Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2011., 15:43   #681
Možda je završila na psihijatriji... pouzdano znam da od tamo, ne mogu na forum
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:07   #682
Quote:
NAJBOLJA kaže: Pogledaj post
Možda je završila na psihijatriji... pouzdano znam da od tamo, ne mogu na forum
Jamačno, i to zbog duhova ofkors
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 16:12   #683
Quote:
Bodjan kaže: Pogledaj post
Gospodin je temu otvorio prije 3-4 godine. Dobio je uglavnom ismijavanje ili savjet "bježi". Možda je riješio stvar ili odselio ili jednostavno vidio da mu se na forumu ne može pomoći pa tražio dalje. Nitko nije obavezan ovdje izvještavati o svom privatnom životu. Javilo se u medjuvremenu više ljudi sa sličnom pričom, kao npr. žena na strani 11.
Ovako, meni se post učinio intrigantnim. Ismijavanja se baš i ne sjećam, a isto tako ne čini mi se da je dobio samo savjete tipa "bježi". Uglavnom, nije mi promaklo da je vrlo malo/kratko sudjelovao u raspravi te da je vrlo brzo nestao i to mi je čudno. Ne mislim da je dužan izvještavati o svom privatnom životu, ali spomenutu temu a) sam je svojevoljno iznio na forum; b) ista i nije baš neke intimne prirode i c) bilo bi ok., ako je istina da nam kaže što je bilo posrijedi i ako je stvarno bilo nešto tog paranormalnog tipa (konkretno - duhovi), da nam kaže kako je to riješio /la.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 09:48   #684
ja se držim onoga: ne vjerujem dok ne vidim/doživim. a kako god bilo strašno i psihički stresno, rado bi doživio
AlfaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 10:07   #685
Quote:
AlfaZG kaže: Pogledaj post
ja se držim onoga: ne vjerujem dok ne vidim/doživim. a kako god bilo strašno i psihički stresno, rado bi doživio
Moje iskustvo nije bilo ni strasno ni stresno.
Bilo je vizualno i ekstremno smirujuce.
Prije jedno 10 godina , a i sad se sjecam svega kao da je bilo prije 5 minuta.
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:03   #686
Quote:
majaazdaja kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo nije bilo ni strasno ni stresno.
Bilo je vizualno i ekstremno smirujuce.
Prije jedno 10 godina , a i sad se sjecam svega kao da je bilo prije 5 minuta.
a da ga opišeš kad ga već spomenu?
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:25   #687
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
a da ga opišeš kad ga već spomenu?
lezala sam u dnevnoj sobi gledala tv
bilo je gluho doba noci , svi moji spavali
s moje desne strave vrata od spavace od staraca
sa desne vrata od kuhinje
kledam ja tako tv i krajickom oka spazim sjenu kao
pogledam bolje kad imam sta za vidit
kao zena u crnoj puff kosulji , sa sesirom , ogroman obod , bez nogu pluta od spavace sobe mojih staraca kraj mene prodje i prema kuhinji i tamo nestane
bila sam budna ko sad sto sam , sto posto nisam sanjala
luda kontam nisam , jer bi me vec dosad zabravili negdje
to sto kazem u "crnom"
nije bilo kao crna odjeca , vec je ta zena bila kao satkana od crne guste sjene/dima...tak nesta
lagano se to sve skupa na njoj micalo , ali je bilo doboljno staticno opet da prepoznam sesir , lice , vrat , ramena , ruke , prsa , sve

zinila sam ko riba som , istina , ali nikakvog straha nisam osjetila
cak stovise , sve je utihlo nevjerovatno i bas sam osjecala mir
mislim da tako smirena nikad nisam bila ko tad

nikakav zvuk , nikakav miris , promjene u temperaturi nisam osjetila...
bar se tih detalja ne sjecam jer sam buljila u nju ko omadjijana
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 15:09   #688
Svašta se može "vidjeti" u stanju sličnom polusnu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:54   #689
Quote:
AlfaZG kaže: Pogledaj post
ja se držim onoga: ne vjerujem dok ne vidim/doživim. a kako god bilo strašno i psihički stresno, rado bi doživio
Aha. I ja isto. Po danu ofkors. Po mogućnosti da je još netko od smrtnika sa mnom u društvu. Vani sja sunce i djeca se igraju... Pa ak navrati neki duh na kavu, I don't mind.
Ali ne znam baš da li bi se veselio tom susretu dok si sam u stanu /kući, vani pada kiša i mrkli je mrak, tišina vladai ti fino pajkiš i onda te probudi neki čudni i istovremeno strašni zvuk, koraci neki približavaju se tvom krevetu, ti se preneš i ukaže ti se nad krevetom blijeda prikaza ledene energije i motri te ....

