Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koliko ste utakmica svojih voljenih stranih klubova posjetili?
Niti jednu, ali budem! 72 57.60%
1 16 12.80%
2 5 4.00%
3 4 3.20%
4 1 0.80%
5 i više 27 21.60%
Glasovatelji: 125. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2002., 16:10   #21
Cool

Od stranih klubova navijam samo za Bayern
Lucky is offline  
Old 20.12.2002., 16:21   #22
Chelsea FC
Gianluca Vialli is offline  
Old 20.12.2002., 16:43   #23
Milan i Chelsea
__________________
kebafinjo
kebaf is offline  
Old 20.12.2002., 23:08   #24
Quote:
kebaf kaže:
Milan i Chelsea
Ma, bravo majstore....za ovaj drugi klub, naravno....

Pozdraf...
Gianluca Vialli is offline  
Old 21.12.2002., 14:17   #25
Valencia,Valencia,Valencia.... po meni posljednjih godina najjaci klub u Evropi,inace sam navijao za Lazio ali kada ih je Valencija razbila prije par godina u ligi prvaka jednostavno sam se zaljubio...drazi su mi od bilo kojeg hrvatskog kluba!
Carlos is offline  
Old 21.12.2002., 15:24   #26
Navijam samo za jedan klub.

Iza tog kluba je 100 praznih mjesta pa onda Željo (dobro ovo mi je ipak domaći) i M.Utd a onda još 100 praznih mjesta pa Roma , Ajax , Barca , Inter , Bayer , Sparta i Slavia Prag.


P.S
MRZIM LAZIO
Urpanus is offline  
Old 21.12.2002., 15:33   #27
Quote:
Urpanus kaže:
Navijam samo za jedan klub.

Iza tog kluba je 100 praznih mjesta pa onda Željo (dobro ovo mi je ipak domaći) i M.Utd a onda još 100 praznih mjesta pa Roma , Ajax , Barca , Inter , Bayer , Sparta i Slavia Prag.


P.S
MRZIM LAZIO
Znaci navijas za...Lazio?
Sudden Sid is offline  
Old 21.12.2002., 15:37   #28
Quote:
Sudden Sid kaže:
Znaci navijas za...Lazio?
Urpanus is offline  
Old 21.12.2002., 17:46   #29
Quote:
Carlos kaže:
Valencia,Valencia,Valencia.... po meni posljednjih godina najjaci klub u Evropi,inace sam navijao za Lazio ali kada ih je Valencija razbila prije par godina u ligi prvaka jednostavno sam se zaljubio...drazi su mi od bilo kojeg hrvatskog kluba!


obožavam ovakve "navijače"..

Ja sam isto već 10 godina navijao za Dinamo, volio ga iz sveg srca, ali došao je Fulham, razbio ih 3:0 usred Maksimira i sada navijam za njih.. jebiga, zaljubio se u njih jer su razbili klub koji mi je u srcu
jao majko..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 22.12.2002., 10:09   #30
Jebiga Baklja,kada gledas inozemne klubove navijas za one ciji ti se nogomet najvise svidja.Pa nisam ja rodjen u Rimu da od malih nogu do kraja zivota navijam za Lazio!A ti si dobro napravio sto sada navijas za Fulham a mogao bi navijati i za Kamen Ingrad posto su vas razbili u kupu.
Carlos is offline  
Old 22.12.2002., 11:49   #31
arsenal
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Old 22.12.2002., 14:30   #32
Quote:
Carlos kaže:
Jebiga Baklja,kada gledas inozemne klubove navijas za one ciji ti se nogomet najvise svidja.Pa nisam ja rodjen u Rimu da od malih nogu do kraja zivota navijam za Lazio!A ti si dobro napravio sto sada navijas za Fulham a mogao bi navijati i za Kamen Ingrad posto su vas razbili u kupu.
Uh , ovo je bio nizak udarac
Urpanus is offline  
Old 22.12.2002., 15:40   #33
Quote:
Carlos kaže:
Jebiga Baklja,kada gledas inozemne klubove navijas za one ciji ti se nogomet najvise svidja.Pa nisam ja rodjen u Rimu da od malih nogu do kraja zivota navijam za Lazio!
Kužim ja tebe kaj ti misliš, ali u tom slučaju ne možeš reći da navijaš za taj klub (bilo lazio ili valenciu) jer to nikako nije prikladan izraz.. Ako razumiješ kaj ti hoću reći..

I da, kamen ingrad nas je izbacil iz kupa, ali to nikako nije razlog da se smanji (a kamoli ugasi) moja ljubav prema Dinamu.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 22.12.2002., 17:49   #34
Quote:
Kužim ja tebe kaj ti misliš, ali u tom slucaju ne možeš reci da navijaš za taj klub (bilo lazio ili valenciu) jer to nikako nije prikladan izraz.. Ako razumiješ kaj ti hocu reci..
E tu se ja Baklja 100% slažem s tobom. Meni je recim drag Manchester U. , ali kako mogu reći da navijam za njih kad nikad u životu nisam bio na njihovom stadionu , a samo sam ih jedan put gledao uživo.
Urpanus is offline  
Old 22.12.2002., 17:58   #35
A ja bas za razliku od vas navijam za Nantes,hehe
Sudden Sid is offline  
Old 22.12.2002., 18:10   #36
Quote:
Urpanus kaže:
E tu se ja Baklja 100% slažem s tobom. Meni je recim drag Manchester U. , ali kako mogu reći da navijam za njih kad nikad u životu nisam bio na njihovom stadionu , a samo sam ih jedan put gledao uživo.
Znao sam da će Urp kao pravi navijač shvatiti o čemu govorim..
Isti je slučaj kod mene sa AC Milanom. Klub mi je drag i sve to, ali ja ni u kojem slučaju nisam Milanov navijač iako sam bio na više Milanovih utakmica (puna jedna utakmica) nego "navijač" Nantesa (Sid) na Nantesovim utakmicama.

I to što si spomenuo Man U, koliko puta čujem ovdje "Ja navijam za Manchester". A baš me zanima koliko njih je bilo na Maksimirskom jugu na tekmi Dinamo - ManU.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 23.12.2002., 07:46   #37
Dobro ako cemo se sada hvatati za rijeci onda mogu reci da navijam za Valenciju u spanjolskom prvenstvu posto sam par zadnjih godina zivio u Spanjolskoj i tako zavolio spanjolski nogomet.Moje bivanje u Spanjolskoj se poklopilo bas sa totalnim procvatom spanjolskog klupskog nogometa pa je time moja pasioniranost spanjolskim nogometom nadam se svima razumljivija.Prije toga a i sada jos uvjek volim talijanski nogomet,posto sam sa naseg ljepog mora gdje svi mi pratimo serie A.Sada se nadam da sam objasnio neke stvari.Baklja pozdrav,drago mi je da se nisi dao isprovocirati onom o Kamen Igradu!
Carlos is offline  
Old 23.12.2002., 14:42   #38
Quote:
Carlos kaže:
Baklja pozdrav,drago mi je da se nisi dao isprovocirati onom o Kamen Igradu!
Budući da je riječ o čisto sportskoj provokaciji nisam se dao uhvatiti
Pozdrav i tebi
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 25.12.2002., 14:20   #39
Wink

italija ac milan

spanija real betis

engleska chelsea


 
Old 26.12.2002., 18:02   #40
Thumbs up

Borussia Dortmund i AC Milan
Vuco is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.