Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2010., 18:55   #2281
Joj, to ti je jako individualno. Meni su mučnine došle tek tamo oko 7-8 tjedna.
Ladovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 18:55   #2282
ja sam iskreno znala u obje trudnoće da sam t već nakon par dana. Prvi put sam samo znala, tek kroz 2 tjedna od ovulacije je krenula česta potreba za mokrenjem, a drugi put me doslovce od ovulacije pratila luđčka nesanica sa noćnim mučninama..i isto od ovulacije na dalje me je konstantno probadalo dole kao kad mi je ovulacija.

e sad, kao prava wonabijuša koja nije ostala dugo trudna, mogu ti reći da sam se iskreno nagledala na sebi silnih simptoma koji na kraju nisu bili pravi simptomi nego oni koje si mi u glavi možemo stvoriti brzinom svjetlosti, tako da se ipak ne bi preveć obazirala na te simptome do plus na testu. Ako ga čekaš, od srca ti želim da ga ugledaš što prije!
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 19:01   #2283
ja sam ti prve simptome imala prije nego što ću dobiti- znači, jako brzo nakon ovulacije- samo što sam tek naknadno to pripisala simptomima trudnoće- a prvo sam mislila da je riječ o običnom pms-u.
npr- cice su me počele boljeti odmah nakon ovulacije (dobro- to mi je i inače tako) al su sad boljele na neki drukčiji način. ne znam objasniti- al jednostavno su boljele drukčije.
i da- donji dio trbuha mi je bio napuhan, i inače je napuhan kad trebam dobiti, al opet- ovo je bilo nekako drugačije... jbg, baš sam ti pomogla..

inače- od simptoma ništa. mučnine su me upotpunosti zaobišle..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 19:18   #2284
Quote:
mala tirkizna kaže: Pogledaj post

e sad, kao prava wonabijuša koja nije ostala dugo trudna, mogu ti reći da sam se iskreno nagledala na sebi silnih simptoma koji na kraju nisu bili pravi simptomi nego oni koje si mi u glavi možemo stvoriti brzinom svjetlosti, tako da se ipak ne bi preveć obazirala na te simptome do plus na testu. Ako ga čekaš, od srca ti želim da ga ugledaš što prije!
potpis

iako, mene je taj izvjesni ciklus odmah po ovulaciji 'oprao' dotad nedoživljen simptom: nesanica i držao me cijelo prvo tromjesečje. mučnine su krenule tek s kojih 7-8 tjedana...ali žgaravica zato...auuu...donat mg je imao +200% profita samo od moje konzumacije
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 19:22   #2285
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
potpis

iako, mene je taj izvjesni ciklus odmah po ovulaciji 'oprao' dotad nedoživljen simptom: nesanica i držao me cijelo prvo tromjesečje. mučnine su krenule tek s kojih 7-8 tjedana...ali žgaravica zato...auuu...donat mg je imao +200% profita samo od moje konzumacije
e pa baš je meni ta nesanica bila čudna jer si ju nisam nikad do tad "izmislila"


e i zapravo sam zaboravila da sam prvi put imala meni neviđeni simptom - inače nemam pms-ovskih problema, a tad su me tako jako cice rasturale da je potrčati po stepenicama bila nemoguća misija jer sam imala osjećaj ko da će mi se cice odkinuti
__________________
Fran-naša prva velika ljubav
30.07.2010. Stigla naša princeza Tara..mamina ljubav..tatina lutkica!
25.04.2012. - Bypass avantura počinje
mala tirkizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 19:33   #2286
Quote:
mala tirkizna kaže: Pogledaj post
e pa baš je meni ta nesanica bila čudna jer si ju nisam nikad do tad "izmislila"


e i zapravo sam zaboravila da sam prvi put imala meni neviđeni simptom - inače nemam pms-ovskih problema, a tad su me tako jako cice rasturale da je potrčati po stepenicama bila nemoguća misija jer sam imala osjećaj ko da će mi se cice odkinuti
je, i mene su bolile, ali nije bilo stvar intenziteta, nego me nekako čudno bolilo pod pazuhom...baš sam i mm to bila rekla...a onda par dana poslije +
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:00   #2287
Ja sam osjećala kao da ću dobit svaki tren, kao tipični, ali izraženiji pms, koji je prvo uranio, a onda se produžio, a onda nije nikad završio, nego se pretvorio u ovo hormonsko ludilo
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:02   #2288
u prve dvije trudnoće,sa 26 i 29 god klasični pms+jaka cicobolja.

u ovoj trećoj,bapskoj,sa 38,simptomi nula bodova.

izostanak menge jedini
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:27   #2289
[QUOTE=tina_m;27536164]ovako, zanima me kada s mogu pojaviti prvi znakovi trudnoće, znači nakon koliko dana ili tjedana nakon oplodnje?

pitam zato jer bi tek za tjedan dana bi trebala dobiti mnstruaciju QUOTE]



baš sam imala isto pitanje za naše forumašice
isto bi trebala dobiti za tjedan dana.

Pošto sam imala dugo spiralu "Mirena" i tetka nije dolazila, više se ne sjećam klasičnog pms-a.

