Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2019., 00:16   #1
Golf 6 kumplug set s zamašnjakom

Ako ima neko dobar da mi kaže gdje bi mogo ubost najeftinije neki set od sacsa ili luka, naletio na auto krešo https://www.autokreso.hr/autodijelov...njak-10198912/ mislim da sam na tomu vidio oznaku svog motor CBAB ali sad nema ničega, nezz jel ima koja razlika u samom CBAB i CJAA ili su svi isti na 103 kw, ovo mi se čini ok samo da sam siguran da je to taj , https://www.autokreso.hr/autodijelov...ojke-10157347/ , samo nemogu kod njih nač potisni ležaj.
lavek6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 00:39   #2
Jebote nije ni čudo da nemreš naći djelove za svoju kramu kad si prečoravio čitavu temu o G6 ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 11:43   #3
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jebote nije ni čudo da nemreš naći djelove za svoju kramu kad si prečoravio čitavu temu o G6 ....
Ako ne mislis nista reci sto moze pomoc nemoj ni komentirati nego zaobiđi temu, za moju kramu te nije briga ja vozim sta ja hocu bio to vw opel oooo bmw ili nes drugo, ak nemas sta korisno za komentirat nego samo vrijedat ostavi se komentiranja gluposti.
I nitko nije rekao da dijelova nema nego sam pitao jel zna ko di ima akcija da ne placam vise love bzvz
lavek6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 13:20   #4
Pitaj u trgovini Lageros Andjelka. Inače kaže se kuplung, a ne kumplung.
off roader is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2019., 15:37   #5
Evo , SACHS zamasnjak ,kuplung i potisni , sve skupa sa slanjem u HR ,cca 2500,00 kn

https://www.ebay.de/itm/SACHS-Original-2290-601-009-Kupplung-Satz-Kupplungskit-ZMS-XTend-CSC-2290601009/172721968168?epid=13027149665&hash=item2837081428: g6wAAOSwnK9ZOmys

ili LUK , za 2300 kn

https://www.ebay.de/itm/LuK-Kupplung...0AAOSwUQ5bwE1R
signum is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 03:32   #6
Quote:
lavek6 kaže: Pogledaj post
Ako ne mislis nista reci sto moze pomoc nemoj ni komentirati nego zaobiđi temu, za moju kramu te nije briga ja vozim sta ja hocu bio to vw opel oooo bmw ili nes drugo, ak nemas sta korisno za komentirat nego samo vrijedat ostavi se komentiranja gluposti.
I nitko nije rekao da dijelova nema nego sam pitao jel zna ko di ima akcija da ne placam vise love bzvz
Tooo majstore, nija auto dovoljno govno, treba nać još veće, pače najveće govno od djelova pa ga "nagradit".

VW fahrer

P.S. Man' se Anđelka, taj samo skupu robu trži .... nije to za tebe.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 06:41   #7
"kumlug"...

Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 17:48   #8
Da mogu promijenio bi naziv teme , nisam ni sam pratio šta pišem.
Ak može jedno pitanje CDRW zašto ti tolko mrziš vw? , ne kažem ja da nema istine u svemu tome, ali i druge marke imaju isto problema jedino što je u svemu tome loše je što je vw skuplji a to baš i ne opravdava toliko.
Mene i ostale u familiji koji imaju vw dosad nijednom nije ostavio na cesti (na sreču ni večih kvarova nije bilo) tako da sam ja zadovoljan za sad,ove male kvariče i neke zajebancije s senzorima ne računam.
Nije ni zamašnjak sad tolko skup nego jbg stanje u HR je takvo kakvo je.
Svi koji imaju aute sa ZMS i bližiju se 200 tkm bi trebali biti spremni na taj trošak oni teže noge i prije, a ne sve iznenadi.
Zanimljivo je da kod golfa ima rijetko ko u sredini ili se kunu u njega ili ga mrze.
Meni iskreno je svejedno za marku, a 6 sam uzeo zato jer mi se svidja izgled izvana i iznutra nezz ni sam zašto ali je tako(highline oprema, stražnje led štop...).
Našao sam ju s "malo km" i znam da ju za 2,3 godine osim ak se ne poravna tržište i golfima padnu cijene budem prodao za ok lovu jer kad sad gledam njuškalo pa jbt neki traže i 1500€ više nego što sam ja platio ovu.
lavek6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 18:56   #9
ne mrzi on wv, vec je realan, i btw i on voza gnjojfa takodjer.
miro06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 21:30   #10
E jbg onda, kojeg to voza ?.
Sve je to do sreče na kakvog naletiš znam iz svoje okoline kad kažu to golf netreba ni održavat on samo ide pa ti posle naletiš na takvog, a da nije u pravu da se kvari nemogu reč, ja zasad imao samo dobra iskustva nadam se da če se i tako nastaviti čak nije ni bilo poznate lampice motora.
lavek6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2019., 23:42   #11
Quote:
miro06 kaže: Pogledaj post
ne mrzi on wv, vec je realan, i btw i on voza gnjojfa takodjer.
Jel vidis tu djecicu, ha? Jebote kupi kramu od Golfa i misli da je Boga za bradu potegnuo, malo se istina pretego, posudio i od babe i od strica pa kad krsina krene pokazivat pravo stanje onda dajdere jeftinije, jel ima polovno, jel treba bas mjenjat ...

A ti sto si otvorio jos jednu nepotrebnu temu da si bio manje bahat, bezobrazan i sebican mogao si na temi o G6 sve saznat. Odavno. Ako nista drugo nebi se javno sramotio pisanjem gluposti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2019., 00:59   #12
O čemu ti pričaš pa nisam kupio novi auto ili nešto premium klase da mogu mislit da sam Boga za bradu uhvatio nego auto star skoro 10 god, a i da jesam nisam takav tip osobe da bih se tako ponašao.
Što se tiče mog posta zbog kojeg misliš da sam bahat i bezobrazan to je samo zato jer to nije prvi put da pišeš takav komentar i nisam mogao više izdržat.
Istina mogao sam napisati sve na temu o samom G6, jel zabranjeno otvorit novu temu? ja tu ne vidim nikakav problem čim se prestane postat tema padne par stranica iza i ko da je nije bilo.
Ali zbog čega si ti odma morao napisati takav svoj komentar? ja vjerujem da si htio dat odgovor mogao si jer sam znao pročitati tvoje postove prije ili uopče ne komentirati, ali očito da ti nešto smeta.
lavek6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2019., 08:51   #13
Pa zato jer je tam skoro sve napisano, od bivših i sadašnjih vlasnika! Al teško prolistat par stranica, koristit tražilici, bolje otvarat nove teme za svako sranje.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:26.