Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2007., 16:51   #1
Visoka poslovna škola - Zagreb

Zanimaju me vaša mišljenja o ovj školi? dali ima netko ko je pohađa? konkretno me zanima smjer menager marketinga???
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 10:57   #2
Menađer marketinga? Zvuči primamljivo. Trebaš li da bi to upisao imati završenu samo srednju ili i ekonomski faks? Jer sam već prije nekih god. dana gledala za to,ali bilo je samo moguće upisati kao postdiplomski. Prosvjetli me, ne krećem se u tim krugovima.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 17:29   #3
Kako san čita na Internetu nije sad tako a možeš i sama pogledat!!! http://www.vpsz.hr/upis2.htm


Zar nitko nezna ništa i nema nikakva iskustva sa ovom školom?
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:54   #4
Nitko nema nikakve informacije???
titanic_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2007., 12:09   #5
Visoka poslovna škola Zagreb

Pučko otvoreno učilište Zagreb je 2006 donijelo odluku o osnivanju Visoke poslovne škole Zagreb s dva usmjerenja: manager marketinga i manager komunikacija. Zavrsetkom iste stice se 180 ECTS bodova i dobiva strucni naziv BA manager marketinga/komunikacija.

Jel ima netko da studira tamo?

Ili bilo kakav info iz prve ruke?
debilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 19:14   #6
ima li tko ?
debilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 20:32   #7
I mene zanima sve o tom studiju.
Nazvati ću ih ujutro i malo se raspitati, pa napišem.
Ako će mi odgovarati raspored predavanja, predajem papire!
Svaki komentar je dobrodošao!
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:01   #8
Evo ovako: predavanja su tri puta tjedno od 16:30 do 21:30, vidend ništa-SUPER, MENI ODGOVARA!
Ide još netko?
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:05   #9
Quote:
isomiki kaže: Pogledaj post
Evo ovako: predavanja su tri puta tjedno od 16:30 do 21:30, vidend ništa-SUPER, MENI ODGOVARA!
Ide još netko?
ja izgleda ipak ne.
cini mi se da cu se odluciti za VPS u zapresicu.
imaju smjer koji mi vise odgovara.
debilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 11:10   #10
Ako ti je Zaprešić blizu, super..meni nije.
Gužve do tamo su užas, a radim u Vukovarskoj..šteta
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 22:22   #11
Ja sam na Libertasu
blondebaby88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:23   #12
Jesi prva godina na Libertasu?
Ako nisi opiši mi malo studiranje, jel' teško..predavanja..
Hvala!
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 13:03   #13
evo ja sam predala papire na visokoj poslovnoj školi...sad čekam upise da počnu...a što se tiče predavanja pitala sam u tajništvu i rekli su mi da je prošle godine bilo tako-3 puta tjedno,popodne.Od ove godine se to mijenja pa će biti vjerovatno i ujutro predavanja ,ne samo popodne i najvjerovatnije odvojeno izvanredni i redovni studenti...jel ima još netko da studira ili upisuje ove godine vpšz?
crna_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 09:14   #14
Quote:
crna_zg kaže: Pogledaj post
evo ja sam predala papire na visokoj poslovnoj školi...sad čekam upise da počnu...a što se tiče predavanja pitala sam u tajništvu i rekli su mi da je prošle godine bilo tako-3 puta tjedno,popodne.Od ove godine se to mijenja pa će biti vjerovatno i ujutro predavanja ,ne samo popodne i najvjerovatnije odvojeno izvanredni i redovni studenti...jel ima još netko da studira ili upisuje ove godine vpšz?
Ja ću danas predati papire za izvanredni studij.
Možemo ostati u kontaktu.
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 08:29   #15
Quote:
isomiki kaže: Pogledaj post
Ja ću danas predati papire za izvanredni studij.
Možemo ostati u kontaktu.
Upisala sam se- izvanredni studij- manager marketinga!
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 02:35   #16
Quote:
isomiki kaže: Pogledaj post
Upisala sam se- izvanredni studij- manager marketinga!
..mene nekako vise vuce ovaj drugi smjer..uglavnom..imas kakav mail?..imam masu pitanja....=)....pozdraviC
Uneksia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:12   #17
Quote:
Uneksia kaže: Pogledaj post
..mene nekako vise vuce ovaj drugi smjer..uglavnom..imas kakav mail?..imam masu pitanja....=)....pozdraviC
Meni je na predavanjima super i jako sam zadovoljna profesorima, predavanjima..
isomiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 17:07   #18
Quote:
isomiki kaže: Pogledaj post
Meni je na predavanjima super i jako sam zadovoljna profesorima, predavanjima..
a nude li opciju nastavka studija vani....?
__________________
You start shaking at the thought you are everything I want
'Cause you are everything I'm not
Uneksia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 23:36   #19
Thumbs up istina o VPŠZ

evo ovak... ja sam na vpšz već drugu godinu, i NIŠTA, ali apsolutno NIŠTA što su vam rekli u tajništvu o predavanjima NIJE ISTINA, a to možete pogledati i na rasporedu koji se nalazi na sramotnoj stranici www.vpsz.hr

tko voli politička prazna obećanja, neka samo upiše i dobit će skupog mačka u vreći ( ovo se ISKLJUČIVO odnosi na organizaciju, čit. TAJNIŠTVO)

profesora ima i dobrih i loših, ja sam osobno zadovoljan s večinom profesora, najveći problem je raspored, nama već drugu godinu prodaju maglu s pričom kako ćemo imati predavanja 3 puta tjedno, očito nas smatraju neinteligentnima i misle kako ne znamo da tjedan ima 5 dana, a ne 3.
kažem, pogledajte raspored na njihovoj stranici, pogledajte samo stranicu i dobit ćete odgovor na svoja pitanja.

moj odgovor je, SRAMOTA, koliko je tajništvo ležerno i neorganizirano i nesposobno voditi studentsku referadu i poslovnu školu, mislim da bi im kruna s glave pala kada bi zatražili savijet od profesora i studenata kako se vodi administracija, a i ne bi im bilo na odmet s prvom godinom slušati Management , možda nešto nauče i promjene..... hm... teško....teško se stare loše navike mjenjaju.

P.
debela berta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:27   #20
@debela berta

...i ja sam na drugoj godini vpšz i sve kaj si napisala je točno. Ako želite baciti hrpu love (20 tisuća kn za 1 god) i rasturiti hrpu živčanih stanica te uz to sjediti u prljavim predavaonicama koje nitko ne čisti tjednima i za jedan kolegij promjeniti po 3-4 profesora koji su većinom nekakvi kakti poduzetnici, uspješni ili ne to nitko ne zna i uz to dolaze nam iz susjedne države, drage nam BiH.... onda samo naprijed. U sprotnom niti najvećeg neprijatelja tamo ne bih poslao. A kaj se mene tiče, ja sam već spržila i žao mi je uplaćenog novca inaće bi odavno zbrisala od tamo!!! Pa vi odlučite samo nemijte reći da vas nismo upozorili... bye, bye
gizmo five is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.