Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2012., 23:20   #21
Da li netko zna gdje se mogu kupiti ukrasi za kosu tipa za mladenku mali rajf-veo i za ostale curke neki fora rajfovi?
Coco30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 04:14   #22
Mi frendici planiramo pokloniti putovanje. Nas 5, Santorini, ljeto, pet dana I naravno, tamo proslaviti i djevojačku
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:02   #23
Zanima me...

Molim korisnice da mi napisu svoje mišljenje o ovakvom pozivu za djevojačku,hvala!
"
Dalje u tekstu cu navesti sve sto je bitno, te plan veceri.

Pošto si bitna u xy životu, smatram da je neizbježno da budeš i dio njenog posljednjeg i najbitnijeg provoda još uvijek kao djevojke.

Proslava će biti održana .... s početkom u 20:30 h u mome domu: .....
Voljela bih da se ne kasni jer mislim da je bitno da se mi cure malo podružimo, pojedemo, popijemo prije nego nam se "mlada" pridruži u 21:30.
U planu imam da tada bude i torta te otvaranje poklona (nije potrebno financijski sudjelovati u organizaciji veceri, ali molim da radi uspomene na to vece daruješ xy poklonom koji ce joj nešto značiti, ne putokazom ili lisicama , držim da je to njeno vece i kao sestra i kuma želim da bude savršeno), isto tako bi voljela da se pokušaš prisjetiti nekog bitnog trenutka s xy jer uz zdravicu bih voljela da podjelimo s njom (a i ostalim curama) to sjecanje na prošlost.
Nakon toga naravno slijedi striper
Kasnije idemo van, za prijevoz do mjesta izlaska ne brinite, to ja organiziram, isto kao i rezervaciju u klubu (naravno narodnjačkom ) i cugu .. (nakon izlaska djevojke same sebi organiziraju prijevoz kući)
Voljela bih da zabava traje kasno u noć, te da budeš dio te uspomene.



Eh da, dress code: obavezno smo u crnome

Molim da svoj dolazak potvrdiš najkasnije do .....(tjedan dana prije)
Hvala "
afrikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:10   #24
Mene 2 stvari "smetaju" u tom pozivu.
1. zašto je nužno nešto poklanjati za djevojačku? dobit će poklon za tjedan dana na vjenčanju. ok neki poklončić tipa zajednički fotoalbum u kojeg će sve cure nešto napisati ili zalijepiti, ali nemoj da moraju kupovati nešto za 100,200 kn.
2. prepričavanje događaja uz zdravicu. neki ljudi nisu stvoreni za "javne nastupe" i meni bi bila tlaka da moram uz podignute čaše prepričavati neki naš događaj iz prošlosti.

cijela pozivnica i organizacija mi se čini malo prekruta za jednu zabavu kao što je djevojačka. osmisli neke igre, stripere, torte i to, ali nemoj baš ubiti zabavu s time da sve mora biti do minute i do detalja isplanirano.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 23:22   #25
ja bih te poslala u pičku materinu da mi to pošalješ.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 23:37   #26
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ja bih te poslala u pičku materinu da mi to pošalješ.


ali se slažem.

ja bih rekla "ne".

odbila sam nedavno djevojačku i svadbu.

nije neizvedivo.
nikad nisam čula za ovakav plan i program djevojačke
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 08:37   #27
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ja bih te poslala u pičku materinu da mi to pošalješ.

Mene sad zanima jel bila ta djevojacka i sta su cure rekle?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 09:27   #28
Ukoliko želite stripera a nemate puno novaca slobodno mi se obratite na PM. Dolazim na kućnu adresu o svom trošku ukoliko se nalazite u radijusu 20 km oko Splita. Za sve dalje relacije podrazumijeva se podmirenje troškova goriva od strane klijenta. Vozim gof II dizlo pa ti troškovi neće biti preveliki.
U solidnoj sam fizičkoj formi osim male škembice al kažu mi žene da je to ok, i seksi.
Preferiram skidanje na hitove 80-ih ali mogu se prilagoditi i urbanijoj glazbi.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 21:05   #29
da podijelim iskustvo, mojoj smo frendici umjesto stripera i tog folklora uzele barmena/koktel majstora koji je onda narednih 6, 7, 8 sati opsluzivao nas kokosi.
ispalo vrlo zadovoljavajuce, i sama usluga i cijena a slavljenica je bila odusevljena i time sto ne mora ona skakati oko nas i time sto nije bilo stripera
znam da svatko ima svoje zelje i ideje, ali cisto ako nekome nije palo na pamet, ili nije znao da je moguce.
nisamtu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 18:55   #30
Kao prvo,zelim se zahvaliti na dosadašnjim komentarima cura,malo ste me umirile sad.Naime pozivnicu nisam slala ja,nego sam je dobila,organizatorica je bila moja prijateljica iz srednje škole koju sam voljela kao sestru,ali nakon što se udala,počele su promjene u njenom ponašanju,a ovo je vrhunac.
Dakle organizirala je djevojačku svojoj sestri s kojom sam se također družila i voljela ju,a ja nisam u stanju bit racionalna u takvim situacijama.
Pozivnicu sam dobila malo prije odlaska u bolnicu,čekala me operacija i po procjeni trebala sam u bolnici biti do dana kojeg je kuma navela kao posljednji kada se može potvrditi dolazak.To sam joj odmah napisala i očekivala da će mi reći da joj slobodno javim i kasnije.Međutim mi je rekla "ok samo ti ozdravi i odmaraj onda,ionako nećeš biti sposobna za izlazak tj dana nakon bolnice".
Mene je to jako povrijedilo i shvatila sam to kao da me otfikarila u startu i nisam iz principa željela moljakat ju dal joj mogu javit kad izađem,kad vidim kako ce sve proći i kako ću se osjećati....prekrižila sam to.
2 dana nakon izlaska iz bolnice (iako jos slaba) nasla sam se sa njenom sestrom (mladenkom) na kavi i ona me pitala dolazim li na djevojačku (budući je znala da na svadbu ne mogu,iz financijskih razloga),ja sam joj prepričala razgovor i ona je šutila.Nakon 2 dana mi je napisala da neka dođem jer sam pozvana (to je bilo 2 dana prije same djevojačke).
Nisam otišla jer mi se cijela priča smučila.
afrikas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.