Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2007., 14:14   #81
neznam dal su moja putovanja avanturistička ali spomenuta agencija svakako zaslužuje sve pohvale...za razliku od generalturista koji mi je poslao ponudu na upit 2 mjeseca nakon što sam se ja več vratila sa traženog putovanja..
a i moja zaboravna glava je ostavila neke stvarčice na Kubi koje teško da bi dobila natrag da mi agencija nije to sredila...i još k tome umjesto DHL-a sve su mi dofurali oni jer su sva sreča imali grupu koja je tamo išla nedugo nakon nas...(mi smi išli individualno) ... iskreno mislim da se general turist to nebi napravio...Ne kažem da su najbolji al se trude i dosad su sve napravili fer i korektno.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:15   #82
Kon-tiki

Jeli putova tko ikad s njima? Sjedište im je u importane galeriji i izgleda sasvim ok...
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:50   #83
Generalturist mi se jako zamjerio jer su mi amaterski zbrljali jedno putovanje u USA.

Putovao sam Chicago-New Orleans-New York i u New Orleansu su mi rezervirali tri dana umjesto četiri, tako da prije dolaska u New York nisam imao smještaj. Rezervirali mi New Orleans od 23. do 25., pa nakon toga New York od 27. nadalje. Gdje spavam 26? Za taj jedan dan sam se u New Orleansu morao seljakati u neki hotel na periferiji, jer u mome nisu uspjeli produžiti za taj jedan dan.

Unazad dvije godine za sva putovanja koristim Jammark i tu nema greške, bez obzira da li se radi o interkontinentalnim putovanjma, Europi ili Hrvatskoj. Topla preporuka.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:56   #84
Ja sam sa Generalturistom imala losa iskustva-nikad vise....
Kompas vise-manje o.k.-imam par zamjerki-npr kad smo isli na Kubu-ti ljudi nam nisu rici znali reci o programu i nekim bitnim informacijama-sve smo sami iskopali na netu.
Atlas airtours o.k.-odlicni vodici i pratitelji (bar u mom slucaju)
Best travel-tura po Turskoj -isto o.k.
Ilirika tj Adriatica tj Atlas (opet)-o.k. su mi-dobra web stranica, super akcije a i frendovi koji su putovali s njima imaju samo rijeci hvale.
Eto, to je to!
Put putujem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 11:24   #85
Ban tours, najveća katastrofa ikad, sve ne štima od vozača koji nije imao svoju zamjenu za vožnju, do vodičice koja nam je pogubila vouchere tak da smo zamalo spavali na cesti, uložili smo žalbu, ali ništa od toga
oscar lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 12:32   #86
Wink Prag-preporuka

Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Pa reci nam koje su to agencije.
Planiram s društvom idući mjesec u Prag, molio bih za preporuku turističke agencije koja nas neće zavaljati!

Hvala!"
blue330 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 13:49   #87
putovao sa ilirikom (kaptol-martina) i sve je ispalo super i maksimalno su se potrudili!

hvala
ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 17:18   #88
Quote:
lostboy kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko tko je s njima putovao iznijeti dojmove, jeste li bili zadovoljni uslugom, busom, hotelom, vodicem?
Imaju podosta zanimljivih putovanja za Novu godinu pa bih volio prije nego neki uplatim cuti i neko iskustvo(pogotovo ako je netko proslih godina bas preko njih uplatio neko novogodisnje putovanje).
Hvala!
I mene to zanima jer sam naletio na jednu zanimljivu ponudu...
Isto tako Integral zagreb? Kakva su vasa iskustva sa njima ? Koliko sam ovdje procitao vecinom pozitivna...
Unaprijed hvala na odgovorima...
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 00:20   #89
Quote:
morski2 kaže: Pogledaj post
I mene to zanima jer sam naletio na jednu zanimljivu ponudu...
Isto tako Integral zagreb? Kakva su vasa iskustva sa njima ? Koliko sam ovdje procitao vecinom pozitivna...
Unaprijed hvala na odgovorima...

