Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 14:19   #5141
Za CLG, gledam ih od pre season 2 otkad sam i počeo igrat. Time to cash in the faith.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 18:21   #5142
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Za CLG, gledam ih od pre season 2 otkad sam i počeo igrat. Time to cash in the faith.
C9 upravo razmontirao AHQ,sad je na redu CLG
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:59   #5143
Quote:
stinson kaže: Pogledaj post
Za CLG, gledam ih od pre season 2 otkad sam i počeo igrat. Time to cash in the faith.

The faithfull shall be rewarded!!
Titburg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 18:35   #5144
Origen vs LGD je bio odličan meč.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:53   #5145
dečki, molim vas za pomoć!
dakle, moj dečko je negdje vidio da postoji figurica Trash lika (on kao ima neki lanac) i majica se isto dobiva.
za mene je cijela ova priča skroz nepoznata; malibu barbie ne spada ovdje i molim bas za ogromnu pomoć jer nemam pojma o čemu se radi ��

dakle, figura nekog Trasha koji ima lanac i neka majica za kao 250 kuna cca.
moram to naručit a nemam pojma di, šta i kako.

ujedinite se gejmeri i pomozite ��
MalibuBarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 22:49   #5146
Quote:
MalibuBarbie kaže: Pogledaj post
dečki, molim vas za pomoć!
dakle, moj dečko je negdje vidio da postoji figurica Trash lika (on kao ima neki lanac) i majica se isto dobiva.
za mene je cijela ova priča skroz nepoznata; malibu barbie ne spada ovdje i molim bas za ogromnu pomoć jer nemam pojma o čemu se radi ��

dakle, figura nekog Trasha koji ima lanac i neka majica za kao 250 kuna cca.
moram to naručit a nemam pojma di, šta i kako.

ujedinite se gejmeri i pomozite ��


Sad vjerovatno netko tko živi u Hrvatskoj zna di se može nabavit to što točno tražiš.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 22:54   #5147
Thumbs up

Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post


Sad vjerovatno netko tko živi u Hrvatskoj zna di se može nabavit to što točno tražiš.

a i nisam toliko sigurna jer je cijena u eurima, on je spomenuo u eurima cijenu; ne znam jel se to s ebaya naručuje ili postoji baš neka stranica za to, al sam jako sretna što sam pogodila igricu!
MalibuBarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 23:23   #5148
Quote:
MalibuBarbie kaže: Pogledaj post
a i nisam toliko sigurna jer je cijena u eurima, on je spomenuo u eurima cijenu; ne znam jel se to s ebaya naručuje ili postoji baš neka stranica za to, al sam jako sretna što sam pogodila igricu!
imas ovo, ali se ne dobiva majica, nego takav skin u igrici.

https://euw.merch.riotgames.com/en/c...in-bundle.html
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 12:13   #5149
danas bi EDG mogao roflstompat SKT
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 15:32   #5150
Poprilično i je...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 22:06   #5151
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Poprilično i je...
Preiskusna ekipica,baitaju SKT,isto je bilo i na MSI-u,u finalu će to biti drugačije.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 12:22   #5152
jel bilo ikad prije 90% ban rate na 2 champa ? darius i fiora su vec tjednima tako, a na patch notes nikakav pravi nerf, koga boli kurac za slow od dariusa, ako se lik heala svakih 3s i radi masivan dmg, ili za fiorin ult heal kad te sjebe sa 1500 true dmg ionako i dash svake 3-4s. ne igram vise ranked pa me briga, ali mi jednostavno nije jasno sta radi balance team.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 14:03   #5153
Nope.
Ovo je zasad najzanimljivije WC,iako čini se da ekipe koje u P/B imaju pravo prvog picka su u prednosti.

Jer blue sad uvijek uzme Elise koja je OP u ovom patchu,ako ne dobiju nju,dobiju Lulu ili jednog champa od ovih što si gore naveo.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 14:10   #5154
znači meni nitko ne može pomoć?
MalibuBarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 14:10   #5155
Quote:
92marko kaže: Pogledaj post
jel bilo ikad prije 90% ban rate na 2 champa ? darius i fiora su vec tjednima tako, a na patch notes nikakav pravi nerf, koga boli kurac za slow od dariusa, ako se lik heala svakih 3s i radi masivan dmg, ili za fiorin ult heal kad te sjebe sa 1500 true dmg ionako i dash svake 3-4s. ne igram vise ranked pa me briga, ali mi jednostavno nije jasno sta radi balance team.
Do sada je bilo nekoliko mečeva gdje je Darius bio vrlo beskoristan - ranjiv je na dobar early gank, a inače ga se može kajtati prije nego uopće uspije doći blizu ekipi i početi dobivati bleed stackove. MaRin je vrhunski igrao Fioru, ali nije totalno broken pick.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi

Zadnje uređivanje sckzr : 13.10.2015. at 14:38.
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:28   #5156
Quote:
MalibuBarbie kaže: Pogledaj post
znači meni nitko ne može pomoć?
Ebay je odgovor
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 15:32   #5157
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ebay je odgovor
prvo šta sam napravila je bio ebay al eto, nema
MalibuBarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:28   #5158
OK JA IMAM PROBLEM. (oswin je, u novom sam ruhu )

dakle malo sam razvila ovisnost i ne mogu prestat. vec mjesecima cijelo vrijeme govorim kako moram prestat, al ne desava se. samo ide na gore. pocela sam uredjivat drustvene odnose prema tome kad sam premade. kad irl prolazim pokraj veceg grma GLEDAM GA POMALO SKEPTICNO. ahhahaha

danas mi je prvi dan da ne igram i luda sam. hodam po sobi gore dolje cijeli dan. ne znam di cu s rukama.

prije sat vremena sam se rasplakala jer sam bezveze zujala po netu i onda skuzila da prste drzim QWER (prije sam bila AWD team ^^)

falit ce mi sightstone

tako se nadam da kroz sat vremena necu igrat.
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:39   #5159
Pa kaj nemaš nekih drugih aktivnosti?
Ja sam jednostavno delete i popunim si vrijeme drugim stvarima. Uz faks, posao, teretanu i izlaske jedva i imam vremena za naspavat se.
Trenutno skoro mjesec dana bez igranja i ne fali mi živciranje oko igrice nimalo.
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 19:46   #5160
mjesec dana si bez lola? zvuci ko horor i raj

edit: imam aktivnosti i obaveza, samo ih zapostavljam zbog igre
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.