Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2009., 14:18   #81
Ja sa svojojm ranicom živim barem otkad idem na preglede - dakle već skoro 20 godina Nit se povećava, nit smanjuje, stagnira i ne radi mi probleme, nit je ikad tretirana.

Ja inače već godinama idem kod dr. Relje u Polikliniku Supernova - kad ge ne bi bilo, trebalo bi ga izmislit. Nakon što je Koraćinka svojevremeno rukom odmahnula na UZV trudnoće koja se nije činila ok, prešla sam njemu koji je odmah dijagnosticirao blighted ovum i poslao e na kiretažu. Kod nega sam poslije toga vodila dvije trudnoće (super), i tam se redovno "servisiram".
Stručna i ugodna soba, kaj da vam drugo velim. Problem je za neke to što je privatnik (odnosno poliklinika je privatna) no znam da imaju i ugovor s nekim privatnim zdravstvenim osiguranjima, ak nekon to nekaj znači.
Užasavam se dana kad bu otišao u mirovinu i kad ću opet morat tražit doktora....
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 18:25   #82
!!!

Molim vas preporuku, tražim socijalnog ginekologa u Zagrebu, živim u Novom Zagrebu!!!
__________________
Jujuica :-)
suncee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 00:16   #83
ja sam isla dr. ljubojevicu al on je jadan vec polusenilan pa sam prestala ici tamo..nisam vise zadovoljna
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2009., 14:50   #84
Quote:
suncee1 kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku, tražim socijalnog ginekologa u Zagrebu, živim u Novom Zagrebu!!!

odi u dugave. tamo imas doku i marčetu...nije da su bas nesto..tj. meni svi prek socijalnog ne odgovaraju al ono rijesit ce problem, napravit papu sto god trebas
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 14:55   #85
..ja sam se naručila kod dr. Gudelj u Harni..
sad ću vidjet kak je, ovu svoju socijalnu nisam više mogla bavit..
a i zbog posla nema šanse da čekam pol dana u čekaoni da me neka nadrkuša nit ne pogleda pravo. i da me pita jer imam običam T-SHIRT "a vi si možete platiti pilule?"
ma marsh...

molim iskustva sa dr. Gudelj, vas ili vaših frendica.

thnx
__________________
DreamTeam
dublin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 20:41   #86
Ma sve su tamo super.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 11:12   #87
dobila sam sms obavijest da se dr. silva babić preselila u trnsko i čuvala sam poruku dok mi neće zatrebati, no u međuvremenu mi se pokvario mob i sad sam skužila da mi poruka nije ostala sačuvana na sim kartici i da više nemam podatke. molim nekoga tko je dobio tu poruku da je napiše (broj telefona, web stranicu i adresu)!!
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 11:31   #88
Quote:
dreamer~dreams kaže: Pogledaj post
dobila sam sms obavijest da se dr. silva babić preselila u trnsko i čuvala sam poruku dok mi neće zatrebati, no u međuvremenu mi se pokvario mob i sad sam skužila da mi poruka nije ostala sačuvana na sim kartici i da više nemam podatke. molim nekoga tko je dobio tu poruku da je napiše (broj telefona, web stranicu i adresu)!!
Ovdje ti je sve.

Meni ne odgovara nova lokacija.
Zanima me hoće li cijene biti iste kao i Ginodermi ili će se nešto mijenjati.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 11:35   #89
e, super. hvala

iako sam sad pročitala na ovoj temi i negativne stvari o dr. babić...

bila sam dvaput kod nje i meni je bila sasvim ok...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 11:44   #90
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
dr Tomislav Čanić - u Preradovićevoj, ordinacija Fistonić. Za mene - najbolji. Da preseli u drugi grad - i dalje bih išla samo k njemu. Otvoren, ne filozofira, ne mulja, ne šuti... a imala sam brdo problema i odkad sam kod njega - sve ok.
Jel to isti doktor Čanić koji inače radi u Merkuru (Zajčeva bolnica)? Ako je, ja isto idem kod njega, ali u bolnicu, zasada sam zadovoljna
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:14   #91
v

Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ja sam isla dr. ljubojevicu al on je jadan vec polusenilan pa sam prestala ici tamo..nisam vise zadovoljna

ljubojevic je jos ok kakva je ona krava kraj njega
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:15   #92
s

Quote:
dreamer~dreams kaže: Pogledaj post
e, super. hvala

iako sam sad pročitala na ovoj temi i negativne stvari o dr. babić...