Tek sad vidjeh da nisam napisala ništa o svom iskustvu sa Integralom, što sam onomad pitala...pa evo: Za badnjak sam išla u Budimpeštu, odlučila se za Integral, platili mi 570,00 kn po osobi i mislih si nakon Kompasa i Praga koje smo dosta platili ovo će biti koma kad ono bilo nam je fenomenalno!!!
Hotel super, vodič još bolji, i kud god smo htjeli vozikali su nas tako da nismo morali ići gradskim prijevozom. Baš sam bila ugodno iznenađena. Poslije sam pričala s vodičem koji kaže da je obrtnik i da radi za više agencija, ovisno gdje ga pozovu...a baš je bio dobar.
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 09:57   #90
Vidim da nitko nije imao iskustva s Adriaticom, pa da se ja javim. Rezervirala sam skijanje u 10. mj. za 12., platila sve mjesec dana prije skijanja. I dođemo mi u Zell am See ujutro, jedva nađemo apartman i čekamo do 16:00 (kad je bio dogovoren check-in). Oko pola 6, nakon sat i pol na zimi, ja dobijem živčani slom, zovem adriaticu u Hrvatsku jedno 5 puta, i nitko ništa, dok mi dečko nije pop***** i on nazvao i izgovorio svašta. i nakon sat vremena, oko pola sedam, dolazi zbunjena Austrijanka, kojoj su rekli da nikakvi gosti ne dolaze. I to nije kraj, naš apartman, koji je us sklopu objekta imao saunu, bazen, fitness itd, nije imao ništa od toga, već je to bila špajza od 15 m2. A nalazio se preko puta javnih bazena!!!! Pa se to valjda podrazumijevalo pod onim navedenim u katalogu: "U SKLOPU OBJEKTA"...
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 15:42   #91
Ja sam koristio AZUR Tours jednom prilikom kada sam putovao u Afriku. Sve je bilo ok onak kak je rečeno. Oni su samo prodavali aranžmane jedne strane agencije.
Adrijana meni osobno nije simpatična..kao ni generalturist-uniformirana agencija stalno ista.
Atlas airtours - bio jednom prije puno godina u Bratislavi na Novoj godini-uvjerljivo najlošije iskustvo. Samo svaka čast. Kako s pobunila čitava grupa jer nije bilo ničeg od onog u programu organizirali su nam na svoj trošak uz sitnu nadoplatu izlet u Budimpeštu...
Best Travel je bio isto ok.
Dakle po mom iskustvu najzadovoljniji sam bio sa Azur Tours i Atlantis travel - s njima sam putovao u Rusiju...osnovno je da ne muljaju, kažu onako kako je...a bože moj koliko para toliko muzike.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:03   #92
zanima me ima li tko iskustva sa tina-toursom? spremam se u tursku sad 7.4 , kolko sam skužio prodaju austrijske aranžmane, standard: antalya - pamukkale, 6 noćenja hoteli 4 zvjezdice, kao last minute, zanima me koliko mogu kvalitetno odraditi takav aranžman i koliko se vodič vjerojatno austrijanac uopće može skrbiti za neki tvoj boravak tamo? malo mi je čudno da je aranžman u pola jeftiniji nego ostale agencije sa istim specifikacijama, isto 4 zvjezdice, isto all inclusive, ne znam u čemu je caka, ali znam da za više od ovoga ne bi ni imao niti bi želio dati, hvala...
döner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:12   #93
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Vidim da nitko nije imao iskustva s Adriaticom...
Čim reklamiraju cijene po osobi a očito je da je u stvarnosti fiksna cijena po apartmanu...

Problem je i u tome što ovi razni "iznajmljivački sustavi" često ni ne znaju što prodaju. Neki od njih imaju rubrike za komentare gostiju, mislim da bi to svima trebao biti minimum. Zna se desit da im neko da podatke o apartmanu kojeg se zapravo iznajmljuje van agencije a agencijske goste bez beda strpa u kakav "pomoćni objekt" u dvorištu.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 11:25   #94
Quote:
döner kaže: Pogledaj post
zanima me ima li tko iskustva sa tina-toursom? spremam se u tursku sad 7.4 , kolko sam skužio prodaju austrijske aranžmane, standard: antalya - pamukkale, 6 noćenja hoteli 4 zvjezdice, kao last minute, zanima me koliko mogu kvalitetno odraditi takav aranžman i koliko se vodič vjerojatno austrijanac uopće može skrbiti za neki tvoj boravak tamo? malo mi je čudno da je aranžman u pola jeftiniji nego ostale agencije sa istim specifikacijama, isto 4 zvjezdice, isto all inclusive, ne znam u čemu je caka, ali znam da za više od ovoga ne bi ni imao niti bi želio dati, hvala...
Ja sam prije 2 godine s Tinom išla u Toscanu i sve je bilo ok
bembula is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 19:38   #95
Mene zanima KARTAGA TOURS, idemo na apsolventsko s njima.
Ima li netko iskustva, kakvi su busevi, vodiči, smještaj...
Hvala!!!??
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 13:14   #96
Evo ja putujem vec tri godine preko ETOURS koji radi sa stranim agencijama i mogu vam reci da su odlicni i da je svako putovanje bilo za 5/5.Putujem preko njih na daleka putovanja i nebi znao reci za ove po evropi ali stvarno su odlicni,nikakvi problemi i sve kao na papiru,jednostavno za ruku po svijetu.Rade sa najvecim svjetskim stranim agencijama koje imaju svoje ime u svijetu pa je i greska tako minimalna.Mislim sve je moguce pogotovo kada putujes u zemlje petoga svijeta kao npr indonezija gdje idemo drugi tjedan ali isto tako te greske u organizaciji ce se teze dogoditi onima koji imaju ime i iskustva pa i godine suradivanja svih tih ljudi dole sa kojima rade.
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 21:03   #97
Ima li netko iskustva sa Jammark agencijom?
honeybee5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 13:32   #98
Bok svima!

Zanima me da li je netko od vas putovao preko AZURTOURSA??
Kakva su vaša iskustva?
tia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 18:10   #99
General-koma!

Mojih par iskustava sa Generalom su koma - skijanje ove godine - ma ljudi da vam je to vidjeti ...očito da nude mjesta i smještaje koje ni ne odu pregledati ! Došli u hotel u Austriji - mjesto pored Zell Am See-a; ono prljavi tanjuri, prljavi tanjuri po hodnicima, prljave sobe i posteljina...joooj užas! Nisam picajzla ali ovako što nisam još vidjela! A dok smo to sve bookirali...hahaha kao da idemo na kraj svijeta koliko hranja!
Kompas rulz!!!
__________________
U našem životu, kao i na slikarevoj paleti, samo je jedna boja koja daje smisao životu. To je boja ljubavi.
miyu_luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 22:14   #100
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
u Tunis ali to je ionako najlošija destinacija za putovanje.
zašto??
Superbare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.