Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 09:50   #1
10 Cloverfield Lane (2016.)

Novi film J. J. Abramsa.

Iznenada i bez najave i pompe objavljen je trailer za novi Abramsov film i izgleda jako zanimljivo.

Volim trailere koji ne otkrivaju ništa, kao i filmove s malim brojem likova.

https://www.youtube.com/watch?v=z-VHtGOeePU

Nadajmo se da će bit dobar. Abrams rijetko promaši.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 12:27   #2
Evo bolja verzija trailera

https://www.youtube.com/watch?v=K7LY7fpJGyA
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 12:37   #3
Je l' Dan Trachtenberg Abramsov pseudonim?
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 12:41   #4
Ovo izgleda zanimljivo. Steta sto vec znamo cijelu radnju.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 12:59   #5
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ovo izgleda zanimljivo. Steta sto vec znamo cijelu radnju.
Ja ne znam.
Možeš mi je ukratko ispričat?

Pardon, Abrams je producent.
Still, nadam se da će bit dobar.

Ne znam koliko veze ima s Cloverfieldom (navodno ne previše), ali svidio mi se taj film. Još se živopisno sjećam scena u tunelu i pod mostom na kraju.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:15   #6
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ja ne znam.
Možeš mi je ukratko ispričat?
Mogu.

Vidjeli smo onu zensku koja cijelo vrijeme nervozno promatra oko sebe i na kraju trailera pokusava pobjeci. To znaci da ne zna gdje je tocno i ne zna ljude s kojima je, ali takodjer znaci da nije sigurna moze li im vjerovati ili ne. Ne zna je li oteta ili je nesto drugo u pitanju. Vjerojatno su je negdje spasili prije nego sto su usli u taj bunker, a vani ih neki kurac napada. Vidjeli smo i da pokusava pobjeci i dolazi do vrata. To je vjerojatno negdje na polovici ili pocetku zadnje trecine filma, a tada nastupa kaos i zapravo saznajemo sto je vani. Sudeci prema traileru, poprilicno sam siguran da film ima depresivan kraj. Nece nuzno svi umrijeti, ali se niti stvari nece vratiti u normalu.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:19   #7
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Mogu.

Vidjeli smo onu zensku koja cijelo vrijeme nervozno promatra oko sebe i na kraju trailera pokusava pobjeci. To znaci da ne zna gdje je tocno i ne zna ljude s kojima je, ali takodjer znaci da nije sigurna moze li im vjerovati ili ne. Ne zna je li oteta ili je nesto drugo u pitanju. Vjerojatno su je negdje spasili prije nego sto su usli u taj bunker, a vani ih neki kurac napada. Vidjeli smo i da pokusava pobjeci i dolazi do vrata. To je vjerojatno negdje na polovici ili pocetku zadnje trecine filma, a tada nastupa kaos i zapravo saznajemo sto je vani. Sudeci prema traileru, poprilicno sam siguran da film ima depresivan kraj. Nece nuzno svi umrijeti, ali se niti stvari nece vratiti u normalu.
Hvala,
vidjet ćemo koliko si pogodio.
__________________
Stop jednoumlju.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:21   #8
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Hvala,
vidjet ćemo koliko si pogodio.
Ae.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 16:32   #9
a buduci da je "cloverfield" istaknuto bit ce da su vani oni vanzemaljci iz cloverfielda.
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 17:22   #10
Sviđao mi se prvi dio,jedina zamjerka je konstantna trešnja kamere i mrak kroz cijeli film.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 01:32   #11
Nazalost, da. To je nastavak.
" Studio Paramount i producent filma Ratovi zvijezda, J.J Abrams, donose nastavak kultnogCloverfielda u napetom trileru 10 Cloverfield Lane."
Cloverfield mi je bio odlican.
I bilo je super sto nema nastavaka. I sad ovo..
Zasto?
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 02:03   #12
Uf konačno

A trailer je upravo objevljen nedavno prje koji dan ?? Mislim da se može nadovezivati na prijašnju radnju potpuno ili djelomično. Može biti da je većina filma u nekoj otmičarskoj situaciji, gledatelj ne zna jesu li te cure taoci nekih psihičkih luđaka. Pa cijelo vrijeme navija da taoci oslobode se i pobjegnu i tek onda saznaje tu neugodnu istinu, da vani vreba nešto opasno, i da izolacija njihova u tom podzemnom bunkeru je itekako imala smisla. Sve u svemu, drago mi je da nastavak kakav takav izašao.

