Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kreativni nered

Kreativni nered Forumaški atelje...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2003., 11:52   #1
Gdje kupiti/naći *** (umetni po izboru)?

one plastične makete aviona,tenkova,brodova.Znam za onaj dućan zemlja čuda ali nemaju neki izbor,prije je bio MACH na trešnjevci ali je to propalo.....?
alone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 03:17   #2
mislim da imas toga po turbo limacima, al nemoj me drzat za rijec
__________________

what you piss in is yours for life
otO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2003., 09:02   #3
U Bogovičevoj ulici. No... nekada davno je bilo, sada više nisam siguran
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 17:44   #4
U Preradovićevoj je bio neki dućan, u dvorištu... Ne znam točno gdje, davno sam tam kupovala makete i boje pa sam zaboravila, ali prošetat ću onuda i pogledati ako se sjetim (bilo je to dolje niže, prema Svačićevom trgu, s lijeve strane ako se ide prema gore, prema centru)... (Koji opis )
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 18:41   #5
(bas )

BTW, nema li vise takvog ducancica na pocetku Masarykove, ispod Turskog veleposlanstva, preko puta Slasticarnice Zagreb?
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2003., 22:44   #6
Quote:
just Sandy kaže:
U Preradovićevoj je bio neki dućan, u dvorištu... Ne znam točno gdje, davno sam tam kupovala makete i boje pa sam zaboravila, ali prošetat ću onuda i pogledati ako se sjetim (bilo je to dolje niže, prema Svačićevom trgu, s lijeve strane ako se ide prema gore, prema centru)... (Koji opis )
Jel' to onaj dućan u kojim na kutijama piše "Hvala što nas ne dirate!" i slične gluposti?

Mislim da toga više nema.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2003., 12:16   #7
Quote:
shef Sale kaže:
(bas )

BTW, nema li vise takvog ducancica na pocetku Masarykove, ispod Turskog veleposlanstva, preko puta Slasticarnice Zagreb?
ima
:::bouz::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2003., 21:47   #8
Da, taj je jos uvijek ziv!

Vidjela sam doduse i u AGMu nekih maketica and stuff, a ima i u more comics isto neakvih figurica...mozda nisu te koje trazis, ali ima, nekakvih!
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2003., 22:32   #9
Quote:
shef Sale kaže:
(bas )

BTW, nema li vise takvog ducancica na pocetku Masarykove, ispod Turskog veleposlanstva, preko puta Slasticarnice Zagreb?
ja sam bas jucer oko ponoci pokusavala vidjeti sto sve ima u izlogu, ono, gle francuski vojnici! gle grmlje za oblikovati! i sl.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 08:59   #10
Gel za svijece

Frendica mi se bavi izradom svijeca, no zatvorio joj se ducan di je kupovala gel u rinfuzi, pakiranje od 1 kg.... jel netko zna di se to moze nabavit u zagrebu???
__________________
Before you find your perfect prince you have to kiss a lot of frogs
Vinska Mushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 16:20   #11
Chemaco? Oni to prodaju, ne znam doduse za koje pare, ali slutim da nisu male. Znam da ima jos nesto u Maximirskoj, ali ne bih znala tocno gdje...za kemako znam ziher.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2003., 23:55   #12
znam da nije zg,al ako ne nadje,ima u vzd-u u Hobby Art Centru litra po 30-ak kn- prozirni, a pola litre u boji,kojih 20-ak kn...
Callysto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 01:31   #13
Cula sam da se Kemako preselio, ali nisam se jos otisla uvjeriti. Zna li netko je li to tocno i ako je, gdje se preselio?
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 23:19   #14
Quote:
darin kaže:
Cula sam da se Kemako preselio, ali nisam se jos otisla uvjeriti. Zna li netko je li to tocno i ako je, gdje se preselio?
Vukovarska 226 - 2 tramvajske stanice od lisinskog...ili 3
emona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2005., 22:46   #15
GK

Zna li neko di u splitu ima kupit dobre olovke i boje za crtanje (po papiru naravno). Nemojte da su neke astronomske cijene. Sad crtam s običnom olovkom i dobra mi je, ali bojice su mi pregadne.
smrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2005., 20:05   #16
Pa dajte nije moguće da niko nezna.

Aj bar mi recite šta mislite o ovim slikama

www.preludashema.tk \design
smrad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 17:44   #17
Question Gdje kupiti *** (umetni po izboru)?

Zanima me ako netko zna koliko bi došao set poštenih drvenih bojica (ne onih akvarel) od 24 ili više i gdje bi se mogao kupiti? ili još bolje ako ima posebno set nijanse zelenih, crvenih, plavih...itd
 
Odgovori s citatom
Old 06.02.2006., 20:24   #18
Probaj pronaći one debele TOZ-ove bojice, dosta su masne i lijepo se s njima da crtati, a i intenzivne su. E sad, ja imam neki set od 12, ali mislim da sam vidjela i od 24... trebalo bi ih biti u Mladost papirnicama.
Ako tražiš nešto kvalitetnije, probaj u galeriji Gundulić i AGM-u u Gundulićevoj u Zagrebu, mislim da bi tamo čak i imali nijanse ovako...
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2006., 21:42   #19
Nisam neki strucnjak pa molim savjet primiti s rezervom; probaj malo pogledati U.K. sajtove (izbor jr izvrstan) a cesto, i s ukljucenim shipment-om, prodjes jeftinije.
Kupih Derwent-ove olofke u krasnoj drvenoj kutiji (za koju kasnije uzimas samo rifil) i Fabriano papir za pristojnu cijenu. A sve to...dojde na vrata. Eto.
 
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 09:42   #20
ja davno kupila u Firenci Sanford Karisma komplet olovaka(12 komada),mekane,odlicna kvaliteta,visoka mogucnost mijesanja...ma sve najbolje!! otad koristim vise manje njihove. Sto se tice Splita, imas 3 mjesta opcenito za slikarski materijal: XXII stolica u gradu, Art shop kraj koteksovog nebodera i Profis art u Vukovarskoj. Imaju nesto olovaka,ali nije neki izbor,gumice jos gore,al imaju ok izbor papira...
Najbolje ako imas priliku negdje vanka kupiti,ili naruciti...ja recimo godinama uzimam u Boesnera slikarski materijal,najblize predstavnistvo ti je u Grazu, a mozes i naruciti da ti posalju,s tim da platis unaprijed..imas web s pregledom asortimana..Od crtackog materijala imaju odlican izbor olovaka Faber-Castell(nema kakvih nema nijansi i boja), zatim Pablo(Caran d`Ache),zatim Lyra,te jos nekoliko vrhunskih marki. U Splitu u XXII stlica imas nesto Faber-Castell olovaka...
__________________
U beskonačnosti različitih razmišljanja i svjetova, tek samo sam neznatna čestica; ali u samo svojim mislima - razumijem i posjedujem cijeli svijet.
dada79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.