Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 13:05   #1
Koga izabrati?

Ono jucer u vukovaru je stvarno bila sramota.Ono sto se jucer dogodilo se moze dogoditi bilo gdje u RH,a ako vlada odgovori nasiljem,sutradan ce u novinama biti:"Tuku nase heroje.",1000 branitelja ide kuci razbijenih glava."I ako se to dogodi,ljudi ce se pobuniti i vlada pada,a s druge strane ako vlada ne reagira onda ce nam branitelji upravljati zemljom.S druge strane imamo HDZ na celu s Karamarkom(svi znamo sto je on bio u exyu) i njegovu lopovsku druzinu.Znaci mi nemamo izbora jer ce i dalje na izborima pobjedivati ili HDZ ili SDP stoga sto nam preostaje nego bjezati iz nase "ljepe" zemlje.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 13:27   #2
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Ono jucer u vukovaru je stvarno bila sramota.Ono sto se jucer dogodilo se moze dogoditi bilo gdje u RH,a ako vlada odgovori nasiljem,sutradan ce u novinama biti:"Tuku nase heroje.",1000 branitelja ide kuci razbijenih glava."I ako se to dogodi,ljudi ce se pobuniti i vlada pada,a s druge strane ako vlada ne reagira onda ce nam branitelji upravljati zemljom.S druge strane imamo HDZ na celu s Karamarkom(svi znamo sto je on bio u exyu) i njegovu lopovsku druzinu.Znaci mi nemamo izbora jer ce i dalje na izborima pobjedivati ili HDZ ili SDP stoga sto nam preostaje nego bjezati iz nase "ljepe" zemlje.
Da. Imaš 1000 "branitelja" i 2000 promila alkohola u krvi.
To su takvi "branitelji".

Bežanija je jedino što preostaje svakom normalnom čovjeku koji želi normalno živjeti.

Jer ovdje normalnog života jednostavno nema...
HvalaNaRibama is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 13:33   #3
Od toliko stranaka u Hrvatskoj jednostavno je nemoguće da nema nečeg boljeg od HDZ-a. Za početak je totalno nepošteno bilo koju drugu stranku stavljati u istu rečenicu s njima, nitko nije ni blizu napravio sličnu štetu, iako naravno ima potencijalnih kandidata koji bi da su bili na njihovom mjestu ali to je zasad samo hipotetski.
paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 13:33   #4
Nažalost istina. Danas Hrvatska kao zemlja više nikome ništa ne može ponuditi, osim nostalgije. Ako itko ima mogućnost otići radit vani, stvarno nema razloga da to ne učini jer stvari će ići samo na gore.
Sotonus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:04   #5
Mene je strah da bi mogao izbiti gradanski rat ili raspad sistema.Samo ako bi izbio pocele bi se izvlaciti puske iz ormara.Vojska i policija ide braniti svoje obitelji,a mi ostali ce mo biti opljackani od tih "branitelja".Nabavka oruzja mi se cini sve logicnije rijesenje.Nazalost ako se ovako nastavi svima ce trebati oruzje.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:05   #6
Osim što je postala zemlja totalnog ludila, Hrvatska je postala teren za prodavanje jeftinog humanizma.
Da, Vukovarci su tužna gomila manipulirana od strane bogatih, polupijanih lažnih invalida i branitelja, koja ne želi provoditi zakone, poštivati manjinu i svoju poltički vlast.

U ovom komentaru sam namjerno bila cinična.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 17:15   #7
To sto si rekao je cista istina ako izbacimo zadnju recenicu.
__________________
Trajlaj be,trajlaj be!Revko i Čombe bacaju bombe!
Rocky-Jocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:10   #8
Koju su prohrvatsku odluku donijeli sdpovci u ove dvije godine, ni jednu , samo prospske propederske projugoslovenske ...... odluke,
I onda se pitaju zašto ih narod nevoli 100 tisuća ljudi im je okrenulo leđa , to samo kretenima nije jasno kaj narod misli o njima