bila sam dvaput kod nje i meni je bila sasvim ok...

da..ja mogu reci sve negativno. ona je meni bila ok dok je sve bilo ok
cim nalaz pokaze nesto lose...onda se vidi sve kak spada
muze pare. narucuje te bezveze.
meni je radila biopsiju i palila me i cupala...a uopce nisam imala HPV kak je rekla..jer na sliejdecem nalazu se cudila kak ga odjednom nemam..nakon kaj mi je uzela pare i lijepo operaciju napravila na meni
a onda sam ostala trudna..zvala me na pregled svaki tjedan..po 300 kn sam davala...i govorila mi kako ce dijete umrijeti

prosla sam tezi stres
tejka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 06:51   #93
vjerujem

samo, nije mi jasno... pogotovo s obzirom na trudnoću i da si takve stvari slušala da ti govori doktorica, kako to da nisi otišla po drugo, treće, četvrto mišljenje?

mene to čudi. nemoj zamjeriti.

meni je babić ok za sad, ali ja se ne vežem za ginekologe. ako mi postane čudna ili preskupa, idem dalje. a uvijek je tu i socijalni ginić.

prije nje sam bila kod dr tadić i isto mi je ok. preporučujem ju
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 11:54   #94
bok svima...pitanje- trebam ginekologa preko HZZO u Runjaninovoj (radi trudnoće), pa ako imate neku preporuku bila bi vam jako zahvalna
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:06   #95
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post
bok svima...pitanje- trebam ginekologa preko HZZO u Runjaninovoj (radi trudnoće), pa ako imate neku preporuku bila bi vam jako zahvalna
ne znam, ali samo nemoj kod rackog. ja ne znam kad cu ga ulovit' za same konzultacije, dodjem u 4 i nema vise brojeva, drugi dan dodjem na pocetku radnog vremena, vec su sve podijelili, onda treci put potrefim na trudnicki dan... i tak'. dijele 15 brojeva dnevno pa ko ziv, ko mrtav. a ne mislim moljakat' i trpat' se jer nisam hitan slucaj. 'bemmu, ne znam jel' gore kad se moras nacrtat' medju prvima i tamo sjedit' k'o idiot ak' budes imao srece, ili kad se narucuje pa cekas mjesecima. doduse, ne znam kako je kod njega sa trudnicama, odnosno narucuju li se ili isto dolaze ubrat' broj.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:09   #96
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
ne znam, ali samo nemoj kod rackog. ja ne znam kad cu ga ulovit' za same konzultacije, dodjem u 4 i nema vise brojeva, drugi dan dodjem na pocetku radnog vremena, vec su sve podijelili, onda treci put potrefim na trudnicki dan... i tak'. dijele 15 brojeva dnevno pa ko ziv, ko mrtav. a ne mislim moljakat' i trpat' se jer nisam hitan slucaj. 'bemmu, ne znam jel' gore kad se moras nacrtat' medju prvima i tamo sjedit' k'o idiot ak' budes imao srece, ili kad se narucuje pa cekas mjesecima. doduse, ne znam kako je kod njega sa trudnicama, odnosno narucuju li se ili isto dolaze ubrat' broj.
trudnički dan? e to meni treba meni treba soc.ginić samo radi uputnica i toga, jer imam privatnog. A sad ne znam tko je najbolji za to(da mi da uputnice i sve bez problema) a ne da mi se dugo čekati...
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:10   #97
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post
bok svima...pitanje- trebam ginekologa preko HZZO u Runjaninovoj (radi trudnoće), pa ako imate neku preporuku bila bi vam jako zahvalna
ja sma ti kod Matezović u Runjavninovoj..tj ona mi je socijalni ginekolog....gle bila mi je više manje u redu....ali kada sam imala neku situaciju(da se razumijemo krajnje benigna) nije mi se svidjelo kako me odje po kratkom postupku tako da sam odlučila ići kod privatnika a kod nej rješavati uputnice,recepte i to...sve u svemu je ok...a ako mi krene radit sranja zbog provatnika vratit ću se u staru ambulantnu jer je ona stara dr, zbog koje sam i otišla, ošla u penziju....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 12:13   #98
Quote:
tinkerbell kaže: Pogledaj post
ja sma ti kod Matezović u Runjavninovoj..tj ona mi je socijalni ginekolog....gle bila mi je više manje u redu....ali kada sam imala neku situaciju(da se razumijemo krajnje benigna) nije mi se svidjelo kako me odje po kratkom postupku tako da sam odlučila ići kod privatnika a kod nej rješavati uputnice,recepte i to...sve u svemu je ok...a ako mi krene radit sranja zbog provatnika vratit ću se u staru ambulantnu jer je ona stara dr, zbog koje sam i otišla, ošla u penziju....
za nju sam čula ali su podjeljenja mišljenja...a možda najbolje da odem u Runjaninovu i vidim tko ima sve tamo od ginića i koje mi se prezime svidi, to uzmem za ginića
__________________
samo je jedno u mom životu sveto ♥ Karla ♥
inoxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 22:33   #99
Quote:
inoxica kaže: Pogledaj post
trudnički dan? e to meni treba meni treba soc.ginić samo radi uputnica i toga, jer imam privatnog. A sad ne znam tko je najbolji za to(da mi da uputnice i sve bez problema) a ne da mi se dugo čekati...
mislim da je to od nedavno, ne sjecam se da sam prije vidjela taj natpis na vratima. ja sam ti k njemu dosad isto dolazila iskljucivo za uputnicu ili recept, ostalo kod privatnika. danas sam dosla dosta prije pocetka radnog vremena i konacno sam uspjela ulovit' broj jer sam htjela na konzultacije. na red sam dosla poslije pet. neke su samo na recepte cekale k'o da cekaju na pregled. vec se pisalo da se kod njega dobiju papiri ukoliko se ima preporuka od privatnika, ali, iako je doktor ok, ima tol'ko pacijenata da ne znam bas kol'ko je vrijedan tol'kog cekanja. popizdis tamo, onda se zenske pocnu prepucavat', onda se nadju glupace koje se trpaju kod sestre za papire bez da ikoga pogledaju, iako ih je desetero prije njih zbog iste stvari, onda jedna dize glas, a druga se izdrelji da je trudnica i da ima prednost (iako cijelo vrijeme ima snage za stajati ), onda ova nervozno skace na drugu koja se ubacila jer se nije htjela prepucavat' s trudnicom... danas je bogati sve frcalo od znoja, nervoze i estrogena. a kad ih se nesto pita, vecina zena je mutavo. znam da odlazak vecini socijalaca ima dosta losih strana, al' ovo cekanje je postalo nenormalno. tko bi rekao za osmi mjesec... jos im onaj prokleti telefon zvoni cijelo vrijeme, a nece da se jave, a ni da ga stisaju. valjda je to neka suptilna metoda mucenja da nas sto manje tamo sjedi. znala sam preporucit' upisivanje kod njega, al' sad vise ne.
inace, trudnice su utorkom i srijedom, ako te zanima. ak' ce te primit', s njim vjerojatno neces imat' beda. samo, nekad se tamo treba nasjedit' i za pisljivi recept. plus sto mu trenutno za papire dolaze i neki pacijenti iz susjedne ordinacije (mislim da je to dr. matezovic) jer je doktorica na godisnjem.

