Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2016., 20:33   #341
Da ga paze dok preuzima tijelo Charlesa.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:14   #342
ne znam za vas ali ja sam skocio od odusevljenja kada je metallica krenula, inace je film sasvim ok
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:40   #343
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Da ga paze dok preuzima tijelo Charlesa.
A koje to izvanredne sposobnosti ima krilati
I nisam pita što će mu već sam komentira da su bezveze odrađeni likovi
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 23:48   #344
Kad ga vec spominjes krilati mi je jos najnebitniji u filmu...potpuno fulan
Malo je glupo da najjaci mutant na svijetu kao jednognod cetvorice najblizih uzima prve na koje naleti
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2016., 01:08   #345
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Da ga paze dok preuzima tijelo Charlesa.
Tocno. Njih cetvero su Apokalypsovi bodyguardovi za obrede. A i asistenti u unistavanju.


Anyway.. mislim da se nekaj suska o mogucem standalone Mistique filmu. Samo nam jos to treba
Radje nek naprave standalone sa Quicksilverom. To bi bilo zanimljivo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 22:33   #346
Mislim da bi dosadio nakon pola sata. Baza je vidit par onakvih scena ubačenih u film ali da je cili takav brzo bi posta dosadan
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 03:13   #347
Volio bih pogledati sve nastavke, ali nažalost imaju toliku zbrku sa kronološkim poretkom. Da li zna tko kako kronološki poredati sve nastavke X-Men serijala?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 07:24   #348
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Volio bih pogledati sve nastavke, ali nažalost imaju toliku zbrku sa kronološkim poretkom. Da li zna tko kako kronološki poredati sve nastavke X-Men serijala?

Wikipedia, x men, release date i ravnat se po godinama.
samting is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 17:55   #349
Quote:
samting kaže: Pogledaj post
Wikipedia, x men, release date i ravnat se po godinama.
Ne to, ne mislim u smislu kad su izlazili u kina. Nego kronologija unutar serijala. Shvataš? Meni se čini da prvo idu 4. i 5. nastavak pa 1. 2. 3. ali nisam siguran. A ni dalje ne znam.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 19:59   #350
A zasto bi opce gledao kronoloski?
Opcenito bilo koji serijal je najbolje gledati onak kak je sniman. Prvi snimljeni dio krece iz pretpostavke da gledatelj ne zna nista i samim tim mora uvesti gledatelja u svijet i likove.
Nastavci, makar i prequeli uglavnom idu iz pretpostavke da su se prijadnji gledali i skloni su ih spoilati.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 20:21   #351
Meh, srednja žalost.

Negativac slabašan i banalan (Želim vladati. Točka)

Magneto najveći jebač u serijalu. Koliko puta će se još igrati kućice s familijom?

Premalo Wolverinea.

Klinci... nedorečeni.

Storm. WTF. Zvuči k'o da je došla s Jamaice.

Mystique je odjednom teški pozitivac? Inspiracija drugima? Poster girl?

Još jedna metropola ode u prah. Milioni mrtvih. Bla, bla, bla...
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 09:34   #352
Rekao bih da film pati od sindroma Povratka Jedija; ono šta je trebalo biti veliko finale, u biti je jedan malčice razočaravajući kraj. Ironično, u samome filmu kažu da je Jedi lošiji.

Šta je pozitivno? Scene u Egiptu, ideja En Sabah Nura, nadogradnja na prethodna dva filma, vizualni dojam.

Šta je nedobro? En Sabah Nur nije dovoljno razrađen, motivi su mu slabi, prebrzo se prilagodi novome svijetu, Storm je dobila tek kameo ulogu i grozan naglasak, Magnetov motiv uništenja svijeta, lik Xaviera slabiji je nego prije (McAvoy nema karizmu Sira Stewarta), Jean Grey (zašto, o, zašto su uništili krasnu scenu s početka X-Mena 3?), priča o problemima mutanata (od prvog filma iz 2000. do danas teme su kako je mutantima teško u svijetu. Dosadno), Angel.

Šta je loše? Scena stradavanja Magnetove žene i kćeri. Apsolutno grozno izvedeno.

Žao mi je šta su krenuli putem resetiranja franšize. Prvotna je trilogija jako dobra, nije toliko atraktivna, ali imala je prvoklasne glumce i zanimljivije likove, ova je u stilu filmova o superjunacima, kao trilogija prolazi, ali zbog kontinuiteta mi nije toliko mila.

