Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 10:12   #1541
Cibona - Zadar 2 @ 3.95



Ogroman koef na ove sezone neloš Zadar. Izgleda da su napokon pogodili s Amerom, dobro su započeli sezonu, u Zg će imat dobru podršku s tribina. Igraju neloše, imaju i solidnu klupu, dok svi znamo Cibonine probleme - nedostatak kvalitete, nepostojanje klupe, užasna obrana, pogotovo u reketu.

Zadar ima, u najmanju ruku, momčad ravnopravnu Zagrepčanima i za mene uopće ne bi bilo iznenađenje da dobiju grogirane Cibose.

Sobin je dominantan u reketu na obe strane terenea, odlican je u skoku, iznudi dosta prekršaja, a Cibona ima uzasno malo visokih igraca, koji su svi odreda skloni osobnim pogreskama.



Zato ću odigrat i Sobina over 11.5.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 10:44   #1542
Jel moze markota danas igrat za cibose?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 10:53   #1543
Pisalo je da će igrat, al ko zna koliko i u kakvom stanju.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 16:34   #1544
Zaboravih napomenuti da je Cibona i danas bez Kusa, ali nije nebitna ni činjenica da je Cibona Zadranima najveći rival i da su protiv Zagrepčana redovoto maksimalno napaljeni.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 00:25   #1545
2210

partizan banvit 2 @ 1,25

nije nešto ali je tolki ziher da bi ja postavio ovo po 1,05. partizan se raspa totalno , oderani su do kože mislim da je za vikend čak i valjevo favorit protiv njih

banvit u subotu dobio galat , i predobar znak da ce proć i ovakav partizan
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 09:07   #1546
Oprez za vikend, Mačvan je dosao a i jos neka pojačanja se najavljuju, dosta im je bruke , Dule poludio.
samojaznam is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 11:16   #1547
zadnje sto sam citao je da macvan jos nije dobio papire
dal se to promjenilo?
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:09   #1548
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
zadnje sto sam citao je da macvan jos nije dobio papire
dal se to promjenilo?
Mačvan igra već danas.
samojaznam is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 12:18   #1549
Oprez veliki s Banviotm u gostima, lani su imali cak i siru ekipu pa su gubili na raznim gostovanjima u EC, tipa Kalev, raspadnuti Union i sl
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:11   #1550
Blažić manje od 9.5 koševa @ 1.80 PSK 5/10

Evo kratko jer nemam vrimena, igram Blažića manje koševa jer nije neki bitan faktor u napadu Zvezde. Ok, u prvom kolu Eurolige zabio je 12 koševa, ali uz šut 5/7 (od toga 5/5 za dvicu), što mu inače i nije uobičajeno. U ABA ligi je samo jednom u 4 kola prešao ovu granicu, i to ne pretjerano uvjerljivo. Zvezda ima barem 3-4 igrača koji su tu da zabijaju koševe, Blažić nije među njima i mislim da neće zabiti 10 koševa.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:05   #1551
PartiBeo(pk)-MetalValj (25.10. 19:00) 1/1 1,42
MegaVizura(h-6,5)-UnionOli (25.10. 21:00) 1 3,30

Partizan igram jer smatram da će igrati punom parom od početka i još protiv Metalca koji je i na papiru jedna od najlošijih momčadi pa ako to padne izgubit ću nadu da ću se obogatiti na račun kladionice

MegaVizura je godinama čisto solidna ekipa, mladi igrači željni dokazivanja ali mislim da je to općepoznato. Olimpija je prije tri dana igrala tešku utakmicu i tu vidim mogućnost da utakmica uđe u egal a 3,30 to mi nikada nije žao ako padnem
đorđiboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 12:52   #1552
Budućnost (-9.5) - Cibona 1 @ 1.81 Pinnacle 8/10