Mogu ti još ispričat neke varijacije na temu ak hoćeš pa ti vidi bi li htio to doživjeti.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 09:40   #690
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Svašta se može "vidjeti" u stanju sličnom polusnu.
Ako se tvoj post odnosi na ovo sto sam ja natipkala , nisam spavala.
Lezala ,gledala TV , macic skakao po meni , gorilo svjetlo , budna ko sad.
100 %
Valjd znam kad sam budna.
__________________
Carpe the fuck out of diem !Jag måste bajsa.
majaazdaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 00:36   #691
Ovako odmah da naglasim da ja ne vjerujem u ove priče vidio sam ženu u crnom sa šeširom i sve ostale spriče sa previše detalja jer to 100% nije istina...ali dobro to je možda samo moje mišljenje jer ja ne vjerujem u paranormalne pojave...

ali! u zadnjih nekoliko mjeseci imam priliku navečer u kasnim satima oko 3-pol 4 čut kao neke stope... Prvo sam mislio da je do mene, da je možda ili umor ili sl. ali kako se taj zvuk "protrčavanja" (3 stope) ponavljao češće, i moja cura je imala priliku 2 puta čut... znači fala bogu, nisam nenormalan! Zvukovi se pojavljuju jedno 1-2 tjedno..nekad samo jednom tjedno.. Pa sam mislio da nije možda mačka od susjede ušla, pa da nije možda miš... pa sam mislio da se laminat širi i stiska od grijanja (iako je laminat), ali zvuk opet nebi bio taj.. cijelo vrijeme pronalazim neka druga rješenja, ali polako gubim više ideja šta bi to moglo bit i sve više vjerujem da možda stvarno nešto postoji na mome zemljištu/zgradi...

Čitao sam kao da bi mogao osjetit neke čudne mirise ili valove hladnoće.. ali ni čudih mirisa, ni valova hladnoće ni sjena ni svijetlosti...niti se hvala Bogu kvari išta kod kuće i sve je kako treba.. Ali se taj zvuk stopa stalno ponavlja..

Pa sam probao saznat kakva kretnja bi napravila takav zvuk (mudrijaš kao..) i uspio sam...samo što sam ja očito teži od gospona/gospodične... Znači to bi bio kao lagano trčeći korak srednje teške osobe po laminatu u papučama ili nekoj obući...

I da mi netko kaže da mu se to doma događa ja bih bio prvi! prvi koji bi mu se smijao i pričao da kenja da prostite, jer vjerujem samo u ono što vidim svojim očima i čujem svojim ušima... eto..sad čujem svojim ušima.

Nije da mi smeta ili nešto, ali zapitao sam se...Meni je odgovor na svaki čudan zvuk: "ma to nešto... daj spavaj"

I sad, dali je netko imao sličan slučaj? Mislim, nije valjda duh?? Nema duh fizičku masu da bi mogao stvarati zvukove dok hoda... I čemu trčanje, duhovi lete, ne?

I tanjur se neki kao misteriozno razbio... kao sam od sebe, ali ja opet mislim da smo ga kad smo oprali suđe krivo stavili na plastiku za sušenje i da je klizio malo po malo po malo...i kasnije jednostavno pobjedila sila teža i pao...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 20.04.2011. at 01:04.
MMMladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 09:54   #692
Možda je vrijeme da počmeš vjerovati u paranormalne pojave...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 02:01   #693
Ja sam imala iskustva sa mirisima u stanu u kojem živim...

Kad smo tek uselili, povremeno bih u dnevnoj sobi osjetila neki predivan ženski miris...onako, na trenutak...

Pitala sam muža osjeća li, ali je tvrdio da mi se sigurno učinilo, sve dok jednom nije i on osjetio... oboje smo njuškali po sobi i "pratili" kamo miris ide...

Malo mi je čudno, jer naša zgrada nije jako stara...negdje 60-ih je izgrađena. Ljudi koji su živjeli tu prije nas nisu umrli, odselili su, iako pouzdano znam da gospođa nije htjela seliti i da je jako tužna otišla...ali je živa.

Osim toga dešavale su se još neke stvari povremeno, ali nismo se bojali. Nekako nam se činilo da nam ne nose neko zlo...

Sve je nestalo kad smo u potpunosti renovirali stan, kompletan raspored smo promijenili..

