Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 18:20   #2241
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
kakogod, odlicno je ispalo. Nilay je sa Secom super, a Gulper odlicna s Pamirom. Ne mogu ni zamisliti Nilay sa tim zblesiranim osmjehom uz Pamira.
Nije me bilo jedno vrijeme, komp crka, a ja u apstinencijskoj krizi.

Vidim ode tema u zaborav pomalo, neka, nema veze ostati će u lijepom sjećanju.

Ova vijestica o glumicama u ove dvije serije, e pa ja nikako onu tuntlavu facu glumice iz Zatočene ne mogu upariti sa Seckinom da me ubiješ.
Ona mi je ono baš prava aginska cura, šuti, trpi i plači u podrumu ili tamo gdje te aga veže.

A kaj se tiče tog crnog mrkog iz te serije, pa ništa mu ne bi falilo da ga Nilay malo raskravi.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:28   #2242
pa gde si @ribice , draga ja se zabrinula za te, a tebi crče komp, nego jel barem majstor dobar neki, jel te snubil , a zapravo sam htela pitat si pogledala zadnju s prevodom cijelu? Ja još nisam kompletnu, kaj ja znam, ostavljam za sv.Nikolu
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:32   #2243
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
pa gde si @ribice , draga ja se zabrinula za te, a tebi crče komp, nego jel barem majstor dobar neki, jel te snubil , a zapravo sam htela pitat si pogledala zadnju s prevodom cijelu? Ja još nisam kompletnu, kaj ja znam, ostavljam za sv.Nikolu
Jesam.. i znam da sam obećala da ću posebno iskomentirati viksu, ali eto nikako stići.
Kaj se majstora tiče, tipični IT geek nervozni, debeli i znojavi.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:39   #2244
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Jesam.. i znam da sam obećala da ću posebno iskomentirati viksu, ali eto nikako stići.
Kaj se majstora tiče, tipični IT geek nervozni, debeli i znojavi.
znači ko iz televizora
a znači pišeš neki opsežni komentar na epizodu, ajd, veselim se sastavku
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:47   #2245
Nego Justica je rekla da gleda od početka s mamom pa me baš zanimaju komentari.

Ma nije da pišem, ali potruditi ću se da bude lijepo, bez puno pljuckanja.

Mislim da je rijetko tko na ovim sapunjarskim temama omiljenog muškića ovako izvrijeđao kao mi našeg Barisa. Joj svašta se jadničak naslušao od nas.

Ali izdržao je, a nije mu bilo lako, em ga mi pljuckale, em mu Nilayica sunce zaklanjala s onim osmijehom, em scenaristi bili u općem štrajku od godišnjeg, otprilike, em se režiser zaljubio u onu frčkavu i tražio novi posao za sebe i za nju, em ga kamerman stalkao, gore nego Barbo jadnog tea.

Ali izdržao je!:klap:
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:52   #2246
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Nego Justica je rekla da gleda od početka s mamom pa me baš zanimaju komentari.

Ma nije da pišem, ali potruditi ću se da bude lijepo, bez puno pljuckanja.

Mislim da je rijetko tko na ovim sapunjarskim temama omiljenog muškića ovako izvrijeđao kao mi našeg Barisa. Joj svašta se jadničak naslušao od nas.

Ali izdržao je, a nije mu bilo lako, em ga mi pljuckale, em mu Nilayica sunce zaklanjala s onim osmijehom, em scenaristi bili u općem štrajku od godišnjeg, otprilike, em se režiser zaljubio u onu frčkavu i tražio novi posao za sebe i za nju, em ga kamerman stalkao, gore nego Barbo jadnog tea.

Ali izdržao je!:klap:
, a jesmo ga pljuckale, sad mi ga sve dojde žal, al kaj ćeš, sve je baš išlo kontra njega, a jadan samo se zaljubil , ipak mislim da je sve to posljedica bljeska s Nilayicinih zuba, zato je i meni riknul komp na katu, jer samo sam tamo gledala seriju on line, mora da je to
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:16   #2247
Curke moje, eto mene, zaglavila u pripremama Interlibera, ali gleda se što epke, što klipće, što Seču okolo i jebiga, meni on s Nilay nekako najviše Sečkin. A Bariš mu je legao 100000 posto. I sad kad ispočetka gledam, još mi je jasnije. I iako je dobrica i bašrol, nekako mi za Kemala nije. Mislim da mu je Buka bey relativno kratka, ali 50 puta upečatljivija uloga baš jer je toliko prirodan bio. Eto me sutra navečer s osvrtom na početke početaka, a sutra ujutro bacam okeco na turske autore na papiru da vidim šta se nudi. Ima li koji Baris i u knjigama. :P
just_happy_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:28   #2248
Samo da pozdravim društvance......danima ništa....ja u međuvremenu odgledala i čitav Breaking Bad(savršena serija!!!!),pa sve mislim...što se dogodilo sa curama...jesu li u depresiji ili još lebde..........
...pozdravljam vas i justica...javi o novim naslovima....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 21:51   #2249
Obzirom da ste se lijepo okupile zaslužile ste i poklon:



Plavo mu lijepo stoji pa evo još:



Justica, ima li Barisa u knjigama, a valjda ima, ali ne znam za naslov, pa eto tko prvi skuži neka javi.

