Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 01:49   #1
Iz Medija

Mislim da nam treba ovakva tema, ali sam ju stavio prije svega jer moram roknuti jedan komentar stvari koja mi je samo pogoršala ovu večer nakon posla:

http://www.index.hr/sport/clanak/vid...ju/398018.aspx

Famozni Index koji inaće ne komentiram još je jednom pokazao svu silinu svog (ne)znanja ili (ne)subjektivnosti. tako oni u ovom tekstu govore kako je Modrić oduševio Yidse, jedne od najboljih navijača na otoku. Sve to zvuči lijepo i krasno nekome tko prvi put čuje pa smo svi sretni i presretni kaj "naše gore list", ili možda i bolje "našeg terena travka", oduševljava hrpu najboljih navijača kakvi mi nikada nećemo biti. No to je tako prosječnom čitatelju koji će zaključiti kako se tim finim "margaret thatcher" navijačima svidio Modrić, dok naši divljaci nikako ne mogu prihvatiti npr Hrgovića. Pa ćete tako o boysima naći da su se potukli, da su razbili nekaj, da su zapalili baklje... a pogledajte Yidse - "Mir i dobro". No onda se nađe jebena cjepidlaka koja o tome ipak zna više od jednog "R.J."-a koji je taj članak napisao, pa se na to sve samo nasmije. Jer Yidsi nisu nikakvi navijači Tottenhama, barem ne po Indexovom kriteriju, Yids su njihova "elitna huliganska frakcija", kako je isti taj Index nazvao Agrame. Yids su jedna od 4 najjaće huliganske ekipe u Londonu uz Chelseajeve Headhunterse, Millwallove Bushwackerse i West Hamov famozni ICF. Mislite da su to sve fore sa TV-a i da to više ne postoji? Jebeno se varate. Pa onda dolazimo i do finala ovog notorno glupog članka, a to je da je Modrić oduševio skupinu tih ljudi. Jel istina? Kako naš sveznajući "R.J." zna tko su Yidsi ako čak i jebeni Scotland Yard ima poseban odjel koji se bavi tim četverima navijačkim skupinama i jedva dokučuje, kad uspije dokučiti, koji su njihovi pripadnici. Nadasve, svaka čast neinformiranosti i apsolutnoj subjektivnosti našeg novinara. Nemojte sada komentirati "pa on je mislio na sve navijače Tottenhama" ili "Njih sve tak zovu" - to nije istina. Jer Yidsi su uistinu sama elita, u Tottenhamu se nitko neće tako nazvati, oni koji nisu - zato jer nisu i moglo bi im se "nešto" dogoditi ako se počnu hvalit, a oni koji jesu - da ih se ne bi skužilo. Nije to kao kod nas da se svaka budala koja dodje na sjever nazove Boysem, ni blizu. U jebenom Tottenhamu, kao uostalom i u većini takvih kvartova, o Yidsima vrijedi ona "O tome se ne priča, o tome se šapće i toga se boji". No ono kaj ne mogu ni profesionalci, može naš R.J. Svaka ti čast, da nam je više takvih novinara poput tebe, možda bismo znali i da Al Qaidu oduševljavaju Mc Donaldsi.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 12.08.2008., 10:30   #2
http://sportal.vecernji.hr/vld/sport...42208/index.do

bilo bi bolje i pametnije potencirati i hvaliti ovakve događaje.
sci fi is offline  
Old 12.08.2008., 10:35   #3
Zake otvaraš index?
supermirko is offline  
Old 12.08.2008., 10:36   #4
Ma pišite sve iz medija, nije loša tema, samo ne mogu obećat da ću otvarat linkove od indexa. Inače je tema skroz ok
Veko32 is offline  
Old 12.08.2008., 11:24   #5
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
Zake otvaraš index?
Zato kaj imaju i dobrih tekstova, a ja sam "lijeva" snaga naše tribine
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 12.08.2008., 11:31   #6
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Zato kaj imaju i dobrih tekstova,
Ovo i index mi nikak nejdu u istu rečenicu.Milsim, i ja više naginjem lijevo al su tolko puta oskvrnuli Hrvatsku,Domovinski rat,Zagreb,dinamo i navijače da ih ne otvaram već više od godinu dana.Mogu ti reć da terapija paše,jer živjet bez znanja o njihovim bljuvotinama na portalu je svojevrsni blagoslov.
supermirko is offline  
Old 12.08.2008., 12:05   #7
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
Zake otvaraš index?
Nikad mi to nije bilo jasno, iz kojeg jebenog razloga ljudi kliknu na to smeće

Koji su to porivi?

Zanima te kolko je onaj degen Babić bogatiji, jel sevka pušila kome, ili kaj ima za reć onaj retaj s naočalama koji samo o navijačima razmišlja?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 12.08.2008., 13:07   #8
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Nikad mi to nije bilo jasno, iz kojeg jebenog razloga ljudi kliknu na to smeće

Koji su to porivi?