Možda je ipak bilo u vezi sa bivšim vlasnicima
suzy-q is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:19   #694
A da nije miris sa majce tvoga muža , ženski, samo nece da prizna da ima neku koku sa strane samo na glas razmišljam
__________________
Album
Niti opraštam, niti zaboravljam!
NAJBOLJA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 17:15   #695
Quote:
MMMladen kaže: Pogledaj post
Ovako odmah da naglasim da ja ne vjerujem u ove priče vidio sam ženu u crnom sa šeširom i sve ostale spriče sa previše detalja jer to 100% nije istina...ali dobro to je možda samo moje mišljenje jer ja ne vjerujem u paranormalne pojave...

ali! u zadnjih nekoliko mjeseci imam priliku navečer u kasnim satima oko 3-pol 4 čut kao neke stope... Prvo sam mislio da je do mene, da je možda ili umor ili sl. ali kako se taj zvuk "protrčavanja" (3 stope) ponavljao češće, i moja cura je imala priliku 2 puta čut... znači fala bogu, nisam nenormalan! Zvukovi se pojavljuju jedno 1-2 tjedno..nekad samo jednom tjedno.. Pa sam mislio da nije možda mačka od susjede ušla, pa da nije možda miš... pa sam mislio da se laminat širi i stiska od grijanja (iako je laminat), ali zvuk opet nebi bio taj.. cijelo vrijeme pronalazim neka druga rješenja, ali polako gubim više ideja šta bi to moglo bit i sve više vjerujem da možda stvarno nešto postoji na mome zemljištu/zgradi...

Čitao sam kao da bi mogao osjetit neke čudne mirise ili valove hladnoće.. ali ni čudih mirisa, ni valova hladnoće ni sjena ni svijetlosti...niti se hvala Bogu kvari išta kod kuće i sve je kako treba.. Ali se taj zvuk stopa stalno ponavlja..

Pa sam probao saznat kakva kretnja bi napravila takav zvuk (mudrijaš kao..) i uspio sam...samo što sam ja očito teži od gospona/gospodične... Znači to bi bio kao lagano trčeći korak srednje teške osobe po laminatu u papučama ili nekoj obući...

I da mi netko kaže da mu se to doma događa ja bih bio prvi! prvi koji bi mu se smijao i pričao da kenja da prostite, jer vjerujem samo u ono što vidim svojim očima i čujem svojim ušima... eto..sad čujem svojim ušima.

Nije da mi smeta ili nešto, ali zapitao sam se...Meni je odgovor na svaki čudan zvuk: "ma to nešto... daj spavaj"

I sad, dali je netko imao sličan slučaj? Mislim, nije valjda duh?? Nema duh fizičku masu da bi mogao stvarati zvukove dok hoda... I čemu trčanje, duhovi lete, ne?

I tanjur se neki kao misteriozno razbio... kao sam od sebe, ali ja opet mislim da smo ga kad smo oprali suđe krivo stavili na plastiku za sušenje i da je klizio malo po malo po malo...i kasnije jednostavno pobjedila sila teža i pao...
U stanu su ti entiteti koji se sale sa tobom na taj nacin da ih možes cuti. Jesi li spavao na tom mjestu gdje se zvuk cuje? Ako tu nemas krevet uzmi si vrecu za spavanje pa spavaj bar 15 dana dok ne budes 100% siguran da nema nista…Mozda ti isti zvukovi budu dolazili iz drugog pravca…ako budu dolazili iz drugog pravca onda definitivno imas entitete u stanu koji se (fala Bogu) mogu odstraniti.

I jos jedno pitanje uz put: reci mi u kom periodu se cuju ti koraci? Navečer ? Otprilike u koliko sati?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 17:23   #696
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
meni sad nije jasno obično su duhovi negdje gdje je netko umro. U mom stanu, pa čak ni u hodniku (u hodniku ima 6 stanova) nitko nije umro u tih 30 god. Odkud onda duh tu?
staro groblje?

kućica u cvijeću iz srednjeg vijeka koju je sravnil sa zemljom potres, skup z njom i ukućane?

zazidana u temelje žrtva ubojstva?

il su u strahu velike oči, (i) još veća ušesa, od običnog vjetra koji radi dar mar kroz pukotine dotrajalih drvenih prozora [tak se ja tješim]?
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 21:12   #697
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
U stanu su ti entiteti koji se sale sa tobom na taj nacin da ih možes cuti. Jesi li spavao na tom mjestu gdje se zvuk cuje? Ako tu nemas krevet uzmi si vrecu za spavanje pa spavaj bar 15 dana dok ne budes 100% siguran da nema nista…Mozda ti isti zvukovi budu dolazili iz drugog pravca…ako budu dolazili iz drugog pravca onda definitivno imas entitete u stanu koji se (fala Bogu) mogu odstraniti.