Evo nek donesu zakon da se sedmica na lotu javno uručuje dobitniku kao u USA, a ne da nas muljaju i kradu milijune iz hrvatske lutrije ko fol dobio anonimni dobitnik,ali ne to nece donjeti zakon a ćirilicu i pedere to su odmah donjeli komunjare
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:26   #9
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Ono jucer u vukovaru je stvarno bila sramota.Ono sto se jucer dogodilo se moze dogoditi bilo gdje u RH,a ako vlada odgovori nasiljem,sutradan ce u novinama biti:"Tuku nase heroje.",1000 branitelja ide kuci razbijenih glava."I ako se to dogodi,ljudi ce se pobuniti i vlada pada,a s druge strane ako vlada ne reagira onda ce nam branitelji upravljati zemljom.S druge strane imamo HDZ na celu s Karamarkom(svi znamo sto je on bio u exyu) i njegovu lopovsku druzinu.Znaci mi nemamo izbora jer ce i dalje na izborima pobjedivati ili HDZ ili SDP stoga sto nam preostaje nego bjezati iz nase "ljepe" zemlje.
Uz boldane konstatacije, ništa ti drugo i ne preostaje
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:31   #10
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Koju su prohrvatsku odluku donijeli sdpovci u ove dvije godine, ni jednu , samo prospske propederske projugoslovenske ...... odluke,
I onda se pitaju zašto ih narod nevoli 100 tisuća ljudi im je okrenulo leđa , to samo kretenima nije jasno kaj narod misli o njima

Evo nek donesu zakon da se sedmica na lotu javno uručuje dobitniku kao u USA, a ne da nas muljaju i kradu milijune iz hrvatske lutrije ko fol dobio anonimni dobitnik,ali ne to nece donjeti zakon a ćirilicu i pedere to su odmah donjeli komunjare
Nisi ti kriv, ti si samo manipuliran pričom o hrvatstvu i srpstvu.. kakvo hrvatstvo, srpstvo, pederi, čime se ti baviš u životu? Imaš li posao, djevojku, ženu, ideš li na faks, plaćaš li kredite, jel gledaš kako prosperirati? Kome smetaju pederi, srbi, tiče li se tebe tko se kako i s kime jebe?

Kakvi branitelji, stožeri, s kime ratujemo?
necunecu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:35   #11
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Ono jucer u vukovaru je stvarno bila sramota.Ono sto se jucer dogodilo se moze dogoditi bilo gdje u RH,a ako vlada odgovori nasiljem,sutradan ce u novinama biti:"Tuku nase heroje.",1000 branitelja ide kuci razbijenih glava."I ako se to dogodi,ljudi ce se pobuniti i vlada pada,a s druge strane ako vlada ne reagira onda ce nam branitelji upravljati zemljom.S druge strane imamo HDZ na celu s Karamarkom(svi znamo sto je on bio u exyu) i njegovu lopovsku druzinu.Znaci mi nemamo izbora jer ce i dalje na izborima pobjedivati ili HDZ ili SDP stoga sto nam preostaje nego bjezati iz nase "ljepe" zemlje.
Branitelji doista upravljaju zemljom, to je samo jedan od cimbenika koji koci ovu zemlju u civiliziranom napretku.
Ja se jako protivim ceremonijama u Vukovaru kao da se tamo ima nesta slaviti, anije rijeseno pitanje ratnih zlocina, drzava nista ne ulaze u obnovu grada, to je bio jedan od najrazvijenijh graodva Jugoslavije.
Vlada cak nece ni da ulaze u kulturn. bastinu koju ima Vukovar, u muzej Vucedolske kulr.
racunajnamene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:39   #12
stožer za selektiranje zakona i prodavanje magle se je jučer sam sjebal
od danas ih nitko više neće shvaćati ozbiljno
to je veliki uspjeh vlade i predsjednika
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:43   #13
Da branitelji nisu osigurali vlast političarima,
sada ne bi postojala potreba otvaranja glupih tema. :konasbrezavadi:
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:44   #14
Quote:
paladin kaže: Pogledaj post
Od toliko stranaka u Hrvatskoj jednostavno je nemoguće da nema nečeg boljeg od HDZ-a. Za početak je totalno nepošteno bilo koju drugu stranku stavljati u istu rečenicu s njima, nitko nije ni blizu napravio sličnu štetu, iako naravno ima potencijalnih kandidata koji bi da su bili na njihovom mjestu ali to je zasad samo hipotetski.
HDZ = lopovi da gorih nema
i stvarno bilo nepošteno druge stranke s njima uspoređivati
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:47   #15
Zašto bi morao birati? Imaš sa jedne strane vladu koja je katastrofa, sa druge ekipu koja se želi vratiti na vlast da bi bili jednako katastrofalni.

