Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 00:54   #201
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post


A koliko to što naplaćuju 20k kuna košta ako se obavlja privatno?
Mislim da ne postoji privatna klinika u kojoj bi se to moglo obaviti, ali stvarno ne bih išla u detalje o bolesti.

I meni je bilo nevjerojatno, a znam da žena nije lagala, bila je izvan sebe kad mi je to pričala, na rubu suza.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:55   #202
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Da. Odjeća i kozmetika.
Ma što god da je, iznos je bolestan. A i ti doktori koji to koriste.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 00:56   #203
Ma ne mislim da je žena lagala.

Lijepo od tebe što vodiš računa o privatnosti osobe koja ti je to pričala.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 01:05   #204
Sve je tu bolesno, od iznosa, načina i izvedbe pa do same ideje da to uopće napraviš.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 02:51   #205
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Pričale su mi tri frendice, ne poznaju se međusobno, iskustva su iz dvije zagrebačke bolnice, ali tri različita doktora.

Neću u detalje da se ne prepoznaju, ali ukratko ovako - doktori se boje uzimati klasično mito, pa su našli novi način da im se ljudi "oduže", npr. kažu "mogla bi se Vaša žena upoznati s mojom pa da odu zajedno u shopping". I onda doktorova žena odvede pacijentovu ženu u neki skupi dućan i nakupuje stvari za 15-20 tisuća kuna, naravno, na račun pacijentove žene. Ideja je ta da nitko ne može dokazati da je riječ o mitu, to su samo dvije poznanice koje idu zajedno u shopping i jedna je odlučila počastiti drugu, pa frendice to rade, zar ne?

Druga varijanta je nešto očitija, a to je da doktor pacijentu koji ima dućan atraktivnim prizvodima pošalje svoju ženu, koja dođe u dućan kao najnormalniji kupac, odabere si što bi htjela, a to onda ne bude naplaćeno, nego joj se uruči besplatno... Pa ima lakomih doktora i lakomih doktorskih žena, koje ne dođu samo jednom, nego, recimo, svake sezone, redovno.
Jezus Marija, skupo je danas biti bolestan
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:23   #206
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Isprazniš bocu prije security checka, spremiš je, dođeš na aerodrom, napuniš bocu.

Ne razumijem zašto ljudi i dalje pizde zbog toga što ne mogu nositi boce u avion, naviknite se više, pobogu.


Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Neću u detalje da se ne prepoznaju, ali ukratko ovako - doktori se boje uzimati klasično mito, pa su našli novi način da im se ljudi "oduže", npr. kažu "mogla bi se Vaša žena upoznati s mojom pa da odu zajedno u shopping". I onda doktorova žena odvede pacijentovu ženu u neki skupi dućan i nakupuje stvari za 15-20 tisuća kuna, naravno, na račun pacijentove žene. Ideja je ta da nitko ne može dokazati da je riječ o mitu, to su samo dvije poznanice koje idu zajedno u shopping i jedna je odlučila počastiti drugu, pa frendice to rade, zar ne?

Druga varijanta je nešto očitija, a to je da doktor pacijentu koji ima dućan atraktivnim prizvodima pošalje svoju ženu, koja dođe u dućan kao najnormalniji kupac, odabere si što bi htjela, a to onda ne bude naplaćeno, nego joj se uruči besplatno... Pa ima lakomih doktora i lakomih doktorskih žena, koje ne dođu samo jednom, nego, recimo, svake sezone, redovno.
WTF?!
Ja sam ponekad socijalni retard pa bih ovdje pomislila da žena nema frendica pa se želi podružiti. [Sad kad malo razmislim, imala sam sličnu situaciju nedavno i još uvijek ne kužim što je žena htjela ]
Da sam pacijentova žena, u oba slučaja bih čekala da doktorova žena plati to što je kupila. Čak ne iz nekog inata, nego stvarno ne bih kužila. #retard
Jesu one dobile neki hint da tako mora biti ili su same odlučile platiti/ne naplatiti?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:02   #207
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Mozda je mislio da sam neka ludaca koja ga vabi u stan!
ako nisi imala hitlerovke na sebi, sve je bilo u redu



Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Puno ljudi nema toliko velik ego da se moraju kurčiti po kafanama da se vidi da se ima.
Zapravo, mislim da je kafana jedno od mjesta gdje ljudi troše ko da doma imaju tvornicu novca, ovi koji žele pokazati da imaju.

Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ja sam ponekad socijalni retard pa bih ovdje pomislila da žena nema frendica pa se želi podružiti.


jadan Uskok, sjedi na poslu i kucka prstima po stolu, čeka kriminal za riješiti, a za to vrijeme žene šeću mallovima i troše 20 000 kuna.
Kad bi barem ljudi imali telefone i, ne znam, prislušne uređaje koje bi im dala policija.

kako pristaneš na tako nešto? Kako? Kako ne napraviš frku do neba?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 09:27   #208
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Ma daj, kaj bi se naljutila. Samo mi je bilo smiješno što sam barem dvaput napisala da to nekad nema veze s ovim sad, i onda ti uletiš sa svojim postom, direktno ispod.

