Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 19:27   #1
Inglot

U ponedjeljak, u Radicevoj ulici se otvara Inglot, do sad nisam bila u prilici ista od ponude isprobati ali mi se na oko vecina cini privlacna, mozda se varam..

Ima netko vec iskustava s ovim brandom?

INGLOT
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:01   #2
Na netu sam gledala hrpu tutoriala s ovom kozmetikom, čini mi se ok, jedva čekam da se dočepam njihovih tuševa!!!!
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:12   #3
uu tuševi izbor boja je
kakvi s cijenama?
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:20   #4
gledam im izlog vec tjedan dana, brdooo umjetnih trepavica, ma sve koje mozete zamisliti, danas sam napokon i usla jer su vrata bila otvorena a i radno vrijeme je vec zaljepljeno , njuskala minutu-dvije a onda se pojavila simpaticna gospoda koja mi je rekla da otvaraju u ponedjeljak , cijene nisu imali ali kaze Temptalia da je Inglot upakiran kao skupi brand sa pristupacnim cijenama. Budemo vidjeli u ponedjeljak..

...imaju zavidnu ponudu lakova za nokte, instant zazubice sam dobila
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:23   #5
Imam 3 njihova sjenila, u trio kutijici, ambalaža je jako kvalitetna, a boje poprilično pigmentirane i dosad sam čitala samo pohvale za njih
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:38   #6
http://www.londonbeautyreview.com/20...-wearable.html


crveni liner
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:59   #7
NEW YORK STORE

lik je ful iritantant, najbolje ga je staviti na mute , kad pogledate video biti ce vam sve jasno, zagrebacki ducan je naravno manji ali nista manje privlacan



oke, sad ima da mi daju nes' zabadava
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 16:53   #8
Quote:
Anya Amasova kaže: Pogledaj post
NEW YORK STORE

lik je ful iritantant, najbolje ga je staviti na mute , kad pogledate video biti ce vam sve jasno, zagrebacki ducan je naravno manji ali nista manje privlacan



oke, sad ima da mi daju nes' zabadava
znaci ima svega? vidjela sam na netu da u beogradu imaju ducan i imaju svasta.
nego gdje je to u radicevoj
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:30   #9
konačno!! to si želim već dulje vrijeme. lady vengeance crveno na očima. i bit će moje joj kako letim po to. bolje da ga imaju
__________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.
NeoNoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:15   #10
Inglot kod nas?! Zanima me kakve će cijene bit. Puno ovih gurua na YT ih koristi i izbor boja im je nevjerojatan.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:24   #11
on ga jako hvali

nadam se da nece nabit cijene
__________________
Spectacular. You appear to understand how a portal affects forward momentum, or to be more precise, how it does not. Momentum, a function of mass and velocity, is conserved between portals. In layman's terms: speedy thing goes in, speedy thing comes out
CharlieC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 21:18   #12
Navodno MAC od njih kopira boje

Inače, profi šminka poznatih vizažista

Bogme i ja jedva čekam uživo sve vidjeti
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 19:26   #13
Dućan je negdje na sredini Radićeve, s desne strane kad se krene s Trga, blizu modnog dućana G.Gredelj. Inače, čini mi se da je dućan sasvim solidan što se tiče ponude. najviše me zanimaju sjenila, imaju zavidan izbor boja i tekstura i kako čujem dosta su kvalitetni. Što se tiče usporedbe njih i MAC-a, pa mislim da je gosp. Inglot jednom prilikom i rekao da mu je MAC bio inspiracija iako taj brend postoji oko 20-tak godina i jako je cijenjen u matičnoj zemlji- Poljskoj. Posebno su na dobrom glasu njihovi lakovi za nokte, a i hvale ih zbog mogućnosti kreiranja palete po svojem izboru. Rečeno mi je da neće biti skupi, ali što bi to trebalo značit vidjet ćemo sutra.
kameleonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:04   #14
Quote:
kameleonka kaže: Pogledaj post
gosp. Inglot jednom prilikom i rekao da mu je MAC bio inspiracija
a znaš li možda kakve su cijene u odnosu na MAC? jesu jefiniji?
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:17   #15
Onaj gossmakeupartist je rekao da je platio paletu od 10 sjenila 35 dolara, to je nekih 250kn...
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:25   #16
Quote:
kameleonka kaže: Pogledaj post
Dućan je negdje na sredini Radićeve, s desne strane kad se krene s Trga, blizu modnog dućana G.Gredelj. Inače, čini mi se da je dućan sasvim solidan što se tiče ponude. najviše me zanimaju sjenila, imaju zavidan izbor boja i tekstura i kako čujem dosta su kvalitetni. Što se tiče usporedbe njih i MAC-a, pa mislim da je gosp. Inglot jednom prilikom i rekao da mu je MAC bio inspiracija iako taj brend postoji oko 20-tak godina i jako je cijenjen u matičnoj zemlji- Poljskoj. Posebno su na dobrom glasu njihovi lakovi za nokte, a i hvale ih zbog mogućnosti kreiranja palete po svojem izboru. Rečeno mi je da neće biti skupi, ali što bi to trebalo značit vidjet ćemo sutra.
nije ni blizu sredine (Radiceva ide skroz do Ilirskog trga), Iglot se nalazi prije Krvavog mosta, kod Alberta Guardianija.

mogao bi biti Radiceva 16
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 19:59   #17
Naravno da su hvaljeni njihovi lakovi, jer su s lakovima i počeli, otuda se razvijalo sve ostalo.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:14   #18
Mislim da su jeftiniji nešto, ali količinski se dobije više proizvoda, barem što se sjenila tiče, Inglot sjenila su po 2.5g, dok su MAC ova 1.3 ili tak nešto.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:20   #19
35 funti, ne dolara. To je nekih 300ak kn za paletu od 10 sjenila po 2.5g po tvom izboru, pretpostavljam da je i paleta uključena u cijenu, to je skroz okej cijena.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 20:23   #20
je, imaš pravo, znam da sam si sračunala da je 35 kn sjenilo....
a tješi me što se vjerovatno može kupovati jedno po jedno pa stignem nakupiti do 10
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.