Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2008., 14:01   #1
Jel moguce da se gay muskarac moze zaljubit u zensko ?

Javio mi se jedan dobar prijatelj kojeg dugo dugo nisam vidjela, nekad smo skupa radili a on je gay, oduvijek bio i zivio sa svojim partnerima.

Ja njega obozavam, cesto ga se sjetim i bas mi je ono jedna od najpametnijih osoba koje znam.

E`sad, sadrzaj emaila me malo zbunjuje, kao cesto me se sjeti i razmislja o meni.. pa neke cudne spike.. ne znam..

A prije par godina isto mi je napisao neki email kao " mozda se sretnemo u buducem zivotu" i puno nekih osjecaja na koje ja nisam znala sta cu mislit

A isto sam se sjetila jedne situacije kad smo radili u troje, ja on i jos jedan frajer.

E sad taj treci frajer nije bio gay i mene je non stop bockao i provocirao, a primjetila sam da ovome gay-u to ide malo na zivce, on je uvijek organizirao da ja budem S NJIM u autu a ne s tim trecim i uvijek se ubacivao "do mene" i bio totalno odvratan prema ovom drugom frajeru..

Pa se sad nesto pitam, jel moguce da se totalnom gay frajeru svidi zensko ??

Jer koliko sam ja primjetila da ovog frajera samo muski zanimaju..
al te njegove porukice i kako se ponasa nekad kad se nadjemo na kavu su totalno zbunjujuce
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:04   #2
koliko ste vi dobri prijatelji, tj. koliko iskreno možeš s njim razgovarati?
sumeyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:07   #3
Bili smo jako dobri al sad se rijetko vidimo .. par godina se nismo vidjeli i sad odjednom dobijem taj mail a i prije par godina mi je poslao nesto slicno tj puno opsirnije...

Ne bih htjela s njim o tome razgovarati.. bojim se da ga ne uvrijedim. Mozda fantaziram
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:20   #4
1. ne želim pojednostavljivati tvoj problem, međutim jel misliš da postoji mogućnost da je nije isključivo gay, tj. da je bi..? jer fakat je čudno da se netko tko je totalno gay ponaša kao da se pali na tebe.

2. a možda se jednostavno ne ustručava iznijeti svoje osjećaje prema tebi, obzirom da ti znaš da je on gay, pa se ne mora bojat ida ćeš ga preozbiljno shvatiti?

3. ako ti se sviđa, a da ga probaš na neki suptilan način zbariti - pa provjeriti sama koliko je on zapravo gay, i šta on zapravo prema tebi osjeća

4. možeš mu kroz zajebanciju reći nešto u stilu: dragi moj (kako se već zove), po svemu ovome šta ti meni govoriš i kako se ponašaš ja bi već odavno pomislila da ti se sviđam - srećom pa znam da si gay

sory, znam da nisam od neke pomoći
sumeyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:33   #5
Pa nije da bi ja sad htjela nesto s njim imat nego me zbunjuje.

A nije bi nego je pravi gay.. a i prijatelj mi je usto.. a znam njegovu situaciju jako dobro.. mislim da ga nikad nisu zanimale zene
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:34   #6
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Mozda fantaziram
meni se čini da je tako ...

Quote:
Pa se sad nesto pitam, jel moguce da se totalnom gay frajeru svidi zensko ??
pa to kako se ponaša je slično kako se cure znaju ponašat prema prijateljicama, pomalo posesivno, ljubomorno i zacopano. to ne znači da je zaljubljen u tebe, sorry.
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:44   #7
Unhappy

pa to kako se ponaša je slično kako se cure znaju ponašat prema prijateljicama, pomalo posesivno, ljubomorno i zacopano. to ne znači da je zaljubljen u tebe, sorry.[/QUOTE]


mislim da ima ona pravo
sumeyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 14:45   #8
Lightbulb

dakle, opcija br. 2. bi bila možda najtočnija ????
sumeyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 15:29   #9
oK.. sad mi je lakse hehe

A zasto mi je onda napisao 'da se nada da cemo se naci u nekom drugom zivotu i na drugaciji nacin' ????

