Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2021., 08:48   #601
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
...i iz vlastitog iskustva sa šefovima - bik je više kao ta osoba, da sad ne spominjem, a jarac je kul i opušten šef koji ne davi toliko
Jer jarac je organizator, on sve mora strukturirati od početka do kraja, od vrha prema dnu, mora biti neki red. Tako da kužim da im se najlakše bilo vratiti na sami početak, kad nema ničeg i onda od toga da počnu dalje nadograđivati. Ali i dalje su ostali na dosta jednostavnim stvarima, jarcima je važna skromnost, red, disciplina i organizacija, ako bi bilo previše toga i nekakave zakrivljene crte i sve pošarano - onda bi tu falilo strukture i ne bi se znao red i poredak (što treba ić prvo, što drugo, što gore, što dolje...) i jarac se ne bi dobro osjećao
Upravo tako najbolji šefovi su jarci, oni su jednostavni, skromni, sposobni, oni su toliko inteligentni da svaki problem u poslu je jednostavan, jer posjeduju organizaciju, red i disciplinu, od početka pa do kraja, što je prvo a što je zadnje, talentirani matematičari, ja nisam imala pojma o matematici, to mi je najgori predmet ali moja šefica me je naučila "cake" u matematici, upravo su me oni gurali naprijed u poslu i to jeste unutarnje zadovoljstvo, oni su me naučili ljepoti konstruktivnost i organizacije..i puno toga šta smo mi sve prošli!!! Uz njih se osjećam se sigurnom i samopouzadanom, osjećam oslonac. Nikad ne paničare niti drame oko ničega,nedaj bog imati za šefa Lava.

U svojoj jednostavnosti doslovno su ogoljeni, ništa ne glume, ništa posebno predstavljaju, kad bi me ponovno neko pitao s kime bi radila uvijek bi izabrala jarce, razumiju i žrtvuju se za druge. Kada se njih prikazuje nepoželjnim, hladnim, željni pozicije oni tu poziciju uopće ne osjećaju niti se tako ponašaju, doslovno piju kavu s čistačicom, kažem ovo, da uvjerljivo prikažem njihovu jednostavnost i nepostojanje vidnog predstavljanja, oni svakoga poštuju, valjda zato što je njihova pozicija nije došla preko noći, nego dugogodišnjim radom i trudo i to je njima normalno da su došli do te pozicije i zato tu poziciju jednostavno nose, oni su osobe s unutarnjom vrijednošću, do srži jednostavni i skromni.

Što se tiče estetike za jarce i Ve u jarcu, svi su obučeni u crna odijela, pridjevanje simbol. Saturna i djeluju kao neki izgubljeni svijet (poslovni) ili kao da su na sahrani, a jarci su sve samo ne izgubljeni, jer tko je stvarao ovu sadašnjost i ostavljao u prošlost, da bi mi psjećivali vrednote starih gradove i kultura, mediteran, naravno i druge kulture i divio se tome. Jarce se treba prikazivati na posolovim svjetovanjima, seminarima, u uredu za compjut., također Ve u jarcu prikazat u tom stilu ili ju prikazat kao zimsku sportašicu, skijašicu, koja voli snjeg jer je i mars u jarcu u egzaltaciji ili planinare, oni vole planinariti. Glupo je prikazivati tako dramatično Jarce jer onaj koji ništa nezna o astrologiji, ne može razumjeti o čemu se radi i ne može dobiti pravi dojam.
natalys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.