Upravo izbor je ono što nas drži u mjestu.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 19:54   #16
Imas dva lika na celu dvije najvece stranke, kojima se zivo fucka za HR.
Ma da im lice zatitra od sramote.
Ako padnu s vlasti, ostanu u oporbi, manje rada, slicne beneficije.

Radna mjesta, radna mjesta, to HR treba, a ne komemoracije i nagurivanja.
Zakon i red, ako zelite da netko ulaze u HR, zakon i red.

Ja ne znam za koga birati.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 22:18   #17
Quote:
necunecu kaže: Pogledaj post
Nisi ti kriv, ti si samo manipuliran pričom o hrvatstvu i srpstvu.. kakvo hrvatstvo, srpstvo, pederi, čime se ti baviš u životu? Imaš li posao, djevojku, ženu, ideš li na faks, plaćaš li kredite, jel gledaš kako prosperirati? Kome smetaju pederi, srbi, tiče li se tebe tko se kako i s kime jebe?

Kakvi branitelji, stožeri, s kime ratujemo?
Pa nemožeš ti mene shvatit kad si levičar i jugos kao što ja nemogu tebe shvatiti i tvoju ideologiju , to ti je isto kao da ja volim Alfu a ti Golfa i ja ti nemogu objasniti da je Alfa svemirski brod za Gnojfa , ti bi vikao "To je bolan švabo to ne rđa rođo"

Ili kao što ti nemožeš shvatit Masai ratnike i njihov način života tak oni nemogu shvatit tebe, i smiju ti se kak si zatucan i živiš u stanu i ideš svaki dan na šljaku da te gazda jakari i handri po cijele dane za siću a oni fataju lavove i pavijane kopljima kuiš rista mi se nemremo razmeti jer smo drugčiji svijet i to ti je tak , il si glup pa se nemreš stavit ili zamislit u našem pogledu na politiku i probati razmotriti na naš način jer si indoktriniran
Recimo da te pitaju o ratu u Ruandi o plemenima Tutsi i Hutu di je mačetama poklano 2 milijuna ljudi u dva mjeseca onda bi bio neutralan i saslušao obje strane i zaključio a ovak na našoj situaciji si zadojen i indoktriniran kuiš stari moj rista


1.12.2013. ZA

Zadnje uređivanje Loui : 19.11.2013. at 23:04.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 22:50   #18
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Osim što je postala zemlja totalnog ludila, Hrvatska je postala teren za prodavanje jeftinog humanizma.
Da, Vukovarci su tužna gomila manipulirana od strane bogatih, polupijanih lažnih invalida i branitelja, koja ne želi provoditi zakone, poštivati manjinu i svoju poltički vlast.

U ovom komentaru sam namjerno bila cinična.
Nema tu cinizma

I najvažnije, žele vratiti kriminalce na vlast. Kleptomani već dvije godine nisu ništa ukrali i ne mogu to više izdržati.
paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 23:09   #19
Quote:
Rocky-Jocker kaže: Pogledaj post
Ono jucer u vukovaru je stvarno bila sramota.Ono sto se jucer dogodilo se moze dogoditi bilo gdje u RH,a ako vlada odgovori nasiljem,sutradan ce u novinama biti:"Tuku nase heroje.",1000 branitelja ide kuci razbijenih glava."I ako se to dogodi,ljudi ce se pobuniti i vlada pada,a s druge strane ako vlada ne reagira onda ce nam branitelji upravljati zemljom.S druge strane imamo HDZ na celu s Karamarkom(svi znamo sto je on bio u exyu) i njegovu lopovsku druzinu.Znaci mi nemamo izbora jer ce i dalje na izborima pobjedivati ili HDZ ili SDP stoga sto nam preostaje nego bjezati iz nase "ljepe" zemlje.
Svo zlo i je u tome što nam branitelji ne upravljaju zemljom.
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 23:35   #20
A Tito šejtane nečastivi šta nam uradi, ostavi nam u amanet 50% Hrvata levičara indoktriniranih jugosa sa Štokholmskim sindromom
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.