Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2017., 19:33   #721
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Index je postao otvoreno pro jugoslavenski, ne prođe dan a da se ne objavi neko bijedno glorificiranje te propale države.
Zar stvarno postoje ljudi koji misle da u 21. stoljeću postoje Jugoslaveni? Ako da., što su točno ti Jugoslaveni 21. stoljeca? Baš me zanima!
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 15:50   #722
Index je postao grupa frusriranih jadnika ljutih na sve i cijeli svijet, nema to veze sa "Jugoslavenima" Prije sam ih znao čitati, mislim da nisam taj portalčić otvorio skoro godinu dana. Kad mi netko pita jesi pročitao nešto s indexa, ja sa gađenjem odgovorim ga ne čitam već duže vrijeme. Zaobilazim i linkove na dotični koji se stavljaju na nekim temema na forumu.
Ali i većina ostalih hr web portala je smeće, osobito 24sata i žnjet.hr
blesimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 22:51   #723
Quote:
blesimer kaže: Pogledaj post
Index je postao grupa frusriranih jadnika ljutih na sve i cijeli svijet, nema to veze sa "Jugoslavenima" Prije sam ih znao čitati, mislim da nisam taj portalčić otvorio skoro godinu dana. Kad mi netko pita jesi pročitao nešto s indexa, ja sa gađenjem odgovorim ga ne čitam već duže vrijeme. Zaobilazim i linkove na dotični koji se stavljaju na nekim temema na forumu.
Ali i većina ostalih hr web portala je smeće, osobito 24sata i žnjet.hr
E to je to. Taj pesimizam indexovih novinara se već može gledati kao bolest. Ja stvarno ne znam što te ljude spriječava da se bace pod vlak.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 14:45   #724
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Zar stvarno postoje ljudi koji misle da u 21. stoljeću postoje Jugoslaveni? Ako da., što su točno ti Jugoslaveni 21. stoljeca? Baš me zanima!

https://www.vecernji.hr/vijesti/samo...vatskoj-980569
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 15:20   #725
http://www.index.hr/sport/clanak/juv...re/978197.aspx

Quote:
Ujedno je 28. svibnja postao prvi igrač rođen u ovom tisućljeću koji je zabio gol u ligama petice.
Čovjek je rođen 28.2.2000.

Je u tom Indexu neobrazovanost i glupost baš uvjet da se zaposliš?
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 01:40   #726
Lijepo je vidjeti kako ima klikovi rapidno opadaju u zadnje vrijeme,al zato Babic na svom profilu netrpeljiv i odvratan prema svima koji mu odbruse nešto.
marrai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 00:16   #727
Apsolutno najveće smeće od portala u ovom dijelu Europe. Anarhizam, destrukcija, nametljivost, blaćenje jednih te istih.....
To nije medij i ne bi ga trebalo ni medijem tretirati.
__________________
Milanović u siječnju 2024. za N1 "Ja da se kandidiram? Kakvo je to pitanje uopće? Kako da se kandidiram, ja nemam stranku, listu?! Kako ću ja to napraviti čak i da mi takva stvar padne na pamet."
Mortal Kombajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 01:55   #728
"Leš Leopolda Mandića u Splitu..."

Jel to novinarska sloboda Babiću, govno jedno iskompleksirano?
Nije se moglo napisati tijelo, nego ovako se spuštati i služiti se najjadnijim trikovima?

Dno dna.
Donet pod hitno neki zakon i razjebat cijeli index i njihovu redakciju na celu s doticnim kompleksasem.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 17:51   #729
Može mu se, kad ima podršku "H"ND sekte i vijeća za el. medije.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:56   #730
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
"Leš Leopolda Mandića u Splitu..."

Jel to novinarska sloboda Babiću, govno jedno iskompleksirano?
Nije se moglo napisati tijelo, nego ovako se spuštati i služiti se najjadnijim trikovima?

