Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2010., 14:54   #261
Quote:
Gandalf Bijeli kaže: Pogledaj post
Da li jos uvijek ima problema sa pozivima tele2-tomato?Ili se ipak uspije nakon nekog vremena,nekoliko pokusaja uspostaviti poziv?
Molim da se jave i oni koji imaju osobnih iskustava u zadnjih 10-tak dana..
Hvala

Meni se recimo taj problem riješio, bar koliko sam uspjela skužiti - imam samo jednog frenda na Tomatu, nisam ga mogla dobiti otkad su krenuli problemi, u četvrtak sam ga odmah dobila i čini mi se da funkcionira.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:06   #262
Nakon što sam pročitala sve što je napisano molim točan odgovor:

pažljivo pratim ovaj link:

http://www.tomato.com.hr/tomato/show...&idnews=687645

Kupim tomato karticu, nadoplatim 100 kn i pošaljem poruku na 44444

i zovem za 29 lipa?

ili ima neka kvaka, a ne piše na službenoj stranici?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:29   #263
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Nakon što sam pročitala sve što je napisano molim točan odgovor:

pažljivo pratim ovaj link:

http://www.tomato.com.hr/tomato/show...&idnews=687645

Kupim tomato karticu, nadoplatim 100 kn i pošaljem poruku na 44444

i zovem za 29 lipa?

ili ima neka kvaka, a ne piše na službenoj stranici?
pripazi koja ti je uključena tarifa, ako imaš 45 lipa pozive ubaciš 100 kn, pričekaš sat vremena i pošalješ tomato na 4444, ako ćeš imati uključenu početnu tarifu na tuđi račun odnosno pozive 1 kn/min prvo treba nju isključiti pa uključiti opciju za 0.29 lp
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:32   #264
do kad vrijedi ova opcija 0.29 lipa ?? i da li mi se ispati prebacivat sa Tele2 na tomato ??? glupo mi se prebacit na tomato ak bu opciju 0.29 ugasili za 3 mjeseca
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:37   #265
4. Tarifa je dostupna za uključenje do 31.03.2010. u 23:59 sati

ha ha hah znao sam da je neki idiotizam u pitanju ... Tele2 rules!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:40   #266
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
4. Tarifa je dostupna za uključenje do 31.03.2010. u 23:59 sati

ha ha hah znao sam da je neki idiotizam u pitanju ... Tele2 rules!
a što je tu idiotizam , tarifa se može uključiti do tad i tad, a to što si ti tek sad čuo za nju se ne može nazvati idiotizmom, možda je i produže
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:44   #267
Thumbs down

Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
4. Tarifa je dostupna za uključenje do 31.03.2010. u 23:59 sati

ha ha hah znao sam da je neki idiotizam u pitanju ... Tele2 rules!
mislim stvarno , tarifa je dostupna od 13.11.2009. i sad su oni krivi što to netko nije vidio. Ne razumijem zašto je idiotizam to što je neka ponuda važeća do definiranog roka, ne samo ova nego općenito sve ponude.....

Ali takvi smo mi Hrvati uvijek je netko drugi kriv ......
__________________
sve ćeš preživjeti osim vlastite smrti
sterchoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 14:49   #268
@ lujozg i sterchoi

Meni to sve lici na ispitivanje trzista!
Kao i ona "Tomato plus tarifa" na kraju im je postala neisplativa (nitko se nije preko sms htio reklamirati) pa je ukinuli!
A kako mi se cini i sa 0,29kn tarifom Tomato je totalno u gubitku jer je interkonekcija 0,70kn (ali VIP to nadoknadjuje onima koji placaju 2,5kn/min ) pa zato i je ogranicenog trajanja. A i ovako je Tomato napravljen i radi sve samo kako bi sjeb**o konkurenciju (zna se koga)!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 18:54   #269
tomato plus, daleko najbolja tarifa. šteta što ih više nisam uzeo
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 09:54   #270
Quote:
sterchoi kaže: Pogledaj post
mislim stvarno , tarifa je dostupna od 13.11.2009. i sad su oni krivi što to netko nije vidio. Ne razumijem zašto je idiotizam to što je neka ponuda važeća do definiranog roka, ne samo ova nego općenito sve ponude.....

