Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Koga bi željeni na čelu HNS-a?
Vlatko marković 13 8.44%
Igor Štimac 100 64.94%
Svejedno mi je 41 26.62%
Glasovatelji: 154. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 08:49   #21
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post


bio bi to krasan savez jeger bi bio srebric
jägermeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 09:02   #22
Nekoga normalnog i poštenog, ako takav uopće postoji. Ova dvojica su dno dna. Ne razumijem zašto se nitko drugi nije kandidirao,a svi pričaju kako je HNS zlatna koka!
__________________
DZG
MLB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 09:16   #23
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Nekoga normalnog i poštenog, ako takav uopće postoji. Ova dvojica su dno dna. Ne razumijem zašto se nitko drugi nije kandidirao,a svi pričaju kako je HNS zlatna koka!
I je, al se nijedan normalan Hrvat ne želi zaraditi neke pare, a da mora raditi. Previše se zla i govana nakupilo oko hns-a tak da bi svi morali trpjeti slijedećih 25 godina dok sve ne bi došlo na svoje...
vozzap is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 09:22   #24
ovi izbori su tipičan primjer stanja u hrvatskoj
sadašnji predsjednik nam je pod istragom UEFA-e,a njegov protukandidat pod istragom HNS-a i nekakav polukriminalac optuživan za nasilje
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:49   #25
a jebote bolje i "krimi igor" nego neki "boban nja nja nja" il "ovde bre marković"...
__________________
Forza Hajduk Split
konjuktivis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:59   #26
Meni su oba ista,oba lopovi...Ne znam htio bih Markovica zbog lige 10 a opet htio bih da Štimac pobijedi da zajebe Mamica.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:53   #27
od dva govna ja bi manje smrdljivo, ionako nije na nama patnicima da odlucujemo o tome...
__________________
"Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds!"
al rijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 17:22   #28
Nemrem smislit oba dvojicu, al nemrem smislit ovu ligu 16...I ne, nisam za Markovića.
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 17:37   #29
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Meni su oba ista,oba lopovi...Ne znam htio bih Markovica zbog lige 10 a opet htio bih da Štimac pobijedi da zajebe Mamica.
Je, al upravo je marković tu istu ligu 16 produžio i odgodio L10 samo zbog izbora

Gade mi se obojica
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:06   #30
Ne bih želio HNS
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:08   #31
Quote:
konjuktivis kaže: Pogledaj post
a jebote bolje i "krimi igor" nego neki "boban nja nja nja"
Ajd mi objasni ovo?

Koja smo mi bolesna nacija, bolje kriminalac nego Boban jer je on kaj? Peder? Jebote od jednog Zvone Bobana smo napravili karikaturu i još nam je bolji kriminalac.

Jebo mater ne zalužujemo mi bolje od HDZ-a SDP-a Štimca, Markovića, Svaguše i Mamića.


NE zaslužujemo i amen.

Kakav Boban, pa na čelu HNS-a mora bit snalažljiv momak, pravi, šta ako je kriminalac, on mora znat psovat, jebat mater i prijetit. A ne nekakav njanjanja
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:14   #32
Ovo je kao da me netko pita: Di oces da te jebem?

a) U guzicu?
b) U šupak?
c) Svejedno mi je.

Pa ti biraj.

turban is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 21:22   #33
Upravo to, nema izbora! Mislim mi uopce ni nebiramo, al sramotno je koja 2 govna. Al da se osim one poruke torcide protiv štimca niti jedna navijacka grupa nije oglasina o nicemu. Niti jedna poruka niti jedan proglas, nista! Jebote starije generacije sta su se borile u ratu su nama mlađima ostavile državu. Ne zelim sad prodavat utopiju niti davat nama (navijacima) toliko na vaznosti da mislim da nesto mozemo prominit. Al barem jedna poruka da se zna nas stav, kad se sve unisti do temelja da mlađi mogu znat di smo bili i koje nam je bilo misljenje. Letargija, ka u svemu. Jos su seljaci jedini koji mogu izac na ulicu u ovoj državi! Al da je ovoliko ljudi glasalo za štimca Volija bi da P.G.Č. bivsi tajnik torcide kaze dvi tri rici o tom coviku i kakav je to covik, pa cete onda spominjat njegov "program" i promjene. Kad vam buljati i maloce budu igrali za reprezentaciju.
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:30   #34
Ja bi Ljerku Mintas Hodak ili Arijanu Čulinu
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 01:21   #35
Đurđa za predsjednicu
24/7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 19:51   #36
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Ajd mi objasni ovo?

Koja smo mi bolesna nacija, bolje kriminalac nego Boban jer je on kaj? Peder? Jebote od jednog Zvone Bobana smo napravili karikaturu i još nam je bolji kriminalac.

Jebo mater ne zalužujemo mi bolje od HDZ-a SDP-a Štimca, Markovića, Svaguše i Mamića.


NE zaslužujemo i amen.

Kakav Boban, pa na čelu HNS-a mora bit snalažljiv momak, pravi, šta ako je kriminalac, on mora znat psovat, jebat mater i prijetit. A ne nekakav njanjanja
bolest nan je vrlina a učmalost mana!
sprda san se za kandidate al zašto bi to morala bit neka mega popularna osoba uopće? ko bija da bija nećemo imat nikakav uvid u poslovanja niti išta a u ton slučaju može i đim keri bit na čelu, isti kurac.
__________________
Forza Hajduk Split
konjuktivis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 05:29   #37
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Ne bih želio HNS


FSJ
cucn. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 11:45   #38
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Nekoga normalnog i poštenog, ako takav uopće postoji. Ova dvojica su dno dna. Ne razumijem zašto se nitko drugi nije kandidirao,a svi pričaju kako je HNS zlatna koka!
singapore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:41   #39
hahahahaha

Za ovu anketu jedva 102 glasa navijača.
A za anketu o Srpskoj navijačkoj sceni 322.

Nebi da če Srbi iskakat iz ekrana koja se fama stvorila o ovome topicu.
stariplac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:49   #40
stranca
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.