Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2006., 18:39   #81
Mi smo uletili u El corte Ingles i pobjegli, stvarno mi je bezveze, prosječna robna kuća sa meni ničim ekstra...Po starom gradu imaš masu dućana, tako da ćeš lako naći. U krajnjem slučaju uvijek možeš otići do H&M-a po pitanju odjeće
lunali is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2006., 19:34   #82
El Corte je dosadan i skup. ono, imaš 45 godina, onda si nađeš ok stvari. otherwise... meni se npr ljetos strgala natikača na sred Plaça Catalunye. i kud ću si nabrzake skočit kupit nove - idem u ECI, moram nešto naći. sve su bile nevjerojatno ružne, a stajale su od 50€ na dalje (govorim sportskim sandalama). tak da sam si ih onda uzeo kod Indijaca u Barri Gotic (obožavam te njihove dučančiće, iako ih nema više toliko kao nekad).
Sfera i Zarra su ok. Sfera čak malo premoderna. također je ok shopping mall L'Illa na Diagonalu, jedna tramvajska stanica od Plaça F. Macia. malo je više fensi (mene podsjeća na Kaptol, samo veće). ak ništ drugo, imaš unutra Sferu, a i ok zalogajnica (a to je uvijek najbitnije )
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 19:55   #83
El Corte je preskup! I činilo mi se da sam u običnim dućanima nalazila jeftiniju indetičnu robu... Ali da je ogroman i wow, meni jest
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:09   #84
ECI jest skupa robna kuca, al s kvalitetnim stvarima. Bar u to mozes bit siguran, a ne kad ti u nas opale cijenu za neki skart
Takodjer za mladje imas i posebne odjele, pa se tamo mogu nac Morgan i slicne marke. (i meni ih je na prvu bilo tesko nac, jer je sve ogromno)

Ja sam npr. nasla bas tamo dva para savrsenih cipela , cca 50-60 Eura, i to su svecanije cipele koje bi te u nas dosle preko 1000-1500 kn, realno.
Nisam mogla vjerovat kad sam vidila cijenu za te cipele.
A ista stvar i s tenisicama, mrak ,a jeftino
.. iznenadilo me s obzirom na ostale cijene.

Malo te umori onolika hrpa robe i svega, pa na kraju od silne ponude ne znas ni sto bi kupio

O Zari necu ni pricat, prva liga

Inace sto se tice najboljeg obilaska Barce u kratkom vremenu, tu su turisticki autobusi Jos ako je toplo, pa sjednete na vrh, ma divota. Najbolje obic sve, pa se kasnije mozete vratit na ono sto vas zanima, te bolje pogledat.
Al stvarno se ima sto vidit
perla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 21:39   #85
Ja u El Corte nisam ni ušla
Zara, H&M i neki njihovi dućani su mi bili sasvim dovoljni. Našla prejebene čizmake za 38 € kakve sam tražila po cijelom Zagrebu

Inače grad me totalno oduševio i uz Berlin mi je trenutačno jedan od najljepših u Europi.
Ljudi su prekrasni, klima je prekrasna, na svakom ćošku se duva(ako koga zanima ), policajci kaj da nisu policajci, hrana i kava u odnosu na druge europske gradove jeftini, ono, nemam riječi

Ima i pokoja zamjerka, ali o tome neću ovdje.

Što se avionske karte tiče, naletjela sam na Last Minute preko jedne agencije koja je prodala božićne i novogodišnje aranžmane, ali im je ostalo mjesta na charteru pa su prodavali samo karte tako da me povratna karta sa svim taksama došla 230 €.

Eh da - što se obilaska tiče, mi smo sve na noge obišli. Cijele dane po gradu nogama ili uz metro koji je fakat jeftin: 10 vožnji stoji 6 €.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:00   #86
pa H&M ti nije spanjolsko

ah, Barcelona, nori grad..kojeg josh nisem posetil..jenput na vikend odletim valjda!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:02   #87
Pa govorimo o jeftinim, a ne španjolskim dućanima, jimmy.
Vikend ti bu malo: osobito ak nemaš vodiča.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:17   #88
Quote:
jimmy jazz kaže:
pa H&M ti nije spanjolsko

ah, Barcelona, nori grad..kojeg josh nisem posetil..jenput na vikend odletim valjda!
pa Hansi & Mizzi su Švedi... u stvari samo Schrott

Il corte Ingles je zbilja skup, izbor je kao kod nas u Peek & Cloppenburg, samo je corte puno skuplji
imo sam unaprijed kravate GAUDI u viziru, ali 58.-€ po komadu je ipak bezobrazno skupo

grad je super...samo tamo svi sve kradu
DrSigmundFreud is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:28   #89
pa to i ja velim..shrot, shrot. Zara je nebo prema tome. mislim to je bogohuljenje iti v Barcelonu i onda v H&M.

