Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Vaša obleka za tekme je:
Casual 123 55.91%
Ultra 40 18.18%
nekaj treće... 57 25.91%
Glasovatelji: 220. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2008., 16:31   #81
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Bolje i to 100 puta nego ova američka, britanska, prozapadna nošnja (Lacoste, Fred Perry, ...) , prije bi se pojavio na utakmici u slavonskoj nošnji nego u ovim šišmiš markama...
ko ti brani, to vama i onako nije strano

a šta se amerike tiče, jedino je ralph lauren u igri
 
Old 15.04.2008., 22:40   #82
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Bolje i to 100 puta nego ova američka, britanska, prozapadna nošnja (Lacoste, Fred Perry, ...) , prije bi se pojavio na utakmici u slavonskoj nošnji nego u ovim šišmiš markama...
Ko da slušam prekodrinske radikale. Prvi korak je protivljenje lacosteu i fred perryu, drugi već nema mc donaldsa, irske pive, švapskih kobasa, treći korak je zabrana svega ne hrvatskog a na četvrtom smo već uvjereni da je povijesni hrvatski teritorij smješten od irske do New Yorka u smjeru Istok...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 16.04.2008., 15:54   #83
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Ko da slušam prekodrinske radikale. Prvi korak je protivljenje lacosteu i fred perryu, drugi već nema mc donaldsa, irske pive, švapskih kobasa, treći korak je zabrana svega ne hrvatskog a na četvrtom smo već uvjereni da je povijesni hrvatski teritorij smješten od irske do New Yorka u smjeru Istok...
Ma kakav odgovor......
Šefe briga mene za te stolnjake tipa fred perry ... a posebno mcdonalds pa naši ćevapi i burek su izmišljeni za tu glupost al ko voli nek izvoli... samo kažem pretjeruje se...
Voljeti svoje (patriota...) ne znači biti neki unazađen tip ... nego je to jedna velika vrlina.
Busola29 is offline  
Old 17.04.2008., 00:20   #84
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Ma kakav odgovor......
Šefe briga mene za te stolnjake tipa fred perry ... a posebno mcdonalds pa naši ćevapi i burek su izmišljeni za tu glupost al ko voli nek izvoli... samo kažem pretjeruje se...
Voljeti svoje (patriota...) ne znači biti neki unazađen tip ... nego je to jedna velika vrlina.
Nisam ja rekao da nije vrlina, ali ne vidim zakaj ljudima to smeta. Meni nije lijepo vidjet na tribini nekog u narančastoj spitki, jer mi je to totalno ružno. Al nekad se nosilo. Neka je. Neznam zakaj bi nekom smetalo ak je netko normalno casual obučen, pa makar i iz konjčinske. moda na tribini je uvijek postojala, to su bile spitke, levisice, marte, dresovi, trenirke sa znakom grupe, šalovi... danas je nekaj drugo. Meni ne smeta nitko na tribini, u većini slučajeva (smetaju mi klauni s onim šeširima i perikama ko da su došli na samoborski fašnik a ne dinamovu utakmicu), kao kaj sam rekel, glupo mi je kad netko ima na sebi najobičniji lacoste polo koji dođe 500 kuna, lacoste/fredperry/whatever tenisice od minimalno 700, kapu thor steinar/hooligan/fredperry min 150 kn, i hlače diesel/levis/ koje god isto min 500 kuna, a žica za pivu. Daj ne seri. Zna se meni dogodit da nemam love, da npr zaboravim novčanik i nekaj mi iskrsne, al ima ekipe koja na sebi standardno nosi prosječnu hrvatsku plaću i konstantno žicari, pa jebemu mater onda!
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 20.04.2008., 19:37   #85
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Ma kakav odgovor......
Šefe briga mene za te stolnjake tipa fred perry ... a posebno mcdonalds pa naši ćevapi i burek su izmišljeni za tu glupost al ko voli nek izvoli... samo kažem pretjeruje se...
Voljeti svoje (patriota...) ne znači biti neki unazađen tip ... nego je to jedna velika vrlina.
Kaj da si onda u borovu tenisice kupim?
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 22.04.2008., 14:35   #86
-pa,jbt koja kvazipametna tema,...kakove veze ima obleka sa navijanjem????(kaj ak si ljepše obučen si danas morti ,bolji navijač,ili koji qratz?)
ili je mene vrijeme iscipelarilo?...eee,nekoć ko je do spitke mogel doči,moral je ići u trst,furalo se ko je kaj imal,obično izlizane trapke,tenisice starke,šal i kapa ona stara-klupska(a,ne kapice pery,i kaj ja znam)....kakova moda na tribini?-pa nejdeš u lov na komade...jbt sve se izopačilo....
-naj.naj. mi jekada vidim klinju kak žica za kartu ispred stadiona,a na njemu oblekica od 1000 Eurića,ma pljucc...
-nema ni kodeksa nit dostojanstva,kao ni tuča fair-play(izuzimam "braču" srbe,zbog profesionalne deformacije,jbg. tu si nemrem pomoć)...hajd braćo draga,uživajte u svojim novim oblekicama na tribini-valjda bu i navijaje bolje.
žacko is offline  
Old 22.04.2008., 18:10   #87
ne bih se nazval navijacom al ono odem na sjever s vremena na vreme onak sa ekipom s kvarta. jebat ga klosari smo pa ne zgledamo po danasnjem dres kodu. razvaljene traperice, majca sa kapuljacom apsisana, razvaljene tenisice i bok. 90 minuta urlanja i zajebancije to je potpora svom klubu a ne modno fesnguruisanje. zovite me staromodnim al to je moje poimanje odlaska na tribinu...
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Old 22.04.2008., 18:13   #88
samo skineš majicu i to je to
drvnaind is offline  
Old 22.04.2008., 18:43   #89
.kaj se mene tiče,nebitno ko je kako obučen,ako mu je stalo do navijanja...
ne mora niti bit obučen,ali može zato navijat,do mile volje...
žacko is offline  
Old 22.04.2008., 19:28   #90
Nijedan navijač se ne cijeni po tome što nosi,nego po drugim dobro znanim stvarima. Onaj tko cijeni navijača po tome kako je obučen,taj nije navijač i njegovo se mišljenje ne uzima kao relevantno. bok
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 22.04.2008., 20:06   #91
Quote:
ko? kaže: Pogledaj post
Kaj da si onda u borovu tenisice kupim?
Nažalost naša tekstilna i modna industrija je ošla kvragu (pravo marke ni nema više...čak ni Varteks nije više što je bio ) pa više ni nemaš šta obući...(nego strano...) sjeća li se ko onih starka ...
Busola29 is offline  
Old 22.04.2008., 20:08   #92
Quote:
hive_cluster kaže: Pogledaj post
ne bih se nazval navijacom al ono odem na sjever s vremena na vreme onak sa ekipom s kvarta. jebat ga klosari smo pa ne zgledamo po danasnjem dres kodu. razvaljene traperice, majca sa kapuljacom apsisana, razvaljene tenisice i bok. 90 minuta urlanja i zajebancije to je potpora svom klubu a ne modno fesnguruisanje. zovite me staromodnim al to je moje poimanje odlaska na tribinu...
Bravo malo se previše pretjeruje po uzoru na engleske huligane i razne filmove... a i činjenica je da ćeš poslije domaće utakmice takav bolje proći kod neke pečenke...(mnogim komadima danas je važno jako kako se oblačiš ... možda procijenjuju imovinsko stanje...)
Busola29 is offline  
Old 22.04.2008., 20:15   #93
al nešto mi nije jasno, zašto svima sad toliko smeta taj jebeni casual, ne bi da je to uopće bitno kako se neko oblači, jer ako je nekome ko to nosi dobro-ne kužim zašto vama ne bi bilo...
to je isto ko da ja sad rečem da se meni ne sviđa spitka, starke, izbljeđene ispucane rebe i šal!
 
