Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 16:07   #1
Problemi LandiRenzo

Ekipa, imam jedan problem na automobilu pogonjenim plinom, sustav LandiRenzo.

Ovako, plin radi samo kada je auto zagrijan, daklen, kada je temperatura 90 stupnjeva barem 5 do 10 min, onda sve radi. Ako nije, neće raditi, javi kao da nema plina. Onako pišti.

Sustav je LandiRenzo, motor je 1.4, kilometara 190.000 na satu, s plinom odvoženo cca 180.000 km. Prije 50-ak tisuća km napravljen veliki servis plinske instalacije - nove dizne (sve 4, zeleni/narančasti čep), novi map senzor, novi membarane u rasplinjaču.

auto na benzin radi bez greške, ne troši ulje ni kapi - od servisa do servisa, i na plin radi samo kada je zagrijan dobro. Recimo na zimu plin gotovo uopće nije htio raditi.

Imate li ideja što bi moglo biti?

Danke!
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 16:26   #2
Senzor temperature plina, vjerovatno ?
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 16:51   #3
Quote:
pskaro kaže: Pogledaj post
Senzor temperature plina, vjerovatno ?
nisam ni zna da to postoji gdje je on pozicioniran?
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:54   #4
Kod mene (Tartarini) na isparivaču, kod tebe ne znam, na isparivaču ili na nekom crijevu od rashladne tekućine ?
pskaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 18:33   #5
Taj map senzor mjeri i temperaturu i pritisak.

Послато са thl T6 pro уз помоћ Тапатока
hare011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:22   #6
Quote:
hare011 kaže: Pogledaj post
Taj map senzor mjeri i temperaturu i pritisak.

Послато са thl T6 pro уз помоћ Тапатока
hmm, budem se onda fokusirao na to. ali mi je čudno da sve sasvim normalno radi kada je auto zagrijan.
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 12:30   #7
Senzor temperature ti je na crijevu koje vodi antifriz do isparivaća (od one račve na cijevi koja ide prema grijanju auta pa prema isparivaću. Obićno blizu njega), Map senzor, onaj koji mjeri tlak (i mislim temperaturu, no nisam siguran) plina u instalaciji ti je na samom railu sa suprotne trane od crijeva koje vodi plin od isparivaća (preko filtra) do raila. Samo njihov rad češ teško provjeriti bez dijagnostike za plin. Imaš lli kakvih drugih simptopma tipa trzanje, paljenje check lampice ako malo jače opteretiš auto ili sl? Jer moje nekakvo iskustvo je da ovaj j... map poćne zajebavati taman skup s injektorima oko tih 140-160 000 km, samo on nda radi i ove druge efekte. Ukratko treba ti dijagnostika za LR da bi vidio što zeza.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:03   #8
Zrak u isparivaču? Pa se traljavo zagrijava?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 13:09   #9
Ma ako ga to jebe cijelu zimu već bi se samo odzračilo. Valjda. osim ako je netko strateški postavio isparivać kao najvišu toćku sistema. A opet, s obzirom da mu je to par minuta posla, nije loše da pogleda. Naravno, ako zna što je što.
Jel se to tebi počelo dešavati nevezano za servis ili nakon ovoga velikog servisa. Jer i meni su majstori kad su zamjenili isparivać (u slavnom, a ovaj put neimenovanom servisu ) samo prekopčali stari-novi bez da su provjerili razine antifriza. Srećom pa se moj sam odzračuje pa je jedina posljedica na kraju bila praktički prazna posudica s antifrizom.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 02:41   #10
Ovako, prvi problem se počeo javljati još prije cca 2 godine na 130.000 km i tada je bio nesretni map senzor. Njega pomjenio i tada napravija i promjenu membrana na isparivaču.. Nakon cca par mjeseci na kakvih 140.000 km počela jedna dizna zezat i na servisu stavija sve 4 nove. Sve radilo kao puška do prije koji misec, tj. zime i kakvih 190.000 km na satu. Od zime taj problem - kada je vruć radi, kada je hladno ne radi. Možda da probam prominiti antifriz?
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 04:48   #11
Ne moraš mjenjati antifriz nego samo provjeri njegov protok kroz isparivać. Otpoji crijevo s izlaza antifriza sa isparivaća dok auto radi i vidi dali iz isparivaća tada teće antifriz.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:08   #12
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Zrak u isparivaču? Pa se traljavo zagrijava?
može li se kako on odzračiti?

