Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 16:14   #8141
Ak imas 100 kn viška, izvadi betu, tu dobivas 100%tnu istinu!

(ja sam voljela betu vaditi)
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 16:45   #8142
Nakon 3 sata sam pisala opet jer nisam vise mogla držat mokraću. Puko bi mi mjehur. Sjena se i na drugom testu vidi. Pa Boze pomozi.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 16:46   #8143
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Ak imas 100 kn viška, izvadi betu, tu dobivas 100%tnu istinu!



(ja sam voljela betu vaditi)
Scissors bih Al sam preselila u Njemacku i pojma nemam gdje ima privat laboratorij i Kak to kod njih funkcionira. Al sam zvala gin i rekla da mislim da sam T i dao mi u utorak u pol 9 termin.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 16:56   #8144
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Scissors bih Al sam preselila u Njemacku i pojma nemam gdje ima privat laboratorij i Kak to kod njih funkcionira. Al sam zvala gin i rekla da mislim da sam T i dao mi u utorak u pol 9 termin.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
nemam pojma što se ultrazvukom može vidjeti tako rano, tad ćeš biti 4+nešto sitno...

al do tad napravi i neki pravi test (ne clearblue) sigurno i u Njemačkoj ima neki od ovih koji su provjereno dobri.

ja nešto sitno vidim na testu, a kažem ti, oba puta kada sam bila trudna na normalnom testu mi je bila jače vidljiva crta, a na kinezu ovako suspektno. tako da se sutra možeš pozitivno iznenaditi s pravim testom.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 17:02   #8145
Idem ginu zbog bete, ne uzv-a , I terapije tj heparina, ako se potvrdi. Frendica mi kaže da ovdje gin radi Bhcg Jbga ja pojma nemam. Samo sam jednom kod njega bila. Sumnjam da ovi iz ljekarne mogu pokazat bolje od ovih Kineza od 10 mlU. Ja sam bas suprotno imala bolje crtice na kometima nego na ovima iz apoteke tipa gravignosti. Sutra ću otic u dm i kupit neki. Sad sam legla jer me boli trbuh i kad sam sad obrisala dok sam pisala kao da sam imala neki rozi iscjedak.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 17:15   #8146
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Idem ginu zbog bete, ne uzv-a , I terapije tj heparina, ako se potvrdi. Frendica mi kaže da ovdje gin radi Bhcg Jbga ja pojma nemam. Samo sam jednom kod njega bila. Sumnjam da ovi iz ljekarne mogu pokazat bolje od ovih Kineza od 10 mlU. Ja sam bas suprotno imala bolje crtice na kometima nego na ovima iz apoteke tipa gravignosti. Sutra ću otic u dm i kupit neki. Sad sam legla jer me boli trbuh i kad sam sad obrisala dok sam pisala kao da sam imala neki rozi iscjedak.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
u ovom slučaju nije problem u 10mIU, nego jel crvena ili plava crta.

meni je jača crta bila na crvenom od osjetljivosti 20 mIU nego na ovom kinezu plavom od 10 mIU.

obzirom da zbog trombo moraš na heparin, onda svakako trebaš potvrdu o trudnoći ASAP. koje mutacije imaš?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 17:40   #8147
Homozigot 4 G, Pai!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 17:43   #8148
Liliiii, sjenica je definitivno tu, na prvoj slici se vidi jasno ko dan! Sretno!!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Old 22.09.2017., 18:30   #8149
Beta

Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Cure ja mislim da imam sjenu na testu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Ja sam tako ujutro radila test na poslu u 7h i idjela sam sjenu... sve kolegice sam ispitala sta msle jel to je pozitivno ili nije sve su rekle da nije... i nije mi vrag dao mira, popodne iza posla u 16h odem vadit betu, u 18h dobijem rzultate kad ono pozitivno!!

