Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2013., 13:01   #41
Kako vidim radi se o klikanju reklama. Nije to losa stvar ako zelite da zaradite i do 5-10$ mjesecno. Za neke skroz mlade generacije. I to sve pod uslovom da site nije scam koji ce se ugasit za par mjeseci nakon nekoliko isplata ili cak ni jedne. Ko voli nek izvoli. Izvinjavam se ako grijesim.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 13:26   #42
Cubica69 ako mogu predložiti, mislim da je bolje da otvoriš poseban topic za svoj program.
Mi ovdje govorimo o mogućnostima pasivne zarade na Internetu, znači zaradi bez ikakvog rada, kroz jednostavno uključivanje u neki on line business.
klikanje reklama ne spada u tu definiciju pa te molim da nastaviš pisati na svom vlastitom topicu, da ne zbunjujemo ljude ovdje.
Hvala ti na razumijevanju.
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 13:41   #43
Molio bih moderatora da postove od clana Cubica69 premjesti u odgovarajucu temu, ili jednostavno izbrise.

Hvala
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 14:52   #44
referral link unutar posta
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 16:59   #45
nemojte se vodit kikijevem postom da će svako od vas imat 700 ljudi u matrixu i češat jaja,kiki ima ljude ispod sebe koji mu dobro pune matrix,kolko imaš direktnih referala kiki??ja recimo imam 28 ljudi u matrixu.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 17:41   #46
Quote:
reporterzg kaže: Pogledaj post
Od ove nedjelje tisuće i tisuće volontera hodaju po tim crkvama i ostavljaju na oglasnim pločama plakate u kojima pozivaju članove tih crkava da se uključe u ovaj program.
Primjer jednog od tih plakata možete vidjeti ovdje: http://i1103.photobucket.com/albums/...ionPRflyer.jpg
Jeben dizajn.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 18:49   #47
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
nemojte se vodit kikijevem postom da će svako od vas imat 700 ljudi u matrixu i češat jaja,kiki ima ljude ispod sebe koji mu dobro pune matrix,kolko imaš direktnih referala kiki??ja recimo imam 28 ljudi u matrixu.
Eh, sad. Kako ja kontam Kiki nije ni svjestan koliko ima srece u ovome. Bez i jednog direktnog referala sabralo mu se za mjesec i pol skoro 800 ljudi u matrixu. To se nece vise nikome desiti, ili pojedincima u ovoj mrezi. Njegova je sreca sto ima sponzora iznad sebe koji radi (ne znam je li i kupio kojeg referala ili jos ceka), ali opet ima oko 500 referala, cini mi se. Velika stvar se desila Kikiju da ga je zadesio neki jak Rus u matrixu sa puno referala koji isto tako dobro rade. Mi sigurno necemo biti te srece, ali ako se potrudimo sa bar 2 dobra direktna koji ce raditi ozbiljno moze se dosta postici, ali naravno ne preko noci, nego za par mjeseci. A za 7$ mozes i čekati spilover koji treba da dodje sa vrha kompanije najvise za 2 mjeseca (znaci sajednom uplatom i onda i ne moras vise, nego cekaj sta ce se desiti). Ako u najgorem slucaju ne dodje taj ogromni spilover opet neces biti na gubitku. Ovo je prvi put da nesto ima i glavu i rep i da je iole ozbiljno. Opet je stvar svacijeg izbora zeli li da proba bez skoro ikakvog rizika ili ce da se kaje, ali kada bude prekasno. Znaci nece vise biti Kikija u ovome, on je prosao tako sretno i sada ce da dize svaki mjesec minimalno 350$, a taj iznos ce mu rasti svaki mjesec po bar 20%. Nismo svi sretni kao Kiki, ali ko hoce da radi i da bude strpljiv moze biti bar pola od Kikija