A što to vreba, pa ne moraju biti vanzemaljci, mogu biti ona paraziti koji su bili na čudovištu, pa da oni glume neke agresore. Mislim da se čak iz raznih spojlera dalo naslutiti da je to čudovište Clovie neki zastarjeli organizam iz daleke prošlosti, još dok su postojale divovske lignje i mekušci, deep see gigantizam. Koji se eto malo probudio i gladan došao na površinu. Znači radnja filma vjerojatno je na neki način tematski povezana.

EDIT: Pronađoh ovou komentarima na youtubeu
For all we know the trailer could be the first 10-15 minutes of the film and the rest takes place in first person shaky cam mode.

Zadnje uređivanje greengold : 16.01.2016. at 02:13.
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 02:17   #13
Očito je da ste oboje u krivu.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 02:48   #14
Film se do nedavno zvao Valencia, prije toga The Cellar, zato je i prosao ispod radara.

"The early plot description when it was going by The Cellar/Valencia:
The story follows a young woman who wakes up in a cellar after a severe car accident and fears she has been abducted. Her captor, a doomsday prepper, tells her he saved her life and that there has been a terrible chemical attack that has left the outside uninhabitable. She does not know what to believe and as tensions rise, she decides she must escape, regardless of the terrors that await outside.”
We know that after the nuke went off the monster survived, based on the post credit audio in Cloverfield."

S obzirom da mi je originalni Cloverfield jedan od drazih filmova, i da je samo odjednom ispao, 2 mjeseca prije izlaska, te sa Goodmanom u glavnoj ulozi odusevljen sam.
Cratos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 02:51   #15
Na wikipediji piše da je film blood related, što naravno ne mora značiti da je direktni sequel, više interquel. Postoji više mogućih scenarija koji sad kruže na internetu. Ali film je zaista, kao i njegova produkcija obavijen debelim velom tajne. Nije se znalo dok nije prvi teaser stavljen na web.

My guess is that the monster from the original cloverfield is traversing across America and 10 cloverfield lane is located on one of the paths the monster passed, the government used a chemical attack to try and kill the monster and fails and the survivalist assumes it's a chemical attack? All located at 10 cloverfield lane and set in the same year or even month?
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 03:34   #16
.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.

Zadnje uređivanje Aleta Ogord : 16.01.2016. at 03:43. Reason: Duplic
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 03:42   #17
Quote:
greengold kaže: Pogledaj post
Na wikipediji piše da je film blood related, što naravno ne mora značiti da je direktni sequel, više interquel. Postoji više mogućih scenarija koji sad kruže na internetu.
Da, kako se danas kaze kod nas nije koalicija nego suradnja, pa tako ni ovo nije sequel nego.. nesto.
Da su napravili novi film slicne tematike nema problema. Ovako kad vec iz naslova pretenciozno viri Cloverfield onda nemam razloga vjerovati nista drugo nego da je to jos jedan nastavak uspjesnog prethodnika koji sluzi izvlacenju love.
Steta.
__________________
Silence is golden. The duct tape is silver.
Aleta Ogord is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 17:20   #18
Na imdb piše da je ovo nastavak.

Očekivao sam ovo negdje 2018. i odjednom puknu trejler ovak

Gledat će se.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 18:06   #19
Ako je nastavak Cloverfielda, odlično je što to nije "found footage" film.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 15:30   #20
Nadam se da će taj film sličiti na nešto.
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.