Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2011., 09:11   #1621
Vidim da ste se zapjenili što se tiče tužbe i moram reći da nemate potrebe ikoga napadati jer i sama zadnjih mjesec dana razmišljam o istome. Ovdje sam se javila samo zato da vidim ima li tko slična iskustva sa opekotinama i možebitnim ožiljcima. Krećem se u društvu pravnika i sama tužba je neupitna jer je u mom slučaju došlo do nanošenja teške tjelesne ozljede!!! Tko god misli da pretjerujem, neka mi se slobodno javi pa ću mu poslati fotografiju opekline.
rina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 09:14   #1622
Quote:
Dora Malkov kaže: Pogledaj post
Bella je zakon! Idem kod njih na tretmane i jako sam zadovoljna!
Ako je ovo iskren odgovor prave klijentice, drago mi je zbog tebe, no moram reći da sam u zadnjih tjedan dana čula različite komentare o salonu i načinu rada. Ne želim ovdje navoditi tuđe izjave da ne ispadne rekla-kazala, ali ubuduće ću se svakako doooobro raspitati o salonu u koji planiram ići.
rina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 12:36   #1623
Quote:
rina7 kaže: Pogledaj post
Vidim da ste se zapjenili što se tiče tužbe i moram reći da nemate potrebe ikoga napadati jer i sama zadnjih mjesec dana razmišljam o istome. Ovdje sam se javila samo zato da vidim ima li tko slična iskustva sa opekotinama i možebitnim ožiljcima. Krećem se u društvu pravnika i sama tužba je neupitna jer je u mom slučaju došlo do nanošenja teške tjelesne ozljede!!! Tko god misli da pretjerujem, neka mi se slobodno javi pa ću mu poslati fotografiju opekline.
Ako se odlucis na tuzbu, napravi sada vještačenje (ako već nisi) jer će kasnije biti kasno. Vidis, ovo je slučaj gdje je ishod takav radi nestručnog rukovanja (prislonili su ti staklo na kožu),a ne radi dokumentiranih nuspojava (ono sto si vidjela prvi put),prema tome imas potpuno pravo traziti "pravdu".
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 19:17   #1624
Quote:
rina7 kaže: Pogledaj post
Vidim da ste se zapjenili što se tiče tužbe i moram reći da nemate potrebe ikoga napadati jer i sama zadnjih mjesec dana razmišljam o istome. Ovdje sam se javila samo zato da vidim ima li tko slična iskustva sa opekotinama i možebitnim ožiljcima. Krećem se u društvu pravnika i sama tužba je neupitna jer je u mom slučaju došlo do nanošenja teške tjelesne ozljede!!! Tko god misli da pretjerujem, neka mi se slobodno javi pa ću mu poslati fotografiju opekline.
ja sam pravnik pa ti savjetujem da zaista podneses tuzbu, jedini bed je kaj je ovo drzava kakva je pa nije zagarantirano da li i kad i koliko, to svi znamo doduse
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 14:34   #1625
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
ja sam pravnik pa ti savjetujem da zaista podneses tuzbu, jedini bed je kaj je ovo drzava kakva je pa nije zagarantirano da li i kad i koliko, to svi znamo doduse
Ovdje je upitno samo koliko će to trajati, no to me najmanje brine, vremena imam, a i 3 spremna nadobudna odvjetnika.

Hvala tebi i Phoenix-u na savjetima
rina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 19:14   #1626
Zanima me da li phoenix mozda moze komentirati aparat deka photosilk plus, te s obzirom na specifikacije, kakva mu se efikasnost moze ocekivati.

Hvala.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 19:27   #1627
Quote:
Shawty kaže: Pogledaj post
pocele su mi se "linjat" dlacice,ova IPL fotoepilacija je čudo
možeš li reći kakve su ti dlake? moje su crne i prejake (bole me kad izrastaju), a nedavno sam kupila na jendoj akciji paket IPL tretmana, pa da znam čem da se nadam.
__________________
...bez crne bijela ne bi vrijedila...
babyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:34   #1628
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Zanima me da li phoenix mozda moze komentirati aparat deka photosilk plus, te s obzirom na specifikacije, kakva mu se efikasnost moze ocekivati.