Zanima te kolko je onaj degen Babić bogatiji, jel sevka pušila kome, ili kaj ima za reć onaj retaj s naočalama koji samo o navijačima razmišlja?
Jednostavno, moj život nema smisla bez vijesti tipa "Severina u vezi s bogatim poduzetnikom Dubravkom Horvatom?"....
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 12.08.2008., 13:11   #9
Veko32 is offline  
Old 12.08.2008., 13:15   #10
ma na indexu je to sve prošarano dozom pitkog i sarkastično humora,evo par naslova: "Kreće nova povijesna misija,tatarski oligarh kontra maksimirskog šerifa"

"Pored goropadnih barakuda,ajkule bezopasnije od girica"

takve intelektualne tekstove uz dozu cinizma,debilizma nemožeš naći svugdje
liedshow is offline  
Old 12.08.2008., 14:38   #11
komentirat index je suludo. ipak je to crvena armija kojoj se na spomen svega hrvatskog diže kosa na glavi i to opravdavaju ko nekim "liberalizmom".
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 13.08.2008., 21:50   #12
EDIT
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 18.08.2008., 18:28   #13
Ma taj index treba zaobilazit u širokom luku
sifos is offline  
Old 28.02.2009., 17:41   #14
ponukan ovim člankom židaka, malo da podignemo ovu temu
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...,28,,153966.jl

čitajući ovo smeće od teksta, posebno me iziritirala ova rečenica crvene boje:

“Dosad ste 900 dana vi jahali nas, sad ćemo 900 dana mi jahati vas, a trećih 900 dana jašit ćemo se sa Zvezdom i Partizanom u regionalnoj ligi...” Naravno da se u općem nogometnom ludilu rodila i takva ideja, srećom samo kao fantazija. I protiv te ideje “stražari” na Savskom mostu ili ulazu u Split nisu rekli niti jednu riječ, njihovi glagoli su isključivo u službi Nj. veličanstva, podzemlja (gangsteri) i nadzemlja (političari), a u obrani “naših elementarnih vrednota” stojimo mi, novinari, bijednici i mizerije, regional-šovinisti, koji se kolju i grizu, ne pitajući se: “Ako su Bog, pravednost i istina s nama - tko je onda s njima?”


židak plaćeniče, kako te nije sram doć u ''kategoriju'' i onda tjedan dana nakon toga napisat ovakvo nešto, sram te može bit da se sakriješ u mišju rupu. svi znam oda si plaćenik, pišeš kako ti određeni daju eure, ali ovakvo dno niti jedan hr novinar nije dotaknuo. ima svakakve novinarske gamadi, ali ovakvog prevrtljivca nema na cijelom kontinentu
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 01.03.2009., 11:31   #15
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ponukan ovim člankom židaka, malo da podignemo ovu temu
http://www.jutarnji.hr/sport/nogomet...,28,,153966.jl

čitajući ovo smeće od teksta, posebno me iziritirala ova rečenica crvene boje:

“Dosad ste 900 dana vi jahali nas, sad ćemo 900 dana mi jahati vas, a trećih 900 dana jašit ćemo se sa Zvezdom i Partizanom u regionalnoj ligi...” Naravno da se u općem nogometnom ludilu rodila i takva ideja, srećom samo kao fantazija. I protiv te ideje “stražari” na Savskom mostu ili ulazu u Split nisu rekli niti jednu riječ, njihovi glagoli su isključivo u službi Nj. veličanstva, podzemlja (gangsteri) i nadzemlja (političari), a u obrani “naših elementarnih vrednota” stojimo mi, novinari, bijednici i mizerije, regional-šovinisti, koji se kolju i grizu, ne pitajući se: “Ako su Bog, pravednost i istina s nama - tko je onda s njima?”


židak plaćeniče, kako te nije sram doć u ''kategoriju'' i onda tjedan dana nakon toga napisat ovakvo nešto, sram te može bit da se sakriješ u mišju rupu. svi znam oda si plaćenik, pišeš kako ti određeni daju eure, ali ovakvo dno niti jedan hr novinar nije dotaknuo. ima svakakve novinarske gamadi, ali ovakvog prevrtljivca nema na cijelom kontinentu
ma koji se kuratz nerviraš, samo se sjeti forsiranja pojedinih igrača za repku u svakoj jebenoj kolumni ( dobro poneki su i zaslužili, ali većina )!!!
a sve iz mamićeve agenture!
kad se sjetim koliko je forsirao etta ( pljuvajući po srni) dođe mi povraćati!!!!
šarafciger is offline  
Old 02.03.2009., 10:03   #16
nešto pozitivno - članak bena perasovića o derbiju, večernji list 28.02.'09. pročitajte...

http://img162.imagevenue.com/loc438/..._122_438lo.jpg
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."

Zadnje uređivanje Mikhail Bakunin : 02.03.2009. at 10:15.
Mikhail Bakunin is offline  
Old 02.03.2009., 10:43   #17
sjajan clanak
od A do Ž
__________________
-Ti bi doma?
- Puding
PikaČHu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.