fala.
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:25   #13
Post iznad tvoga. Na isti način se odzračuje.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 08:04   #14
Evo da se prikrpam na landi renzo temu. Imao sam problema s gašenjem auta nedugo nakon starta (hladni start, npr. ujutro kad idem na posao). Gašenje mi se činilo vrlo nasumično, ali sad vidim da se događa jedino u slučaju naglijeg usporavanja (cca. sa 70 na 10 km/h). Problem se događa i na plinu, ali i ako auto ručno prebacim i ostavim na benzinu. Kod manjih usporavanja nema problema, a nakon 3-4 km vožnje (tj. uz zagrijan auto) taj se problem niti jednom nije pojavio.

Ideje?

Zadnje uređivanje amrko36 : 09.05.2017. at 08:36.
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 08:14   #15
Quote:
amrko36 kaže: Pogledaj post
Evo da se prikrpam na landi renzo temu. Imao sam problema s gašenjem auta nedugo nakon starta (hladni start, npr. ujutro kad idem na posao). Gašenje mi se činilo vrlo nasumično, ali sad vidim da se događa jedino u slučaju naglijeg usporavanja (cca. sa 70 na 10 km/h). Problem se događa i na plinu, ali i ako auto ručno prebacim i ostavim na benzinu. Kod manjih usporavanja nema problema, a nakon 3-4 km vožnje taj se problem niti jednom nije pojavio.

Ideje?
Ler gas ti nije nastelovan ili imas neki problem s njim.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:17   #16
Quote:
amrko36 kaže: Pogledaj post
Evo da se prikrpam na landi renzo temu. Imao sam problema s gašenjem auta nedugo nakon starta (hladni start, npr. ujutro kad idem na posao). Gašenje mi se činilo vrlo nasumično, ali sad vidim da se događa jedino u slučaju naglijeg usporavanja (cca. sa 70 na 10 km/h). Problem se događa i na plinu, ali i ako auto ručno prebacim i ostavim na benzinu. Kod manjih usporavanja nema problema, a nakon 3-4 km vožnje (tj. uz zagrijan auto) taj se problem niti jednom nije pojavio.

Ideje?
koji sistem plina, koji auto, kad je plin ugrađen.....tak...malo podataka ne bi škodilo a ne da računaš da svi ovdje znaju tko što vozi i kako servisira.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:37   #17
Ma čim se problem javlja i na benzinu i i na plinu kad je auto hladan rekao bi da je nešto banalno - tipa lošeg kontakta. Znaš da je bilo takvih slučajeva da su ljudima elektronike praktički visile na žicama i plesale po prostoru motora.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 12:32   #18
O imao ja Plinski Ecu privezan onom električarskom vezicom nakon što su ga mjenjali u neimenovanom slavnom servisu.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:21   #19
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
koji sistem plina, koji auto, kad je plin ugrađen.....tak...malo podataka ne bi škodilo a ne da računaš da svi ovdje znaju tko što vozi i kako servisira.
nova vitara, 1.6 motor, auto i plin stari godinu i pol, LandiRenzo (nisam preveliki stručnjak za plin, ne znam koja bi još informacija bila korisna) problemi se pojavljuju zadnjih 4-5 mjeseci.
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 13:49   #20
A jebi ga kume ako je NOVI auto teraj nazad u servis nek se oni zajbavaju s time.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.