Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2011., 23:41   #4161
o tu vas tek čeka veselje i na razrednoj i na predškolskom

na PO se ispit sastoji od pismenog dijela (6 skladbi od kojih 3 moraju biti točne inače ne gleda ostatak ispita)+teorija, usmeni dio koji se sastoji od izvlačenja pjesmice(mora se i pjevati), ljestvica koje moraš odsvirati te brojalice kojoj moraš znat lupat metar i ritam. preporuka topla je da položite to na 1.godini a ne kao ja, da trebate upisati 3.god, imate 55 bodova iz 2. i taj jedan ispit iz 1. god bez kojeg ne možete upisati treću
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 09:44   #4162
a na razrednoj vam je ispit takav da izvučete karticu sa po tri i više pitanja iz teorije i onda pričaš sve šta znaš, i onda izvučeš drugu karticu na kojoj je pjesmica koju ćeš prvo recitirati sa tate tate plus lupanje ritma, pa čitanje abecede i solmizacije i na kraju sviranje i pjevanje. da glazbeni je stvarno najzahtjevniji i zahtijeva cjelogodišnju pripremu i vježbanje i tek onda moš sa sigurnošću izać na ispit.
reggae_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 10:38   #4163
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
na PO se ispit sastoji od pismenog dijela (6 skladbi od kojih 3 moraju biti točne inače ne gleda ostatak ispita)+teorija, usmeni dio koji se sastoji od izvlačenja pjesmice(mora se i pjevati), ljestvica koje moraš odsvirati te brojalice kojoj moraš znat lupat metar i ritam.
OMG...bolje da nisam pitala pa ja se jedva mogu zamisliti na usmenom za nekakav društveni predmet gdje naučiš i odgovaraš na pitanja, a ovo....ajmeee.... svirati pred njom i to još 3 skladbe bez greške+još tri s greškom ....pjevati....ljestvice(ajde, to valjda nije tak strašno)....lupati metar i ritam...
Ovo će biti ,nadasve, zabavno! Evo, već me pegla nervoza, a nisam još niti krenula
Ne, ne ne smijem tako razmišljati...iš...iš... od mene nervoza....and think pink
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:12   #4164
to sve užasno zvuči...ja bum tek sad prvi put učila svirat sintić i nadam se da ću to sve moć pohvatat na predavanjima
keti92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:28   #4165
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
da se bar meni iz dosade da svirati stalno odgadjam.
O ne, krivo si pokopčala....
Ne sviram zato kaj mi je dosadno, sviram jer moram....

A kaj je najbolje idem na dekanski na blef, ne znam svirati više od pola pjesama...

I dalje sam uvjerena da ću izvući Jedna vrana gakala i dobiti jednu prekrasnu dvojčicu
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:57   #4166
Ekipa ima nekoga na PO u Petrinji???
kako je vanrednima sto se tice sviranja nekog instrumenta- moram si uzeti nekog privatno da me nauci svirati ili??
jooooooooj 100 pitanja a nigdje konkretnih odgovora!
bit ce veselo...
__________________
Everything that doesn't kill You, makes You stronger...
crocandy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 12:33   #4167
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
A kaj je najbolje idem na dekanski na blef, ne znam svirati više od pola pjesama...

I dalje sam uvjerena da ću izvući Jedna vrana gakala i dobiti jednu prekrasnu dvojčicu
HAHAHHAHAHAHAHA umirem koja si ti kraljica
i ja idem na - BLEF vidimo se onda - u podrumu -
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:14   #4168
Pa koliko ima tih pjesama, sveukupno, koje mogu doći u obzir za ispit, a koliko ima brojalica?
Pretpostavljam da se mora svirati s obje ruke?
Mislim, ja imam nekakvog traljavog iskustva sa sintićem, al mi je lijeva ruka uvijek bila problem....psmtr...kao da sviram s lijevom nogom, nikako ih uskladiti

E da, pitanje...kako izgledaju vježbe iz sviranja? Jel svi imamo sintić ispred sebe pa udri (mislim, ne u jedan glas, nego jedan po jedan )ili samo slušamo profu kako svira, a onda doma vježbamo?