Dno dna.
Donet pod hitno neki zakon i razjebat cijeli index i njihovu redakciju na celu s doticnim kompleksasem.
Popu pop, a lešu leš.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:33   #731
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Popu pop, a lešu leš.
Inače bih ti napisao neke stvari ali vjerojatno nemaš više od 15 godina pa mislim da nema smisla ulaziti u nepotrebne rasprave.
Kartoniraj, adio.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 00:08   #732
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Inače bih ti napisao neke stvari ali vjerojatno nemaš više od 15 godina pa mislim da nema smisla ulaziti u nepotrebne rasprave.
Kartoniraj, adio.
"Prigovor, časni sude! Moj klijent nije spolno općio s lešom, nego je jebo tijelo!"
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:34   #733
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
"Prigovor, časni sude! Moj klijent nije spolno općio s lešom, nego je jebo tijelo!"
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:53   #734
Quote:
blesimer kaže: Pogledaj post
Index je postao grupa frusriranih jadnika ljutih na sve i cijeli svijet, nema to veze sa "Jugoslavenima" Prije sam ih znao čitati, mislim da nisam taj portalčić otvorio skoro godinu dana. Kad mi netko pita jesi pročitao nešto s indexa, ja sa gađenjem odgovorim ga ne čitam već duže vrijeme. Zaobilazim i linkove na dotični koji se stavljaju na nekim temema na forumu.
Ali i većina ostalih hr web portala je smeće, osobito 24sata i žnjet.hr
Oni su isto dvolični, borci za istinu i pravdu kao, ljuti na sve i svašta a opet se recimo i jedan babić klanja mati rimcu, ni riječ da bi napisao o njegvom starom i sumnjivih 300 mln.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:18   #735
jel uopće ko čita to sranje od php portala. ružan font, ružan baner. ružni textovi.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:12   #736
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
Zar stvarno postoje ljudi koji misle da u 21. stoljeću postoje Jugoslaveni? Ako da., što su točno ti Jugoslaveni 21. stoljeca? Baš me zanima!

naravno da postoje. radi se o ljudima kojima ni sto povijesnih iskustava ne bi izrodilo pouku, dakle u principu radi se o idiotima.

konkretno na indexu su ljudi koji izbacuju članke "koji su najbogatiji ljudi u Jugoslaviji 1981.", "šta se slušalo u Jugoslaviji 1988." i tako, nema veze šta je ali da se spominje "Jugoslavija". to su ljudi čiji forum na pdf-u Politika od 15 tema na prvoj stranici ima svih 15 tema vezanih na Srbiju i njihove tabloide. ovaj forum.hr na Kozmetici ima više upisa nego index na Politici. Znanost, to tek treba vidjeti. pravi, punokrvni glupani. znači radi se o kaci govana koja je dobra samo za trolanje, i to level 1 trolanje.

na tom portalu sam bio prije Severine i nikad nije bio pro hrvatski. osnovan je od strane Soroševe kujice. kratkonogi je uvijek bio protiv našeg naroda i otvoreno nas mrzi. sve to nije ništa novo. država je dozvolila Soroševoj kratkonogoj kujici i pedofilu da ne plaća porez. oprostila mu je zbog pluralizma još jedna odlična hdz-ova procjena kako se vodi država i šta je red. neće nas pokopati index, ali hdz bi mogao.

ako im zaista opadaju lajkovi, odlično.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 14:58   #737
Bojkotiram od danas i nadam se ako postoji neki paralelni svemir da je Charlie Hebbo napadač posjetio njihovu redakciju. Satiricno rece ja.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 21:48   #738
Quote:
zmay kaže: Pogledaj post
naravno da postoje. radi se o ljudima kojima ni sto povijesnih iskustava ne bi izrodilo pouku, dakle u principu radi se o idiotima.