Quote:
Btw znate kako izgleda suvremeno davanje "tringelta" doktorima?
O da, znam
Još ako imaš neko specifično zanimanje ili biznis onda ide suptilno...joj znate baš bi trebao to i to, znate nekog...wink wink...
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:29   #209
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Da ne bih dala dodatnih 40 kn jer račun iznosi 400kn.
A tko te tjera da daješ? Ovdje govorimo o svojim navikama. Ti nemaš naviku davanja napojnica i bok.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Vidiš, meni je to pretjerivanje i nikad ne bih takvo što tražila.
Meni nije. Ako sam kupila materijal dogovorila se za kroj, a ona napravila nešto potpuno drugačije, to nije moj problem. Ja ću joj platiti haljinu koja sam htjela. Dakle, neka ju izvoli sašiti ili mi vratiti novac.



ovo za doktore bih prijavila i snimala razgovor
znam da je lakše reći nego napraviti kad ti netko blizak ovisi o tome
ali mislim da bi doktorovu ženu makar istukla torbicom
jeboimpasmater
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:48   #210
Znala sam da sam se trebala držati liječnika.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 12:27   #211
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Pa vjerovatno su ljudi onda stalno i zadovoljni. E sad ili imaju sreće pa uvijek nalete na neke fine uslužne djelatnike ili imaju niske kriterije je već drugi par, ali ja nisam pročitala da je itko napisao da i kad nije zadovoljan uslugom proguta govno i ostavi tringlt.
Niti sam išta od navedenog rekla, već sam iznosila svoju perspektivu.

Ajd molim te čitaj napisano, jer ovakva debata nema smisla.



Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Pričale su mi tri frendice, ne poznaju se međusobno, iskustva su iz dvije zagrebačke bolnice, ali tri različita doktora.

Neću u detalje da se ne prepoznaju, ali ukratko ovako - doktori se boje uzimati klasično mito, pa su našli novi način da im se ljudi "oduže", npr. kažu "mogla bi se Vaša žena upoznati s mojom pa da odu zajedno u shopping". I onda doktorova žena odvede pacijentovu ženu u neki skupi dućan i nakupuje stvari za 15-20 tisuća kuna, naravno, na račun pacijentove žene. Ideja je ta da nitko ne može dokazati da je riječ o mitu, to su samo dvije poznanice koje idu zajedno u shopping i jedna je odlučila počastiti drugu, pa frendice to rade, zar ne?

Druga varijanta je nešto očitija, a to je da doktor pacijentu koji ima dućan atraktivnim prizvodima pošalje svoju ženu, koja dođe u dućan kao najnormalniji kupac, odabere si što bi htjela, a to onda ne bude naplaćeno, nego joj se uruči besplatno... Pa ima lakomih doktora i lakomih doktorskih žena, koje ne dođu samo jednom, nego, recimo, svake sezone, redovno.
Sve ovo se može vrlo učinkovito prijavit USKOK-u a to što neki ljudi neće, već hrane gmaza korupcije, je sasvim druga stvar.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:10   #212
Jednom davno sam dobila super savjet - uvijek ostavljaj napojnicu gdje si redovan gost.

Ne znači to da ne ostavljam i drugdje, ali najčešće ostavljam u kafićima i restoranima, dam učenici u frizeraju (ako nije moj frizeraj nego sam negdje banula i lijepo i dobro mi je oprala kosu/napravila štogod) u ruke 10kn. Nezz zašto, svojoj frizerkama nikad ne ostavljam. Ova jedna je užasno skupa i nekako psihološki mi je još too much na 600+ kn ostaviti tip (tim više što UVIJEK kasni, čekam, zaledi mi se glava jer nas hendla 5 i sl.) a druga mi je nekak ko' frendica. Njoj uvijek donesem kolač, čoksu, voća, nešto prehrambeno a fino. I vidim da se ona tome veseli.

Krojačici mahom dajem točno koliko traži. Kako mi puno puta nešto napravi džabe, ubacim 10 ili više kn u kasicu koju ima na pultu. Zadnji put sam joj dala 50kn više (haljinu mi je radila), rekla sam da je to pretplata za sitne popravke u budućnosti

Kao dijete ugostiteljskog radnika, znam da mi je mnogo puta baš ta napojnica sljedeći dan nam kupila kruh i dala medeka za školu. Isto tako, kao učenica sam radila raznorazne poslove (mahom ugostiteljstvo i hotelijerstvo) i zbilja znam i sjećam se koliko nas je sve veselilo dobiti napojnicu. Bilo kojeg iznosa.

Lijepu riječ i pohvalu uvijek udijelim kada zasluže, bankovni, državni ili neki drugi djelatnici. Dam si i truda i pošaljem mail, ispunim upitnik. Svoj raji na telefonu koja nešto anketira, daje info i sl. ako su ljubazni, na kraju ih ekstra pohvalim i to im istaknem. Većina tih razgovora se snima, pa štodane.
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:30   #213
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Sve ovo se može vrlo učinkovito prijavit USKOK-u a to što neki ljudi neće, već hrane gmaza korupcije, je sasvim druga stvar.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:35   #214
Meni moja frizerka daje manču.
Imam trajni popust jer sam joj dovela desetak stalnih mušterija na preporuku. Neugodno mi svaki put, ionako je jeftina al je neumoljiva.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:28   #215
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ako nisi imala hitlerovke na sebi, sve je bilo u redu

Imala sam nitrilne rukavice, jer sam bila u kuhinjskom poslu, mogao se jedino pobojati da sam mu htjela napraviti cavity search, ali skinula sam ih kad sam morala potpisati.
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Znala sam da sam se trebala držati liječnika.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:57   #216
Ja uvijek ostavim dostavljacima Konzuma 20kn jer mi ih je zao. Nategle se, a za nikakvu placu. Slicnu politiku imam i prema distavljacima pizze. U kaficu kako kad, frizerki kad sam ekstra zadovoljna.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.