Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2012., 21:18   #1
Muška moda

Pošto sam vidio da je na ovom pdfu jako zapostavljena muška moda odlučio sam napraviti temu upravo o njoj. U njoj možete pisati što vam se sviđa, što ste si kupili, što želite, što vam je grozno...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 07:19   #2
Moji modni uzori su engleski umjetnik Morrissey

http://www.youtube.com/watch?v=4ytrv2c32kM





Kanadski hrvač, Rick ''The Model'' Martel

http://www.youtube.com/watch?v=4nBUJETbekM



Od subkulturnih stilova mi se sviđa Suedeheads

http://bigbossdandy70.blogspot.com/

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 07:46   #3
Košulje: Angelo Galasso






Jeans: Levis 501




Cipela: Mezlan



Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 11:31   #4









ovako se oblačim... a na wish listi su mi:


(za trenirku)



(za traperice)
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 13:36   #5
Od same odjeće, često je još važnije zna li osoba nositi to što je na njoj. Puno puta sam vidio kvalitetnu robu na ljudima koji to jednostavno ne zaslužuju

Osobno mi je najgore vidjeti muškarca u nekoj kičastoj odjeći. Na posebnom mjestu su majice s japanskim znakovima ili košulje s puno slova/znakova na leđima. Košulja je košulja, a ako hoćeš nešto šareno sa slovima, brojkama i prišivcima, kupi si nekakvu majicu.
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:34   #6
Quote:
Lonsdale kaže: Pogledaj post
Od same odjeće, često je još važnije zna li osoba nositi to što je na njoj. Puno puta sam vidio kvalitetnu robu na ljudima koji to jednostavno ne zaslužuju

Osobno mi je najgore vidjeti muškarca u nekoj kičastoj odjeći. Na posebnom mjestu su majice s japanskim znakovima ili košulje s puno slova/znakova na leđima. Košulja je košulja, a ako hoćeš nešto šareno sa slovima, brojkama i prišivcima, kupi si nekakvu majicu.
Vjerojatno si u pravu, no netko bi mogao pomisliti kako je riječ o površnim predrasudama. Je li teško zamislivo da se pred curom pojaviš u ovakvim košuljama i još u ruci držiš kišobran s glavom guske. Malo grafita na košulji umjesto na prsima. Preneozbiljno? I kako procjenjuješ da neki ljudi kvalitetnu robu "jednostavno ne zaslužuju"? Koji je kriterij?


Lijevo: Andrea Pompilio, jesen 2012 - desno: Jean Paul Gaultier, jesen 2012



Burberry, jesen 2012
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:49   #7
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Vjerojatno si u pravu, no netko bi mogao pomisliti kako je riječ o površnim predrasudama. Je li teško zamislivo da se pred curom pojaviš u ovakvim košuljama i još u ruci držiš kišobran s glavom guske. Malo grafita na košulji umjesto na prsima. Preneozbiljno? I kako procjenjuješ da neki ljudi kvalitetnu robu "jednostavno ne zaslužuju"? Koji je kriterij?
Ovo drugo - vrlo jednostavno. Koliko si puta vidio nekoga tko je kupio hlače od 1000+ kuna koje izgledaju jako dobro, ali na njemu stoje nikako/prosječno jer ne zna te hlače kombinirati s drugim komadima robe.
To što potrošiš 5000kn na četiri odjevna predmeta ne znači da si se super obukao. To jednostavno treba znati i zato mi je žao vidjeti čovjeka koji ima dobre komade robe ali u njima ne izgleda ništa posebno.

Nastavno na to taj odgovor, slijedi i na ovo prvo. Nije teško zamislivo se pojaviti u onoj košulji, no odjeća dijelom oslikava tvoju osobnost. Znači s ovom majmunskom glavom na košulji netko će izgledat super, a netko će izgledati poput majmuna.

Ipak, nisam pri tome mislio na neku dizajnersku odjeću koja se rijetko ima priliku vidjeti kod nas, već na one košulje koje možeš vidjeti vani na masu ljudi s nekim natpisom ili brojkom (čije značenje nisam nikada otkrio) na leđima ili prsima. Poseban su mi fetiš neke ušivci/slike zmajeva ili već spomenutog kineskog znakovlja. Kad izađem vani to često vidim, a sada ne znam ni što bi upisao u google da ih pronađem i stavim sliku. Čak ni 'ugly shirt' ne daje pravi odgovor
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 13:10   #8
Brogues cipele, teško je pronaći kod nas ovakve markantne engleske brougsice, više neke imitacije.


Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 16.06.2012. at 13:18.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 15:20   #9
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Brogues cipele, teško je pronaći kod nas ovakve markantne engleske brougsice, više neke imitacije.

predivne su! e to volim vidjet na muškarcu
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 01:43   #10
Quote:
Lonsdale kaže: Pogledaj post
Čak ni 'ugly shirt' ne daje pravi odgovor


Ove majice sa majmunima i sl. su mi malo degutantne, a ne razumijem ni koji profil ljudi to nosi.

Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Brogues cipele, teško je pronaći kod nas ovakve markantne engleske brougsice, više neke imitacije.
Dobre, al' smeđe... Barkers je nekada bio pojam, ali košta papreno.
octopus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 03:35   #11
vidim da je tema zamrla..
volio bi da vas se što više uključi
evo ja ću updateat svoju wish listu:



žalim ga, ali je bezobrazno skup... 800 kn za remen... -.-

ja se najviše oblačim u mid-range brandovima (najviše espritu i tom tailoru, zato što tamo imam 30%-50% popusta, kao i u cijeloj sportini), ali si priuštim i tommy hilfiger i armani, ako mi se nešto stvarno svidi.
Moj stil je sportsko- casual, što se može viditi i po mojim prijašnjim fotografijama...

sad je i na vama red...
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 09:09   #12
Quote:
octopus kaže: Pogledaj post


Ove majice sa majmunima i sl. su mi malo degutantne, a ne razumijem ni koji profil ljudi to nosi.



Dobre, al' smeđe... Barkers je nekada bio pojam, ali košta papreno.
Crna su možda više IN, ali kod nas u aldač dućanima ih nema a preko net-a su dostupne samo u Kanadi i SAD-u.

http://www.aldoshoes.com/us/men/mr-b...0069-adamis/97
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 18:25   #13
Kupače hlačice i sportska oprema od TYR-a http://www.youtube.com/watch?v=EdttCv_ONhg

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.