Ali takvi smo mi Hrvati uvijek je netko drugi kriv ......
baka ti je kriva ... hoću reć da je to karakteristično za VIP i ostale operatere uvijek stave slogan najjeftiniji 0.29 ponuda 6 mjeseci, zašto onda jednostavno ne stave non-stop jednu tarifu i jednostavno budu najjeftini kao Tele2
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:10   #271
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@ lujozg i sterchoi

Meni to sve lici na ispitivanje trzista!
Kao i ona "Tomato plus tarifa" na kraju im je postala neisplativa (nitko se nije preko sms htio reklamirati) pa je ukinuli!
A kako mi se cini i sa 0,29kn tarifom Tomato je totalno u gubitku jer je interkonekcija 0,70kn (ali VIP to nadoknadjuje onima koji placaju 2,5kn/min ) pa zato i je ogranicenog trajanja. A i ovako je Tomato napravljen i radi sve samo kako bi sjeb**o konkurenciju (zna se koga)!
Meni to lići na privuć što više korisnika, hrvatski narod u takvim stvarima nije baš pismen pa bitno je da stave bum reklamu sa bosanskim glumcem koja postane hit, tu privuku mnoštvo novih korisnika a slabo tko čita uvijete korištenja nakon 6 mjeseci zagase tarifu, a nakon godinu dana ih sve vrate na standarnu tafiru istih cijena kao i konurencija (tele2), klasični marketnički trik.
Već je mnoštvo puta bilo dokazano da se tomato nije mogao nosit sa tele2 čak se u jednom trenu pričao da će ga vip ugasit, sad su očito primjenili VIP-ovu strategiju sa tarifama i dodatnim opcijama.
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:25   #272
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
Meni to lići na privuć što više korisnika, hrvatski narod u takvim stvarima nije baš pismen pa bitno je da stave bum reklamu sa bosanskim glumcem koja postane hit, tu privuku mnoštvo novih korisnika a slabo tko čita uvijete korištenja nakon 6 mjeseci zagase tarifu, a nakon godinu dana ih sve vrate na standarnu tafiru istih cijena kao i konurencija (tele2), klasični marketnički trik.
Već je mnoštvo puta bilo dokazano da se tomato nije mogao nosit sa tele2 čak se u jednom trenu pričao da će ga vip ugasit, sad su očito primjenili VIP-ovu strategiju sa tarifama i dodatnim opcijama.
nikog se ne vraća na standardnu tarifu nakon određenog protoka vremena osim i isključivo ako se izgubi pravo na korištenje iste te tarife a to je greška korisnika i onda se vrati na tarifu 0.45 lp, prije je to bilo 0.99 lp, i ne znam otkud ti da bi se tomato gasio jer je tomato itekako dobra konkurencija tele 2 mreži

btw tarifa 0.29 lp je produžena do 30.4.
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:37   #273
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
nikog se ne vraća na standardnu tarifu nakon određenog protoka vremena osim i isključivo ako se izgubi pravo na korištenje iste te tarife a to je greška korisnika i onda se vrati na tarifu 0.45 lp, prije je to bilo 0.99 lp, i ne znam otkud ti da bi se tomato gasio jer je tomato itekako dobra konkurencija tele 2 mreži