Budućnost je, uz Zvezdu, daleko najkvalitetnija momčad lige, a još im se nije vratio najbolji prošlogodišnji igrač, odlični Ivanović.
Njega nema ni danas, ali svi ostali su spremni. Imaju 10 odličnih igrača, u odličnoj su formi i već sad su najavili borbu za naslov.
Obrambeno su dobri, napadački odlični, a ove sezone su dobri i šuterski, za razliku od prošlih godina.
Na domaćem terenu rijetko tko ih može pobijedit, a Cibona tradicionalno loše prolazi u Podgorici.
O Ciboni sam već puno puta pisao, loši su, i napadački, a pogotovo obrambeno. Fali im jedan pravi centar, usprkos dolasku Markote na četvorci.
Protiv Zadra su sretno izvukli pobjedu, tj. bolje je reći kako su Zadrani katastrofalno odigrali zadnja 2-3 napada i prepustili 2 boda očajnoj Ciboni.
Cibosi ne giraju dobru obranu, protivnici ih lako probijaju, posebno u reketu.
Rozić više nije tako dobar defanzivac kao prije, a ostatak rostera su većinom dosta loši obrambeni igrači.
Klupu nemaju, pa glavni igrači opet moraj uigrati oko 35 minuta. Blassingame je dobar, ali ni blizu prošlosezonske razine, a čini mi se da je fizički u dosta lošoj spremi, a brzina i agresivnost su glavna odlika njegove igre.
Mislim da će ovo biti lagan pobjeda Budućnosti, pošto je Cibona užasna ove sezone.


Nikolov više od 10.5 koševa @ 1.85 PSK 5/10

Bugarsko pojačanje Olimpije zasad dobro igra u ABA ligi.
Nakon što je skrenuo pozornost na sebe zabijanjem 18 koševa Ciboni u prvom poluvremenu prvog kola, nastavio je s dobrim igrama i u preostalim utakmicama.
U 2 od 4 utakmice je prešao današnju granicu, al dobro, npr. u prošlotjednom razbijanju Partizana je igrao samo 19 minuta, naspram redovitih 30-ak, pa je ostao u underu.
Dobar je šuter, a iznuđuje i solidan broj prekršaja, pa izvodi i nekoliko slobodnih bacanja u prosjeku.
Njegova Olimpija danas igra protiv Mega Vizure, koja igra run and gun, ultra brzu košarku s puno šuteva i lošom obranom, pa primaju ogroman broj koševa (u 4 dosadašnja kola 93, 74, 98 i 95).
Mladi srpski talenti ne igraju obranu i protivnici lako dolaze do koševa. Isto tako, igrači Mege gube dosta lopti, što otvara prostor za kontre protivnicima, a Nikolov je solidan u kontrama, vidilo se protiv Cibone.
Mislim da mu danas neće biti problem prebaciti ovu granicu.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:20   #1553
Mega Vizura (+6.5) - Olimpija 2 @ 3.00 William Hill 3/10

Mega Vizura je talentirana momčad, ali i puno slabija nego lani. Vuče ih Jokić, koji će danas naletjeti na odlične centre Olimpije, koji ga itekako mogu limitirati, a tad se zaustavlja i Mega. Istina, Mega igra brzu košarku, nema tu puno taktiziranja i postavljenih napada, ali dobra obrana Olimpije i iskustvo Begića, Marinovića i ekipe će iskoristit svaku od mnogombrojnih grešaka Srba i mislim da će pobijediti večeras, jer Mega igra lošu obranu, a Slovenci su odlični u skoku, imaju odličnog playa, nekoliko dobrih šutera i trojicu vlo dobrih centara.
7 razlike i nije nešto puno, pa stoga igram ovaj hendikep na goste.
P.S. Mega je prošle sezone bila puno bolja nego ove, a Olimpija puno slabija nego danas, pa su Slovenci svejedno pobijedili u obe utakmice.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 14:10   #1554
Slazem se s tobom Tsigi za Union, no ne mislim bas da Olimpijini centri mogu limitirati Jokica. Recimo, on je mnogo inteligentniji igrac od Begica i Omica, moze ih bezgreške izvlaciti iz reketa, pa probijati ili puniti faulima. On je nešto kao ZBo, tako da mi je ta izjava o limitiranju malo nategnuta. S svime se ostalim slazem.

