Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 22:04   #8181
Quote:
BozWon kaže: Pogledaj post
kakav viewing party?
Za dokumentarac? Na forumu? Kao listening party samo viewing party ako kontaš. Npr. na drugim forumima su organizirali da gledaju svi dokumentarac u isto vrijeme i komentiraju.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 21.09.2017., 22:06   #8182
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Za dokumentarac? Na forumu? Kao listening party samo viewing party ako kontaš. Npr. na drugim forumima su organizirali da gledaju svi dokumentarac u isto vrijeme i komentiraju.
Mess
KillsXO is offline  
Old 21.09.2017., 22:10   #8183
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Za dokumentarac? Na forumu? Kao listening party samo viewing party ako kontaš. Npr. na drugim forumima su organizirali da gledaju svi dokumentarac u isto vrijeme i komentiraju.
Kada bi bilo live streamanje bi bilo super, ovako ću pogledati u miru pa kasnije prokomentirati.

jedva čekam da vidim Florence isto
BozWon is offline  
Old 21.09.2017., 22:45   #8184
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
https://www.instagram.com/p/BZSNVPSH...ken-by=iamdjws

"my favorite producent" "this next album together" upravo zabijen posljednji cavao u lijes nas RedOnetardova :/


Ali ako LG6 bude pun smasheva poput Do What You Want, The Cure, Government Hooker, Bloody Mary, Sexxx Dreams, Manikura onda moze
pa to si mogao odavno znat.
Guillotine is offline  
Old 22.09.2017., 00:28   #8185
Gaga je na Instagramu napisala podužu poruku o GAGA: FFT

https://www.instagram.com/p/BZUagXrgGFq
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 22.09.2017., 01:13   #8186
Zaradila je 52 (petdeset i dva) milijuna dolara sa prvih 20 koncerata na Joanne turneji.

http://www.billboard.com/articles/co...illion-opening

Na cijeloj ArtRave turneji je zaradila 83 milijuna dolara sa 79 koncerata. Ovdje samo sa 20 koncerata je zaradila oko 60% ArtRave turneje.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 22.09.2017., 13:35   #8187
Pogledao sam dokumentarac i moram priznati da mi je bio odličan. I dirljiv i zabavan i prikazano djeluje iskreno. Tijekom gledanja sam se zamislio kako je okrutna stvar kad uložiš užasno puno truda u nešto što ti puno znači i u što vjeruješ, a drugima je toliko lako to sve iskritizirati i popljuvati, a da ni ne trepnu. Minus mi je to što mi fali neka reakcija na to što je album dobio mixed reviews, što singlovi nisu toliko dobro prošli kod publike i sl
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 22.09.2017., 14:03   #8188
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam dokumentarac i moram priznati da mi je bio odličan. I dirljiv i zabavan i prikazano djeluje iskreno. Tijekom gledanja sam se zamislio kako je okrutna stvar kad uložiš užasno puno truda u nešto što ti puno znači i u što vjeruješ, a drugima je toliko lako to sve iskritizirati i popljuvati, a da ni ne trepnu. Minus mi je to što mi fali neka reakcija na to što je album dobio mixed reviews, što singlovi nisu toliko dobro prošli kod publike i sl
Kako nema? Nisam gledao ali procitao sam da imaje scena di reagira na PI komentare, to ona scena kad je rekla da ce se borit da nam se svidi albumaz?
Guillotine is offline  
Old 22.09.2017., 14:04   #8189
Glupo mi je sta je na kraju ispalo da je PI omrazena medu fanovima a zapravo je fan favorite sa albumaza
Guillotine is offline  
Old 22.09.2017., 14:13   #8190
Quote:
Guillotine kaže: Pogledaj post
Kako nema? Nisam gledao ali procitao sam da imaje scena di reagira na PI komentare, to ona scena kad je rekla da ce se borit da nam se svidi albumaz?
nema. ta scena nije povezana s tim. ima dio gdje se čuju glasovi kako komentiraju tipa ''želimo staru lady gagu'', ali nema nigdje da tipa direktno ona komentira recenzije i uspjeh albuma/pjesama
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Old 22.09.2017., 14:19   #8191
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
nema. ta scena nije povezana s tim. ima dio gdje se čuju glasovi kako komentiraju tipa ''želimo staru lady gagu'', ali nema nigdje da tipa direktno ona komentira recenzije i uspjeh albuma/pjesama
Pa nece sigurno citat recenzije iz vasih ureda pa na to reagirat
Guillotine is offline  
Old 22.09.2017., 17:14   #8192
Quote:
NOD14 kaže: Pogledaj post
nema. ta scena nije povezana s tim. ima dio gdje se čuju glasovi kako komentiraju tipa ''želimo staru lady gagu'', ali nema nigdje da tipa direktno ona komentira recenzije i uspjeh albuma/pjesama
Može se reći da su napravili skok sa izlaska albuma (10.mj) na Superbowl (2.mj) jer su se više htjeli fokusirat na nastanak samog albuma, i dokumentarac bi inače završio sa izlaskom albuma da nije bilo Superbowla.
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 22.09.2017., 17:16   #8193
Izvrstan dokumentarac! Iskren, neposredan, intiman. Ako sam prije Šteficu respektao 100%, sad je respektam 150%

Scena gdje je pustila Joanne baki>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Titanic

Izjava godine:"If I kept that gap between my teeth, I'd have even bigger problems with Madonna"
Zvone99 is offline  
Old 22.09.2017., 17:18   #8194
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post

Izjava godine:"If I kept that gap between my teeth, I'd have even bigger problems with Madonna"
tu me baš nasmijala

kako sam cringeao kad je bila ona "mommy" fanica
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 22.09.2017., 17:27   #8195
Odličan film! Doslovno ne znam što da nadodam kad je sve već rečeno. Možda bi volio da nisu baš preskočili sve od desetog do prvog mjeseca, ali sve u svemu više nego odličan film. Nisam ni bio svjestan da je prošlo dva sata. Nadam se kojem Emmy-ju sljedeće godine.
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 22.09.2017., 17:40   #8196
Quote:
AlphabetBoy kaže: Pogledaj post
Nisam ni bio svjestan da je prošlo dva sata.
Kad ovako doma gledam filmove često me smore i napravim pauzu svako 40ak minuta, a ovdje mi je bilo kao da je dokumentarac trajao pola sata


Super mi je onaj dio gdje izlazi iz auta i onda prikazuju nju u prošlosti s raznim outfitima, itd., a kad uđe u auto nastane muk.

Nisam ni bio svjestan koliko joj još uvijek taj kuk zadaje problema + fibromialgija. Bilo mi ju je preteško gledat u krevetu uplakanu u bolovima. Stvarno je lavica!
Zvone99 is offline  
Old 22.09.2017., 18:27   #8197
Gdje gledate film? Već godinama nisam u toku s torentima, može neki link u inbox?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Old 22.09.2017., 18:59   #8198


__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 22.09.2017., 18:59   #8199
Quote:
points kaže: Pogledaj post
Gdje gledate film? Već godinama nisam u toku s torentima, može neki link u inbox?
Ja sam skinuo sa torenta pa ako zelis link od torenta gdje sam skinuo
__________________
this is my afterlife
AlphabetBoy is offline  
Old 22.09.2017., 19:58   #8200
Može meni link torrenta isto
BozWon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:43.