Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2022., 22:31   #501
Hvala Sajetta budem

Komentirat ću s vremena na vrijeme. Pogledam 2 do 3 epizode dnevno, kako stignem pa ću tu i tamo nabaciti neki komentar, kako budem bila inspirirana.

Preočito je da su Carolina i Damian ljubavnici i nemoguće da to njihovi supružnici nisu skužili. I još ih je Raquelina prijateljica vidjela u bircu i brže bolje prenijela to Raquel. Također je prije nesreće, Raquel plakala u svojoj sobi. Sad ću biti sva u neizvjesnosti.

Ali Damian je baš đubre, pogotovo dok mu žena spava u krilu, on gura Carolini ruku u gaće. I onda još lažu svojim supružnicima. Ali da imaju kemiju, imaju.
Također su previše bliski i Santiago i Raquel, možda ima nečeg i između njih samo to još nije rečeno
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2022., 22:34   #502
Soto je bio baš hot u toj sapunjari
gledamsapunice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2022., 22:32   #503
Zanimljiva je serija i dalje

Benjamin je očito Damianov sin. Čak je i detektiv posumnjao u to, ali šef se ne slaže s njim.

Damian koje đubre ne može držati onu stvar u hlačama svaki put kad mu je Carolina blizu. Skroz se odmah napali. Čak je i zaboravio da su u njegovoj sobi, i da bi mu žena mogla svaki čas stići. Baš sam stala na dijelu kad ona otvara vrata sobe, ali naravno da ih neće vidjeti. Još je i ona baš razgovarala na mobitel pa su ju još i čuli.
Nek bar bude muškarac i prizna ženi da se zaljubio u drugu, ali ne, najlakše mu je ovako, biti između dvije vatre.

Carolina bar ima grižnju savjesti, brine više oko obitelji nego Damian.

Malo mi je nevjerojatno koliko Raquel vjeruje Carolini. Vjerojatno ćemo kroz događaje u prošlosti i doznati kako je Raquel, a možda i Santiago doznao za njih. Mada su mi zanimljivije scene u sadašnjosti.

Opaka je Raquelina svekrva. Sumnja u Raquel i Santiaga, samo traži razlog da ju ostavi bez ičega, a zna da joj je sin nabio rogove Raquel.

Osim Silvie i Sota glumci su mi skroz nepoznati, čak i ta baba, ali moram priznati da je strašna. Isto tako mi je Adriana Louvier pravo osvježenje, odlično glumi, a i prelijepa je.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2022., 21:23   #504
Damian je tražio preko telefona Carolinu da legne na krevet i govorio joj je što bi joj radio
Zatim je tražio od nje da se svuče te ju je gledao putem videa

Sad je i ona izgubila glavu zbog njega. Otkantala je kćer koja joj se htjela pojadati kako bi otišla ljubavniku

Lola i profesor iz tjelesnog On punoljetna osoba i još Lolin profesor, ljubaka se s njom na tulumu, dovodi ju k sebi doma, još ih je uhvatila njegova majka, a i dolazi k njoj doma i njenoj majci se predstavlja kao njezin dečko Ne samo što bi morao dobiti otkaz već je to i slučaj i za policiju, ali o tome nema niti govora, a njih dvoje uopće nisu diskretni. Mada mi je ona prebrzo s njim završila u krevetu.

Mia me je isto počela živcirati, mada mi je glupo od samog početka što se reže, kaj nije moglo bez toga dopušta babi da manipulira njome. Kao njezina majka ne bi mogla imati drugoga, a otac je majku varao 3 godine. Naravno da je Santiaga i Raquel povezao preljub njihovih supružnika te su postali previše bliski. Za sada su se par puta poljubili u trenutku slabosti, ali tko zna, možda su i oni u jednom trenutku u prošlosti imali aferu. Također su si bili bliski, često su se nalazili, ali za sada je prikazano da su imali prijateljski odnos.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2022., 22:01   #505
Pao mi je tempo serije. U prošlosti se niš posebno ne događa, stalno se vrte u krug. A u sadašnjosti fali više dinamičnosti. Umjesto istraživanja zločina, uglavnom je sad fokus na Santiagu i Raquel.
Ona baba je kakti negativka, a i po nekoliko epizoda se ne prikaže, a kad se i prikaže, dobije minutažu na kapaljku.

Andres je odvratan, jedan od ljigavijih negativaca. Opsjednut je maloljetnom Lolom, a kad ju nije mogao imati, okrenuo se njenoj mami tako da ju dobije ucjenom.