konkretno na indexu su ljudi koji izbacuju članke "koji su najbogatiji ljudi u Jugoslaviji 1981.", "šta se slušalo u Jugoslaviji 1988." i tako, nema veze šta je ali da se spominje "Jugoslavija". to su ljudi čiji forum na pdf-u Politika od 15 tema na prvoj stranici ima svih 15 tema vezanih na Srbiju i njihove tabloide. ovaj forum.hr na Kozmetici ima više upisa nego index na Politici. Znanost, to tek treba vidjeti. pravi, punokrvni glupani. znači radi se o kaci govana koja je dobra samo za trolanje, i to level 1 trolanje.

na tom portalu sam bio prije Severine i nikad nije bio pro hrvatski. osnovan je od strane Soroševe kujice. kratkonogi je uvijek bio protiv našeg naroda i otvoreno nas mrzi. sve to nije ništa novo. država je dozvolila Soroševoj kratkonogoj kujici i pedofilu da ne plaća porez. oprostila mu je zbog pluralizma još jedna odlična hdz-ova procjena kako se vodi država i šta je red. neće nas pokopati index, ali hdz bi mogao.

ako im zaista opadaju lajkovi, odlično.
Ljudi pišu o leševima Leopolda Mandića, Jugoslaviji i sl. baš zato jer se ljudi dižu na stražnje noge na takve tekstove = kontroverza = čitanost = zarada. Jednostavno onaj dio "liberalnog" puka nasmiju, onom "tradicionalnom" se diže kosa na glavi i živicraju se, sve u svemu pun pogodak u smislu zarade.

Prije bi rekao da su političke platforme ovi marginalni desničarski portali, jer objektivno, tko pri zdravom mozgu će kliknuti na članak gdje babetina Markić razlaže prihvatljiv način spolnog općenja ili dijeli životne mudrosti, vjerojatno neke marginalne skupine, a ne šira populacija.

Dok opet s druge strane, interesa za nekakvim nesenzacionalnim informiranjem javnosti nema. Jer nitko ne čita portal hine, zar ne? Svi traže malo "mesa", malo sisa, malo guzica, malo "potukli se", senzacija, panika, nikad viđeno, 5 savjeta, što cura žele, ispovjest sponzoruše, leš leopolda, ukralo, politika i sl. I to ljudi klikaju jednostavno.


S druge strane ne vidim zašto bi se netko dizao na stražnje strane na spomen Jugoslavije. Jednako kao što se nitko ne diže na spomen Mađara, Austrijanca, Turaka ili Talijana. To je jednostavno dio povijesti, koja se ne može izbrisati, bilo loše ili bilo dobro, većina nas je rođena, odrasla i živjela u Jugoslaviji.


I ne znam u čemu je problem prihvatiti da je nekome sigurno bilo bolje u Jugoslaviji. Na posao je išao pjevajući, nije bilo pojmova kao "stres", na haubi jugića je povalio prvu novosađanku uz htiove novog vala, bio je na listi čekanja za stan, sviđali mu se više pojmovi "jednakost i sl." od "krvavi rad, tržišni napredak, životno učenje" i sl. fraze. To ga ne čini lošim čovjekom ili nekim neprijateljom i ne vidim razlog da ga se osuđuje. Ne znači da ima neke "više motive" ili tko zna što.


Promjeni malo perspektivu i za promjenu nešto pogledaj iz perspektive najobičnijeg čovjeka, a ne uvijek iz perspektive nekih "viših interesa", "više politike" i sl.


Moja baba od 100 godina tvrdi da je njoj bilo najbolje pod vlašću talijana i nju nitko ne može uvjeriti u suprotno. A zašto bi je itko i uvjeravao, svatko ima pravo da misli i zalaže se za što hoće. Ne možeš ljudima ispirati mozak da misle kako ti želiš da misle.

Zadnje uređivanje aaaaaaaa : 01.12.2017. at 21:58.
aaaaaaaa is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 18:22   #739
Zlo u pravom smislu riječi.
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 18:23   #740
Odgovornost im je u podizanju razine mržnje i stvaranju polariziranog društva.
Zarati pa vladaj...
neznalica1111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.