Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 20:26   #641
Ovo se sigurno neće više ponoviti ni njima, a mislim ni u turskim dizijima.

Možda još neki par odlično iznese zaljubljenost, ali njih dvoje ljudima izmamljuju konstatan osmijeh, a to je jedinstveno i zlata vrijedno.

Meni je jako drago da sam se nakačila na ovu seriju, a to mogu zahvaliti predivno izabranim gifićima naših cura na temi ( moj naklon @M@3x i @Imatini).

Njihova kemija se kroz gifiće i slike naslućuje pa sam ja ona koja se uključila već pri kraju na 8-oj seriji.

Nego cure, ja jedva dočekala četvrtak... a ono nedjelja
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:45   #642
A znaš kaj je najstrašnije, ja nebum mogla gledat u nedjelju, najvjerojatnije

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:26   #643
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
A znaš kaj je najstrašnije, ja nebum mogla gledat u nedjelju, najvjerojatnije

Poslano sa mog LG-H440n koristeći Tapatalk
Ne brini, izgleda da ne buš sama, i ja isto. Imam najavu dolaska gostiju,
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:06   #644
počela sam tek danas gledat 11. epizodu s prevodom i za sad uživam, ona njihova prepucavanja i njegovo zabranjivanje da nema taksiranja dok on ne sredi stvar s Emreom , meni je baš simpatična, presladak tak ljubomoran, a ona inatljiva, baš su nigde nisam uspela skinut epizodu, svi nekaj zblokirali, pa sam kod ruskinja skinula, htela sam nakeljit neke gofove, za početak počinjemo sa zvjezdanim stazama kako je netko na temi primjetil



baba je gadna za poludet, a bila mi je u početku neka razumna žena, a ispade snobulja na ntu, koza

i shvaćam Bariša kaj nije teti odmah objasnih stvar s Asli, jer jadan ni sebi još ne zna kaj bi objasnil, ali oni su bili na zadatku, imalu su misiju, bil je kaos, Veli , Emre, sve ih treba polovit, prisluškivat, a sad teta srolji s nekim izjavama o dostojnosti vozačice, blabla, bila je žurba, a onda tek panika, Veli razgovara s tetom, pa Bariš juri dole, taman kad siđe pogleda gore, gore Emre ofira oko ASli, ovaj jadan odma juri gore, meni ga upravo žal, pa tu večer se nabežal po tim štengama ko bedak

pogled mu je bil: ma koji k sad ti delaš gore...., bolje da te nema Emre :rofl


a onda Asli ljubomorna, a Ilayda je ovde ulovila priliku da smuva Bariša, a da ni sam nije skužil koliko mu se žurilo na kat



sad sam opet u gužvi, al nabacila bum još par gifova sporednih likova jer su mi zbilja odlični
Teo i Barbaros i njegove face su mi zbilja uljepšale dan, nasmijah se baš...

__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:14   #645
iako je mrvicu niži od Emrea lijepo ga je pogladil po obrazu... opasan je kad je ljubomoran




zakaj sam napravila ovaj gif, nemam pojma , ovaj Emre ima dobro odijelo pa da i to zabilježimo



Teo kipi...







nakon strke i zbrke, konačno dogovor tko bude prvi sjel ...hijoj luđaka..



streljanje pogledom


Zadnje uređivanje imatina : 22.09.2017. at 16:47.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:00   #646
Asli: Sve sam do sad uspjela sama, tako ću se i od sada sama štititi
Bariš: Bravo Asli sve si sama uspela samo na fakultete nisi sama uspjela krenut

Asli: Nevjerojatno kako si ovo povezao sa školom, nevjerujem /a ona se sad čudi, pa taj jedino na kauču nije spomenul tu školu



-Jesam povezao sam, al ti ništ ne poduzimaš
-Svjestan si toga , al me idalje mučiš i onda pitaš Asli kaj si ljuta
-Ovaj put je i Bariš ljut

-Onda prestanimo
-I ja tak mislim, idemo, ajde Asli kreni


ona krene drugim putem, a on niš ne kuži, a onda i onaj njegov šofer umalo nastradao
kaj bumo yenge ostavili tu, Bariš opet lud (dobro nisam niš pital)