Uglavnom cicke me onako malo peckaju i bole drugačije, često piškim i par dana sam spavala i spavala, a sada me nesanica uhvatila!
Trbuh..donji dio malo napuhnut onako ko kamenčić unutra i rascmoljim se na recimo scenu u filmu, onak nekak sam si drugačija.

no vidjet ćemo...prepisujem PMS- u ali ne potpisujem da nisam trudna.
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 20:58   #2290
cice su mi za sad uredu, ne bole ni nista. mučnine su blage, prolaze i dolaz, bez povracanja, ali sam umorna jako,cijeli dan su mi oči umorne.

budemo vidjeli onda vjrojatno za tjedan dana, jer mi uredno i na vrijeme dolazi,a do onda držimo fige da ipak se ne pojavi menstruacija.
tina_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:18   #2291
mučnina, nemam, ai evo pojela big mc i ima mi okus po pljevi - bezokusan!
stolica, tvrđa!
cigareta ujutro ne paše!

no vidjet ćemo...prepisujem PMS- u ali ne potpisujem da nisam trudna :-)
drživ fige!
__________________
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:27   #2292
ma ja nikakvim simptomima ne vjerujem jer ih imam već nakon potencijalnog seksa, ranije ne može

meni je jedini mogući simptom kašnjenje vještice, mada ni to ne mora značiti ništa. Zato se ja u drugom dijelu ciklusa nastojim skulirati i ne osluškivati simptome

iako me sada kopkaju bolne grudi pune plavih žila što sam imala kad sam prvi put ostala trudna, iako opet ne mora značiti ništa.... dakle - čekam izostanak m
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:35   #2293
Teško je odrediti kada se javljaju prvi simptomi jer su meni, recimo, prvi simptomi trudnoće bili identični
simptomima PMS-a, samo malo pojačani.
Znači, grudi su mi bile natečene, bolio me trbuh kao da ću dobiti, samo što je to trajalo tri tjedna, a ja
nikako da dobijem i bila sam pospana i umorna.
Jedini drugačiji simptom je bio stalni odlazak na wc.
Ali da me ubiješ, ne znam kada su se ti simptomi pojavili.
Vjerojatno sam na njih obratila pozornost kada je izostala menga.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 21:36   #2294
bolile su me cice valjda 1 minutu nakon začeća
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 22:06   #2295
mene je tjedan dana prije nego sam trebala dobiti probadalo u trbuhu, mislila sam da imam upalu nečega, jajnika ili mjehura... ostalo tipični pms

i da, taj neki feeling da sam trudna
__________________
08.10.10. the greatest love of all
ANE10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 23:29   #2296
Evo jedna super stranica sa simptomima trudnoće u danima poslije ovulacije:

http://www.twoweekwait.com/bfpsymptoms/dpo/
__________________
D 18.05.2009. i L 30.03.2011. mamine ljubavi
missy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 08:00   #2297
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma ja nikakvim simptomima ne vjerujem jer ih imam već nakon potencijalnog seksa, ranije ne može


ova ti je dobra

dakle - čekam izostanak m
još jedna
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 08:41   #2298
po ovome što sam pročitala, ni dragi Bog nebi mogel skužiti dal jesam trudna prije plusića ili druge crtice.

ali još malo, još točno tjedan dana pa ćemo sigurno znati.
tina_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 11:40   #2299
ja sam isto htjela odvoriti temu simptomi prije izostanka menstruacije evo kako je meni

1. 1,2 dana nakon ovulacije metalni okus u ustima
2. posto sam mjerila bazalnu poslije 21 h nisam nista pila da mogu odspavati u komadu ali kad legnem spavati u 23 vec u 24 sata dizanje na wc i ujutro ne mogu iscekati 7 h opet na wc
3. stalno sam bila zedna
4. problemi sa stolicom
5. probadanje u trbuhu, kao kad trebas dobiti ali ne takve jačine već nekako tuplje. pogotovo kad bi se naglo pomaknula
6 cice nikad ne bole a sad su pocele jedno tjedan dana nakon ovulacije, i to ne oko bradavice vec sastrane. kad sam trebala dobiti manje je bolilo a sad ih ne mogu dodirniti (jadan muž )
7. osjetila sam sve mirise. sve mi je nekako imala jači miris, nektarine, mlijeko, samo sam njusila po stanu.
8. cim sam se probudila pozelila jesti maslac i pekmez, inace doruckujem oko 11
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:47   #2300
Quote:
tina_m kaže: Pogledaj post
po ovome što sam pročitala, ni dragi Bog nebi mogel skužiti dal jesam trudna prije plusića ili druge crtice.

ali još malo, još točno tjedan dana pa ćemo sigurno znati.
da..

joj ja sam lujka svjetska
jućer nisam mogla ležat na cicama (inaće su veće) od pritiska
smetalo mi je da mi dragi stavi ruku na mene, a kad bi ju maknuo smetalo mi je kaj nije na meni , prestrašno
nočas sam išla na wc i u WC-u mi je tako smrdio miris za školjku za popizdit
danas me cice niš ne bole,
dakle..ko bi ga znao

odem ja po clearblue, dam 102,00 kn
kad na njemu ništa, ni kontrolna crta

odustala sam i čekam idući tjedan da vidim.
__________________
Kad neko uđe u tvoj život, Bog ga je poslao s razlogom. Da ti bude lekcija ili da bude s tobom do kraja života ♥
kisicnosic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.