ah... morala sam se malo ispucat'.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 20.08.2009. at 22:44.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 00:07   #100
Quote:
dublin kaže: Pogledaj post
..ja sam se naručila kod dr. Gudelj u Harni..
sad ću vidjet kak je, ovu svoju socijalnu nisam više mogla bavit..
a i zbog posla nema šanse da čekam pol dana u čekaoni da me neka nadrkuša nit ne pogleda pravo. i da me pita jer imam običam T-SHIRT "a vi si možete platiti pilule?"
ma marsh...

molim iskustva sa dr. Gudelj, vas ili vaših frendica.

thnx
uhhmmmm yeah ja sam bila kod nje i iskreno ne bi ti ju preporuila
naplatili su mi 500,600 kn (ne sjecam se tocno vise kolko ali znam da je bilo vishe od kesa koji sam imala i ne primaju kartice pa su me josh slali na bankomat )
nisu imali uvjeta da mi naprave ja brijem nekakav bris za gljivicne infekcije pa ti je zena meni "predlozila"
da ja odem :
1. u ljekarnu kupiti epruvetu
2. vratit se s epruvetom kod nje da ona to zbavi
3. nositi tu epruvetu gore u...no tam kod mirogoja
4. otici nakon tjedan dana po to kod mirogoja
5. donijeti to sve k njoj

pa sam ja to sve sterala u onu stvar
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.