Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 12:09   #941
fala aannjaa i Wellisia!

trebao bi nam dermatolog cim prije, atopijski nam se razdivljao pa ako ima tko preporuku i za privatnog za slucaj da moramo dugo cekati za klaicevu
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 16:13   #942
Lijepo molim preporuku da pedijatra u NZg zapad (Siget, Trnsko, Remetinec...), sestra treba prijavit novorođenče. Dosta smo čitali na Naj doktor, ali ima puno kontradiktornih komentara pa je jadna sva zbunjena kome voditi maloga. Puno hvala!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 18:35   #943
Nagluhost , vadenje mandula... Gdje u zg

Mali ima 27 mj i jako slabo govori... Jucer smo saznali da mu je od silnih upala uha i ogromnih mandula oslabljen sluh na jednom uhu i sa suvaga gdje smo obavili dijagnostiku hitno nas salju kod orl u bolnicu da nam kaze sto treba napraviti..... On je zaista mali i jako mi je bitno da mogu cijelo vrijeme biti s njim i po noci ako treba.... zagreb.... Molim vas preporuke za bolnicu...

Nekako sam mislila na rebro, klaicevu ili sv duh...

Zaista trebamo strucnjaka koji bude znao sto treba napraviti da vise nemamo te upale jer nam je govor nerazvijen .
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 13:56   #944
Quote:
iva0404 kaže: Pogledaj post
Mali ima 27 mj i jako slabo govori... Jucer smo saznali da mu je od silnih upala uha i ogromnih mandula oslabljen sluh na jednom uhu i sa suvaga gdje smo obavili dijagnostiku hitno nas salju kod orl u bolnicu da nam kaze sto treba napraviti..... On je zaista mali i jako mi je bitno da mogu cijelo vrijeme biti s njim i po noci ako treba.... zagreb.... Molim vas preporuke za bolnicu...

Nekako sam mislila na rebro, klaicevu ili sv duh...

Zaista trebamo strucnjaka koji bude znao sto treba napraviti da vise nemamo te upale jer nam je govor nerazvijen .
mislim da sve bolnice imaju opciju da mama bude s djetetom cijelo vrijeme ali je pitanje da li imaju mjesta.
možda ti je najbolje nazvati bolnice, pokušati rezervirati mjesto i onda dogovoriti operaciju za taj termin.
shlede is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 15:32   #945
Pozdrav!
Trebala bih preporuku za dječjeg stomatologa Črnomerec/ Trešnjevka. Preko socijalnog, ne privatnog.
Hvala.
__________________
Mali medo, 2011.
Perazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:37   #946
Sljedeći tjedan idemo kod fizijatrice dr. Jukice u Split na pregled. Pretpostavljam da će priepisati vježbe. Da li netko zna dobrog fizioterapeuta u Splitu ili tko bi došao u Omiš? Privatno očito jer i s vezom je čekanje mjesec dana a beba ima 9.mj. neću čekat toliko.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 23:34   #947
Dr. Marn u klaicevoj!

S obzirom da se na prvi pregled duze ceka, preporucam otici k njemu privatno. Utorkom je u poliklinici sabol.

Sinu je operirao 3. krajnik prije 2 mjeseca, datum operacije smo odredili prema raspolozivosti apartmana.
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 09:58   #948
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
Dr. Marn u klaicevoj!

S obzirom da se na prvi pregled duze ceka, preporucam otici k njemu privatno. Utorkom je u poliklinici sabol.

Sinu je operirao 3. krajnik prije 2 mjeseca, datum operacije smo odredili prema raspolozivosti apartmana.
Napisala sam vam poruku u inbox molim vas javite mi se hvala
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 23:38   #949
Quote:
danila kaže: Pogledaj post
Dr. Marn u klaicevoj!

S obzirom da se na prvi pregled duze ceka, preporucam otici k njemu privatno. Utorkom je u poliklinici sabol.

Sinu je operirao 3. krajnik prije 2 mjeseca, datum operacije smo odredili prema raspolozivosti apartmana.
I ja predlažem dr. Marn-a.
Također predlažem da ne odete privatno već jednu srijedu ili petak odete sa uputnicama u Klaićevu, dr. Marn je tamo od 8h.
Mi smo bili prošlu srijedu bez naručivanja..došli smo na red oko 8:45 a došli smo oko pola 8..sretno! :-D
Mi isto idemo na vađenje mandula..
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 12:42   #950
Unhappy

U dubokoj boli javljamo svim rođacima, prijateljima i znancima tužnu vijest da je naša voljena kći, sestra, šogorica i teta, gospođa
dr. med. JADRANKA TUDIĆ
spec. pedijatar
blago u Gospodinu preminula u četvrtak 24. VII. 2014. sa 62. godine.
Pogreb drage pokojnice bit će u utorak 29. VII. 2014. u 15,50 sati iz mrtvačnice na Mirogoju.
Sveta misa zadušnica služit će se u utorak 29. VII. 2014. u 18,30 sati u crkvi sv. Jeronima.
Počivala u miru Božjem!


Samo mogu reci da me ovo rastuzilo - bila je brizna pedijatrica
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 15:31   #951
i mene
Bit ću joj vječno zahvalna za sve što je učinila za moje dijete.
Počivala u miru
kiki2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 22:43   #952
Zna li netko kakva je situacija sa dječjim oftalmologom u Rijeci?
Gdje se može otići preko hzzo i koliko se čeka?
pugollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 15:32   #953
Čekali smo sigurno 2-3mj :/ ide se u poliklinike u kbc
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:06   #954
specijalisti

zna li netko dječjeg psihoterpeuta?ima li iskustva sa njima,tj moje djete imalo je dosta trauma i to ga koči u razvoju,pa bi bila zahvalna na bilo kakvoj informaciji ,tj smjernici...hvala
rupelstilski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:56   #955
Dijete će mi navršiti 7g. u 10 mj pa bih ga trebala prebaciti kod školskog liječnika ( prebaciti karton od pedice) na području zapadnog dj. grada... mi ne živimo trenutno u hrv. ali dolazimo jako često i voljela bih da dijete ima karton kod nekog doktora....imate li mi koga za preporučiti?
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:22   #956
pulmolog split (zd, sib?)

molim preporuku za djecjeg pulmologa, privatno na podrucju splita ili zadra (iz sib sam). hvala.
kikki0408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 14:36   #957
dr. Jelčić

Ima li netko iskustva s dr. Jelčić iz Laginjine?
Svaka info je dobrodošla...
Aragorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:59   #958
Trebala bi preporuku za ortopeda djecjeg, sutra se mislila naruciti kod naseg divnog Tiefenbacha da bi danas saznala da je covjek nekidan umro.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 20:51   #959
Prim. Irha, mislim da u zg radi u poliklinici Helena. A u Ri dolazi u pol Nemet
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 09:32   #960
Pozdrav

Tražim preporuku pedijatra iz Osijeka ili Osiječko-baranjske županije koji ne bi pravio probleme ako se odlučim da ne cijepim dijete. Informacije šaljite u PP. Također me zanima da li u navedenoj županiji postoji koji provatni pedijatar, jer ja nisam uspio pronaći još nijednog?!
KRAMPOTA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.