Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koji je glavni razlog zbog kojeg ne idete na utakmice HNL-a?
velike cijene karata 10 1.78%
(ne)komfora na stadionima 27 4.81%
loša kvaliteta nogometa 102 18.18%
sudačke, mafijaške i ine malverzacije 55 9.80%
"huligani" 75 13.37%
nekaj drugo 26 4.63%
Idem na utakmice HNL-a 266 47.42%
Glasovatelji: 561. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 16:40   #61
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Nikog ne smetaju dresovi, dapače bolje da dođeš u dresu nego da briješ na hooligana, sa burberry kapom i sl stvari a nemaš veze s tim. Mislim, dođeš kak hoćeš, ak uđeš u skupinu onda već počneš shvaćati stvari tipa zakaj je večina nas u casualu bez obilježja i zakaj nemreš nosit burberry kapu na dres i sl stvari. Sve je ok, samo sve navijače (govorim na pripadnike navijačkih skupina) smetaju oni cirkuski šešir, užujsko i karlovačko šalovi i sl glupost. Budi navijač, al nemoj bit klaun...
već objasnih, samo se raspitujem iz puke zanimacije..
ne mislim postati stalni posjetitelj sjevera niti nekakav ultras.. ja sam dečec s istoka..
no, hvala ti na pojašnjenju..
Ferdibrand is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:42   #62
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
i kaj sad da ja zaključim iz ovog?
Ma je, imas pravo malo sam to sve udrobio u istu recenicu pa je malo tesko razaznat i ukapirat , sorry ..
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:44   #63
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
već objasnih, samo se raspitujem iz puke zanimacije..
ne mislim postati stalni posjetitelj sjevera niti nekakav ultras.. ja sam dečec s istoka..
no, hvala ti na pojašnjenju..
Nema problema i drugi put a sad odoh, moja prva tekma repke u ovom ciklusu, da vidim jel se kaj promijenilo na tribini il ću opet nastavit samo na gost tekme ići....
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:50   #64
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Nema problema i drugi put a sad odoh, moja prva tekma repke u ovom ciklusu, da vidim jel se kaj promijenilo na tribini il ću opet nastavit samo na gost tekme ići....
Odi,odi i usput nalemaj kojeg Armadaša i Torcidaša,a možeš još kojeg preostalog Kohortaša...tek toliko da ne zaborave gdje su došli.
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 18:14   #65
Prvo da nešto napišen kao moderator....
Probajte se suzdržat provokacija i gluposti ( svi oni koji su se dotakli srba su dobili čestitku )
Probajte se suzdržat bespotrebnog vrijeđanja i primitivizma. Otvaram temu, iako bi bilo bolje da ostane zatvorena jer sumnjam da se išta pametno ima za reć, al eto...


A sad ću probat kao obični user napisat koju...
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
sudjelovalo u sačekuši al je poznato da su boysi čekali torcidu
novinar
Novinari su debili, al nije teško zbrojit 2 i 2

Quote:
ka:) kaže: Pogledaj post
aj dokazite da nisu bili boysi..
Možda je bija Green Peace, đava će ga znat

Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
kohorta ne dolazi na domaće utakmice, ajd dođe ih 50ak- puno sam prečero
i čuva ih rija ko i vas!
Da ih čuva bog isus i marija ne smi se ovo radit. Ne smi i točka.
Ko je upućen zna šta i kako, neman uopće volje o tome pričat jer je pregadljivo.

Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Možete vi komentirati što god hoćete i što god želite,al ovome se više neće moći stati na kraj...
I meni se čini, lavina je pokrenuta

Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
...Nismo mi počeli gospodo, ali ako ne prestanete, imam feeling da nećemo ni završiti....
Post ti je pregadan, pročitaj par puta, možda skužit da ti nije triba
Nego samo da se dotaknem onog gore citiranog, gospodo upravo ste vi počeli. A i da niste, reprezentacija ne smi bit poligon za izdrkavanje i vraćanje dugova iz prošlosti. A ti bi to triba znat, jer vidin da si "u šemi"
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:13   #66
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post



Da ih čuva bog isus i marija ne smi se ovo radit. Ne smi i točka.
Ko je upućen zna šta i kako, neman uopće volje o tome pričat jer je pregadljivo.
nisam nigdje ovo opravdavo- nigdje!
ovo je bio odgovor na pitanje!

nego u splitu protiv danske i brazila se smi a?
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:13   #67
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Kao prvo, zovi si oca srbinom a ne nas, digiću. Kao drugo, bez ikakvog objašnjavanja ili opravdavanja:

NAŠ GRAD,
NAŠA PRAVILA!