Bahri bey, kaj da radimo - gde se ti gasiš


kak je i ona tvrdoglava, čovjek fino brine za potomstvo, a ona uopće ne misli na jajnike
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:18   #647
kak je i ona tvrdoglava, čovjek fino brine za potomstvo, a ona uopće ne misli na jajnike

@imatina umrla sam na ovo :klap::klap::klap:

nadam se da nije off, ali evo ovi linkovi s prijevodom rade
https://www.youtube.com/watch?v=WsQfrVtn4lA
just_happy_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:23   #648
Iiii 3. fragi je tuuu https://www.instagram.com/p/BZWXKv8hA28/
Kemija opet prsti medu njima..dovoljno je samo da se pogledaju
BubicaTrubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:05   #649
prevedena najava

ja ne znam kaj da mislim, jedino vo na kraju zvuči krasno -sjedi pored mene ljubavi al ono dizanje stolice, opet eto ne znam, ja gledam 11.tu sve je dobro do golf terena

edit
ljubavi , kak on to misli, kakva je njena faca, zakaj mu govori vi, kaj je njima, su oni normalni, dajte nam neku mrvicu ozbiljnosti, nemojte sad pretjerati, ali malo se uozbiljite, ne želim gledat Asli koja razbija stakla jer eto nije baš dobre volje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:13   #650
Meni se ipak cini da su malo popustili s karikiranjem.. Ovo je tipicna Asli, vrckava, nespretna... Mislim da ce biti dobra epizoda
BubicaTrubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:36   #651
Ja se malo maknem, a vi ubodete najavu, a @imatina ima kreativnu radionicu.

Najava ništa puno ne kaže, osim : Sevgilija i to prilično ozbiljno prihvaćenog sa strane Asli koja ima špangicu u kosi, znači ima nekoliko kisseva sto posto a ne samo onaj jedan.

Njih dvoje očito zajedno uče, ahhhh!
Asli ima oćale za vid, ovo je nova linija.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:37   #652
Quote:
BubicaTrubica kaže: Pogledaj post
Iiii 3. fragi je tuuu https://www.instagram.com/p/BZWXKv8hA28/
Kemija opet prsti medu njima..dovoljno je samo da se pogledaju
meni više nisu dovoljni pogledi, želim više, baš sam ha


Quote:
BubicaTrubica kaže: Pogledaj post
Meni se ipak cini da su malo popustili s karikiranjem.. Ovo je tipicna Asli, vrckava, nespretna... Mislim da ce biti dobra epizoda
ma smeta me sad to razbijanje prozora, ma možda pretjerujem, neka nam bude dobra epizoda.... baj d vej, jel to do mene al dok ju Bariš ulovi tamo kraj štednjaka, čovjek je za , a da i pogledi su mu opet uvjerljivi
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:41   #653
Prema ovoj najavi Baris bey bi mogao dobiti nadimak: krotitelj mahaluša.
Sviđa mi se što očito drži uzde i upravlja situacijom.

A Asli ne bu razbila prozor.. ono je foliranje.

Dakle kod Ruskinja rasprava jel' on rekao sevgili ili nije.
Na kraju je jedna našla na službenom Instagramu da jeste. Nakon sevgilija, Asli kao maca prede. Sredio ju je.
A ono u kuhinji bi se moglo produžiti uz stepenice kaj se mene tiče.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:48   #654
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Ja se malo maknem, a vi ubodete najavu, a @imatina ima kreativnu radionicu.



Najava ništa puno ne kaže, osim : Sevgilija i to prilično ozbiljno prihvaćenog sa strane Asli koja ima špangicu u kosi, znači ima nekoliko kisseva sto posto a ne samo onaj jedan.