Sada od mene.

Jolly - GKK ML 2 @ 2.11 Pinnacle
Ne razumijem porast kvote, dobro, Bašić vjerojatno nece igrati i to je hendikep, ali imaju Misica koji je podjednako dobar suter. Mozda je Jolly malo bolji u zasticenom godistu, ali GKK ima Vrkica koji je velika prevaga na ovom nivou. Pod kosem je Jolly slabiji malo, Marcius se pokazao kao pojacanje, dok je Samadan standardno dobar. Nominalno je Jolly domacin, ali dvorana je od GKK, oni tu igraju i treniraju, dok Jolly igra samo utakmice na Baldekinu. Veliki veliki plus je divljacka atmosfera publike koja je militantno nastrojena prema Jolly-u kao vlasniku i kao klubu i s duplo jacim rosterom ih Jolly lani nije uspio dobiti (ova ista ekipa + Ross, Vrsaljko, Orsulic).
Po meni je realno 1.45 na "goste".


Kome treba za kombi, Split je izrazeniji favorit nego sto kvota govori danas kontra Zaboka.
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 14:25   #1555
Quote:
maki32 kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom Tsigi za Union, no ne mislim bas da Olimpijini centri mogu limitirati Jokica. Recimo, on je mnogo inteligentniji igrac od Begica i Omica, moze ih bezgreške izvlaciti iz reketa, pa probijati ili puniti faulima. On je nešto kao ZBo, tako da mi je ta izjava o limitiranju malo nategnuta. S svime se ostalim slazem.
Da, i ja sam prvo pomislio kako će ih Jokić izvlačit van, a kako je brži od Omića i Begića (i Murića), da će im radit probleme. Jokić je ok izvana, ok u smislu za visokog igača, što znači da nije čisti šuter i šut mu nije najjača strana. Velik je potrošač lopti, al ne virujem da će zabit 3-4 trice. Pri unutarnjoj igri, Begić (koji polako hvata fizički dio forme) ima prednost, odličan je bloker i dobar skakač, a ima i visinsku prednost. Ako ga Jokić uvali u probleme s osobnima, tu su Omić i Murić, dok mladi Jokić i nema dostojnu zamjenu.
A i s druge strane, Olimpijini centri mogu naštetit Jokiću igrom u napadu, napunit ga osobnima i smanjit mu minutažu, pošto Jokić ponekad zna skupit nekoliko brzih faulova.

Kad sam napisao limitirat, nisam mislio sad da će Jokića ostavit na 8 koševa, to je teško moguće. Jokić će vjerojatno zabit (makar) 15, ali on je vrlo velik potrošač lopti. Ciljao sam na činjenicu da ga za tih 15-ak koševa natjeraju da uzme velik broj šuteva.



Vidiš, sviđa mi se taj tvoj tip u šibenskom derbiju, pošto je Jolly u raspadu ove sezone. Hmm..
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 14:29   #1556
Ako cemo vec u dublju analizu. Jokic ima jednu veliku prednost nad Begicem i Omicem. Oba dvojca, a iz velikog uzorka govorim, skacu na prvi pump fake, Omic manje jer je nesto i iskustvom naucio, dok je Omic na prvi trzaj vec u zraku. To bi mogao biti mali problem. Mislim da ce i Miljenovic raditi probleme, samo opet, da obojca zabiju po 25, tip ti je i dalje prolazan, tako da nema smisla dalje raspravljati. Pratim.
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 15:53   #1557
Taman sam htio reć, Jokić će zabit oko (+/-, po meni više -) svoje norme koševa, pitanje je samo kako će ga ispratiti manje kvalitetan ostatak momčadi.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:56   #1558
Zadar (+13.5) - Crvena Zvezda 2 @ 3.30 PSK 4/10

