Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2008., 13:54   #41
Vidim da dosta vas sanja svoje bebice, i ja sam sanjala da sam rodila sina i već je bio onak ko par mjeseci star-stvarno sam rodila sina i jako je nalik tom iz sna.Ja inače svoje snove zaboravljam, ali u tom snu sam tako jasno vidila tog dečkića da i danas znam kak je izgledao.Isto tako sam sanjala kako na biciklu idem svojoj baki (koja je umrla 9 mjeseci prije neg sam zatrudnila) reći kako sam trudna, pa sam s njom sjedila i pričala o toj temi.
Vidim da ima i dosta erotskih snova, imala sam ih i ja i to uvijek sa mm, i u snu sam vjerna
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 19:15   #42
ok - ja sam nocas sanjala Gorana Ivanisevica....
Nazalost, taj pojam ne postoji u sanjarici tako da ne znam sto to znaci....
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 20:00   #43
Da volis golf palice?
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 20:15   #44
Ja više ne sanjam, budim se svakih pola sata na wc tako da nikako ne dolazim do REM faze
micikamikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 09:12   #45
Quote:
micikamikic kaže: Pogledaj post
Ja više ne sanjam, budim se svakih pola sata na wc tako da nikako ne dolazim do REM faze
proć će i to...
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 22:46   #46
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
Da volis golf palice?
samo cu reci da je bila palica, ali definitivno ne ona za golf
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 13:43   #47
ja sanjam samo sex, već dugo
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 15:39   #48
da se i ja pridruzim...

i ja svaku drugu noc sanjam sex i sva se napaljena probudim i tako od kako nemogu da se sexam...znaci zadnjih 4 mjeseca

a ujutro kad mi muz ode na posao sanjam kako sam rodila i to bez ikakvih bolova i da je moj mali pisonja vec velika beba i kaze da nece spavati u kreveticu za bebe i hoce on veliki krevet
joj nekad me ti snovi tako izmore..uf
i stalno sanjam neke ribe
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 09:41   #49
Na početku trudnoće sam stalno sanjala moju curicu...dok mi doktor nije rekao da čekam dečka... hehehe
Imala sam i ružnih snova koji su me stvarno prestrašili. Kao ispadne mi beba iz ruke, prevrnu se kolica ... ma joj, užas!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 16:36   #50
Ajme i ja sanjam svakakve gluposti...sinoć sam sanjala psića sličnog francuskom buldogu ali još slađi i ljepši i stalno mi je bio u snu a ovo drugo se ne sjećam...najčešće neke nebuloze sanjam...e da, nekidan sam sanjala da se seksamo ja i dragi valjda zato jer smo bili napravili malo dužu pauzu pa mi je sfalilo...i to mi je bio jedan od normalnijih snova otkad sam trudna...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 16:52   #51
I ja sam poslednjih tjedana pocela da sanjam vrlo cudne snove sa jos cudnijim motivima. Ranije sam sanjala retko i ne preterano zanimljivo - ili autobuse ili stepenice, ali ovih dana snovi su mi postali vrlo slikoviti, ali ih se tesko secam. Probudim se i znam da sam nesto sanjala i ako odmah ne dokucim sta je to bilo, san pada u totalni zaborav.
Jutros sam sanjala neku curu, koju ni ne poznajem, i samo se secam tog lika i da je bilo nesto negativno s njom, ali pojma nemam sta. Pre neku noc sam sanjala divlje svinje i kako muz i ja cuvamo dete neke njegove drugarice. Najbolji san je onaj u kome sanjam da sam rodila 16. maja (termin je 14.5.) oko 14h (neki od mojih snova su se i ostvarili, mozda sam i ovo predvidela...) i kako sam jako preplasena jer je beba dosla a ja joj nemam sta obuci jer jos nista nisam kupila. Pa sta cu, kad stvarno nisam i jedva cekam da to uradim pa da vise ne brinem.
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:46   #52
ja jednom sanjala da se vozimo u autu sa bebicom i nasim frendovima i odjednom se bebica pretvori u mog psa koji skoci iz auta i ode jesti neke bube i pauke he hehe.