Nije vrag da moramo nositi svoj instrument na fax (vjerojatno ne, jer bi bilo nadasve zanimljivo ovoj ekipi koja je izabrala klavir )?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:32   #4169
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Nije vrag da moramo nositi svoj instrument na fax (vjerojatno ne, jer bi bilo nadasve zanimljivo ovoj ekipi koja je izabrala klavir )?
muahahahahah umirem
__________________
Everything that doesn't kill You, makes You stronger...
crocandy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 13:39   #4170
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
OMG...bolje da nisam pitala pa ja se jedva mogu zamisliti na usmenom za nekakav društveni predmet gdje naučiš i odgovaraš na pitanja, a ovo....ajmeee.... svirati pred njom i to još 3 skladbe bez greške+još tri s greškom ....pjevati....ljestvice(ajde, to valjda nije tak strašno)....lupati metar i ritam...
Ovo će biti ,nadasve, zabavno! Evo, već me pegla nervoza, a nisam još niti krenula
Ne, ne ne smijem tako razmišljati...iš...iš... od mene nervoza....and think pink
krivo si shvatila lol ona pušta 6 klasičnih skladbi, ti moraš točno napisati(prepoznati tko je napisao i ime skladbe) 3, da bi ti gledala ostatak ispita.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:02   #4171
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
krivo si shvatila lol ona pušta 6 klasičnih skladbi, ti moraš točno napisati(prepoznati tko je napisao i ime skladbe) 3, da bi ti gledala ostatak ispita.
Ajd', malko mi lakše što sam krivo shvatila da je na nama da odsviramo 6 pjesmuljaka, al bo'me...sad više nisam na čisto jel teže odsvirati 3-6 dječjih pjesmica ili prepoznati 3 skladbe od dvanaestmilijonaosamstošezdesetdvijetisućedvjestop edesettri skladbe koje postoje na ovom svijetu
Ok, ajmo opet s pitanjem...(to mi u zadnje vrijeme očito dobro ide )....te skladbe koje ona pušta, a mi prepoznajemo (ili ne prepoznajemo)...ima li kakav popis koje bi to skladbe mogle biti puštene na ispitu ?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:04   #4172
jel ima neka fora s IVOM za brucoše, pokušavam se prijavit od jučer, i govori mi da je ili kriva lozinka(a nije, jer sam uspijela na onaj centar za cjeloživotno obrazovanje) ili nepoznati korisnik
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:18   #4173
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
HAHAHHAHAHAHAHA umirem koja si ti kraljica
i ja idem na - BLEF vidimo se onda - u podrumu -
E pa super...

Budem si obukla traper minicu, imat ću jednu crvenu, jednu plavu čarapu.

Gore ću obući žutu vestu.

Ali ako me ne skužiš po robi, vjerojatno ćeš me prepoznati jer sam jedina ćelava i imam jedan rozi pramen.

Daj ponesi sviranku pa ćemo skupa ne vježbati.

Quote:
snapeforever kaže: Pogledaj post
jel ima neka fora s IVOM za brucoše, pokušavam se prijavit od jučer, i govori mi da je ili kriva lozinka(a nije, jer sam uspijela na onaj centar za cjeloživotno obrazovanje) ili nepoznati korisnik
Iva ti ne radi preko Mozile... ne znam jel možda u tom problem, odi na Internet Ex, ili Google Chrome ili Operu ili bilo kaj drugo osim Mozile.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.

Zadnje uređivanje Lady_D : 06.10.2011. at 20:16.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:29   #4174
Quote:
tipfeler kaže: Pogledaj post
Ajd', malko mi lakše što sam krivo shvatila da je na nama da odsviramo 6 pjesmuljaka, al bo'me...sad više nisam na čisto jel teže odsvirati 3-6 dječjih pjesmica ili prepoznati 3 skladbe od dvanaestmilijonaosamstošezdesetdvijetisućedvjestop edesettri skladbe koje postoje na ovom svijetu
Ok, ajmo opet s pitanjem...(to mi u zadnje vrijeme očito dobro ide )....te skladbe koje ona pušta, a mi prepoznajemo (ili ne prepoznajemo)...ima li kakav popis koje bi to skladbe mogle biti puštene na ispitu ?
ma ima popis
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:16   #4175
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ma ima popis
Pffft...mam mi je lakše...samo neka je popisa, al neću ni pitati koliki je

__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:18   #4176
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Iva ti ne radi preko Mozile... ne znam jel možda u tom problem, odi na Internet Ex, ili Google Chrome ili Operu ili bilo kaj drugo osim Mozile.
a ne moraš se ni previše trudit,mi smo čekali do 1. mjeseca da iva proradi
choch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 15:38   #4177
e cure,mene zanima jer se daju kakve knjige nabaviti u fakultetskoj knjižnici (kao prvo uopće mi objasnite di se nalazi knjižnica??) ?
Ja sam RN-hrv.inače, i htjela bi ako se može posudit knjige koje mi trebaju za predavanja,odnjet doma da si ih fotokopiram i vratim ih drugi dan? A ako tamo nema,jer postoji neko drugo mjesto za nabavljanje obavezne literature? (ja bi to sve rađe kopirala,nego novo kupovala)
AnaŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:03   #4178
već sam napisala puno puta imaš daba fotokopiraonu gdje je sva literatura, to je niska zgrada pokraj faksa, u kojoj je mlinar. knjižnica je niz hodnik, kada se prođe referada, sa desne strane. ima knjiga, samo ne znam imaju li sve
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 17:06   #4179
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
već sam napisala puno puta imaš daba fotokopiraonu gdje je sva literatura, to je niska zgrada pokraj faksa, u kojoj je mlinar.
Odlično, a ja cijelo vrijeme živim u uvjerenju da je daba ona kopiraona unutar faxa, preko puta referade?!
Mlinar?! Ok, ja očito kad hodam, hodam k'o muha bez glave i ne primjećujem ništa oko sebe.
Jedino što sam primjetila u blizini faxa je rampa
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 18:10   #4180
ovo je zgrada do faksa, zaista nemreš fulat. ne, nije to daba bože, ne znam ni kako se zove ta na faksu omg
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.