Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2009., 00:54   #1
Bar-restoran (self service) "Time", Zagreb

Otvoren u pon. 9.11. u prvoj zgradi zapadno od Mercatora (iza Raiffice na Radničkoj), menza (traka) tipa i konačno za radni narod Radničke oko Mercksa nudi naša popularna domaća jela žlicom tipa vinski, čobanac, sarma i sl., ali i ostala klasična za od 20 do 30 kn. Da ne moramo više do Dalmatinke, Meštra ili Siementine i Casablance koji su ili skuplji ili dosta dalje..
Svaki dan u ponudi 6-8 različitih jela.
Juhe 5 kn, prilozi 6, 10 dkg sezonske salate 4 kn, a miješanih obrok-salata (npr. pileće, meksička, tuna itd.) 5 kn.
Imaju i par vrsti kolača i tiramisu koji mi nije bio neš, ne bi tome nečemu (bijela pjenica?) dao da nosi to ime..
Može i za van, imaju doggy-bag ak zatreba.
Najjača stvar-vlastita peciva od raznih vrsti zrnevlja za samo 1 kn/kom, to mi je najfinije!

Bio već par puta na gablecu i moram priznat da me osim peciva oduševio "gulaš (??) od hobotnice" petkom (20 kn) - u staklenoj zdjeli hrpa mekanih komada hobotnice s krompirom u mrak saftu tipa buzara, al dosta gušći i nekako jači, "bogatiji" okusom, ma mrak! Bio sam skeptičan na samo ime, prizvuk, al me ipak zaintrigiralo i nisam fulao.

Preporuka svima da se dođe do najzad 12-pol 1, ak računate na ziher varijantu sa "žlica" klopicama.. Jes da je tad naj gužva, al ipak.

E da, web nemaju.. U prednjem dijelu lokala prema Mercatoru je i kafić u kojem je dozvoljeno pušenje, dok je u jedaćem dijelu, naravno, zabranjeno.

Sve u svemu, meni ipak -

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 22.11.2009. at 00:59.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 01:38   #2
to je bivši spring iz almerije, kažeš fino? ajde dobro drago mi je da vidim da ima i pozitivnih iskustava
jebote irud pa u springu su uspjeli grah sjebat
sva sreća bili kolege pokusni kunići iz firme di radim pa mi na vrijeme rekli, nema šamse da tamo uđem ikad
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 23:55   #3
mojne hebat?
znači postojali su već zam? i da su grah uspjeli sje... - baš svašta! pa to su osnove.. :-(((
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:11   #4
kume radim tamo in da hood

inventar je iz springa
jao sjetih se jednog petka kakvu sam smrdljivu ribu u springu jeo, au
a bog mi je svjedok da sam išao dosta puta reko daj ljudima šansu, ajd onaj gulaš od hobotnice je bio fin, a ostalo
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:17   #5
e pa jebo ih onda ja, a baš sam se ponado za trajniju "varijantu" toplog, jeftinog i ukusnog obroka.. :-(

a da nisu ipak možda glavnog kuhara čejnđali pri preseljenju na novu lokaciju? ;-)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:19   #6
Hebači, pa je l' to onda taj Springer samo promijenio ime, ili je neka nova postava, samo u istom prostoru?

Ako je reotvoren, s novim vlasnikom i kuharima- onda bi se štošta moglo promijeniti. Ili sam izgubio nit negdje u topicu?
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 00:58   #7
Ne, ne, lokacija je nova, ovo je zgrada 6 mjeseci stara i dosad u tom prostoru ni bilo nikog.. reko je grogo da su bili u Almeria centru prije (ćošak Hajnclove i Vukovarske)..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 01:06   #8
A- ha, to je grogo ustvrdio, valjda onda to zna sigurno.

Ovaj hobagulaš zvuči primamljivo...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 20:52   #9
evo frend posjetio i kaze da je cisto fino i povoljno... sarmu neku je jeo..
Yvancheen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 09:14   #10
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
moram priznat da me osim peciva oduševio "gulaš (??) od hobotnice" petkom (20 kn) - u staklenoj zdjeli hrpa mekanih komada hobotnice s krompirom u mrak saftu tipa buzara, al dosta gušći i nekako jači, "bogatiji" okusom, ma mrak! Bio sam skeptičan na samo ime, prizvuk, al me ipak zaintrigiralo i nisam fulao.
To već godinama pripremaju u Tip-Topu (Blato) na uglu Masarykove i Gundulićeve, s tim da dođe 50-ak kuna. I odlično je, u pravu si.
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:59   #11
aAsad nešto o timeu iz pouzdanih izvora. Klopa im je zadnje smeće. Ni neznate što tamo jedete.Bio sam tamo i dobio otrovanje zeluca. Pa ko voli nek izvoli.Jeo sam pohanu piletinu iz brazila.Jedino s čim su se proslavili je gulaš od hobotnice i to zavisi koji kuhar to kuha.Pitajte ljude iz almerija centra koji su jeli to smeće godinu dana dok su još bili restoran Spring kako su zadovoljni klopom.MORALI SU MOLJAKAT LJUDE DA IM DODU NA RUČAK.
drazen7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 17:10   #12
a da ti nisi kaki špijun, prodana duša, agent casablanke, vapijana ili mr. čena?
ono imaš samo jedan post, kume sumnjiv si

ja sam njihove bućkuriše jeo i vid' me kaki sam momaq
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 02:06   #13
dobar je.. pouzdano zna da je picetina bila iz BRAZILA!! lol
ko da mu od naše ili čijegod, ak je stara i krivo (ne)pripremljena, ne bi isto bilo loše..svašta.--

al da je već bilo negativnih postova ekipe oko Almerie to isto štima..
pa da fakat ne ispadne da su ovi šljuka pa seljakaju od lokacije do lokacije s hrpom poslovnjaka dok ne poberu paru, ono, dok ide-ide, a onda lepo pa-pa, odosmo dalje.. niš, bu se vidlo brzo valda, a i još koji put bum skočil na papicu, meni zasad dobro, obilno i fino. :-)
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.