Ne podržavam napad na tuđe navijače, ali poslje stvari koje se ne smiju dešavat, a počele su od drugih navijačkih skupina: Od napada noževima na nas, paljenja automobila punih ljudi pa do pjevanja klupskih pjesama na repki, nošenja transparenata bez ikakvih hrvatskih obilježja, vješanja klupskih znakova na ograde...Nismo mi počeli gospodo, ali ako ne prestanete, imam feeling da nećemo ni završiti....
Ma ko si ti da ces meni odredjivat pravila na utakmici moje reprezentacije u mom glavnom gradu. I ko si ti da ces meni i drugima prijetit sa necim ako nesto ne prestanemo radit sto tebi nije po volji.
Mladicu negdi si se opasno posvadja sa zdravim razumom.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:59   #68
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
NAŠ GRAD,
NAŠA PRAVILA!
Serem ti se i na grad i na pravila

A BBB su dokazali po tko zna koji put da su debili

Novinari znaju biti đubrad ali neke istine uvijek ima...pretpostavljam da su opet oni krivi, možda su oni čekali s palicama
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 20:28   #69
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Kao prvo, zovi si oca srbinom a ne nas, digiću. Kao drugo, bez ikakvog objašnjavanja ili opravdavanja:

NAŠ GRAD,
NAŠA PRAVILA!

Ne podržavam napad na tuđe navijače, ali poslje stvari koje se ne smiju dešavat, a počele su od drugih navijačkih skupina: Od napada noževima na nas, paljenja automobila punih ljudi pa do pjevanja klupskih pjesama na repki, nošenja transparenata bez ikakvih hrvatskih obilježja, vješanja klupskih znakova na ograde...Nismo mi počeli gospodo, ali ako ne prestanete, imam feeling da nećemo ni završiti....
Mnogo ste bre jaki
Pazi smeća bahatog, vaš grad?!?, vaš grad može biti jedna od parcela na Jakuševcu koliko ste napravili za njega..

Em na dan tekmi retardi pod krinkom Dinamovih pizdarije maltretiraju sugrađane, sa naglaskom na sugrađanke, jer kao i za sve ostalo muda nemaju kad ih nema kritična masa plus kritična količina alkohola u krvi. E jebo me mali pas ako sljedeći put ne dobijete po kičmi od kojeg SUGRAĐANA.

Em ljudi moraju na dan kad repka igrat pazit na rege i naglasak, o matere ti aj pliz propucaj starom koljeno da mu ne padne napamet zaskočit štogod i napravit štogod sličnog...e aj proslijedi ovo i ekipi
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 20:36   #70
e ajd malo smanjite doživljaje- pljujete po cjelom gradu zbog par likova!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 21:23   #71
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
e ajd malo smanjite doživljaje- pljujete po cjelom gradu zbog par likova!
Ne nego on pljuje po svom gradu i gradjanima njegovog grada. A ja ne dam da se pljuca po mom glavnom gradu pa makar i taj lik bio gradjanin mog glavnog grada.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 21:27   #72
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne nego on pljuje po svom gradu i gradjanima njegovog grada. A ja ne dam da se pljuca po mom glavnom gradu pa makar i taj lik bio gradjanin mog glavnog grada.
ma ne branim ja nikog, samo kažem da ne generalizirate!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:23   #73
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
ma ne branim ja nikog, samo kažem da ne generalizirate!
Niti san ja generalizira niti ga ti tribas branit, ti bi ga ustvari ka i svi drugi triba napast.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:26   #74
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Niti san ja generalizira niti ga ti tribas branit, ti bi ga ustvari ka i svi drugi triba napast.
ma nisam tebi niš ni rekao, ti si bio skroz razuman!
jedan od normalnijih postova na ovu temu!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:27   #75
Boysi su zakon.Šta dobiju po pegli na gostovanjima,vrate na repki u zagrebu.
Jebeno,nema šta.
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:35   #76
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
nisam nigdje ovo opravdavo- nigdje!
ovo je bio odgovor na pitanje!