I da, ja imam za 4 dana 5 ljudi u matrixu.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 19:11   #48
Quote:
demetrius kaže: Pogledaj post
nemojte se vodit kikijevem postom da će svako od vas imat 700 ljudi u matrixu i češat jaja,kiki ima ljude ispod sebe koji mu dobro pune matrix,kolko imaš direktnih referala kiki??ja recimo imam 28 ljudi u matrixu.
uveo sam tek 4 osobe i prije prve osobe sam imao preko 700 ljudi u matrixu hehe
sad imam 945
nitko ne može očekivati da će odmah imati sreće kao ja ali eventualno će imati ovaj broj referrala
kad idući mjesec Tracy uvede 4 milijuna ljudi svima će se matrix popuniti bar do pola
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 20:21   #49
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
uveo sam tek 4 osobe i prije prve osobe sam imao preko 700 ljudi u matrixu hehe
sad imam 945
nitko ne može očekivati da će odmah imati sreće kao ja ali eventualno će imati ovaj broj referrala
kad idući mjesec Tracy uvede 4 milijuna ljudi svima će se matrix popuniti bar do pola
To je ono o cemu i ja govorim. A sada ako moze jedan screenshot trenutne zarade za decembar (ako nije tajna, hehe) da se malo vise aktiviramo i moralisemo
Jer stvarno ako neko ne moze naci bar dvije osobe (bar za 5 dana) ciji je zadatak da to ponove, onda nije niti zasluzio da zaradi online nesto novca na ovakav i slicne nacine.

Zadnje uređivanje EDCC : 09.12.2013. at 21:43.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 21:22   #50
Quote:
EDCC kaže: Pogledaj post
To je ono o cemu i ja govorim. A sada ako moze jedan screenshot trenutne zarade za decembar (ako nije tajna, hehe) da se malo vise aktiviramo i moralisemo
Jer stvarno ako neko ne moze naci bar dvije osobe (bar za 5 dana) ciji je zadatak da to ponove, onda nije niti zasluzio da zaradi online nesto novca na ovakav i slicne nacine. Prvi dio posla ja sam obavio, ali necu tu stati, a sada je na drugima da urade isto.
Evo, po želji, trenutna zarada za decembar, 118$ a tek je 9 dana prošlo:
http://i1103.photobucket.com/albums/...comission2.jpg
S ovim tempom do kraja mjeseca će zarada biti između 400 i 500 $ što uopće nije loše, pogotovo jer onaj ''pravi'' company spilover nije još ni počeo, ovo je isključivo rad mene, mojih sponzora u upline-u i rada mog downlinea.

Netko je spomenuo gore kako je Kiki veliki srećković i sl.
Kao njegov sponzor mogu samo reći da je kiki svoju sreću zaslužio.
Kada sam vam prvi put nudio da uđete u ovaj program, i da vam čak platim prvi mjsec članstva tako da vam ulazak bude besplatan, Kiki je bio jedini koji je prihvatio moju ponudu, tako da je ovu lijepu ''nagradu'' sada potpuno zaslužio.
Da je netko drugi od vas prihvatio moju ponudu prije 2 mjeseca, sada bi možda vi bili na kikijevom mjestu
Mislim da čak i potrošiti 7 $ uzalud nije neki ozbiljan novac da bi se ljudi trebali toliko ''plašiti'' i razmišljati.
Pa više love potrošite za 1 izlazak s društvom a ovdje razmišljate da li potrošiti tih 7 $ koji vam mogu promjeniti budućnost maltene kao da razmišljate o kupovini auta ili kuće.
Mislim, stvarno ne razumijem.

Sve što je do sada rečeno da će se dogoditi u ovom businessu se i dogodilo, bez greške, a tko nije još siguran neka prati youtube videe - Reality tV show i bit će mu sve jasno.
Ali ne, puno je lakše tražiti ''dlaku u jajetu'' i onda kukati kako je teško, nema se posla a ni na Internetu se ne može ništa zaraditi.
a čujte, kaj da vam velim, ili se uključite i počnite zarađivati ili kukajte i dalje, sredine nema!

Na kraju, netko je komentirao ''kvalitetu'' dizajna plakata koji se dijele po crkvama u americi i kanadi, a koji pozivaju ljude da se uključe u ovaj business, i to milijune ljudi, a to će se događati idućih nekoliko mjeseci.
Pogledajte onda ovaj ''dizajn'' možda vam se više svidi: http://i1103.photobucket.com/albums/...911/Flyer2.jpg
o zapamtite, nije bitan dizajn već ''ideja'' i koliko će to ljudi mobilizirati da se uključe u ovaj business projekt iza nas i pomognu svojim crkvama u ovoj velikoj kampanji za okončanje gladi u svijetu.
Sredstva za to bit će namaknuta upravo kroz ovaj program u koji se vi bojite ući.
Na kraju, pogledajte još jednu ''kršćansku'' webstranicu, od mnogih, na kojoj se vjernici pozivaju da daju podršku svojim crkvama i uđu u ovaj business, i to čak besplatno: http://www.trueglobalcompassion.com/

Nakon toliko očiglednih dokaza i konkretnih činjenica, koje govore da je ovo ozbiljan business i prava stvar, ne znam zaista što još čekate?
reporterzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 06:10   #51
Quote:
cubica69 kaže: Pogledaj post
Ti si bezobrazan koliko si težak!