I jos jedno pitanje uz put: reci mi u kom periodu se cuju ti koraci? Navečer ? Otprilike u koliko sati?
Ako živi u stanu, moguće da čuje korake od susjeda koji žive kat iznad njega, kad je noć i kad se sve smiri puno lakše je čuti da netko hoda nego preko dana ili večeri.
Barem se ja tako tješim u mom slučaju
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 21:19   #698
Quote:
NAJBOLJA kaže: Pogledaj post
A da nije miris sa majce tvoga muža , ženski, samo nece da prizna da ima neku koku sa strane samo na glas razmišljam

vidiš, vidiš... to mi nije palo napamet
suzy-q is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:06   #699
Quote:
MMMladen kaže: Pogledaj post
Ovako odmah da naglasim da ja ne vjerujem u ove priče vidio sam ženu u crnom sa šeširom i sve ostale spriče sa previše detalja jer to 100% nije istina...ali dobro to je možda samo moje mišljenje jer ja ne vjerujem u paranormalne pojave...

ali! u zadnjih nekoliko mjeseci imam priliku navečer u kasnim satima oko 3-pol 4 čut kao neke stope... Prvo sam mislio da je do mene, da je možda ili umor ili sl. ali kako se taj zvuk "protrčavanja" (3 stope) ponavljao češće, i moja cura je imala priliku 2 puta čut... znači fala bogu, nisam nenormalan! Zvukovi se pojavljuju jedno 1-2 tjedno..nekad samo jednom tjedno.. Pa sam mislio da nije možda mačka od susjede ušla, pa da nije možda miš... pa sam mislio da se laminat širi i stiska od grijanja (iako je laminat), ali zvuk opet nebi bio taj.. cijelo vrijeme pronalazim neka druga rješenja, ali polako gubim više ideja šta bi to moglo bit i sve više vjerujem da možda stvarno nešto postoji na mome zemljištu/zgradi...


Čitao sam kao da bi mogao osjetit neke čudne mirise ili valove hladnoće.. ali ni čudih mirisa, ni valova hladnoće ni sjena ni svijetlosti...niti se hvala Bogu kvari išta kod kuće i sve je kako treba.. Ali se taj zvuk stopa stalno ponavlja..

Pa sam probao saznat kakva kretnja bi napravila takav zvuk (mudrijaš kao..) i uspio sam...samo što sam ja očito teži od gospona/gospodične... Znači to bi bio kao lagano trčeći korak srednje teške osobe po laminatu u papučama ili nekoj obući...

I da mi netko kaže da mu se to doma događa ja bih bio prvi! prvi koji bi mu se smijao i pričao da kenja da prostite, jer vjerujem samo u ono što vidim svojim očima i čujem svojim ušima... eto..sad čujem svojim ušima.

Nije da mi smeta ili nešto, ali zapitao sam se...Meni je odgovor na svaki čudan zvuk: "ma to nešto... daj spavaj"

I sad, dali je netko imao sličan slučaj? Mislim, nije valjda duh?? Nema duh fizičku masu da bi mogao stvarati zvukove dok hoda... I čemu trčanje, duhovi lete, ne?

I tanjur se neki kao misteriozno razbio... kao sam od sebe, ali ja opet mislim da smo ga kad smo oprali suđe krivo stavili na plastiku za sušenje i da je klizio malo po malo po malo...i kasnije jednostavno pobjedila sila teža i pao...
Imam i ja. Živimo složno već dugi niz godina .
Pisala sam na temi o duhovima, mrzi me ponovo. Nešto vrlo slično tvom iskustvu.
BelaMine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 14:56   #700
Quote:
dresden_doll kaže: Pogledaj post
ma imam cimere u sobi...npr jednom mie netko ugasio svijecu i ono usrala sam se...i da nisam imala otvoren prozor ni vrata, nit je svijeca bila pri kraju, a nekad znam na tren vidit kako neko proleti pored sobe, i osjecam prisutnost "necega", kao da nesto prodje pored mene
jao sad ja moram nešto ispričati...

sagradišmo mi kuću prije par godina i ostavili tako ozidanu, stavili prozore i krov... i ništa dalje nismo radili, jer nismo imali love da nastavimo... a ispred kuće je štrik za rublje i kad god vješam veš, imam osjećaj da me netko gleda odozgor, uvijek mi se čini da je netko na prozoru (i to baš na jednom određenom) i svaki put se trznem i stanem gledati u prozor, ali ne vidim onda nikoga...
Imam osjećaj da je ženska osoba i samo viri na taj prozor, onako kao nagnula se i viri kroz zavjese sa strane (a nema zavjesa na prozoru) i kad ja pogledam, ona se odmakne...

Ne kažem da je duh, i sama znam da se to može objasniti na xxxx načina (mozak mi je struka), pa se ne zabrinjavam, ali baš da SVAKI PUT "ugledam", a ne vješam veš tako rijetko, a tu sam već par godina... hmmmm... Pitam se šta će bit kad uselimo...
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.