Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 16:05   #101
Nije bilo telenovela sinoć zbog razornog potresa.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:35   #102
Da, bio je jačine 7.1 po Richteru. Nakon čega su uslijedili 11 ''manjih'' jačine 4.

Užasno mi je žao Meksika i meksikanaca. Žao mi je 219 ljudi koji su izgubili svoje živote, ljudi koji su zakopani pod ruševinama, djece u školama, ljudi koji su preživjeli a izgubili dom.
I nikako mi ne ide u glavu, zašto je život tako okrutan prema Meksiku? Svako malo se dogodi neka katastrofa.

Što se tiče novele; 1. epizoda je nadmašila sva moja očekivanja. Silvia izgleda i glumi savršeno, a i ovo troje su mi dobri, iako ih nisam prije gledao u novelama. Zapravo su mi svi ok, ali Damianova majka mi je grozna.

A entrada i uvodna pjesma su mi savršene! Malo su me podsjetile na starije Televisine entrade.
Zna li netko hoće li Las Estrellas uzeti pauzu od emitiranja novela zbog ovog potresa?
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:09   #103
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Da, bio je jačine 7.1 po Richteru. Nakon čega su uslijedili 11 ''manjih'' jačine 4.

Užasno mi je žao Meksika i meksikanaca. Žao mi je 219 ljudi koji su izgubili svoje živote, ljudi koji su zakopani pod ruševinama, djece u školama, ljudi koji su preživjeli a izgubili dom.
I nikako mi ne ide u glavu, zašto je život tako okrutan prema Meksiku? Svako malo se dogodi neka katastrofa.
A to je tako kad su jednostavno na tom seizmološki aktivnom području... A rekao bih da smo financijski isti kao i oni, političari rade što žele, ljudi gladni, sve manje novaca, svi bježe u Ameriku...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 23:31   #104
U off-u smo, stoga se ispričavam, ali ne znam u koju temu da ovo napišem.

@exodus175: Slažem se sa svime napisanim. Jedina je razlika u tome što je nas znatno manje nego njih. A nije ni u Americi ništa bolje.
Po svemu što sam čuo i pročitao najbolja je Kanada i ove nordijske zemlje. Dakle Švedska, Norveška...

A i ne postoje li stručnjaci koji bi mogli unaprijed znati kada će izbiti potres? Pogotovo ovako velik?
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:37   #105
Uhm, zašto je 2. epizoda dostupna za gledanje? Mislim da meksikancima trenutno i nije do telenovela.
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:35   #106
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Uhm, zašto je 2. epizoda dostupna za gledanje? Mislim da meksikancima trenutno i nije do telenovela.
Jer je Televisa stavila te epizode na Blim, pa je onda netko skinuo s tog servisa i stavio na druge sajtove.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:36   #107
Quote:
Nevan kaže: Pogledaj post
Uhm, zašto je 2. epizoda dostupna za gledanje? Mislim da meksikancima trenutno i nije do telenovela.
Totalno sam u off-u, ali može li mi netko šibnuti u pm link za gledanje te 2 ep.. Gdje god tražim ne mogu naći. Ne bih ovu seriju gledala, nego neku drugu, ali mislim, ako je ova postavljena, mora biti i ta druga. Postoje samo neki dijelovi na yt-u.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:01   #108
Ova 2 epizoda je sasvim slučajno izašla van .
Televisa neće ovaj tjedan prikazati ni jednu novu epizodu ove novele.
U ponedjeljak će ponovno emitirati prvu epizodu , a u utorak bi trebali prikazati epizodu 2 .
Osim ako se opet nešto nepredviđeno ne dogodi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:09   #109
Ne znam baš. Oke, potres, katastrofa i sve to, ali treba li ljudima cijeli tjedan emitiranja reportaža o potresu na svim televizijama? Ne znam.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:11   #110
Altairfan - objasnio si na drugoj temi...
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:48   #111
@exodus175: Ja nisam ni pogledao tu 2. epizodu. Pa ja mislim da je uopće strah ljude ulaziti u svoje domove, a kamo li gledati telenovele. Bio sam u čudu kada sam vidio da je dostupna 2. epizoda. Kada se situacija u Meksiku popravi i nastave dalje s emitiranjem, onda ću je i ja gledati. Mislim da su vjerojatno i snimanja zaustavljena. Jer koliko sam vidio nije sigurno biti ni na cesti, ni u domovima. Jer pitanje je gdje se je što pomaklo prilikom potresa.
Ja se samo nadam da će se na ovome zaustaviti i da neće biti još nečeg goreg. Ne zbog emitiranja telenovela, već zbog ljudi!

Zadnji post u off-u! Ispričavam se još jednom!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 12:01   #112
Televisa će sutra , u nedjelju , ponovno prikazati 1 epizodu ,a od ponedjeljka nove epizode :

https://www.youtube.com/watch?v=LJ2Kqlh2bvw

To je valjda sad konačno .


Prilog o snimanju nesreće :

https://www.youtube.com/watch?v=DbE_5b30i-U

Mogli su malo duži prilog . Ovdje se ne vidi baš ništa previše .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 19:41   #113
Ko ima link za 2. epizodu?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:56   #114
Pogledah prvu epizodu. Zasad se čini zanimljivo.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 01:24   #115
Damian y Carolina 2 #Damina Caer En Tentacion
https://www.youtube.com/watch?v=r4viLpkaYD4&t=4s
Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:38   #116
Puno su mi draži par Raquel i Santiago.
I skidam kapu Navarro za scenu na podu.

Nadalje, pun pogodak je mala Julia Urbini, Lola, kao Carolinina kćer, jako su slične.
A ovu staru, Damianovu mamu, ne bih komentirao. Ista uloga kao i u MDN.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 05:23   #117
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Puno su mi draži par Raquel i Santiago.
I skidam kapu Navarro za scenu na podu.

Nadalje, pun pogodak je mala Julia Urbini, Lola, kao Carolinina kćer, jako su slične.
A ovu staru, Damianovu mamu, ne bih komentirao. Ista uloga kao i u MDN.
Meni Gabriel i Adriana (Damina) Imaju neverovatnu hemiju iako je i sa Silviom odlican. Fero mi ok, nista posebno. Soto je mnogo lepsi i zgodniji od Fera. A i bolji glumac za mene. Adriana odlicno glumi, Silvia mi je previse prenaglasena... nzm Adriana je prirodnija, opustena.
Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:16   #118
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Nadalje, pun pogodak je mala Julia Urbini, Lola, kao Carolinina kćer, jako su slične.
stvarno, ja sam išla guglat jel su i u rl majka i kći al s obzirom da nisu, baš je fascinantna ta sličnost.

Quote:
Rexha kaže: Pogledaj post
Silvia mi je previse prenaglasena... nzm Adriana je prirodnija, opustena.
da, Raquel malo umara dok je gledaš. al Silvia je pomalo takva i u rl, hiperaktivna u komunikaciji

pogledala sam prve dvije epizode i sviđa mi se.
jedino mi baš ne idu Raquel i Santi skupa, al vidjet ćemo.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:03   #119
Sve odlično i dalje .
Samo me malo ovo smeta stalno mijenjanje prošlosti i sadašnjosti .

Stara Već mi previše ide na živce .

Andres mi je već previše
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:26   #120
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Sve odlično i dalje .
Samo me malo ovo smeta stalno mijenjanje prošlosti i sadašnjosti .
Ako se budu držali originala, to će ti bit cijelu telenovelu praktički.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.