Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2011., 07:33   #81
Super da je Silvia potvrđena
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 10:37   #82
Zurita Dajte Rullija vamo, kad bolje promislim, on je odličan izbor
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 12:08   #83
Ko je pomenuo Zuritu i De La Fuenta?
Please pu, pu pu, pu pomerite se sa mesta.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 20:56   #84
Zurita natuč čemo te ako prihvatiš GLAVNU, ili SPOREDNU ulogu!
Ti se dragi moj možeš samo pojaviti kao prodavač cviječa ili čistač WC-a
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 20:58   #85
Quote:
Silvia je protagonist!!!!



Carlos Moreno confirma la participación de Silvia Navarro en su nueva telenovela, sin embargo aún no tiene pareja protagónica

Síguenos también por Twitter en http://twitter.com/TV_Telenovelas

Confirmado, Silvia Navarro protagonizará la nueva telenovela del productor Carlos Moreno que tentativamente lleva por nombre Lidia de amor.

"Sí, sí es Silvia, claro que es con Silvia, a mi me encanta como actriz y como persona es mejor aún, trabajamos muy a gusto y que mejor tener una novela con una protagonista de esa talla", declaró el productor.

La producción iniciará grabaciones el próximo año, por lo que ya cuenta con los primeros capítulos: "Estamos con los libretos, estamos consiguiendo elenco, viendo locaciones, es la parte más padre de todo", agregó.

Aún se desconoce quién será la pareja de Silvia Navarro dentro de la historia, sin embargo Juan Soler está descartado: "No lo tengo todavía, hay varios aguántenme tantito porque todavía no lo tengo, pero él no, de ninguna manera esa no se repite".

La historia tratará sobre la crianza de los toros de lidia, y contará también con las actuaciones de Leticia Calderón y César Évora.



Odlična vijest...
Sa jednog Srpskog foruma copy-pajstano, ali ja sam to malo PoHrvatijo! (nova riječ ) Morao sam ipak još 10000% utvrditi gradivo!
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 21:55   #86
WTF? Ovo sve goreg od goreg! Ne daj Bože!

Mario Cimarro mogao bi biti protagonista
Quote:
El productor Carlos Moreno se encuentra en la búsqueda del galán que acompañará a Silvia Navarro en "Lidia de Amor" , su nueva producción. De muy buena fuente nos enteramos que la producción está en pláticas con Mario Cimarro para que estelarice este melodrama. De llegarse finalmente a un acuerdo, esta telenovela marcaría el regreso del actor a Televisa, luego de haber protagonizado en el año 2009 "Mar de amor" al lado de Zuria Vega.
Estaremos muy pendientes para ver si se confirma o no esta noticia. ¿Les gustaría ver a Silvia Navarro y a Mario Cimarro como pareja protagónica?


Zadnje uređivanje TheLaki12 : 01.11.2011. at 22:19.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:51   #87
WTF samo ne Cimarro!!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:53   #88
Baš to, samo ne on, nadam se da ga Moreno stvarno neće izabrati.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 23:00   #89
Ja sam 99 % sigurna da su to samo novinarska naklapanja jer je Moreno prije par mjeseci rekao da on ne cijeni Cimmara ni kao osobu ni kao glumca i da ga ne želi u svojim novelama. Tako da ne vjerujem da se predomislio u roku par mjeseci
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 01:25   #90
Samo ne Mario

Užasan je,primitivan i uopšte nije sjajan glumac.
Sapunicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 07:00   #91
I ja sam protiv da glumi Mario
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 10:45   #92
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Ja sam 99 % sigurna da su to samo novinarska naklapanja jer je Moreno prije par mjeseci rekao da on ne cijeni Cimmara ni kao osobu ni kao glumca i da ga ne želi u svojim novelama. Tako da ne vjerujem da se predomislio u roku par mjeseci
Vidiš to sam potpuno zaboravio no uvek ima ono ALI. Poznato je da Televisa želi da ga vrati u svoje redove jer svidelo se to nama ili ne, serije sa Mario na čelu dobro prolazi kod internacionalne publike
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 13:06   #93
Ajme samo ne Cimarro, sačuvaj nas bože toga zla
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:34   #94
Volim Cimarra, ali i Rullia!
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 15:40   #95
Quote:
TheLaki12 kaže: Pogledaj post
Vidiš to sam potpuno zaboravio no uvek ima ono ALI. Poznato je da Televisa želi da ga vrati u svoje redove jer svidelo se to nama ili ne, serije sa Mario na čelu dobro prolazi kod internacionalne publike
Al onako..ne vjerujem da tv kuća može "natjerati" nekog producenta tj. uvjetovati mu koga da uzme za glavnog glumca. Jer ipak je producent taj koji mora imati dobro mišljenje i vjerovati u glumačku postavu s kojom radi. Jer na šta bi to onda nalikovalo...drugo je da se glumci međusobno ne slažu, jer naravno da ne možeš uzeti sve koji se međusobno "vole" ali što se tiče odnosa producent ( produkcija ) i elenco..mislim da bi tu svi trebali biti u "dobrim" odnosima da bi mogli napraviti kvalitetnu novelu.
A nitko valjda nije lud da ide započinjati snimati nešto za što zna da će biti pravo mučenje.

A s Cimmarom mi se čini da je isti slučaj kao i sa Colungom..nekome dobro "grije krevet" kad još uvijek prolaze ti njegovi ispadi bijesa a ne može se pohvaliti ni ne znam ni ja kakvim glumačkim talentom pa da ga uzimaju radi toga.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:12   #96
Mislim, ne možeš to nikad dokazati ali mislim da se Televisa i time bavi. Poznati su slučajevi da je zahtevala neke druge stvari, a i slučaj sa iznenadnom promenom galana u rimejku CDP sve govori.
Njima odgovara da se bude malo neredana na setu Žuta štampa će biti oduševljena A time i rejting, a time i cena reklama, a time i profit

Da pomenem da ne navijam za Cimara da uđe, pa da neko pomisli da ga branim Odvratan mi je šta više. Iskreno se i ja nadam da će biti neko normalan u ekipi.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:39   #97
I ja se nadam da će biti netko "normalan" a i nadam se da ćemo u roku par dana znati točno tko je taj "normalan" hahaha.
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:45   #98
i ja se nadam da ćemo uskoro saznati, ubija me ta neizvjesnost!!! imam noćne more zbog Cimarra
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 20:50   #99
Onako...ne daj Bože ni svi svetci Božiji hahah...ako natjeraju Morena da uvrsti njega u elenco...mislim da bih bila u stanju odletjeti u Meksiko..unatoč staru od aviona i nedostatku para i pobiti pol TeleRise, ne mogu ja dopustiti da moja Silvica glumi s tim, što bi meksikanci rekli "patanom"
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 21:24   #100
Kad kod Morena može Zurita biti protagonist,ne treba nas čuditi ako bude i Cimarro.
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.