Nakon što si grubo prekršio pravila foruma ostavljajući u nekoliko navrata referal linkove, te nakon što si naočigled svih trolao jer su se tvoji postovi odnosili na PTC, a to nije tema, ti sad i spamaš postavljajući jedan te isti dokaz 3 puta uz ogroman quote...

Stvarno nema smisla...
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 08:45   #52
Ubi se scrolajuci da dodjem do normalnog posta. Mislim, shvatam da je borba i da treba privuci ljude da se nesto zaradi, ali treba imati granicu i neke norme ponasanja. Stvarno ga je pretjerao, moze izazvati samo kontra efekat sa ovim.

Nego RIOBOSS jesi li ti s nama ili ne?
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 14:26   #53
Quote:
EDCC kaže: Pogledaj post
Ubi se scrolajuci da dodjem do normalnog posta. Mislim, shvatam da je borba i da treba privuci ljude da se nesto zaradi, ali treba imati granicu i neke norme ponasanja. Stvarno ga je pretjerao, moze izazvati samo kontra efekat sa ovim.

Nego RIOBOSS jesi li ti s nama ili ne?
Ajde da ja vidim što se tu radi.

hvala
pale blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 14:45   #54
Quote:
reporterzg kaže: Pogledaj post
Na kraju, netko je komentirao ''kvalitetu'' dizajna plakata koji se dijele po crkvama u americi i kanadi, a koji pozivaju ljude da se uključe u ovaj business, i to milijune ljudi, a to će se događati idućih nekoliko mjeseci.
Pogledajte onda ovaj ''dizajn'' možda vam se više svidi: http://i1103.photobucket.com/albums/...911/Flyer2.jpg
o zapamtite, nije bitan dizajn već ''ideja'' i koliko će to ljudi mobilizirati da se uključe u ovaj business projekt iza nas i pomognu svojim crkvama u ovoj velikoj kampanji za okončanje gladi u svijetu.
Ajme, dizajn je stvarno uzasan
Slazem se da je bitna poruka ali, kao covjek kojemu je graficki dizajn profesija, mogu ti sa prilicnom sigurnoscu rec kako je dizajn itekako bitan.
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:37   #55
Quote:
pale blue kaže: Pogledaj post
Ajde da ja vidim što se tu radi.

hvala
Mozes pogledati u PP
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:38   #56
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ajme, dizajn je stvarno uzasan
Slazem se da je bitna poruka ali, kao covjek kojemu je graficki dizajn profesija, mogu ti sa prilicnom sigurnoscu rec kako je dizajn itekako bitan.
što je je, dizajn je nikakav hehe
ali i loša reklama je reklama
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 16:17   #57
Pozdrav svima, isprike što upadam kao padobranac, ali želim vidjeti jesam li dobro razumio - penny matrix ostvaruje profit na temelju velikog broja članova i te članarine?
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 19:08   #58
Quote:
Sargeras kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, isprike što upadam kao padobranac, ali želim vidjeti jesam li dobro razumio - penny matrix ostvaruje profit na temelju velikog broja članova i te članarine?
U prvom postu ove teme je prilicno sve dobro objasnjeno. Otprilike tako nesto kao sto si razumio, ali sa jos dodatnih i inovativnih stvari. Procitaj prvi post.

Zadnje uređivanje EDCC : 10.12.2013. at 19:18.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 18:12   #59
Prešao broj od 1000 referrala u matrixu

Isplata zarade sjela i ranije

http://img826.imageshack.us/img826/8356/rfrc.png

To je zarada za prošli mjesec, u ovih 11 dana ovog mjeseca sa kaznom od 50% stanje je zasad na 47.4$ znači bez kazne bi bilo 94.8$ u 11 dana
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 19:43   #60
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
Prešao broj od 1000 referrala u matrixu

Isplata zarade sjela i ranije

http://img826.imageshack.us/img826/8356/rfrc.png

To je zarada za prošli mjesec, u ovih 11 dana ovog mjeseca sa kaznom od 50% stanje je zasad na 47.4$ znači bez kazne bi bilo 94.8$ u 11 dana
Cestitam Kiki, sad si i 100% uvjeren.

Ajde prodaj mi i svoj Account

Zadnje uređivanje EDCC : 11.12.2013. at 20:09.
EDCC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.