Zadar je solidan, ali Zvezda je moćna. Beograđani imaju moćnu momčad, odlično izbalansiranu i s vrlo dobrom klupom, puno su bolji od domaćina.
Zvezda je posebno jaka na centru, di Marjanović i Zirbes imaju veliku prednost nad Sobinom i Kraljevićem, koji su vrlo skloni osobnim pogreškama, a teško će parirati Zvezdinim teškašima. Zadar je tanak na centru, a danas još nema Bubala, koji je ozlijeđen. Ivanov je dobro otvorio sezonu, standardno je agresivan, uzima puno šuteva, istina, s ne baš bajnim postotcima. Florence je glavni igrač ove momčadi, dobar je šuter, ali i on je ogromni potrošač lopti, isto tako zna ući u lošije serije šuteva. Zvezda igra odličnu obranu, mislim da će danas limitirati Zadar ispod 70 koševa, jer Zadrani, kad se dobro čuva Florencea ili kad je on na klupi, nemaju nikakvu protočnost u napadu, napadi ne liče ni na što.
Zvezda je odlična i u obrani i u napadu, također i u skoku i tranziciji. U ovoj konkurenciji, teško im je naći neku veću manu.
Znaju da je Zadar neugodno gostovanje i pristupit će ozbiljno, gubili su tamo prije nekoliko sezona, također s jakom momčadi.
Mislim da pobjeda Zvezde nije upitna, a ako se malo odvoje već u ranijoj fazi, atmosfera u dvorani neće biti naelektrizirana, pa će i gosti igrati s puno manje pritiska.


Sobin manje od 11.5 koševa @ 1.85 PSK 6/10

Kao što rekoh, visinom inferiorni Sobin (203 cm) će se morati suprostaviti gorostasu Marjanoviću (222 cm) i snažnog Zirbesa u obrani, a itekako je sklon faulovima (posebno glupastim) i ove sezone (u 4 dosadašnje utakmice ove sezone imao je 4, 3, 4, 5 osobnih). Iako je dobar u obrani, danas će teško izići na kraj sa Zvezdinom centrima, a i Zvezda puno spušta loptu u reket.
Sobin nije loš u napadu, ali ukoliko se uvali u probleme s osobnima, teško će uvalit 12 koševa. Mislim da će i inače teško zabit 12, jer Zvezda ima dobru obranu, iako je Marjanović sporiji od njega. Sobin je odlično krenuo u sezonu, ali protiv Cibone je pokazao stare boljke i slabosti i ostao bez koša. Nešto slično očekujem i danas.
Usto, užasan je izvođač slobodnih bacanja (oko 25 % u karijeri), tako da ni falovi protivnika mu neće pomoći. Under.


Marko Ramljak manje od 7.5 koševa @ 1.85 PSK 4/10

Ramljak je igrač kao stvoren za igrat under. Obrambeni specijalac s dobrim fizikalijama i užasnim šutom.
Protiv Zvezde glavni zadatak će mu biti zaustaviti bekove Zvezde, a ne zabijati koševe. Lani im je zabio 3 i 5 koševa, dakle lagani underi.
Ove sezone je 2 put išao ispod, a 2 puta iznad današnje granice. Kad je išao iznad, oba puta je zabio po 2 trice, a to mu i nije baš svojstveno.
Često se pri otvorenim situacijama za šut nećka i na kraju proslijedi loptu suigračima, baš zbog niskog samopouzdanja u šut.
Zadar danas neće zabit puno koševa, a ni Ramljak ne bi trebao zabit 8.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 16:48   #1559
Sad sam vidio da Germania ima zanimljivu okladu na košarkaške utakmice - kombinacija ishoda utakmice i over/under utakmice.
Hm, hm, vidit ćemo.
Evo, danas je 2.50 na pobjedu Cedevite i manje od 141.5 koš, šta je, po meni, solidno, a nigdi drugo se ne može kombinirat.