Ova odvjetnica, Nicova šefica je isto iritantna do bola, bacila je oko na Nica čim je kročio u ured, a bome i inače slini za mladim mesom.
Da ne govorim koliko su klinci iritantni.

Ovaj koji glumi Carolininog brata mi nikako fizički ne leži, ne mogu se uopće naviknuti na njega.

Malo mi je nekak žao što se nisam odlučila na kraju ipak za argentinski original. Jest da su uglavnom sve scene iskopirane, ali sam uvjerena da su uvjerljiviji u interpretaciji. Mada i Silviji i Adriani kapa do poda za glumu, a nije niti muška glumačka postava loša.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 22:21   #506
Postaje mi sve dosadnija serija. Sporo mi teče radnja, bez neke dinamike. Dio s Raquelinom sestrom i korumpiranim policajcem je totalno nepotreban. Sad se radnja više bazira na to hoće li se Raquelina sestra spetljati s ovim policajcem koji je u braku s novinarkom nego tko je ubio Carolinu. Mada im je glavni osumnjičeni Nacho i to otpočetka čim je prvi put bio pozvan kao svjedok. Uopće ne kužim zašto, samo zato što je doznao da su Damian i Carolina ljubavnici. I kaj on ju je ukokao zato što ne može podnijeti da Carolina i dalje nabija rogove Santiagu kojeg smatra svojim sinom. Bezvezan motiv

Živciraju me Lola i ljubomorni profesor iz tjelesnog koji plane odmah čim ju vidi blizu i jednog muškarca Santiagu malo smeta što je Lola u vezi sa starijim likom, ali nitko nema problem s time što je on njen profesor iz tjelesnog. S obzirom da nisu uopće diskretni, ljubakaju se na svakom čošku, a i on je opsjednut njome, odavno je morao dobiti otkaz, a i ne samo otkaz već mu je i policija morala pokucati na vrata s obzirom na seks s maloljetnicom.

Nervira me i odvjetnica koja zavodi mladiće i kad joj dosade, odbaci ih, a oni izgube glavu za njom, a sad je i bacila oko na Santiaga.

I kaj su svi ti glumci dovedeni s Aztece. Čak mi je i ova baba Miriam nepoznata.

Drago mi je što je Adriana prešla na Televisu jer bi propala na Azteci. Ugodna je za oči i odlično glumi, a Aztecine serije nisu praćene kao Televisine.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2022., 21:52   #507
Gay poljubac u meksičkoj seriji S obzirom da se radi o meksičkoj seriji dosta dobar je bio, mada je u argentinskom originalu ziher bio strastveniji

Samo mi je nekako mlako odrađeno to pitanje Federicove seksualne orijentacije. Federico i Nico su jako bliski otpočetka. Uopće se nije stekao dojam da Federica Nico privlači, vjerojatno ga je cijelo vrijeme smatrao samo prijateljem, a s druge strane, imam feeling da ga zanima i Lola.
Bilo bi mi zanimljivije da su se njih dvojica spetljali nego Nico s Miom, a kasnije i s odvjetnicom.

Baba mi je sad puno opakija. Sad želi tražiti skrbništvo nad Benjaminom.

Mia bome baš kida živce. Ona sluškinja je ulovila nju i Nica u krevetu, a Mia joj je zaprijetila da će dobiti otkaz ako kaže njezinoj mami. A da ne govorim koliko ne podnosi svoju mamu. Puno privrženija je ocu i kad je doznala da vara njezinu mamu jer je kao mama kriva zato što ju vara, nije ga dovoljno čuvala
I kao šlag na tortu je da se pokušala ubiti

Trokut Laura, Fernando, Cinthia bolje nek se Fernando više usredotoči na istragu oko Carolininog ubojstva

Carolinu je vlastiti otac pokušao silovati, a spasio ju je brat ubivši njihovog oca
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 00:43   #508
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mia bome baš kida živce.
ja nez osobu koja je gledala ovu stvar, a da nije imala identicno razmisljanje za Miin lik