Obzirom da sam isto pitala kao i nala, imaš pp.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 23:40   #2250
a ja sam zapela na Korkut Aliju i baš mu je legla i ta uloga , mada kad uspoređujem Seckina iz gostovanja kod gđe. Hulije i gsn Buku, da slični su skroz, ali morate ga videt i u grubljem izdanju, zbilja odradi posel za 10
a pasmaterisanja mi ne fali, em mi još i internet cvika
odoh ja, sutra je utorak, jedan užasan dan nakon još užasnijeg ponedjeljka
gecrk...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:02   #2251
Ha,ha,ha....ribice...mavi renk pod obavezno i to po mogućnosti pariško plava.....joj,što vole tu boju,ali....ne mogu reći,da mu plavo dobro ne stoji.....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 22:28   #2252
Nisam zaboravila na ovaj par koji mi je bio poseban, u čijim čarolijama sam uživala cijelo ljeto .. i odgledala sam finale.. upravo da vidim kako će se Bariš Buka iskupiti za prikrivanje istine (jer on zapravo nikad nije lagao .. )

I napravio je to na svoj način.. prvo joj je pokazao da ne odustaje a onda pribjegao "prevari". Pustio ju je da ona kakti vodi igru a zapravo ju je toliko upoznao da je znao da će pasti.
Pogotovo sam to gledala jer u ovoj drugoj seriji gdje se lik također treba "iskupiti" za popriličnu količinu laži i loših događanja .. a sve radi samo da sebe opravda, drugi su mu krivi. Nju, svoju ljubav uopće ne pozna.

Ostatak ekipe ... neka je Ilajda otišla u Švicarsku al da nije povukla i Hakana. I on je nešto naučio. Kako nisam gledala 3 epizode prije , ispravite me ako griješim, al on je svoj san, maštu ispunio.. poljubio je Ilajdu Taš i to je sve. Mašta je jedno al stvarnost nemože uvijek biti takava.. odrastao i on.



Tema oprosta jako dobro napravljena.. iako kad se sve dobro završi to je puno lakše.
Vidimo se na nekoj drugoj temi...
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 00:34   #2253
Obzirom da se @eMarina13 već pozdravila, ja nekako odugovlačim, čisto zato što ne želim zaboraviti, ali ipak treba napisati nekih par zgodnih na kraju ili pri kraju.

I da citiram eMarinu, ovo je bila serija o Oprostu.

Lijepo je to sve napravljeno, puno pozitivnih ljudi, ljudi koji su nešto naučili i koji su se razvili, ljudi koji su opraštali od srca bez fige u džepu, otvorenih i iskrenih, rijetko je za vidjeti u turskim serijama.

Možda to na prvu može izgledati naivno ili dječje, serija za "ciljanu skupinu"... ali ... zar ovako ne bi trebalo biti?

Zar smo stvarno svi zaglavili u mržnji, osveti, zločestoći?

Finalna epka bila odlična, iako ono dvostruko vjenčanje na kraju mi je malo kič, ali dobro.

Ovo kako je Bariš tražio i na kraju dobio svoje iskupljenje je odlično zamišljeno, nisu pali u stereotip turskih sapunjara tipa bolnica, smrtno bolesni Baris i onda Asli sve oprašta, nego je čovjek lijepo sve isplanirao, poznavajući svoju ljubav i odradio kako treba.

Rekao joj je da mu nedostaje i ona i njena ljutnja.
I taj dio na onoj terasi mi je najljepši, on joj kaže da pokušava vratiti njeno povjerenje da je učinio grešku, ali da ta greška ne čini njega , da će on ljubavlju izliječiti i njenu patnju, ma sada ne znam detalje, ali su me te rečenice oborile.

Bariseva ljubav je najljepši dio serije, a Asli je slatki i zasluženi objekt te ljubavi.

Oprost smo vidjeli i od strane Čičekice i Metina, oprost Hakanu a i Barisu oprost je dobio i Teo, na kraju čak i tetka.

Lijepo je vidjeti toliko ljudskosti i dobrote u jednoj seriji, pogotovo turskoj.

Normalno da ono po čemu ću ih pamtiti je Buka Baris Buka i po svom osmijehu koji sam imala dok sam ih gledala.

Ja se još ne opraštam, ali eto Marina me nadahnula.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 01:29   #2254
ribice...nadahnuće ti je bilo predivno.....prekrasne si rečenice sročila i u tako zapravo malo njih iskazala pravi smisao ove serije i njezine ljepote....
...na stranu naše pošalice oko pojedinosti...divna zabava uz epizode....mislim,da smo sve na tragu ovoga,što ste i ti i eMarina navele...opraštati je divno u životu!!!!!!

Meni je bilo jako lijepo druženje i neću ga skoro izbrisati iz sjećanja....krenula sam dalje u nekom ozbiljnijem tonu,ali...to je sudbina nas koje pratimo TR dizije....malo je ovakvih blještećih i veselih serija.....nažalost,pa smo onda primorane suosjećati sa protagonistima,umjesto,da se ovako smijemo,kako smo se smijale uz Bariša i Asli....
...hvala na prihvaćanju u ekipu i divno provedenom vremenu uz osmjeh....
...do pisanja negdje drugdje....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 18:41   #2255
Obzirom da sam rekla kako nisam završila nisam se ni pozdravila s predivnom ekipom na ovoj temi.

Eeeh, kad bi sve cure na temama bile ovako pametne i pozitivne kao ovdje?:klap:

Čekam Justicine komentare od početka serije with mom... a kako bismo se malo podsjetili evo sličica sa početaka:





__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.