nego u splitu protiv danske i brazila se smi a?
Nisan ja rekao da si opravdao, ja san se nadovezao na tvoj post i napisao da se ne smi ili ako baš hoćeš ne smije

Brazil ?
Dansa...Danska je bila 1997 ako se ne varam, a BBB se još toga drže i sve svoje "poteze" od tada pa do danas opravdavaju tom Danskom. Ne kažem da ti to radiš, al pustite Dansku na miru, ne zato šta san ja tovar, već zato šta je to bilo prije 10 godina i zato šta nije tema i zato šta je glupo uspoređivat u stilu: oni su na danskoj, mi možemo na estoniji. Uglavnon nakon Danske se silo za stol i donilo neke stvari, koju su bojsi do sad par puta prekršili, a to nas ne vodi nigdi!
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:38   #77
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Brazil ?
prelistaj topic
ja isto nisam čuo za to do danas!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:42   #78
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
prelistaj topic
ja isto nisam čuo za to do danas!
A slušaj, ako ćemo Brazil stavit u taj kontekst, onda možemo i svaku drugu utakmicu reprezentacije u Zagrebu. Svaki put se nekoga zbog naglaska krivo gleda, ponekad lete i boce, stalno su neke izolirane pizdarije, koje koliko god jadne bile, nisu uopće vrijedne spomena...

I da, ako misliš da seren, raspitaj se malo okolo
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 22:53   #79
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
A slušaj, ako ćemo Brazil stavit u taj kontekst, onda možemo i svaku drugu utakmicu reprezentacije u Zagrebu. Svaki put se nekoga zbog naglaska krivo gleda, ponekad lete i boce, stalno su neke izolirane pizdarije, koje koliko god jadne bile, nisu uopće vrijedne spomena...

I da, ako misliš da seren, raspitaj se malo okolo
pa po onom kaj je čovjek reko nije baš bila sitnica!

ma naporan sam sam sebi, nisam u tome već duže vrijeme al sere mi se od ovog pljuvanja po Zagrebu čim se neko sranje dogodi, a ostale gluposti se bacaju pod tepih!
lik se tu hvali gaženjem čovjeka na rivi, uletavanjem među rahitične purgere, (on vjerojatno bilder ) i to je sve nešto normalno, e a čim je neka pizdarija s bbb onda treba kmečat i srat 3 dana!

osudite ljudi i ja sam i amen, a ne sad raščlanjivat i srat po purgerima!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 23:02   #80
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
pa po onom kaj je čovjek reko nije baš bila sitnica!

ma naporan sam sam sebi, nisam u tome već duže vrijeme al sere mi se od ovog pljuvanja po Zagrebu čim se neko sranje dogodi, a ostale gluposti se bacaju pod tepih!
lik se tu hvali gaženjem čovjeka na rivi, uletavanjem među rahitične purgere, (on vjerojatno bilder ) i to je sve nešto normalno, e a čim je neka pizdarija s bbb onda treba kmečat i srat 3 dana!

osudite ljudi i ja sam i amen, a ne sad raščlanjivat i srat po purgerima!
Kad već mene citiraš, da i odgovorim...

Nije istina da se sere samo po purgerima i po Zagrebu. Na ovom forumu, kad već pričamo o njemu, su otvorane sve moguće teme, za svaku pizdariju, za svaki sukob.

Ja osobno nit seren po purgerima, ni po BBB (iako bi i trebao nakon ovoga te prošla 2,3 reprezentacijska sranja), a po Zagrebu pogotovo ne seren. A ne seren zato šta više nisan u reprezentativnim šemama, zato šta nisan sudjelova u nijednom spomenutom događaju i šta mi je, kao i tebi, pun k. više ovih priča i bezveznih internetskih natezanja, provociranja, "rata" sjever-jug te svih ostalih gluposti!

Na ovoj temi nema 4 poštena i realna posta, a uz to je i njih 40-ak obrisano
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.