Drugi put sam radila clear blue test i crta je bila jasna ko dan, ali sma onda radila i betu pa mi je i beta bila puno veca... tako da mozda je velicina bete utjecala na jacinu crtice,a ne vrsta testa.... (u drugoj trudnoci je, da ne bi netko kislio da sam za jednu trudnocu 2x radila kucni i betu )
ancy_20 is offline  
Old 22.09.2017., 18:43   #8150
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Homozigot 4 G, Pai!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
i za to će te staviti na heparin? kod nas više ništa ne daju za pai i mthfr. ja sam pai hetero i mthfr homo, nisam ni andol dobila.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 20:37   #8151
Scissors Nadam se da se neće igrati nakon 5 spontanih.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 20:53   #8152
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Scissors Nadam se da se neće igrati nakon 5 spontanih.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
ajoj

neće onda sigurno, ja bi cijelu ljekarnu strpala u sebe da sam u toj situaciji. uf
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 21:01   #8153
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
i za to će te staviti na heparin? kod nas više ništa ne daju za pai i mthfr. ja sam pai hetero i mthfr homo, nisam ni andol dobila.
Ja imam iste mutacije i to je bzvz za naše doktore. Ipak, zbog 3 spontana sam na andolu100, a i dr. i ja smo dosta realne i složile smo se da je to više za placebo efekt nego išta drugo. andol100 kupuješ bez recepta, tako da ga ti možeš piti i na svoju ruku ako misliš da ima potrebe, ne treba ti ga dr. prepisivati.
jojo21 is offline  
Old 22.09.2017., 21:05   #8154
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
Ja imam iste mutacije i to je bzvz za naše doktore. Ipak, zbog 3 spontana sam na andolu100, a i dr. i ja smo dosta realne i složile smo se da je to više za placebo efekt nego išta drugo. andol100 kupuješ bez recepta, tako da ga ti možeš piti i na svoju ruku ako misliš da ima potrebe, ne treba ti ga dr. prepisivati.
imala sam dosad 'samo' jedan spontani, pročitala nekoliko istraživanja kojima je dokazano da pai hetero nije patologija i da je šansa za spontani skoro ista kao i kod onih koji nemaju pai uopće, plus bila sam kod ginekologa koji je kao autoritet na tom području i koji mi je rekao da ne treba ništa, pa sam si odlučila u svojoj glavi ne propitivat to dalje i vjerovati tome i biti mirna. nadam se da neću požaliti.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 22.09.2017., 22:30   #8155
liliiiiii koje divne vijesti nađoh!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ na najjakije za jaču crtiću sutra. sličica odma ujutro!!
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 22.09.2017., 23:36   #8156
Bude slikica. Al neće bit bas rano jer sam slobodna pa ću malo spavat i uživati bez sikiracije oko trudnoće.
Mislim da mogu potvrdit. Jer sam pisala večeras i treći test i tu se vidi crta/sjena. Do jučer su bili negativni ful pa ne može bit da je greška, evap, bla bla..Tako da je sad samo pitanje kako će to sve skupa ići! I dokle trajati..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 22.09.2017., 23:42   #8157
tam negdje do 25.5. druge godine
__________________
robica za curice-Beba
Evil-smile is offline  
Old 23.09.2017., 00:07   #8158
Bude slikica. Al neće bit bas rano jer sam slobodna pa ću malo spavat i uživati bez sikiracije oko trudnoće.
Mislim da mogu potvrdit. Jer sam pisala večeras i treći test i tu se vidi crta/sjena. Do jučer su bili negativni ful pa ne može bit da je greška, evap, bla bla..Tako da je sad samo pitanje kako će to sve skupa ići! I dokle trajati..


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Old 23.09.2017., 00:57   #8159
Ulazim na temu i imam sto i vidit..Lili bas mi je drago, neka nam plusica
naonao is offline  
Old 23.09.2017., 09:08   #8160
Vanna Bee Vol.18

Jutros sam ponovila. Tu je crta. Ustvari sjena.Medjutim morala sam obavit veliku nuždu. Kad sam se brisala ima malo roskastog iscjetka. Nemam pojma šta da radim. Ići na hitnu danas ukoliko opet bude bilo ili pustiti da bude šta bude. Problem je jer sutra moram radit


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.