Al meni je Veldenica tu bas bila odlicna, toliko puta san je tija našamarat, da to nisu istine
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2022., 10:01   #509
Od cijelog Palominog posta i ja sam sinoć željela komentirati baš dio oko Mie, ali me pobijedio san.
Uglavnom, da, Velden je odradila posao za 10. Nema kome nije pilila po živcima. Onaj mračni pogled, uvijek tražeći krivca u drugima..
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 22:38   #510
Da, glumica je stvarno odradila odličan posao mora uvijek biti neki tinejdžer/ica koji/a pili po živcima.
Niti Mia nije iznimka dok me Lola, Nico i Fede ne živciraju, mada mi je ova priča oko Federica i njegove seksualne orijentacije čudna. Izgleda da mu se ipak sviđaju cure
Prvo je izgubio nevinost s kolegicom iz škole, a zatim je priznao kolegici s posla da mu se ona sviđa. Ili se možda bori sa svojom seksualnosti i silno želi da mu se sviđaju cure Mada bi meni bilo bolje da je zaljubljen u Nica, ali niti u jednom trenutku se nije stekao takav dojam već su cijelo vrijeme bili najbolji frendovi. I niti u jednom trenutku nije radio probleme Miji i Nicu.

Sad je i Lola trudna, po meni totalno nepotrebno.

Jako mi se sviđaju kao glumci Adriana Louvier i Carlos Ferro, a da ne govorim koliko su ugodni za oko Morala bih pogledati još koju seriju s njima dok nemrem vjerovati da mi je ovo prva serija sa Silvijom Navarro nakon 10 godina i Amor bravio I La candidata mi je kad tad u planu.
Ali, imala sam i ja period, odnosno pauzu od nekoliko godina kad uopće nisam gledala sapunjare. Ali sam im se nekako vratila za vrijeme lockdowna prije 2 godine.
Zapravo tek sam prije godinu, godinu i pol slučajno naletjela na trailer ove serije i tek se sad odlučila pogledati ju.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 22:45   #511
A Paloma tamo gdje gledaš seriju koliki je broj epizoda jer na svim stranicama gdje sam ja pronašla seriju piše mi da je 93 kraj serije a serija ima 101 plus nedjeljno finale pa mi sad nije ništa jasno jesu li to neke skraćene verzije ili što
Fan of Claudia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 22:48   #512
Quote:
Fan of Claudia kaže: Pogledaj post
A Paloma tamo gdje gledaš seriju koliki je broj epizoda jer na svim stranicama gdje sam ja pronašla seriju piše mi da je 93 kraj serije a serija ima 101 plus nedjeljno finale pa mi sad nije ništa jasno jesu li to neke skraćene verzije ili što
Yup, to ti je skracena verzija.. ako se odlucis gledat seriju poslat cu ti ja linkove di imas kompletne 102 epizode
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 22:52   #513
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Yup, to ti je skracena verzija.. ako se odlucis gledat seriju poslat cu ti ja linkove di imas kompletne 102 epizode
Može hvala ti zapravo ja već gledam neko vrijeme i na 50 ep sam gledala sam na yt gdje je bilo svih 102 no sada su epizode izbrisane a svuda dalje je po 93 ep
Fan of Claudia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 22:58   #514
Trenutno gledam na Dailymotionu. Nisam uopće skužila da je to skraćena verzija. Ja ti uglavnom ukucam u google Caer en tentacion capitulo taj i taj i izbaci mi epizodu.

Ja sam stala na 59. epizodi
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2022., 23:15   #515
I ja bi link ako može, već dugo imam u planu gledati seriju ali ne mogu pronaći kompletne epizode
Ana Brenda Team is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 21:30   #516
Joj kak me nervira ova novinarka zbog karijere je izgubila dijete i još je napala muža i izbacila ga iz stana nije ni čudno kaj ju prevario, mada je ta manekenka bacila oko na njega otpočetka i nije joj smetalo što je oženjen i što mu je žena trudna.

Silvia je fantastična u scenama ludila mada mi je bio nepotreban dio njenog nestanka i što ju je neki lik pronašao i htio se okoristiti time, ali dobro, nije dugo trajalo.

Sve mi se čini da će biti nečega između Santiaga i Benjaminove dadilje
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2022., 22:12   #517
Mia ulovila Federica u krevetu s muškarcem mada je meni sve to mlako izvedeno i zbrzano. "Prijatelj" koji se do sada uopće nije spominjao, odjednom je došao posjetiti Federica, a do sada mu je jedini frend bio Nico i već njihova iduća scena je bila kako leže jedan pored drugoga i Mia upada u sobu, a ne tako davno Federico je preispitivao svoju seksualnost i izgubio nevinost s kolegicom iz škole mada je i sam priznao da nije ništa osjetio.
Fali mi ta priča kako je on skontao da je gay. Samo se druži s Nicom, ali prijateljski i u jednom trenutku priznaje mami da ne zna je li gay ili nije
A u sadašnjosti, kolega s posla mu se upucava, a njemu se navodno sviđa njegova prijateljica
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2022., 21:42   #518
Sad se konačno prikazalo u prošlosti nesreća ove novinarke zbog koje šepa. I za tu nesreću je sama kriva, a ona cijelo vrijeme optuživala muža i nabijala mu osjećaj krivnje.
Priznao joj je da ju je prevario, ona se pokušala ubiti, a on ju je pokušao spriječiti u tom naumu i pištolj je opalio