kaj pa 58€ za dobru kravatu nije tak strashno. za to ne morash iti v Barcelonu. mislim da je i jedna moja negdi tolko doshla. iako ih nemam bash prevec.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:52   #90
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
grad je super...samo tamo svi sve kradu
el? a ja sam sâm išao na plažu i kad sam bio u vodi, ruksak s ojrima i putovnicom se sunčao na pijesku. ok, nisam ga ispuštao iz vidokruga, ali da ga je netko ščapio, sumnjam da bih ga stigao ulovit
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 14:17   #91
znate kaj je ne kužim....kad svi pričate o kartama iznad 150 eura (150 eura je kao ultra jeftino), a ja na ryan air-u sad gledam i iz venezie ima karta (za 4. mjesec) oko 70-90 eura (kako za koji dan) i to govorim o povratnoj. Pa ne znam sad jel ja krivo gledam ili vi idete direkt iz Zagreba?!?!

srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 16:21   #92
Quote:
srdalxMI kaže:
znate kaj je ne kužim....kad svi pričate o kartama iznad 150 eura (150 eura je kao ultra jeftino), a ja na ryan air-u sad gledam i iz venezie ima karta (za 4. mjesec) oko 70-90 eura (kako za koji dan) i to govorim o povratnoj. Pa ne znam sad jel ja krivo gledam ili vi idete direkt iz Zagreba?!?!

dođeš do Venezie, onda trebaš transfer do Trevisa, doletiš u Gironu, pa trebaš transfer do Bcn... kad to sve poplaćaš, ušparaš parsto kn i upitna je isplativost petljanja. Ryan je ok ako ti se da petljat s ovim navedenim i ako ti se da rezervirat par mjeseci unaprijed. ja kartu kupujem max 2 tjedna prije puta.
na kraju krrajeva, Iberia iz Venecije stoji malo više od 100 ojra sa svim taksama i leti sa Marca Pola na Prat.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 21:28   #93
pa ja sam našo za 4. mjesec za 76 eura sa svim taksama!!!

a šta se tiče venezie - idemo s autom do tamo (zapravo - netko će nas odvest) tak da to nije bad a kad se doleti u Gironu čuo sam da ima hrpa buseva i načina za doć do barce tak da se meni to uopće ne čini komplicirano!

ali - ovisi koliko ti znači 30 - 50 eura...meni puno pošto sam student pa eto! al hvala na odgovoru.
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 21:46   #94
ok, meni je 30-35€ nekakav prag premišljanja oko takvih stvari. ovisilo bi mi o trenutku. sretan put!
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 22:32   #95
thx...valjda će bit sretan...a 35 eura su skoro 2 noći više za mene anyways...ima još cajta do 4-og mjeseca, al se treba na vrijeme rezervirati.

A dajte ljudi koji ste bili - dajte mi neku preporuku za hostel neki oko 25 eura za private room???

thx
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 22:59   #96
Quote:
srdalxMI kaže:
A dajte ljudi koji ste bili - dajte mi neku preporuku za hostel neki oko 25 eura za private room???
ja tam imam besplatan smještaj valjda mi zato i ne fale ti ojri
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 16:01   #97
Quote:
srdalxMI kaže:
pa ja sam našo za 4. mjesec za 76 eura sa svim taksama!!!

a šta se tiče venezie - idemo s autom do tamo (zapravo - netko će nas odvest) tak da to nije bad a kad se doleti u Gironu čuo sam da ima hrpa buseva i načina za doć do barce tak da se meni to uopće ne čini komplicirano!

ali - ovisi koliko ti znači 30 - 50 eura...meni puno pošto sam student pa eto! al hvala na odgovoru.
Da, iz Girone si bez problema tamo autobusi čekaju avione i ima ih ko u priči, povratna karta busom ti je 20EUR čini mi se, a imaš i bus do Girone fora gradić za obići pa vlakom do Barce, jednostavno je i jedno i drugo.
Za jeftin smještaj nažalost ne znam Ajme, blago ti se ja bih opet išla
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 10:43   #98
E a ljudi ... pošto sad chekiram samo ryanair zbog neke ponude dobre zamolio bi vas ako mi netko može navesti još kojeg lowcost prijevoznika da i to gledam. Znam da Zagreb i Ljubljana ih baš nemaju za Barcelonu, ali išao bi najdalje do Venezia ili Grazz-a tako da ... samo imena mi dajte hvala vam puno na pomoći
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 11:12   #99
Barcelona

http://search.pbase.com/search?q=bar...ch+Photos&c=sp
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 20:10   #100
Quote:
srdalxMI kaže:
E a ljudi ... pošto sad chekiram samo ryanair zbog neke ponude dobre zamolio bi vas ako mi netko može navesti još kojeg lowcost prijevoznika da i to gledam. Znam da Zagreb i Ljubljana ih baš nemaju za Barcelonu, ali išao bi najdalje do Venezia ili Grazz-a tako da ... samo imena mi dajte hvala vam puno na pomoći
Malo su skuplji ali imas iz Venecije prijevoznike Myair i Alpi Eagles! Ryan je ipak najpovoljniji, no ove dvije kompanije lete na aerodrom u Barcelonu za razliku od Ryanove Gerone!
Usput, budući se spremam početkom ožujka u Barcu, na koliko mi dana preporučujete da odem? S tim da bih svakako išao do Montserrata. Dali su mi dosta cijela dva dana za grad + 1 za Montserrat?
Pozdrav i hvala!
Opatija17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.