Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2006., 23:12   #321
a šta ću, nek se čovjek malo nasmije

kako mi je Domi?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 23:58   #322
Tom2001 dobrodoslica vam i ovdje i pusa Lari

Tija evo za vjestacenje i za top-temu Kako je prosao prvi pregled?

molly ako si u Rijeci ili okolici (ili ako ti nije problem putovanje) nasa udruga trazi ljude tvoje struke za rad s nasim daunicima, pa ako si za, javi se. Moze i na pm.

Svima
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 11:28   #323
Hvala na dobrodoslici i pusama

Na ultrazvuk srca smo se narucili krajem tjedna pa smo u iscekivanju, nadam se da je samo sum a ne nesto gore sto bi zahtijevalo operaciju. U bolnici su nam rekli da je srce OK pa nisu valjda toliko fulali.

Pozdrav
tom2001
tom2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 22:26   #324
Quote:
Lulu kaže:
Kako je prosao prvi pregled?
dobro. Još imam psihića i soc. radnicu. Javim rezultat

Tom, što si tako škrt sa informacijama? Daj malo piši šta ste napravili....genetičar, neuropedijatar,fizijatar??
Što je s tom kvržicom?
Jel Lara slatka ka i moja?
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 08:22   #325
Za sve pretrage smo se narucili sto ovaj, sto sljedeci mjesec (sada je sezona godisnjih). Prvi na redu nam je kirurg u klaicevoj za kvrzicu ovaj tjedan kao i kardiolog kako sam vec napisao. Fizijatar i neuropedijatar krajem sedmog, a geneticar nam je na redu zadnji, tek pocetkom devetog mjeseca.

Naravno da je Lara slatka kao i tvoja Kori
Mali andjel sa sve vise zanimanja prati svijet oko sebe sa svojim velikim ocima
tom2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:07   #326
Ajde Tom neku slikicu metni amo, pa da vidimo princezicu
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 10:14   #327
da da da
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 21:42   #328
Samo da Vas pozdravimo. Vidimo da ovde roditelji komuniciraju na ovaj način (forum), na žalost u Srbiji nije tako. Samo tako nastavite.

Veliki pozdrav.

www.flickr.com/photos/olivera

Olivera (12.07.05.)
aleksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 22:22   #329
preslatka je Olivera
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 22:38   #330
prelijepa djevojčica!

djeco, samo da vam kažem, čitam vas s velikim zanimanjem i srećom - toliko dobrih vibracija na ovom topiku mi daje snage da se nosim sa svojim daleko manjim problemima
__________________
If it weren’t for a good horse, a woman would be the sweetest thing in the world.
Virtuela
Virtuel@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 00:31   #331
E, zaboravila sam vam reć , u subotu idemo na pir a Kori je djeveruša
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 02:22   #332
Quote:
aleksa kaže:
Samo da Vas pozdravimo. Vidimo da ovde roditelji komuniciraju na ovaj način (forum), na žalost u Srbiji nije tako. Samo tako nastavite.
Nisi baš u pravu. Postoji srpski forum www.roditelj.com i tamo je mnogo finih ljudi, u stvari finih žena, muških skoro da nema.

@Tija: Ako ti niko skoro nije rekao da si pravo zlato, znaj da jesi. Mnogima si ovde svojom vedrinom ulepšala dan.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 07:18   #333
Quote:
aleksa kaže:
Samo da Vas pozdravimo. Vidimo da ovde roditelji komuniciraju na ovaj način (forum), na žalost u Srbiji nije tako. Samo tako nastavite.

Veliki pozdrav.

www.flickr.com/photos/olivera

Olivera (12.07.05.)
Jooooj!!!! Kako je Olivera lijepa!!!! Ma stvarno, pravi cukar!

Pa možeš se i tu javljat, zar ne ženske?

Pusa svima! I bratu i mami i tati i baki!
I naravno, Oliveri
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:18   #334
U nedjelju sam bila malo dulje nego inace s svojim Down-sogijem (24g) i pricali smo malo drugacije nego do sada i moram rec da ima izuzetan smiso za humor, i "kopca" stvari bolje od nekih "normalnih"...bas je ugodan za drustvo i pravi veseljak
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:21   #335
Quote:
Dragana kaže:

@Tija: Ako ti niko skoro nije rekao da si pravo zlato, znaj da jesi. Mnogima si ovde svojom vedrinom ulepšala dan.

hvala


Aleksa, očekujemo malo više , piši nam kako je Olivera (zdravstveno), kakva je kod vas situacija glede djece sa pp, njihova prava i sl.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 08:55   #336
Evo i dvije slikice za pocetak

http://i75.photobucket.com/albums/i3...2001/lara2.jpg
http://i75.photobucket.com/albums/i3...2001/lara1.jpg

tom2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:07   #337
Preslatka je
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:42   #338
Lara i Olivera preslatke ste.

Tija i Kori dobar provod na r-piju i naravno slikicu djeveruse hocu!

Aleksa samo ti nama ovdi pisi sve o svojoj princezi, i nas zanima kako kod vas ide s pravima za klince s pp i sto sve imate. Znam da u Bg ima jedna odlicna doktorica cini mi se Jadranka (ne znam tocno), bila je u Splitu odrzala neka predavanja, koja odlicno radi s daunicima. Uostalom ovdje nema veze od kuda pises, koliko vidim ima ljudi stvarno sa svih djelova ove plavicaste kugle.

http://i45.photobucket.com/albums/f7...Smeterling.jpg
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:51   #339
Lulu kako stojiš s pelenama? Hoćeš probati odvikavanje? Ja sam probala i ne ide nam

Tom, Lara je divna
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 10:06   #340
[QUOTE=Tija]Lulu kako stojiš s pelenama? Hoćeš probati odvikavanje? Ja sam probala i ne ide nam [QUOTE]

Ma slicno i mi. Vec godinu dana pricamo kako kaka i pokazuje kako kaka i kako smrdi kad je kakala, ali sve nakon sto ju pitam. Ako je kakala nece pokazivat sama da je to napravila. Probali smo sjedit na tuti i na onoj maloj wc daski i sve ok dok je u robi ili peleni. Ne bi golu guzicu spustila ni na tutu ni na wc ni za zivu glavu. Tako da sam i ja za sad odustala, da ne bi jos kakav kontraefekt dobila. I teta i defektologica u vrticu kazu da su ju malo testirale: Jedan dan su je nakon sto su se vratili s plaze pustili samo u gacama, bez pelene. Popisala se i fino sjedila u svojoj lokvici fino meskoljeci guzu, al bez ikakvih znakova da joj to smeta i da se hoce maknut ili presvuc. Zajednicki zakljucak - nije jos zrela.
Ne brini, sredit cemo i to, samo cure moraju odluciti kad
Lulu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.