Damian je otvorio oči Sad je on novi osumnjičen za Carolinino ubojstvo

Sad lagano počinje rasplet

S obzirom da je sveukupno prošlo 3 godine, Mia, Federico, Nico i Lola su završili srednje škole i uopće nema riječi studiraju li što. Ok Nico i Lola vjerojatno ne, uostalom Nico je našao posao u odvjetničkom uredu, ali Mia i Federico dolaze iz bogataške obitelji, sigurno bi njihovoj baki obrazovanje trebalo biti na prvom mjestu, a Federico se zaposlio u vlastitoj firmi na nižem radnom mjestu.

Lola je kao tinejdžerka zatrudnjela, a Federicova kolegica s posla je rodila sa 16 i svi su puni razumijevanja, nitko nikoga ne osuđuje. A kad bahati klinci budu bezobrazni prema roditeljima, roditelji im opale flisku, na kraju se roditelji moraju ispričavati.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2022., 22:18   #519
Eto i Federico je doznao da su Damian i Carolina ljubavnici. Malo sam ipak više očekivala od same scene Možda da ih on iz prikrajka promatra, a on se ukazao Damianu čim je Damian sjeo u auto. Falila mi je sama Federicova reakcija čim ih je vidio u selu.

Gotovo sam uvjerena da je Raquel znala za njih dvoje, ali je to vješto i prikrivala. Federico ju je nazvao i pitao za Damiana, ona mu je rekla da je s Carolinom, a niti Damian niti Carolina joj to naravno nisu rekli. Također je Mia dugo vremena sumnjala na njih dvoje pa je počeo i Federico, nemoguće da Raquel niš nije naslućivala

Sad je pak Damian osumnjičen da je ubio Carolinu. Ma jest sigurno, trenutak prije nesreće on joj izjavljuje ljubav, oboje ozlijeđeni i sad on nju upuca, mada se u flashbacku prikazalo kako se Carolina nateže s Vicenteom.

A i policija Damian se još bori za život, a oni njega pritišću da da iskaz, i naravno da mu je pozlilo. Jest da rade svoj posao, ali nemaju uopće prsitup.

Alinu su pokušali ubiti i Mia i Rueda i oboje se predomislili, Mia čim je Alina spomenula da ju zanima Santiago, ali svejedno ju je Nico prevario s njom. Meni bi recimo bio zanimljiv plot da je ona počinila neki zločin, recimo kad je imala krvave ruke, a zapravo je spriječila Samija da si oduzme život. Čudno mi je kako to da Nico niš nije čuo, već je samo spavao kao top.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2022., 21:58   #520
I eto stigla ja do kraja

Djelomično sam razočarana zadnjom epizodom

Raquel je ipak ubojica

Super mi je što je izbjegla pravdu, što niti Santiago niti djeca nisu saznali da je ona ubila Carolinu, ali mi je ipak falilo što u prošlosti nije prikazano kako je otkrila Santiaga i Carolinu, već je na samom kraju, u flashbacku prikazano da je ona ubojica.

Lijepo ipak od Damiana što je zaštitio Raquel i što je htio priznati krivnju, da joj se ipak na taj način oduži što ju je povrijedio.
Na kraju je kod Carolininog groba počinio samoubojstvo.
Zapravo zadnja epizoda je obilježila samoubojstva likova, Vicente se objesio u zatvoru, Miriam je prerezala žile, a Damian se upucao, dok je jedino Andresa ubila policija.

Alina mi nikada nije bila simpatična, ali se sad htjela udružiti s mafijašima samo zato što ju je Santiago odbio

Falila mi je priča i oko Federica i Ikera, njih su skroz u zadnjim epizodama zapostavili. On je odbijao prihvatiti da mu se sviđa Iker već se navlačio s tom njegovom prijateljicom, i odjednom je donio odluku koju je rekao mami i sestri, da će on i Iker živjeti zajedno

Najbesmislenije u cijeloj epizodi mi je bio krevet na plaži u kojem su Santiago i Raquel vodili ljubav. Kaj niti u toj seriji nije moglo proći bez tog kreveta
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.