Apocalypse je nešto slabiji film od Dana buduće prošlosti, zločinac je slabiji, iako mu je potencijal bio bezgraničan, film šteka u nekim dijelovima, ali fin je dodatak franšizi.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 00:13   #353
Film može ima antiklimaks na kraju, ali Singer je opet isporučio solidan film i nije razočarao.
U biti, svih 5 X-men filmova koje je radio Singer, za mene su koplje iznad svih ostalih Marvel+DC Comics ekranizacija.
To jedino Watchemen ulazi u obzir kao film ranga X-Men ili X2.
Uz sve minuse koji mu se mogu natovariti, Singer je ipak majstor svog zanata.
Casting za filmove mu je uvijek bio prejeben. Od Stewart/McKellen comba, preko Jackmana do Fassbendera.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 01:40   #354
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post

Šta je loše? Scena stradavanja Magnetove žene i kćeri. Apsolutno grozno izvedeno.
Pa to je najbolji dio filma.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 09:07   #355
Quote:
Xenoborg kaže: Pogledaj post
Rekao bih da film pati od sindroma Povratka Jedija; ono šta je trebalo biti veliko finale, u biti je jedan malčice razočaravajući kraj. Ironično, u samome filmu kažu da je Jedi lošiji.
Nisi shvatio đouk.
Quote:
Xenoborg kaže:
priča o problemima mutanata (od prvog filma iz 2000. do danas teme su kako je mutantima teško u svijetu. Dosadno)
Pa pogledaj u RL-u koliko je teže svima "drukčijima" - počevši od žena, gayeva, drugih rasa, transrodnih itd.
Sve to traje stoljećima. Ima smisla da se i mutanti drugo bore.
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Film može ima antiklimaks na kraju, ali Singer je opet isporučio solidan film i nije razočarao.
U biti, svih 5 X-men filmova koje je radio Singer, za mene su koplje iznad svih ostalih Marvel+DC Comics ekranizacija.
To jedino Watchemen ulazi u obzir kao film ranga X-Men ili X2.
Uz sve minuse koji mu se mogu natovariti, Singer je ipak majstor svog zanata.
Casting za filmove mu je uvijek bio prejeben. Od Stewart/McKellen comba, preko Jackmana do Fassbendera.
Potpisujem.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 13:41   #356
Najlošiji nastavak do sad,ko da su film napravili reda radi.Najbolji trenutak filma je kad Fassbender počne pjevat uspavanku,tu sam se digla i i išla na wc .
Negativac je samo šetkao naokolo i imao beskrajne monologe kako će uništiti svijet bla,bla bla.....
Na kraju friška figa .
Onaj dvorac koji je bio sjedište škole je tako loše kompjuterski napravljena da bi i ja bolje.:klap:
Očito je Singer sve potrošio na specijalne efekte pa nije ostalo za pravu lokaciu.
Onoj Sansi Stark bi trebalo zabraniti da "glumi",očajna je.
Sapuničarski zaplet sa sinom od Erica mi je ...made in Televisa.
Sve je odrađeno preko ku....
Dobra mi je šala na 3 nastavak Jedija i nažalost imali su pravo,3 nastavak je uvijek najgori.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 18:38   #357
film mi je bas bezveze, mislio sam da ce apocalypse bit neka baja jer znam da je dosta jak u stripovima a ono prdac, oni njegovi monolozi su uzas, i on sam je bezveze napravljen. uglavnom, ok film za ubit 2 i pol sata, ali za neke rasprave...
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 21:59   #358
Ovaj... nema li ovaj film nekonzistentnosti u priči?
Neka me netko razuvjeri, ali kaj nisu po Jean u prvom serijalu došli dok je bila mala Xavier dok je već bio ćelav (Stewart), a tu je u školi mlada (ova kaj glumi Sansu u GoT-u) uz McAvoyja (kosmati)?

Malo me zbunjuje i prvi susret Jean s Loganom...

Inače, mislim da je film dosta isklišejiziran, Apocalypse je nekakav stereotipni villain koji je zao i dok zube pere (za razliku od Days of future past gdje se stvar samo otela kontroli). Bez obzira kaj nudi puno fun trenutaka i dalje ima stvari koji čine x-men odličnim superhero serijalom, smatram ga najslabijim nastavkom...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan

Zadnje uređivanje Puky Lee : 27.01.2017. at 22:36.
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 01:49   #359
Loše, loše.

Nisan tia donosit neke zaključke dok ne pogledan "Days od future past", ali sad mi se čini da je i 5/10 previše. Pa ne možeš film gradit na temelju over-powered-villaina kad nećeš to imat kako opravdat na vrhuncu filma, to je recept za razočaranje. Ok, žanr je takav kakav je i sve to ima stripovsku podlogu ali nije ovo Dragonball.

Odmah me sve skupa asociralo na razočaranje u vidu Bleacha, koji je čak ima i villaina (ko je čita zna ko je Aizen) sa podlogom vrhunske priče, motiviranog, hladnokrvnog itd. ali kako je radnja išla jednostavno taj balans sa razinom moći kojom je prikazan više nije ima smisla te takva priča ne može imati smislen kraj. A to je napravila i ekipa iz x-mena, dok ide s lovom, ide. A filmovi sve gori. Nema smisla.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:52   #360
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Odmah me sve skupa asociralo na razočaranje u vidu Bleacha, koji je čak ima i villaina (ko je čita zna ko je Aizen) sa podlogom vrhunske priče, motiviranog, hladnokrvnog itd. ali kako je radnja išla jednostavno taj balans sa razinom moći kojom je prikazan više nije ima smisla te takva priča ne može imati smislen kraj.


Koliko chaptera te finalne borbe se zvalo Deicide? Samo im je rasla kosa ad infinitum.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.