Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2011., 00:01   #21
Ja sam prilično razočarana Chemacom. Ne samo da su neke od zaposlenica neljubazne van svake mjere (čast iznimkama), nego često nemaju pojma što drže u dućanu

Svakako bih preporučila NB Hobby&Art shop - imaju ogroman izbor, sve im je lijepo sortirano, žene u dućanu su sjajne i znaju točno gdje im što stoji. A i povoljni su
friki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 23:56   #22
Lijepi pozdrav! Već dugo nisam bila ovdje, pa je lijepo opet vidjeti neke nove stvarčice. Ostavljam link za sve one koji su u potrazi za šarenim papirima http://cardsbyeli.wordpress.com/papiri/
TetaBetaCraft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:27   #23
Artist-Vito Split

Pozdrav svima, s obzirom na jadno stanje u Splitu, ja ću preporučiti jedan mali dućan, Artist-Vito koji se nalazi nasuprot dječjeg kazališta lutaka (adresa Kamila Tončića 4. pretpostavljam neznači puno). U svakom slučaju, imaju repromaterijal za nakit, slikarski materijal (najviše akrila - dobar izbor i cijene , pribor za dekupaž, drže časopis Unikat, a počeli su držati i glinu... Pa eto, nadam se da sam kome pomogla...
kipikipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 15:03   #24
zna li netko ovaj hoby art u frankopanskoj jel radi subotom i od kolko do kolko? nisam od tud pa da nejdem uzalud
Delirij is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 17:55   #25
da vas pitam znate li gdje se moze naci kupac za sliku iz 1948 god slikar '' k. grub '' molim vas odg .. i unaprijed hvala
MaGi__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 18:02   #26
Kakvo je to pitanje
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 12:31   #27
ako netko treba salvete za decoupage neka mi se javi , prodajem 1 salveta = 1kn
tratincica37 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.