btw tarifa 0.29 lp je produžena do 30.4.
htjeli su ga ugasit prije 2 godine
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:09   #274
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
htjeli su ga ugasit prije 2 godine
tada su počeli ulagati u tomato kako spada
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 21:28   #275
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
tada su počeli ulagati u tomato kako spada
da ali prije toga su se dvoumili da li da ulože ili da odustanu ..
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 03:09   #276
bok ljudi. treba mi brzo jedna inf. mozda glupo pitanje. imam jedan mob koji ne koristim. mislio sam kupit samo karticu tomato i bon naravno. mob je iz t-mobile ducana. jeli moguce koristit je na tomatu. ili prvo treba dekodirat. i da. dali se uopce isplati uzimat /sto se tice cjene) taj tomato. jer ovaj t-.mobile je skup za popizdit hvala
tomato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 14:37   #277
Quote:
tomato kaže: Pogledaj post
bok ljudi. treba mi brzo jedna inf. mozda glupo pitanje. imam jedan mob koji ne koristim. mislio sam kupit samo karticu tomato i bon naravno. mob je iz t-mobile ducana. jeli moguce koristit je na tomatu. ili prvo treba dekodirat. i da. dali se uopce isplati uzimat /sto se tice cjene) taj tomato. jer ovaj t-.mobile je skup za popizdit hvala
treba dekodirati aparat i da povoljnije je od t-mobile u svakom slučaju
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 17:09   #278
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
baka ti je kriva ... hoću reć da je to karakteristično za VIP i ostale operatere uvijek stave slogan najjeftiniji 0.29 ponuda 6 mjeseci, zašto onda jednostavno ne stave non-stop jednu tarifu i jednostavno budu najjeftini kao Tele2

nema potrebe za vrijeđanjem

ponude su prezentiraju do određenog datuma jer to utječe na ljude da se prije odluče za neku ponudu, dakle ono što je stalon dostupno nije zanimljivo.

Zato je i tebi ova ponuda bila znanimljiva i da li ćeš je sada prihvatit kada je produžena
__________________
sve ćeš preživjeti osim vlastite smrti
sterchoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 00:57   #279
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
Meni to lići na privuć što više korisnika, hrvatski narod u takvim stvarima nije baš pismen pa bitno je da stave bum reklamu sa bosanskim glumcem koja postane hit, tu privuku mnoštvo novih korisnika a slabo tko čita uvijete korištenja nakon 6 mjeseci zagase tarifu, a nakon godinu dana ih sve vrate na standarnu tafiru istih cijena kao i konurencija (tele2), klasični marketnički trik.
Već je mnoštvo puta bilo dokazano da se tomato nije mogao nosit sa tele2 čak se u jednom trenu pričao da će ga vip ugasit, sad su očito primjenili VIP-ovu strategiju sa tarifama i dodatnim opcijama.
ti očito ne razmiješ zašto se nešto reklamira, zašto se u reklami spominju samo prednosti proizvoda tko je ikada u svojoj reklami spominjao nedostatke svog proizvoda/usluge

Uistinu ne razmijem zašto je bito iz koje države glumac dolazi

čak se u jednom trenutku pričalo da će se ugasiti zanimljivo da si imala/imao tu informaciju ali nisi znao pronaći informaciju o početku i kraju promo perioda je baš ti znaš sve poslovne tajne neke kompanije

i ako se nemože nositi sa tele2 zašto toliko cviliš oko te tarife: nemogu aktivirat nije pošteno, bosanski glumac , gasi se mreža pa tko te tjera koristi onda tele2 kada je tako superiorniji (i to je baš )

Tomato 0,29
__________________
sve ćeš preživjeti osim vlastite smrti
sterchoi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 15:09   #280
Imam ja jedno pitanje za tu 0,29 tarifu... Dakle, kupio sam tomato karticu i bon od 100 kn, pa ću sad aktivirati tarifu 0,29... Ukoliko u roku od mjesec dana ne kupim bon od 100 kn vele da se prabacuje na standardnu tafiru 0,45. Sad me zanima, da li se ponovnom kupnjom bona od 100 kn automatski prebacuje na 0,29 ili opet moram slati poruku i uključiti tu uslugu (s obzirom da tarifa istječe krajem mjeseca)?? I da li pošalju poruku koji dan prije nego istekne tih mjesec dana tj. da li pošalju poruku da me upozore da će mi ugasiti tarifu?

Hvala i pozdrav
matija87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.