja sam ih promjenila par dok nisam dosla do jednog koji jedva da i ostavlja otpad. A nakon toga imam par dijelova koje stavim u sudjericu. I to je to.
I danas radila sok od djumbira, svi oko mene bolesni pa...stavila i pasjeg trna i sta sve ne ( ovo jer ima skoro dest puta vise vitamina C nego limun).
uuu đumbir je oke za čaj, vidiš vidiš, kakav okus ima sok od toga? cenim da ljuto za vatru rigat?!

đumbir opravi' probavu, a i ostatak tijela profitira od istoga.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 22:57   #203
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
uuu đumbir je oke za čaj, vidiš vidiš, kakav okus ima sok od toga? cenim da ljuto za vatru rigat?!

đumbir opravi' probavu, a i ostatak tijela profitira od istoga.
Tko voli ljuce (ja ne) stavi vise, ja stavim malo. Okus je tu ali nije bas ljuto.
Ljeti ga pijem jer je super kod vrucina, regulira znojenje itd. Znaci ne u caj nego direktno u vodu "ocjediti". Sokovnikom.
S probavom nemam nekih problema.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:03   #204
A koji je to tvoj super sokovnik? Ja bih isto kupila, pa da znam...


Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Onda imas krivi sokovnik , ja sam ih promjenila par dok nisam dosla do jednog koji jedva da i ostavlja otpad. A nakon toga imam par dijelova koje stavim u sudjericu. I to je to.
I danas radila sok od djumbira, svi oko mene bolesni pa...stavila i pasjeg trna i sta sve ne ( ovo jer ima skoro dest puta vise vitamina C nego limun).
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 01:20   #205
crvena pročitaj poruku privatnu
zabrinuta12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 01:24   #206
crvena opet vratite
zabrinuta12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 22:13   #207
Zapela sam za sokovnik marke Sinbo isti kao na slici,
pa ako je netko slučajno kupio ovakav
neka napiše valja li išta.


Forumašica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 10:09   #208
Izgleda da je zapelo na slici...
Taj aparat je Sinbo model SJ 3137.
Dosta je jeftin al nisam sigurna u kvalitetu.
Ima netko da ga je kupio?
Forumašica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 21:04   #209
Pozdrav svima.

Što kažete za Power Press sokovnik iz Top Shopa?
Ima li ga netko da podjeli iskustva?
Chotim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 21:16   #210
Što kažete na OVAJ?

__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 12:45   #211
power juicer

ima li itko mozda ovaj power juicer sto je sad u mercatoru na akciji?!
iskustva?!
__________________


Oduvijek sam bila zagovornica kreposti.Osim kad više nisam uspijevala odoljeti iskušenju.
zaza2208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 17:29   #212
Quote:
Chotim kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Što kažete za Power Press sokovnik iz Top Shopa?
Ima li ga netko da podjeli iskustva?
Imam ga ja, onaj prvi.
Cijedi nam sokove već punih 8 godina
__________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:51   #213
Ljudi pomagajte, ali doslovno, nemam vremena-prije 10 dana su mi rekli da imam rak i sad kreće borba, između ostalog i svježe cijeđenom ciklom-nemam vremena čitati sve ove stranice i eksperimentirati po dućanima, novac nije problem pa mi molim vas recite koji je najbolji sokovnik tj. da daje puno soka i da nije bučan?
Hvala vam unaprijed
majalun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 00:01   #214
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Onda imas krivi sokovnik , ja sam ih promjenila par dok nisam dosla do jednog koji jedva da i ostavlja otpad. A nakon toga imam par dijelova koje stavim u sudjericu. I to je to.
I danas radila sok od djumbira, svi oko mene bolesni pa...stavila i pasjeg trna i sta sve ne ( ovo jer ima skoro dest puta vise vitamina C nego limun).
a koji je to??
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 22:25   #215
Quote:
seymour kaže: Pogledaj post
Upravo pijem sok iz Sinbo sokovnika iz Konzuma za 250 kn. I jako sam zadovoljna.
Očekivala sam da će biti bučan, ali nije. Iscijedio je 5 mrkvi i 4 jabuke dok si reko keks. I dao cca 6 dcl sokića.
Ma mrak. Za tu cijenu...ja prezadovoljna
matrix AD...puno, puno hvala na preporuci
Potpisujem
Nakon pročitanog ovdje, kupila isti, u Konzumu, još je bio na sniženju za 199 kn.
Nije bučan, daje veliku količinu soka - tj.odlično iscjedi (ostaci su gotovo suhi), nije bučan, dijelovi su lako perivi. Nemam nikakvih prigovora.

Dakle, matrix AD - i ja zahvaljujem!
LondonCalling is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2011., 02:31   #216
jel ima netko onaj iz top shopa? gledam ga, gledam....
choc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 00:08   #217
Pozdrav,

molim vas ako netko zna gdje u RH mogu nabavit ovakav sokovnik:

http://www.ebay.com/itm/CBS-Heavy-Du...ht_1089wt_1270


puno fala
grebense is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 21:27   #218
Kupio bih sokovnik do cca 1.500kn... Malo sam citao i znam da se najvise i najzdravije dobije iz sokovnika koji melju (ne-centrifugalni), no takav me ne zanima sto zbog cijene, sto zbog toga sto mi je drazi bistri sok. Dakle izbor je - centrifugalni....
E sad..gledao sam malo po ducanima i vidio razne modele i vecina ih ima posudu za odvajanje pulpe i kod svih mi taj mehanizam za odvajanje se cini jednakim. Dapace i isprobao sam jedan jeftini sa tim odvajanjem i meni se cini da pulpa jednostavno prerano ode u taj spremnik a jos je puna soka... No, vidio sam Kenwood sokovnike koji nemaju to odvajanje pulpe vec ista ostaje na bubnju centrifuge koji se poslije cisti. Meni se to cini bolji princip (iako teze cistiti) jer jednostavno mogu duze ostaviti sokovnik da radi i da ce bolje iscijediti tu pulpu... Ili sam u krivu?
Mozda i neka preporuka za centrifugalni sokovnik 1000-1500kn?
Krwoloq is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 10:53   #219
Kupila prije tri mjeseca onaj Bulet iz Top shopa. Hiper zadovoljna. Pulpa je toliko suha da me podsjeća na sjeno. Sa nekakvim popustima koštao je cca 900,00 kn. Prednost je ta što se za te novce kupuješ nešto poput multi praktika a sokovnik je kao dodatak. Mišljenja sam da se isplati.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 15:12   #220
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Kupila prije tri mjeseca onaj Bulet iz Top shopa. Hiper zadovoljna. Pulpa je toliko suha da me podsjeća na sjeno. Sa nekakvim popustima koštao je cca 900,00 kn. Prednost je ta što se za te novce kupuješ nešto poput multi praktika a sokovnik je kao dodatak. Mišljenja sam da se isplati.
Zanima ma da li ima puno djelova za razmontiravanje i za pranje i koliki je zaista otvor za ubacivenje voća?
Jel ona rezalica za povrće, sir...itd. zaista funkcionira kao na reklami?
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.