E to je ono sto je mene freak out !
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 15:29   #10
ee, ovo se i meni desilo s jednom osobom.
čak me i zvao svojom ženom
naravno, ni u ludilu se ne bih upustila u neko eksprimetiranje s tim, jer mi je ta osoba bila jako draga i moj najbolji prijatelj (ikad).
vjerovatno se radi o nekim pomiješanim emocijama. ovaj moj je čak i bio sa nekim curama, tj, postao je full gay tek sa 24 godine
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 15:44   #11
ne znam, ja mislim da ti na to pitanje moze odgovoriti samo gay muskarac...ako je bi, mozda i moze..ali zaista ne znam
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:08   #12
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
oK.. sad mi je lakse hehe

A zasto mi je onda napisao 'da se nada da cemo se naci u nekom drugom zivotu i na drugaciji nacin' ????

E to je ono sto je mene freak out !
ma ti bi i htjela da je on zaljubljen u tebe
Matilda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:55   #13
Moze,ali nastane problem kod realizacije
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:59   #14
Žene su uvijek htjele i uvijek će htjeti mijenjati muškarce.

Ako nije gay mora postati a ako je onda treba prestati.

 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:03   #15
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Pa se sad nesto pitam, jel moguce da se totalnom gay frajeru svidi zensko ??
Da! Ja lično poznajem frajera koji je do nedavno furao samo sa frajerima, a odnedavno je oženjen djevojkom! Znam i obrnut slučaj, u kojem je lik do svoje 20 i neke godine bio hetero i onda ga prevrne na homo! Dakle, prevrtanja su moguća. Ajmo malo logično, zašto ne bi bila?
Sanchezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:33   #16
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post

Jer koliko sam ja primjetila da ovog frajera samo muski zanimaju..
al te njegove porukice i kako se ponasa nekad kad se nadjemo na kavu su totalno zbunjujuce
ona, nije svaka pažnja neminovno i ljubav
sad ću na sebe navuć božanski gnjev svekolike ženske populacije, al nekad mi se čini da je s većinom žena ko ono s psom i hranjenjem - samo ako ga jednom nahraniš, eto ga stalno, gotov si, nećeš ga se otarasit tako i s pažnjom, jesi li joj malo pažnje posvetio, razum se pomračuje i ne može se oduprijet tome da misli kako si zaljubljen u nju

to što si mu eventualno draga, što ti je privržen, čak intiman s tobom, ne znači odmah automatski i izričito da je zaljubljen u tebe ne znači u o p š t e. gayevi su dragi, vole oni tako biti nježni i bliski s curama ne svi naravno, da me sad ne uhvatiš za riječ, al ono, tu se dosta cura zajebe, ne vide više gaya, već ga odjednom vide u parametrima muškarca koji im na senzualan način objavljuje svoju potajnu zaljubljenost
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:42   #17
lipoto

Bondica, topic ti je toliko bedast da se čak ne mogu ni našalit na njemu...
Pa daj, znaš ti i bolje..


A da nisam gej...
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:43   #18
dobro, pa pretpostavljam da cura zna razliku između prijateljske pažnje i nježnosti i 'one' vibre.
pa nije balvan, majkumu.
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:56   #19
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
...
Vjerujem da su svi ljudi u biti biseksualni (dakle nikako 100% homo ili 100% hetero), i da je samo pitanje toga hoce li upoznati osobu na koju ce reagovati ili ne.
__________________
The truth alone has never set anyone free. It is only doubt which will bring mental emancipation.
morning star ♀ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 22:28   #20
ja ti mogu pomoći. ja sam se znao zaljubljivati u cure, ali nikada se nisam mogao napaliti na njih. mogu se napaliti samo na muške. nisam biseksualac, jel oni se mogu na oba spola napaliti (Koliko god to meni zvučalo nemoguće). tako da ,da, možemo se zaljubiti u cure, ali ne i napaliti na njih
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:34.