onda sam sanjala kak stavljam bebicu na sjedalo u avion ali avion leti i ja bebu stavlja m kroz prozor pa mi pomoglne neka trebica koja je bebu hitila na sjedalo pa sam se derala na nju i usla u avion i ugledam 6 prstiju na rucici i nije mi se to cinilo cudno u snu ))))

a nocas sam sanjala da se borim sa vragom koji mi je curicu napao i tak d dizem utege na benchu he he he he

a i sanjam idiotarije koje nemaju veze sa bebom ali su presmijesne

vruci erotski takoder na repertoaru
uniqoue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 12:49   #53
ja sam noćas sanjala da tražim i uspijela sam naći body benkice s naramenicama koje imaju drukere, po ok cijeni i to sam pokazivala oduševljeno i bez bada frendici koju poznam cijeli život i koja oduvijek , pa i dan danas, brije da neće imati djece..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 20:48   #54
ja sam sanjala da sjedim u nekoj travi.. ljeto.. i dragi sa mnom...
i vidim pored mene trckara mala curica i zove se Ema...

prelijep san...
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:24   #55
ja sam u prvoj trudnoći često sanjala porod, ali kako pojma nisam imala kako to izgleda-moj porod iz snova izgledao je ovako - boli trbuh, odem u bolnicu, ležem na krevet, trbuha nema, donesu mi bebu
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 02:27   #56
Dok sam bila trudna s prvim dijetetom, sanjala sam par puta da mi dijete izlazi kroz stomak, ali kao u hororu, puca mi stomak i ono razmiče sve rukicama i izlazi van kao alien .
Sve to zadnjih tjedana kad sam ionako imala osjećaj da će mi se stomak raspući, pogotovo noću do te mjere da sam jedva uopće spavala ( bebač se rodio s 4250 g )
white alien is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 10:08   #57
Quote:
white alien kaže: Pogledaj post
Dok sam bila trudna s prvim dijetetom, sanjala sam par puta da mi dijete izlazi kroz stomak, ali kao u hororu, puca mi stomak i ono razmiče sve rukicama i izlazi van kao alien .
Sve to zadnjih tjedana kad sam ionako imala osjećaj da će mi se stomak raspući, pogotovo noću do te mjere da sam jedva uopće spavala ( bebač se rodio s 4250 g )
Nije ni čudo da si imala takve snove, koji su vjerovatno posljedica napetosti kože trbuha koju osjećaš dok spavaš
__________________
al ja volim guguguglati
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 09:58   #58
ja sam noćaš imala grozan san, bolje rečeno noćnu moru. sanjala sam da su mi počeli trudovi i da bi morala u bolnicu, ali ja odugovlačim, kao da ne budem previše u rađaonici"razapeta" na krevetu, i odjednom mi pukne vodenjak (a frendica mi je rekla kad ti pukne vodenjak moraš odma u bolnicu). tako se ja i mm spremamo za bolnicu a meni sine da sam ja tek u 22 tjednu i da ja moram pobaciti sada jer nema šanse da se dijete rodi i da ga uspiju održati na životu u inkubatoru. san me užasno uznemirio, puno sam plakala, prvo jer sam se bojala poroda, a onda jer moja beba neće preživjeti. ajme užas.
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 10:20   #59
e da, i u snu je baba bila okrenuta glavom prema gore, tj. trebala je izlaziti na zadak. a obris glavice joj se vidio na mom drobiću.. prava nočna mora...
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 13:07   #60
sanjala sam sina...

evo da malo podignem temu...
imala sam noćas prekrasan san sanjala sam da nosim sina...
neopisiv osjećaj...
jedva čekam da vidim da li će mi se san ostvariti...
probudila sam se s takvim osmijehom...
neopisiv osjećaj
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:27.