Cedevita (-13.5) - Igokea 1 @ 3.30 SS 4/10

Najprije da kažem, ovo je jedna od rijetkih utakmica di se granice u našim kladionicama razlikuju. Npr. granica na koševe Igokee je 67.5 u SS, a 65.5 u PSK.
Šta se utakmice tiče, mislim da će se Cedevita iskalit na nikad skromnijoj momčadi Milorada Dodika. Igokea je užasna u napadu, u ova 4 kola zabijaju malo više od 60 koševa u prosjeku (61, 62, 60, 66), a u 3 od te 4 utakmice igrali su protiv momčadi koje primaju solidan broj koševa i nemaju baš odlične obrane.
Obrana im je dobra, ali više to do izražaja dolazi kad igraju kući, dok su u gostima dosta skromniji i primaju više koševa, tako je već godinama.
Cedevita je ipak i dalje bez Ukića, Bilan se oporavio od želučane viroze. Tu je i Gordić, lani najbolji igrač Igokee, koji će Repeši i suigračima sigurno ukazati na eventualne zamke gostiju.
Cedevita, kakva god da jest trenutno, ipak je dosta bolja od Igokee, a ova utakmica će im odlično doći za dizanje samopouzdanja.
Imaju širu momčad od gostiju, obrana će biti na razini, Cedevita je jača u skoku, a Igokea nema nekog teškaša osim faulovima sklonog Bunića, pa mislim da će ovo biti lagana pobjeda Vitamina.
Ukoliko pri kraju budu vodili 15-ak razlike, Cedevitaši se neće opustit, jer Repeša zahtijeva ozbiljnost u takvim situacijama, a nisu mu strani ni tajmauti 30 sekundi prije kraja na +20.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:45   #1560
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Sad sam vidio da Germania ima zanimljivu okladu na košarkaške utakmice - kombinacija ishoda utakmice i over/under utakmice.
Hm, hm, vidit ćemo.
Evo, danas je 2.50 na pobjedu Cedevite i manje od 141.5 koš, šta je, po meni, solidno, a nigdi drugo se ne može kombinirat.


Cedevita (-13.5) - Igokea 1 @ 3.30 SS 4/10

Najprije da kažem, ovo je jedna od rijetkih utakmica di se granice u našim kladionicama razlikuju. Npr. granica na koševe Igokee je 67.5 u SS, a 65.5 u PSK.
Šta se utakmice tiče, mislim da će se Cedevita iskalit na nikad skromnijoj momčadi Milorada Dodika. Igokea je užasna u napadu, u ova 4 kola zabijaju malo više od 60 koševa u prosjeku (61, 62, 60, 66), a u 3 od te 4 utakmice igrali su protiv momčadi koje primaju solidan broj koševa i nemaju baš odlične obrane.
Obrana im je dobra, ali više to do izražaja dolazi kad igraju kući, dok su u gostima dosta skromniji i primaju više koševa, tako je već godinama.
Cedevita je ipak i dalje bez Ukića, Bilan se oporavio od želučane viroze. Tu je i Gordić, lani najbolji igrač Igokee, koji će Repeši i suigračima sigurno ukazati na eventualne zamke gostiju.
Cedevita, kakva god da jest trenutno, ipak je dosta bolja od Igokee, a ova utakmica će im odlično doći za dizanje samopouzdanja.
Imaju širu momčad od gostiju, obrana će biti na razini, Cedevita je jača u skoku, a Igokea nema nekog teškaša osim faulovima sklonog Bunića, pa mislim da će ovo biti lagana pobjeda Vitamina.
Ukoliko pri kraju budu vodili 15-ak razlike, Cedevitaši se neće opustit, jer Repeša zahtijeva ozbiljnost u takvim situacijama, a nisu mu strani ni tajmauti 30 sekundi prije kraja na +20.
Slažem se sa svim što si napisao, ali samo bih još dodao sljedeću okladu na temelju tvog posta:
Igokea 67,5 manje 1,70 SS
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.