Old 22.04.2008., 20:25   #94
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
al nešto mi nije jasno, zašto svima sad toliko smeta taj jebeni casual, ne bi da je to uopće bitno kako se neko oblači, jer ako je nekome ko to nosi dobro-ne kužim zašto vama ne bi bilo...
to je isto ko da ja sad rečem da se meni ne sviđa spitka, starke, izbljeđene ispucane rebe i šal!

Sve ok šefe , ali da se pretjeruje pretjeruje se...
Busola29 is offline  
Old 22.04.2008., 20:27   #95
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Sve ok šefe , ali da se pretjeruje pretjeruje se...
po meni je pretjerivanje samo ono šta su već neki rekli, a to je klošarenje i roba od 1000 eura...u ostalom ne vidim pretjerivanje!
 
Old 22.04.2008., 20:50   #96
Neka se nose one stvari iza ceg stojis...a ne da mi neki klinjo fura tu markiranu odjecu zato kaj je to sad in.Ima masu folera na tribini sa tim markicama a kad zagusti nema ih nigdje,a glavno da se kurce u tome.
__________________
19 BLUBAČI 86
Kanibal 86 is offline  
Old 23.04.2008., 11:48   #97
Casual je modni trend,kakve on veze ima sa ičim?? Prije je trend bio "spitka i marte",pa opet nisu svi uletavali u frku kad zagusti.. Navijača čini čovjek,ne roba koju nosi..Dajte izađite iz tih okvira i pogledajte realno stanje na tribini..Ja se usuđujem reć da se stanje uopće nije bitno promjenilo od 90-tih na koje se stalno pozivamo,pa i dalje se navijača cijeni po njegovom sudjelovanju u izradi koreo,po prisustvu na gostovanjima i svemu onom čega na gostovanjima ima,od zaje**ncije,preko raznih frka po putu,pa do sređivanja prijevoza do doma itd,da ne nabrajam..A za folere sa markiranom odjećom briga je samo druge folere
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 23.04.2008., 11:54   #98
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Casual je modni trend,kakve on veze ima sa ičim?? Prije je trend bio "spitka i marte",pa opet nisu svi uletavali u frku kad zagusti.. Navijača čini čovjek,ne roba koju nosi..Dajte izađite iz tih okvira i pogledajte realno stanje na tribini..Ja se usuđujem reć da se stanje uopće nije bitno promjenilo od 90-tih na koje se stalno pozivamo,pa i dalje se navijača cijeni po njegovom sudjelovanju u izradi koreo,po prisustvu na gostovanjima i svemu onom čega na gostovanjima ima,od zaje**ncije,preko raznih frka po putu,pa do sređivanja prijevoza do doma itd,da ne nabrajam..A za folere sa markiranom odjećom briga je samo druge folere
lijepo opisano!to sve stoji što si rekao
nomadi is offline  
Old 01.05.2008., 22:05   #99
Nemojte me sad

Di ima (ako ima) za kupit dres (ili neka improvizacija) hrvatske reprezentacije za bebu od 4-5 mjeseci
charlyse is offline  
Old 01.05.2008., 23:00   #100
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
Nemojte me sad

Di ima (ako ima) za kupit dres (ili neka improvizacija) hrvatske reprezentacije za bebu od 4-5 mjeseci
brijem da imaš u onom valentino sportu ili kako se već zove na trgu bana jelačića (ako si iz zg)
a ako nisi
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.