Hvala.
Jedan od boljih IPL-a. Nije za kozmeticare.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 23:56   #1629
Quote:
babyme kaže: Pogledaj post
možeš li reći kakve su ti dlake? moje su crne i prejake (bole me kad izrastaju), a nedavno sam kupila na jendoj akciji paket IPL tretmana, pa da znam čem da se nadam.

guste,crne,i ne daju se
malo su mi se prorijedile od brazilki i oslabile su dosta od konstantne depilacije vec 2 godine tak nes.ovaj ipl ti je čudo fkt,meni par dana nakon tretmana nije niš poispadalo pa sam bila u qrcu da sam bacila keš bezveze kad ono veselje prije par dana
još sam otišla na egipatsku after that i skinula mi je sve do zadnje,mekano ko bebina guza dolje,nema ničeg,miriši po ljubičicama-ja hepi.
e da nakon fotoepilacije ti te dlačice nakon par dana budu tolko slabe i spaljene jadne da ih moš prstima izvuć bez ikakvog napora,samo povučeš i ispadaju.
__________________

Hip Hop I still love you, I aint done with you yet,we gotta save you!
Shawty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 09:00   #1630
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Jedan od boljih IPL-a. Nije za kozmeticare.
Hvala.

U ovom konkretnom slucaju koriste ga u kozmetickom salonu. Da li onda ipak radije ne otici?

Zahvaljujem na odogovoru.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 11:18   #1631
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Hvala.

U ovom konkretnom slucaju koriste ga u kozmetickom salonu. Da li onda ipak radije ne otici?

Zahvaljujem na odogovoru.
e sad, tesko je za rc, ali ako je to jaci aparat sa njim bi trebao radit netko medicinske struke ak se ne varam, al dal salon ima takvo osoblje to je druga stvar - zvrcni ih i raspitaj se sve pa neka vide da se kuzia u to i vidi kako onda disu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 11:23   #1632
Jel treba nekome kupon za Ipl?
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:53   #1633
nadam se ne za salon Bella
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:20   #1634
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Hvala.

U ovom konkretnom slucaju koriste ga u kozmetickom salonu. Da li onda ipak radije ne otici?

Zahvaljujem na odogovoru.
Navedeni uredjaj ima medicinsku certifikaciju i snagu. Drugim rijecima,ako nije dobro koristen moze napraviti i stetu. A sa druge strane,ako je propisno koristen ,rezultati bi trebali biti dobri.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 20:32   #1635
ja cu svoj kupon u belli probat zamjeniti za nekakvu masazu,nadam se da se to moze i da mi s tim valjda nece nanijeti štetu
@ rina: sto su ti rekli oni u belli na tu opekotinu?
pinkypan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 22:30   #1636
Molim vas da kazete vase misljenje o ovim kucnim IPL ili laserskim aparatima. Vidio sam da u nekim salonima koriste IPL uredjaje snage od 10 do 20J, a kako ovde mozemo vidjeti neki aparati, kucne izvedbe, imaju slicnu snagu. Citajuci komentare, zakljucujem da jos uvjek nista nije ni potpuno ni trajno, pa iz tog razloga smatram, da je mozda ipak bolje kupiti neki kucni uredjaj za 350-400 eura, nego ici na tretmane u salone gdje koriste slicne ili neznatno jace uredjaje, a mogu za jednu sesiju da naplate vise od pola iznosa tog uredjaja. Ako treba ici godisnje nekoliko puta u salon na IPL tretman, kako bi se to odrzavalo, pa zar nije bolje godisnje kupiti jednu fles lampu od 100 eura, koja moze da da od 20000 do 40000 bliceva, sto je dovoljno za nekoliko tretmana i za veliku povrsinu.

Kod ovih kucnih uredjaja, moze biti upitan efekat, jer od jacih brendova, prisutan samo Philips, sa modelom koji je vec par godina na trzistu, bez neke posebne reklame kao ni najave izlaska nekog novog modela. Na osnovu toga mozemo postaviti pitanje da li to uopste ima efekta, jer oni ne ulazu mnogo u tu tehnologiju, a trzista za takve potrebe ima mnogo.

Viss IPL ima njavecu snagu, RIO IPL Pro djeluje ozbiljnije, zmjenski ketridzi su povoljni, a dugo traju, dok bi Rio Laser Scan 60x trebao tadi najbolje rezultate, zbog snage i same tehnologije.

Philips Lumea SC2001/00
3 cm²
2 - 6,5 J/cm²

Silk'n
Valna duljina od 475 nm do 1200 nm
Aparat je podesiv na 3 nivoa jačine bljeskanja svjetla, početni 5J/ cm²
Uložak lampe traje 750 bljeskova

VISS IPL
4,000 flashes
530-930 nm
Energy 23J
Treat up to 220 hairs every 3.5 seconds

Rio IPL PRO
560 -1100nm
8.7 J/cm²
treatment area of 35mm x 14mm= 4.9cm²

Rio IPL-8000
560 -1100nm
6,5 J/cm²
treatment area of 35mm x 14mm= 4.9cm²
Tested to last 40,000 flashes