Njih dvoje očito zajedno uče, ahhhh!
Asli ima oćale za vid, ovo je nova linija.
imam ja kreativni nered u kući, ubiće me kad dojde s puta, daklem ak se ne javim skoro vreme znate u čem je stvar

ma neka ih bude, napatile smo se jadne do sad, vreme je da nam bace neku kost ili poljubac , još kad bi ga uvezli iz Francuske, nema kraja mom veselju, a kad bi ga još i zumirali, hijoooj, pa na hitnu bi me vozili

špangica je u prvom planu, njegov pogled , a tek stav Adje mala sedi pored i ne drami , baš ga volem takvog, a ona sva skrušena pogledom govori dobro ljubavi kak ti hoćeš ko da gledamo turski dizi kaj ne ?
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:52   #655
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Prema ovoj najavi Baris bey bi mogao dobiti nadimak: krotitelj mahaluša.
Sviđa mi se što očito drži uzde i upravlja situacijom.

A Asli ne bu razbila prozor.. ono je foliranje.

Dakle kod Ruskinja rasprava jel' on rekao sevgili ili nije.
Na kraju je jedna našla na službenom Instagramu da jeste. Nakon sevgilija, Asli kao maca prede. Sredio ju je.
A ono u kuhinji bi se moglo produžiti uz stepenice kaj se mene tiče.
krotitelj nego kaj da je, samo nek ubaci u petu, sporo mu ide...

kakve stepenice, zakaj ja ne znam o čemu govoriš

i zakaj ne bi rekel sevgili, od kud sad to.... hebene Ruskinje, pa te naprave dramu i dok je nema....al su brze i imaju informacije, tak da , neka one samo analiziraju, da ja još znam ruski, al ne znam pa...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:52   #656
Mislim da ćemo nakon ove epizode ozdraviti, a bilo je i vrijeme.
Baris se vratio, pogledi za leptiriće ( meni mislim), a još samouvjrene stav.

Eh sad jel' joj otkrio tajnu pa je opušten , to bumo vijeli, ili je i njemu kao i nama od sexa dosta samo jedan kiss.

Pa njemu je spavaća soba uz stepenice, onaj kauč je ... baksuzan to smo utvrdili.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:06   #657
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
meni više nisu dovoljni pogledi, želim više, baš sam ha




ma smeta me sad to razbijanje prozora, ma možda pretjerujem, neka nam bude dobra epizoda.... baj d vej, jel to do mene al dok ju Bariš ulovi tamo kraj štednjaka, čovjek je za , a da i pogledi su mu opet uvjerljivi
mislim da svi želimo nešto više vidjeti, khm, konkretnije da kažem..dakle, otpočetka pratim seriju jer baš ta kemija među njima je neopisiva..kao što ste već rekle, mislim da se neće još puno puta ponoviti..iskreno, meni je za maštu dosta i kad ona hoda bosa po travi, a Bariš je onak čeznutljivo gleda i da, tamo kad je ulovi kod štednjaka..dakle...uhhh
BubicaTrubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:08   #658
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Mislim da ćemo nakon ove epizode ozdraviti, a bilo je i vrijeme.
Baris se vratio, pogledi za leptiriće ( meni mislim), a još samouvjrene stav.

Eh sad jel' joj otkrio tajnu pa je opušten , to bumo vijeli, ili je i njemu kao i nama od sexa dosta samo jedan kiss.

Pa njemu je spavaća soba uz stepenice, onaj kauč je ... baksuzan to smo utvrdili.
kakvo ja kopčanje imam, misliš ove stepenice

samo u drugom smjeru, moram prestat pit...
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:10   #659
Quote:
ribica0903 kaže: Pogledaj post
Prema ovoj najavi Baris bey bi mogao dobiti nadimak: krotitelj mahaluša.
Sviđa mi se što očito drži uzde i upravlja situacijom.

A Asli ne bu razbila prozor.. ono je foliranje.

Dakle kod Ruskinja rasprava jel' on rekao sevgili ili nije.
Na kraju je jedna našla na službenom Instagramu da jeste. Nakon sevgilija, Asli kao maca prede. Sredio ju je.
A ono u kuhinji bi se moglo produžiti uz stepenice kaj se mene tiče.
na službenom instagram profilu ispod najave piše: Yana gec sevgilim..evet, sevgilim dedi tako da, ipak je rekao sevgilim
BubicaTrubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 21:13   #660
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
kakvo ja kopčanje imam, misliš ove stepenice

samo u drugom smjeru, moram prestat pit...
Ma jok ženo, to ti je od onih mojih andola!
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.