Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 22:38   #421
Bol i krv u mokraći

Pozdrav!

Već par dana imam problem s "donjim dijelom tijela".
Išao sam kod svog liječnika, i on mi je na temelju simptoma dao antibiotik (bez da me slao na dodatne pretrage - krv i urin npr.).
Rekao je može biti upala ili infekcija...

Međutim, ima već par dana da uzimam taj antibiotik, a ništa bolje nije.
Čak je i lošije.
Imam temp. oko 37.5-38.
U donjem dijelu me boli i peče (i bubrezi, i mjehur, i spolni organ najviše i sve...).
A, kad mokrim...
Na početku bude tamno žuta boja, a pri kraju prelazi u neku rozo-crvenu.
Nekad bude samo tekućina, a jutros par puta i kao neki ugrušak krvi.


P.S.
Znam da je glupo sad pričati o tome na forumu, što može biti i kako?
Ali, ako je netko imao sličan problem ili ako se netko razumije - Bio bih zahvalan!

Svakako ću u ponedjeljak (ako ne bude bolje) otići ponovno do svog liječnika...


Hvala!
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 11:33   #422
Idi na hitnu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:24   #423
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Može biti upala mjehura, možda kamenac ili nešto drugo. Odi doktoru, poslat će te na vađenje krvi i testiranje urina da vide o čemu se radi

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Stabiliziralo se samo od sebe, inače pijem psihofarmake pa je možda od toga
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:01   #424
ekipa ja imam vec neko vrijeme problem sa slabim mlazom i to da se moram naprezati prilikom mokrenja(pogotovo ako popijem malo alkohola). Pa me zanima dali se nekakav problem može vidjeti u mokraci ili krvi?Cekam nalaze ali ako bude sve dobro idem urologu na ultrazvuk ili?
tvrtkocro28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2018., 14:50   #425
Pozdrav,imam 33 godine i imam sljedeci problem,ako se moze nazvat problemo..
Znaci kad se izmokrim ostane mi jos par kapi koje recimo iscure nakon 3-4 minute nakon pokrenja,to najcesce kada recimo obavim mokrenje,dodjem do kreveta i kad sjednem na krevet osjetim tih par kapi kako mi iscure u gace..znaci bez obzira sto ga poslje mokrena iscjedim i obrisem,.

Dali je to normalno?
Inace nemam nikakvih drugih problema,ni seksualnih..sve normalno..jedino sto dosta malo pijem pa mokrim svega 2 do max 3 puta na dan
josip2101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2018., 17:37   #426
Poštovanje,

moj problem je sto mi se povremeno pojavljuje gotovo potpuno zamucen urin koji izgledom podsjeca kao da umjesto urina mlijeko izbacujem iz sebe. Prilikom takve nuzde u pravilu osjecam peckanje. Eh sad, ne javlja se to pretjerano cesto, rekao bih par puta mjesecno. Zna li netko sto bi to moglo biti?
kakolako is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2019., 16:51   #427
malo dižem temu, slabo se odg
Dakle što je problem - sve može biti u redu 2-3-4 mjeseca a onda me poklopi jako bolno mokrenje. Do te mjere da možeš sjesti na pod i plakati. Tako i danas npr odem pišat, pišam pa ono fino i na kraju osjetim bol i peckanje kroz cijelu zmiju. I to traje dobrih 15-20 minuta... Kada sam doma onda fino kipuća voda i grijem se i to prođe 2-3x brže.
To onda zna biti još 1-2 takva mokrenja i onda je sve 5 kao.
Ajde da vidim kamen ili osjetim pa da znam da je to to pa se ispiša. ali nije to.
Ovo je baš jako neugudno i iznenadno. Doslovno na podu završiš od bolova. I ako ejakuiram poslije takvog mokrenje nakon 1-2-3 sata i ono e biti bolno...
Pišam inaće dobro, uredno. Nekada bijelo i čisto, nekada žuto i zmazano. Ali ne boli... Osim kada se ovako desi. Dakle nikakva temperatura, bolest, lijekovi se ne piju. Ali je nezgodno ovako kada se to desi. I po ljeti i po zimi...
Pawrent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 08:02   #428
Quote:
josip2101 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,imam 33 godine i imam sljedeci problem,ako se moze nazvat problemo..

Znaci kad se izmokrim ostane mi jos par kapi koje recimo iscure nakon 3-4 minute nakon pokrenja,to najcesce kada recimo obavim mokrenje,dodjem do kreveta i kad sjednem na krevet osjetim tih par kapi kako mi iscure u gace..znaci bez obzira sto ga poslje mokrena iscjedim i obrisem,.



Dali je to normalno?

Inace nemam nikakvih drugih problema,ni seksualnih..sve normalno..jedino sto dosta malo pijem pa mokrim svega 2 do max 3 puta na dan
Ima li netko da je uspio riješiti ovakav problem i kako?

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2020., 09:03   #429
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Ima li netko da je uspio riješiti ovakav problem i kako?

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
To se cesto zna desavati samo ljudi smatraju da to nije problem, pa nekad davno i ja. To je povezano s povecanjem prostate. Ne mora to biti nista strasno niti veliko povecanje. ali eto desava se nepotpuno praznjenje mjehura. a nekima se pak desava suprotno. Imas dodatke prehrani koje mozes koristiti, ja sam osobno pio regen50 kapsule. samo ono, moras bar 2 mj piti. druga stvar, odi kod doktora da vidis detaljno u cemu je problem. NIKAD SE NEZNA. Cuvaj prostatu. i ne sjedi na hladnom, pokrivaj bubrege....
Milan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2021., 06:39   #430
Imam urinoinfekt i od četvrtka sam na Klavocinu, jučer mi je bilo malo bolje no danas se ta bol presjecqjuca baš dosta povećala i pritisak na mjehur a mjehur prazan

Da idem na hitnu?
LingerMaggie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.