RIO Laser Scan 60x
808-1100nm
128 J/cm²
miroslaav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 22:49   #1637
Vec sam pisala nekoliko puta da koristim Philips Lumeu i da sam prezadovoljna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 14:45   #1638
Quote:
miroslaav kaže: Pogledaj post
Molim vas da kazete vase misljenje o ovim kucnim IPL ili laserskim aparatima. Vidio sam da u nekim salonima koriste IPL uredjaje snage od 10 do 20J, a kako ovde mozemo vidjeti neki aparati, kucne izvedbe, imaju slicnu snagu. Citajuci komentare, zakljucujem da jos uvjek nista nije ni potpuno ni trajno, pa iz tog razloga smatram, da je mozda ipak bolje kupiti neki kucni uredjaj za 350-400 eura, nego ici na tretmane u salone gdje koriste slicne ili neznatno jace uredjaje, a mogu za jednu sesiju da naplate vise od pola iznosa tog uredjaja. Ako treba ici godisnje nekoliko puta u salon na IPL tretman, kako bi se to odrzavalo, pa zar nije bolje godisnje kupiti jednu fles lampu od 100 eura, koja moze da da od 20000 do 40000 bliceva, sto je dovoljno za nekoliko tretmana i za veliku povrsinu.

Kod ovih kucnih uredjaja, moze biti upitan efekat, jer od jacih brendova, prisutan samo Philips, sa modelom koji je vec par godina na trzistu, bez neke posebne reklame kao ni najave izlaska nekog novog modela. Na osnovu toga mozemo postaviti pitanje da li to uopste ima efekta, jer oni ne ulazu mnogo u tu tehnologiju, a trzista za takve potrebe ima mnogo.

Viss IPL ima njavecu snagu, RIO IPL Pro djeluje ozbiljnije, zmjenski ketridzi su povoljni, a dugo traju, dok bi Rio Laser Scan 60x trebao tadi najbolje rezultate, zbog snage i same tehnologije.

Philips Lumea SC2001/00
3 cm²
2 - 6,5 J/cm²

Silk'n
Valna duljina od 475 nm do 1200 nm
Aparat je podesiv na 3 nivoa jačine bljeskanja svjetla, početni 5J/ cm²
Uložak lampe traje 750 bljeskova

VISS IPL
4,000 flashes
530-930 nm
Energy 23J
Treat up to 220 hairs every 3.5 seconds

Rio IPL PRO
560 -1100nm
8.7 J/cm²
treatment area of 35mm x 14mm= 4.9cm²

Rio IPL-8000
560 -1100nm
6,5 J/cm²
treatment area of 35mm x 14mm= 4.9cm²
Tested to last 40,000 flashes

RIO Laser Scan 60x
808-1100nm
128 J/cm²
Svi ti uredjaji su u biti igracke. Nemaju snagu, nemaju hladjene, deklarirana fluenca nije ona koju daje, nemaju certifikate,nemaju potrebnu masu, kvalitetu lampe itd,itd,itd. Bacanje love. I sami proizvodjaci deklariraju da su za usporavanje rasta dlaka i ut tom smislu ako se netko skljoca svaki tjedan nakom 100 puta ,neki efekat ce se vidjeti,ali je daleko od nekog aparata koji ima 60 kila, vodeno hladjenje, 8 kondezatora, 3000w itd. Lampa kod takvih uredjaja razvija preko 300C temp.,a kod ovih jedva 3 puta manje. Tehnicki su igracke i zato se mogu prodavati end-useru. Inace bi bila zabrana slobodne prodaje.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:44   #1639
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Svi ti uredjaji su u biti igracke. Nemaju snagu, nemaju hladjene, deklarirana fluenca nije ona koju daje, nemaju certifikate,nemaju potrebnu masu, kvalitetu lampe itd,itd,itd. Bacanje love. I sami proizvodjaci deklariraju da su za usporavanje rasta dlaka i ut tom smislu ako se netko skljoca svaki tjedan nakom 100 puta ,neki efekat ce se vidjeti,ali je daleko od nekog aparata koji ima 60 kila, vodeno hladjenje, 8 kondezatora, 3000w itd. Lampa kod takvih uredjaja razvija preko 300C temp.,a kod ovih jedva 3 puta manje. Tehnicki su igracke i zato se mogu prodavati end-useru. Inace bi bila zabrana slobodne prodaje.
Fakat smijesno, pricas o necem sto nisi isprobao... Aa ds, naravno proizvodjacima ne pase to dto se prodaje krajmjem korisniku zbog pada prometa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 18:39   #1640
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
nadam se ne za salon Bella
ne
neki salon Marita, imam kupon viska
necu vise tu pisat prikeljit ce mi da spamam, ako je netko zainteresiran nek se javi na PM
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.