Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2009., 15:39   #61
Quote:
delegaat kaže: Pogledaj post
aj mi samo reci kako imate obraza toliko lagat? vi ste skroz bolesni jbt, pa sam taj vaš psihopat je priznao da je nož njegov, da je na mene krenuo s nožem ja ne bi mogo garantirat da bi samo u nogu dobio. lažete da to nije normalno, kakva dvojica, bježali ste ko miševi oko onih zgrada na sjenjaku, bacali baklje i pendreke za sobom. prije toga vas agrameri i konjica natjeravali po sred promenade. mislim, mrzim te šprehe po netu ko je koga, al mi ne ide u glavu kako bolestan moraš bit za ovakve odvratne laži.
zovi te agramere
Boxs is offline  
Old 11.07.2009., 15:40   #62
ićo purger je bio dinamovac i pripadnik bbb iako je bio iz splita
ako ne vjeruješ evo dokaza koji su preuzeti sa torcida.org a objavljeni su nakon njegove smrti
ustvari,radi se o topicu koji je otvoren njemu u čast kad je umro

Quote:
Od posljedica moždanog udara umro je Ićo Purger.

Umro je jedan veliki čovik i navijač.

Bija je veliki, stariji od mene dvi godine i skupa smo proveli dosta toga.

Prijatelju stari, na koliko gostovanja smo skupa bili, koliko puta smo se zajedno potukli i što sve skupa nismo radili...

Ićo je rodjen u Kaštilima di je proveja veliki dil svog djetinjstva. Kad san ja počea dolazit u navijački svit on je već tu bija afirmiran i bija je dio nas. Skupa smo išli u Beograde, skupa smo radili pizdarije po Splitu i sve ostalo...

Uvik si bija tvrdoglav, navija si za Dinamo, mada to nikome od nas nije bilo jasno zašto, ali to je bila tvoja volja...

Uvik smo i bili skupa, bolilo te je to zašto Zagreb nema navijačku skupinu ka i mi, pa smo skupa posli kina Bače i gledanja filma "Bad Boys" u biti i osnovali BBB...

Bija si tvrdoglav ka magarac, nisi tija nikome popustit, čak i kad ne bi bija u pravu drža si svoje, po tome si sličan ovoj Dalmatinskoj Grudi na kojoj si rodjen...

U ono vrime nisi gleda ko je ko i bija si pravi Hrvat. Pravija si i neke pizdarije koje nisi triba, ali si uvik čvrsto bija uvjeren da si u pravu...

Bija si ludonja, budala i fanatik, siti se samo naših odlazaka u Beograd i ostalih pizdarija di smo bili, podsiti se svojih ludosti i divljanja šta si radija...

Drag si mi bija uvik, i neka san radi tebe devedesitih zna i završit u muriji jer bi se potuka s tebon ka s dinamovcem, neka te znan, zna si provocirat, onako sitno i kurvanjski, zna si me izbacit iz takta, ali uvik posli oko nekih stvari bi se našli na istoj crti...

Posli si otiša drugin putem...izabra si neki livi put, pa si se njemu u par navrata i pokuša othrvat...jebiga, nisi ima love, nisi iz bogate obitelji koja te je mogla izvuć iz toga...uvik si se sam borija kroz život...

Puno puta smo u zadnje vrime pričali o izdavanju knjige koju si kroz cilo ovo vrime sabra, ali eto nije nikad vidila svitlo dana. Evo ja, i baštinici naše generacije, osobno ću se potrutid da to vide i svi mladji naraštaji...

Prijatelju moj, ostaj mi u vječnom miru i neka ti Dragi Bog podari svako zadovoljstvo koje ti je bilo uskraćeno u ovon životu.

Quote:
Laka mu hrvatska zemlja....

Šta reći o čovjeku koji je bio u stanju doći iz Splita u Zagreb, samo da bi išao s nama u Split (umjesto da nas čeka dole)... da ne spominjem utakmice s Slobodom, Čelikom i ostalim velikim klubovima, nikad mu nije bilo teško doći, često sam...a sjetim se i Bubine pjesme:

Ićo i Buba, dva nerazdvojna druga
Hrvatske smo mi sinovi, odani smo plavoj boji...

Možda su opet zajedno, negdje gore

Quote:
Neka ti je laka Hrvatska zemlja Sad .
Otisao je jos jedan veliki covijek i navijac dinama koji bi sve dao za plavu boju i za Hrvatsku


http://www.torcida.org/forum/viewtop...er=asc&start=0
Severus is offline  
Old 11.07.2009., 16:03   #63
Quote:
delegaat kaže: Pogledaj post
aj mi samo reci kako imate obraza toliko lagat? vi ste skroz bolesni jbt, pa sam taj vaš psihopat je priznao da je nož njegov, da je na mene krenuo s nožem ja ne bi mogo garantirat da bi samo u nogu dobio. lažete da to nije normalno, kakva dvojica, bježali ste ko miševi oko onih zgrada na sjenjaku, bacali baklje i pendreke za sobom. prije toga vas agrameri i konjica natjeravali po sred promenade. mislim, mrzim te šprehe po netu ko je koga, al mi ne ide u glavu kako bolestan moraš bit za ovakve odvratne laži.
iz koje si ti priče ispao?
jesam rekao da je nož njegov, jesam
jel istina da ste rastjerali ekipu na sjenjaku, istina (za promenadu neznam)
jel istina da ste mlatili dvojicu prije frke sa ekipom sjenjak i da ste izboli čovjeka na podu i skoro ga ubili, jel istina da su vam pronađeni noževi na stadionu , jel istina da su vam pronađeni noževi kad ste išli u šibenik, istina
ti pričaš o bolesnicima,vi koji palite face bakljama i slične stvari, obraz ko džon imate, sramota

Zadnje uređivanje mikalbc : 11.07.2009. at 17:04.
mikalbc is offline  
Old 11.07.2009., 17:34   #64
apsolutna nezainteresiranost za topic,close
Irriducibili is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.